Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Derrickas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-16
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1 2017-02-16 19:31

Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

Sveiki, iš temos pavadinimo supratote jog man reikia pagalbos ir jog esu visai pradedantis.
Pirmas klausimas ,kurio norėčiau paklausti tai apie savo duomenis. Man yra 14 metų , mano ūgis 1.78, o svors 66.6kg, ar tai normalūs duomenys ar reiktu ir ar ji išvis yra ta riebalinė masė ir ar jos daug.
Kitas klausimas: Nuo ko man pradėti ,prisitraukimo nepadarau , atsispaudimu iškart darant padaryčiau tik kokius 25, atsilenkimu nors ir šimta su virš.
Gyvenu kaime, čia yra šiokia tokia salė ,kurioje yra štanga stumti nuo krutinės, paprasta štanga bicepsui ir t.t. ,tik vienas hantelis 12kg, 3 giros, lygiagretės ,tūrnikas , šiokios tokios vienos staklės subyrėjusios. Vos tik atėjau į salę stūmiau 40KG nuo krutinės ,po 3 savaičių stumiu 55 ( vieną kartą ), na rezultatas matosi ,tačiau ant kūno nelabai. Laubiausiai norėčiau pilvo preso ,tačiau nežinau ar man jis matysis jei pradėsiu daug dirbti ant jo ,ar jo neužstos riebalinis sluoksnis?!
Sekantis klausimas: Nesu labai turtingoje šeimoje, sportininko mitybai sau leisti negalėčiau , galiu valgyti tik tuos kasdienius produktus ,jei derinčiau mitybą,nes pinigų išeina iš ties daug, tad ką patartumėte man valgyti?

Labai ačiū iš anksto smile!

Paskutinį kartą taisė Derrickas (2017-02-16 19:32)

Neprisijungęs

 
Evaldas777
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Panevėžys
Registravosi: 2015-03-08
Žinutės: 130
Atsiliepimai: 0

#2 2017-02-16 19:44

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

Pirmas klausimas: manau cia reikia ziureti pagal save kaip atrodai veidrodi as pvz 196cm 110kg ir turiu didele riebaline mase nors atrodo dar reiketu auginti.Antras klausimas:gali cia is forumo pasimti full body programa jau sudaryta ir maziau tau reiks suk galva del to. Prisitraukimus gali daryti su kieno pagalba suoliuka gali pasideti ir ant jo kojas uzdeti lengviau padarysi plius gali daryti 5x5 prisitraukimus .Trecias klausimas nebutinai ten gali valgyti kalakutienos file gali vistu blauzdeles jaucio kepenys valgyti girdejau taip kiausinius varske kiauliena angliavandenius tai kad ir ant biudzeto esi gali surink lengvai na ir taip toliau. Bet cia tik mano nuomone.

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#3 2017-02-16 20:26

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

Laubiausiai norėčiau pilvo preso ,tačiau nežinau ar man jis matysis jei pradėsiu daug dirbti ant jo ,ar jo neužstos riebalinis sluoksnis?!

Kdl ji tau turi kazkas uzstoti tuo labiau kad tu kaip sakai dirbsi ant jo. Viskas simple krc nereik papildu shmapildu jokiu varai i savoo ta sale kokia ji ten bebutu dirbi ir viska tu turesi wink Riebalu tik privenk o siaip maitinkis ir vsio: valgyk daug lesu nereikalaujancias koses, ryziu, grikiu, avizu, kiausiniai, varske kokia liesa na ir kolega ten mesu visokiu priminejo zodziu tik eik ir sportuok bus tas presas ka tu galvoji pas kitus jis nuo papildu atsiranda ar didelio biudzeto nuo darbo big_smile nors aisku mityba turi itakos

Paskutinį kartą taisė KIichi (2017-02-16 20:27)

Neprisijungęs

 
Prudas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-07-28
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 2

#4 2017-02-17 05:24

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

KIichi rašė:

Laubiausiai norėčiau pilvo preso ,tačiau nežinau ar man jis matysis jei pradėsiu daug dirbti ant jo ,ar jo neužstos riebalinis sluoksnis?!

Kdl ji tau turi kazkas uzstoti tuo labiau kad tu kaip sakai dirbsi ant jo. Viskas simple krc nereik papildu shmapildu jokiu varai i savoo ta sale kokia ji ten bebutu dirbi ir viska tu turesi wink Riebalu tik privenk o siaip maitinkis ir vsio: valgyk daug lesu nereikalaujancias koses, ryziu, grikiu, avizu, kiausiniai, varske kokia liesa na ir kolega ten mesu visokiu priminejo zodziu tik eik ir sportuok bus tas presas ka tu galvoji pas kitus jis nuo papildu atsiranda ar didelio biudzeto nuo darbo big_smile nors aisku mityba turi itakos

Geriau nepatarinek big_smile

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#5 2017-02-17 07:18

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

Prudas rašė:

KIichi rašė:

Laubiausiai norėčiau pilvo preso ,tačiau nežinau ar man jis matysis jei pradėsiu daug dirbti ant jo ,ar jo neužstos riebalinis sluoksnis?!

Kdl ji tau turi kazkas uzstoti tuo labiau kad tu kaip sakai dirbsi ant jo. Viskas simple krc nereik papildu shmapildu jokiu varai i savoo ta sale kokia ji ten bebutu dirbi ir viska tu turesi wink [b]Riebalu tik privenk[/b] o siaip maitinkis ir vsio: valgyk daug lesu nereikalaujancias koses, ryziu, grikiu, avizu, kiausiniai, varske kokia liesa na ir kolega ten mesu visokiu priminejo zodziu tik eik ir sportuok bus tas presas ka tu galvoji pas kitus jis nuo papildu atsiranda ar didelio biudzeto nuo darbo big_smile nors aisku mityba turi itakos

Geriau nepatarinek big_smile

tikrai kad big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#6 2017-02-17 09:13

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

nzn ka blogo pasakiau bet gal ir neverta big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#7 2017-02-17 09:16

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

KIichi rašė:

nzn ka blogo pasakiau bet gal ir neverta big_smile

Tai, kad nežinai ką blogo parašei ir verčia sakyt, kad nebepatarinėk. Riebalai mityboj BŪTINI! Svoris auga/krenta nuo kcal kiekio, o ne nuo riebalų vartojimo/nevartojimo. Preso nematysi, kad ir kiek ant jo dirbsi jei mitybos nesusitvarkysi, kuri čia PIRMOJ VIETOJ.

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#8 2017-02-17 09:22

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

Paniatna smile

Neprisijungęs

 
Derrickas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-16
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#9 2017-02-19 12:36

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

Kas dar kokių patarimų ?

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#10 2017-02-19 12:38

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

http://www.kulturizmas.net/forumas/t148 … ka-pradeti

tai pasakė tau - susitvarkyk pirma mitybą.

Neprisijungęs

 
Derrickas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-16
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#11 2017-02-22 14:57

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

Dar turiu tokį klausimėlį . Tarkim turiu kažkiek to riebalinio sluoksnio, norint jį numesti reikia žinoma mitybos ,bei kiek suprantu Kardio treniruočių.
Tad klausimas toks : Ar norint numesti ta riebalinį sluoksnį ,būtina daug prakaituoti?

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12 2017-02-22 15:03

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

ne

Neprisijungęs

 
Derrickas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-16
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#13 2017-02-22 17:31

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

Įkyrusis mažylis rašė:

ne

O jei dirbu tarkim ant pilvo preso ,jei yra nedidelis ,bet yra riebalinis sluoksnis, pilvo presas matysis?

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#14 2017-02-22 17:33

Re: Pagalbos! Normalu ar ne?Nuo ko pradėti

dirbk.su svoriais ir daryk cardio ir riebalas kris nuo.visur, neimanoma nuo 1 vietos nudegint riebalo nebent nusisiurbk

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net