Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

migle21
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-12-11
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#51 2016-12-15 14:17

Re: Sveiki

Audrius rašė:

migle21 rašė:

violuk rašė:

O koks tavo tikslas? Man ir per mėnesi sutvirtėjo kunas, kazkiek paryskėjo. Cia normalu. Dviraciu vazinėjant gali to pasiekt. Bet eini dar ir i sale. Nuo kokiu kg pradėjai ir kaip dabar?

Tikslas sutvirtinti kūną ir tonizuoti raumenis. Smagu kad tau taip greit pasimatė rezultai smile Aš po mėnesio sporto tik biškį į ritmą įvažiavau, nlb pasikeitimai veidrody matėsi... Nu nemanau , kad važinėjan dviračiu įmanoma tai pasiekti smile Jei klausi apie darbinius tai pradėjau nuo tuščios štangos ir toliau po truputį darbiniai kilo, maxsų net nezinau . Nes ne svoriai man esmė smile Dabar išvis sportuoju vaikiškai pradinuko lygiu. Bus matyt gal jau kitą savaitę grįšiu prie 4 dienų splito .

Įdomiai čia gyvenimas verda big_smile

tai va big_smile ar foto imesi? big_smile

Gal kada su laiku ir įmesiu smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#52 2016-12-15 14:18

Re: Sveiki

21 metu pats tas laikas kai bernu labai reikia smile

Neprisijungęs

 
migle21
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-12-11
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#53 2016-12-15 14:24

Re: Sveiki

BritainFirst rašė:

21 metu pats tas laikas kai bernu labai reikia smile

Kodėl ?? Neieškau tų bernu aš ir tuo labiau čia. Juk čia nepazinčių portalas ar aš gal klystu ?smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#54 2016-12-15 14:28

Re: Sveiki

migle21 rašė:

BritainFirst rašė:

21 metu pats tas laikas kai bernu labai reikia smile

Kodėl ?? Neieškau tų bernu aš ir tuo labiau čia. Juk čia nepazinčių portalas ar aš gal klystu ?smile

visaip čia būna. meetai visokie. smile

Neprisijungęs

 
Mergaite
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-19
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#55 2017-05-25 01:56

Re: Sveiki

Įkyrusis mažylis rašė:

dazniausiai i sporta rimtai ziuri baisios panos 😉

Matyt paciam teslines glazuruotos makiazu grazuoles gyvenime pasitaike. ojojojjo

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net