Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#626 2017-11-10 11:02

Re: Kvepalai.

Wiliukazz rašė:

Gal 40 min. tryniausi Frankfurto duty free, kol liko du:

Paco Rabane Invictus
Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme.

Paemiau antrą, bet ir pirmas tikrai geras.

Yves saint planuju imt ir as,o jie kazkiek anasus su invictus?nes nesu uostes yves o invictus turejau bet vertinciau 7/10 o zejau review yves,tai nr1 vos ne kvapas

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#627 2017-11-10 11:22

Re: Kvepalai.

chebra, kiek jum YVS laikos? nubl ant manęs 2 val - viskas, galiu kažką kitą pilt ant viršaus. ir čia nepriklausomai 2 ar 10 šūvių.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#628 2017-11-10 11:24

Re: Kvepalai.

kentacmis rašė:

chebra, kiek jum YVS laikos? nubl ant manęs 2 val - viskas, galiu kažką kitą pilt ant viršaus. ir čia nepriklausomai 2 ar 10 šūvių.

Tas pats. Po reformuluočių visi skundžiasi,kad performansas nulinis. Dolce Gabana the One EDP turiu 150 ml buteliuką, irgi nelaiko.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#629 2017-11-10 12:18

Re: Kvepalai.

Armani aqua di gio juodas parfumes o ne tualetinis vanduo ilgiausiai laikas kiek bandes visokiu.ysl tj ten pamirsta kvepalu jie idet ciuju nes po 40 min nesijaucia jis man...

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-11-10 12:19)

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#630 2017-11-10 12:40

Re: Kvepalai.

kiek skaiciau jei tinka kvapas jis tau ir neturi jaustis, o jaučiasi kitiem:) as vienus turejau kad pats nieko neuzuodziu jau po keliu min bet kitiem kvepia

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#631 2017-11-10 13:38

Re: Kvepalai.

Building rašė:

kiek skaiciau jei tinka kvapas jis tau ir neturi jaustis, o jaučiasi kitiem:) as vienus turejau kad pats nieko neuzuodziu jau po keliu min bet kitiem kvepia

Tai pripranti faktas,tai ka yves suda varyt pradejo?

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#632 2017-11-10 14:24

Re: Kvepalai.

Garmus rašė:

Building rašė:

kiek skaiciau jei tinka kvapas jis tau ir neturi jaustis, o jaučiasi kitiem:) as vienus turejau kad pats nieko neuzuodziu jau po keliu min bet kitiem kvepia

Tai pripranti faktas,tai ka yves suda varyt pradejo?

Galima ir taip pasakyt,bet ne savo noru. IFRA 2013-2015 pradėjo banint kai kuriuos ingridientus, naudojamus kvepalų gamyboje. Dėl to daugelio kvepalų gamintojų formuluotės nukentėjo

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#633 2017-11-10 17:59

Re: Kvepalai.

D&G The ONE EDP - man nesijaucia, bet kiti tai vis pamini kad skaniai kvepia. Ir isibegejus vakarui ir ryte. Jeigu norit uzuosti savo kvepalus taiuzsipurskit netik ant odos bet ir ant peciu (rubo). Nezinau kogero mazai kam patiktu, bet siuo metu persokau ant TOM FORD kvapu. Black Orchid tikrai skoniu man geresni nei YSL !

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#634 2017-11-10 18:17

Re: Kvepalai.

jazzmatazz rašė:

D&G The ONE EDP - man nesijaucia, bet kiti tai vis pamini kad skaniai kvepia. Ir isibegejus vakarui ir ryte. Jeigu norit uzuosti savo kvepalus taiuzsipurskit netik ant odos bet ir ant peciu (rubo). Nezinau kogero mazai kam patiktu, bet siuo metu persokau ant TOM FORD kvapu. Black Orchid tikrai skoniu man geresni nei YSL !

Grey Vetiver TF  turiu. Vasarai visai nieko kvapelis

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#635 2017-11-11 13:53

Re: Kvepalai.

Grey Vetiver labai specifinis skonis. Laaaabai siaurai vyru grupei. Vyras jau turi tureti atitinkama staza, persokes per 30 kad sita kvapa uzsipurkstu. Kvapas kuris netinka ant kostiumo. Kaip as sakau - tikro dirbancio vyro aromatas. Turiu 100 ml..bet purskiu jy po truputi ir tik tinkamai progai. Kvapas labai geras, bet super reta moteris kuri ji pagiria.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#636 2017-12-05 10:05

Re: Kvepalai.

Kuo,ponai, purškiatės žiemą?

Neprisijungęs

 
MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#637 2017-12-05 10:23

Re: Kvepalai.

Aizen rašė:

Kuo,ponai, purškiatės žiemą?

Jau N metų naudoju Versace Pour Homme ir nesu užuodęs jų kvapo, bet aplinkiniai labai giria kvapą, tai vien dėl jų ir stengiuos smile

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#638 2017-12-05 10:35

Re: Kvepalai.

jazzmatazz rašė:

Kvapas kuris netinka ant kostiumo.

vetiveris prie treningų netinka. prie kostiumo tinka net labai. kas dėl moterų - tau šitoj vietoj mikroschema perdegus. jei man nepatiks kvapas aš jo ir nenešiosiu, patelės šniūrais iš paskos gali vilktis.
Aizen - Ted Lapidus Men, Bogart pour homme, Varvatos dark rebel, kas sunkesnio po ranka pasitaiko big_smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#639 2017-12-05 10:43

Re: Kvepalai.

kentacmis rašė:

jazzmatazz rašė:

Kvapas kuris netinka ant kostiumo.

vetiveris prie treningų netinka. prie kostiumo tinka net labai. kas dėl moterų - tau šitoj vietoj mikroschema perdegus. jei man nepatiks kvapas aš jo ir nenešiosiu, patelės šniūrais iš paskos gali vilktis.
Aizen - Ted Lapidus Men, Bogart pour homme, Varvatos dark rebel, kas sunkesnio po ranka pasitaiko big_smile

Su Varvatos išliekamumu bėdos kaip ir visiem?

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#640 2017-12-05 10:48

Re: Kvepalai.

Aizen rašė:

Su Varvatos išliekamumu bėdos kaip ir visiem?

ant odos - pora valandų. ant rūbų apie 4.

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#641 2017-12-05 10:55

Re: Kvepalai.

ungaro III paėmiau praeitą savaitę. jei rasit kokiam kaimuke apdulkėjusius lentynoj - pirkit, internetu - jokiu būdu. šių metų formuluotė nesilaiko visiškai, pats kvapas labai silpnas. 2 performulavimai atgal - kalėdinio vakarėlio metu visos įmonės buhalterės kėdes apšlapindavo užuodusios.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#642 2017-12-05 11:08

Re: Kvepalai.

Dalinuosi savo vandenų sankaupom. Trys išimti iš dėžučių priekyje, paskutiniai pirkiniai, vis dar bandau. Stovykla pasidalinus į su dėžutėm ir be. Anksčiau išmesdavau, dabar nusprendžiau palikti.

https://s33.postimg.org/p882xk7gv/20171202_135035.jpg

Metų nusivylimas -  Ermenegildo Zegna - Acqua di Bergamoto. Įdomus vasariškas kvapas, bet išliekamumas tiesiog tragiškas. Po valandos nejaučiamas net kaip skin scent. Bandžiau ant skirtingų žmonių, nei aš pats, nei kiti nieko nejaučia.
Antonio Puig Quorum - jaučiuosi dar per jaunas šiam kvapui. Pradžia jo net pykina, labai stiprus kvapas, tačiau nusėdus viskas labai puikiai. Deja, žmonės sako,kad smirdžiu seniu, bet ką jie supranta big_smile

Dar patikę šių metų pirkiniai : Terre d`Hermes EDP,
Dior Sauvage - šveicariškas peiliukas, kai neturiu jokių idėjų. Vienas paspaudimas.

Žiemai šiuo metu naudosiu: Encre Noire, Mugler Pure Tonka/Pure Malt, Dunhill Icon Elite

Į nišinių pasaulį dar nelabai įšokau,bet ieškau šiuo metu pasibandyt

https://www.fragrantica.com/perfume/St- … 31518.html

https://www.fragrantica.com/perfume/Bea … 33795.html

Jei anuos pikrdavau dažniausiai neuostęs net, tai čia jau nerizikuosiu

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#643 2017-12-05 11:16

Re: Kvepalai.

nykstys
dėl puig'o - sutinku. quorum'as brutalus. į razborkes tinka labai lol jei ryte prieš išeidamas jo šaunu, net sūnus (5 metai) viską išgirsta iš pirmo karto lol

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#644 2017-12-05 22:28

Re: Kvepalai.

Jau kazin kiek metu nauju adekolonu neturiu..kurie yra beveik pilni stovi..

chanel allure, givenchy blue, jean paul gaultier la male, ck in2 u, hugo boss in motion black, jil sander sander for men, paco rabanne xs, paco rabanne one million, baldesarrini ambre. moschino forever.

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#645 2017-12-06 09:23

Re: Kvepalai.

.

Paskutinį kartą taisė kentacmis (2017-12-06 18:39)

Neprisijungęs

 
Chaser
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-30
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#646 2017-12-07 01:48

Re: Kvepalai.

Gal kas testeri ar koki varianta valentino uomo noir absolu matet?smile

Neprisijungęs

 
letmeball
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2017-08-15
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 2

#647 2017-12-09 13:12

Re: Kvepalai.

Dior homme parfum, dior homme intense, dior sauvage? Kas bandet visus, ka pasakyt galit? Kiek uostinejau tai parfum tokie grieztesni vyriski, intense saldesni, labiau jaunam bicui ir sauvage irgi tokie savotiski, bet universalus lb. Bet visi ahuenai kvepia big_smile

Paskutinį kartą taisė letmeball (2017-12-09 13:13)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#648 2017-12-09 13:29

Re: Kvepalai.

letmeball rašė:

Dior homme parfum, dior homme intense, dior sauvage? Kas bandet visus, ka pasakyt galit? Kiek uostinejau tai parfum tokie grieztesni vyriski, intense saldesni, labiau jaunam bicui ir sauvage irgi tokie savotiski, bet universalus lb. Bet visi ahuenai kvepia big_smile

Dior sauvage -  mainstream kvapas toks. Aštriai šviežias, su odine striuke tinkantis mano nuomone. Labai gerai laikosi, didelė projekcija. Labai populiarūs, todėl panos tau dažnai pasakys,kad kvepi kaip jos buvęs.
Dior Homme EDP - sakyčiau griežtai kaklaraištis ir kostiumas. Tada jie tinka. Daugelis sako,kad tai galėtų būti unisex kvepalai, nes turi tą garsųjį lūpdažio vibe. Bazėje yra Oud (agarmedis), sandalmedis, kedras. Sudėtingas kvapas mano nuomone.

Neprisijungęs

 
kudo1stas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-03-04
Žinutės: 94
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#649 2017-12-15 23:41

Re: Kvepalai.

Aizen rašė:

kudo1stas rašė:

Norejosi kazko naujo.
https://perfumery.co.in/media/catalog/p … -tonka.jpg

Įdomus ir intensyvus kvapas. Pradžia kiek ne mano skonio, bet verta išlaukti bazės - pačiuliai, kava, tonka bean, vanilė. Šaltu metų laiku sueina. Purkštukas, kita vertus, yra blogiausias kiek man teko matyti rinkoje. Sunku nuspausti, nes flakonas visas aptrauktas guma ir reikia surast kaip ten jį paspausti,kad pūstų miglą, o ne paleistų čiurkšlę. Kadangi kvapas labai koncentruotas ir ilgai besilaikantis, paleidęs čiurkšlę ant vienos vietos gauni iki pykinimo svaiginančią kakofoniją. Pure Malt norėčiau surasti dar.

Pritariu, su paspaudimu problemos. Pirmas purskimas-ciurksle visada buna paleidziamas i sona, kad butu galima pasipurkst normalia migla. smile
P.S. pamaciau nesenai ikelta nuotrauka, kaip atsiliepimai abieju Mugleriu, panaudojus kuri laika? Koks ten kitas be Pure Tonka (neiziuriu nuotraukoje)?

Paskutinį kartą taisė kudo1stas (2017-12-15 23:45)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#650 2017-12-16 10:47

Re: Kvepalai.

kudo1stas rašė:

Aizen rašė:

kudo1stas rašė:

Norejosi kazko naujo.
https://perfumery.co.in/media/catalog/p … -tonka.jpg

Įdomus ir intensyvus kvapas. Pradžia kiek ne mano skonio, bet verta išlaukti bazės - pačiuliai, kava, tonka bean, vanilė. Šaltu metų laiku sueina. Purkštukas, kita vertus, yra blogiausias kiek man teko matyti rinkoje. Sunku nuspausti, nes flakonas visas aptrauktas guma ir reikia surast kaip ten jį paspausti,kad pūstų miglą, o ne paleistų čiurkšlę. Kadangi kvapas labai koncentruotas ir ilgai besilaikantis, paleidęs čiurkšlę ant vienos vietos gauni iki pykinimo svaiginančią kakofoniją. Pure Malt norėčiau surasti dar.

Pritariu, su paspaudimu problemos. Pirmas purskimas-ciurksle visada buna paleidziamas i sona, kad butu galima pasipurkst normalia migla. smile
P.S. pamaciau nesenai ikelta nuotrauka, kaip atsiliepimai abieju Mugleriu, panaudojus kuri laika? Koks ten kitas be Pure Tonka (neiziuriu nuotraukoje)?

Vienas Pure Tonka, kitas Pure Malt. Įdomūs kvapai iš tikro. Pure tonka performansas labai geras, jei ant audinio, tai kvepia kelias dienas net. Šiais laikais tas reta. Nesu saldžių kvapų šalininkas, bet šitas toks įdomus kavos vibe. Pradžia per daug ryški man,bet nusėda ir tampa malonus.
Pure Malt. Pagal natas turėčiau gauti salyklinį, medžio ir dūmų kvapą su vaisine pradžia. Vaisinė pradžia labai ryški, bet tai viskas ką aš užuodžiu: medį ir vaisius. Įdomus kvapas,bet turi bėdų su išliekamumu. Ant manęs apie 4 valandas.

P.S. abu man yra kažkas iš gourmand serijos. Kvapas žadina mintis apie kažką skanaus. Oficialiems eventams netinka mano galva.

Paskutinį kartą taisė Aizen (2017-12-16 10:51)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net