Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

delete
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-01-18
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1 2018-01-18 22:29

Sportiniai batai.

Sveiki, pats nenaujokas salėj, bet rašau į pradedančiųjų temą.

Turiu tokį klausimą. Nusipirkau batus, tiesiog standartiniai, eiliniai sportiniai batai. Bet dabar galvoju, gal reikėjo rinktis iš tų, kurie tipo specialiai skirti sportavimui salėje? Ar tiesiog nesukti galvos dėl tokių dalykų?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#2 2018-01-18 22:37

Re: Sportiniai batai.

tie sportiniai batai tai realiai tinka tik pritupimam siaip jie nebutini

PS mano profile pic as su sport batais big_smile

Neprisijungęs

 
delete
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-01-18
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#3 2018-01-20 20:03

Re: Sportiniai batai.

aš nekalbu apie tuos powerlifterių batus big_smile

tiesiog nusipirkau batus sportui, nes senieji suplyšo. bet dabar žiūriu, sporto parduotuvėse tie batai skirstomi, tipo yra batai treniruotėms ir pan. tai gal tokius reikėjo imti dabar svarstau? ar sakau aš čia galvą per daug suku?

Neprisijungęs

 
Poseidonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-11-20
Žinutės: 191
Atsiliepimai: 0

#4 2018-01-20 20:08

Re: Sportiniai batai.

delete rašė:

aš nekalbu apie tuos powerlifterių batus big_smile

tiesiog nusipirkau batus sportui, nes senieji suplyšo. bet dabar žiūriu, sporto parduotuvėse tie batai skirstomi, tipo yra batai treniruotėms ir pan. tai gal tokius reikėjo imti dabar svarstau? ar sakau aš čia galvą per daug suku?

Nėra skirtumo realiai svarbu ,kad patogu būtų man tai bėgimo batai smagiausi salėj ir šiaip sportuojant labai komfortabiliai vaikštai

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#5 2018-01-20 20:25

Re: Sportiniai batai.

Poseidonas rašė:

delete rašė:

aš nekalbu apie tuos powerlifterių batus big_smile

tiesiog nusipirkau batus sportui, nes senieji suplyšo. bet dabar žiūriu, sporto parduotuvėse tie batai skirstomi, tipo yra batai treniruotėms ir pan. tai gal tokius reikėjo imti dabar svarstau? ar sakau aš čia galvą per daug suku?

Nėra skirtumo realiai svarbu ,kad patogu būtų man tai bėgimo batai smagiausi salėj ir šiaip sportuojant labai komfortabiliai vaikštai

Skirtumas yra ir labai ne mažas. Batai turi būt plonu padu, kad sukibimas su žeme būtų geras. Kaip pavizdys dažni sportbačiai su didesniu kulnu - darant pritupimus ar trauka labiau virsti į priekį ir t.t. ir pnš.

Neprisijungęs

 
Poseidonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-11-20
Žinutės: 191
Atsiliepimai: 0

#6 2018-01-20 20:34

Re: Sportiniai batai.

Kavioras rašė:

Poseidonas rašė:

delete rašė:

aš nekalbu apie tuos powerlifterių batus big_smile

tiesiog nusipirkau batus sportui, nes senieji suplyšo. bet dabar žiūriu, sporto parduotuvėse tie batai skirstomi, tipo yra batai treniruotėms ir pan. tai gal tokius reikėjo imti dabar svarstau? ar sakau aš čia galvą per daug suku?

Nėra skirtumo realiai svarbu ,kad patogu būtų man tai bėgimo batai smagiausi salėj ir šiaip sportuojant labai komfortabiliai vaikštai

Skirtumas yra ir labai ne mažas. Batai turi būt plonu padu, kad sukibimas su žeme būtų geras. Kaip pavizdys dažni sportbačiai su didesniu kulnu - darant pritupimus ar trauka labiau virsti į priekį ir t.t. ir pnš.

Trint ,ne taip perskačiau.

Paskutinį kartą taisė Poseidonas (2018-01-20 20:35)

Neprisijungęs

 
delete
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-01-18
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#7 2018-01-20 22:28

Re: Sportiniai batai.

pas mane pažiūrėjau dabar, padas lygus, tik galbūt galėtų būti kiek kietesnis

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net