Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

A+F75
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-09-12
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2017-09-12 22:43

Prisistatymas

Sveiki .Mano vardas Tomas siandien nusprendziau prisiregistruoti kulturizmas.net kuri atradau gal tik praeita savaite,pasirode informatyvus kaip ir.  Sportuoju kokius 4metus ,paskutinius 3m stengiausi labai saziningai.Rezultatai  kaip ir dziugina.Mano ugis 1.72 dabartinis svoris 76 kg ,bet stengiuosi kelt . Pradejas vaikscioti i sporto sale mokinausi is trenerio, po to o ir dabar daugiausiai ziuriu ivairius youtube idetus video.Visi sako turi nuspresti kas tau geriausiai tinka bet cia ilgas darbas ,gerai as laiko turiu tam .Bandau tai viana varianta tai kita bet man turbut old school geriausiai limpa.Siaip as niekad forumuose nesu dalyvaves tai kaip ir nerisliai man cia gaunasi isdestyti savo mintis ,sakau gal su kitais dalyviais  pasirasinejas geru ideju gausiu apie treniruotes ,maista ir panasiai.As dabar bandau ir makro skaiciuoti per youtube radau viena video kur gan paprastai susiskaiciuot galima kiek kaloriju reik tai man buvo 2900(cia norint mases) tai as dabar i diena 4000 darau .Na o pagrindine priezastis del ko presiregistravau tai noreciau pradziai patarimo  is tu kurie turi patirties is farmoceptines puses nes ainu i pabaiga su 16 sav kursu. Jei atsirastu galinciu patarti ar siaip nieko pries pasidalinti savo patirtimi buciau labai dekingas .Youtube pilna info bet sakau ir cia galeciau pasiklausineti ,jei atsirastu tokiu dalyviu tai pasirasytume ir daugiau ,noreciau informacijos kur ir koki kraujo tyrima pasidaryti ir panasiai zinoma parasyciau smulkiau apie tai ka ir kiek vartoju ,zodziu lauksiu atsakymu ir is anksto dekoju uz bet koia informacija.Kaip ir minejau niekad nesu dalyvaves forumuose taigi nelabai zinau  ar cia tik pasisveikint reikejo nes as is kart prie reikalo smile Na ziuresim kas cia man atrasys, kol kas iki visiems  ir tikiuosi sulaukti atsakymu.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#2 2017-09-13 20:34

Re: Prisistatymas

Neskaiciau.
Sveikas atvykes.

Neprisijungęs

 
andrelis13
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-22
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#3 2017-09-14 01:51

Re: Prisistatymas

Sveikas atvykes i Afganistana

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#4 2017-09-14 02:11

Re: Prisistatymas

BAN Na

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net