Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#26 2018-01-21 01:57

Re: Del tren E kurso

Staffordshire rašė:

nesako rašė:

Ka bendro estrogenu skaicius turi su sunkiom treniruotem

Megsti pateorizuoti tai bandyk pamastyti ka bendro turi estrogenas su sunkiom treniruotem. O gal bandyk deti zingsi atgal ir pagalvoti apie testa ir kitus hormonus kas su jais buna ir kas buna jei tu hormonu daug o kunas miega. Arba kodel vienas atlaiko daug hormonu o kitas pamates buteliuka jau uzplaukia ir bega pienas is papu. Ir nurasymas visko ant "genu" tai tas pats kas sakyti kad dievas egzistuoja. Megsti gilintis ir neesi kiauras manau ismastysi arba pastebesi su laiku koks yra skirtumas darant treniruotes kai chimini ir nedarant(be bazes)

Hmmm nu td gal taip testas —- treniruote baze reiskia daugiausia mikrotraumu  —- stimulas kunui  naudot testa arstatymui  —- laisvo testo mazejimas —— konvertacijos i estrogena mazejimas.  Bet tai nereiskia , kad nereikia anti ai jei pas zmogu to enzymo dahuja tu smaukyk savo traukas kiek nori bus virs normu

Neprisijungęs

 
salty
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2017-03-01
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#27 2018-01-21 06:53

Re: Del tren E kurso

bender rašė:

Compton rašė:

O del gainsu?as pvz dabar cruisinu 200 mg t,kita kursa zadu trena maisyt su testu,tai testa minimum kelsiu 500,ir dar kazka is oral mesiu,tai tipo man is 200 pakelt testo tik 50+ (jauciu lievai jausiuos),treno dar nebandes 😁

Bandyk kaip nori. Cia ne taisykle, kad butinai low test, cia rekomendacija. Isbandzius abu variantus, man daug labiau patinka low test, apskritai pradejo patikt low test kursai, maziau e2 kontroliuot reikia, maziau konvertaciju i kitus hormonus ir virtimo i ka nereikia. Augini mase ant anabolico, o ne testo.

Kiek testo laikai? as vis galvoju pamegint 1:2 test tren, nes daug kur girdejes, kad prie low testo kitas compound shines more

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4108
Atsiliepimai: 37

#28 2018-01-21 08:28

Re: Del tren E kurso

salty rašė:

bender rašė:

Compton rašė:

O del gainsu?as pvz dabar cruisinu 200 mg t,kita kursa zadu trena maisyt su testu,tai testa minimum kelsiu 500,ir dar kazka is oral mesiu,tai tipo man is 200 pakelt testo tik 50+ (jauciu lievai jausiuos),treno dar nebandes 😁

Bandyk kaip nori. Cia ne taisykle, kad butinai low test, cia rekomendacija. Isbandzius abu variantus, man daug labiau patinka low test, apskritai pradejo patikt low test kursai, maziau e2 kontroliuot reikia, maziau konvertaciju i kitus hormonus ir virtimo i ka nereikia. Augini mase ant anabolico, o ne testo.

Kiek testo laikai? as vis galvoju pamegint 1:2 test tren, nes daug kur girdejes, kad prie low testo kitas compound shines more

Paskutini karta laikiau 300mg testo ir tren e pradejau nuo 400 iki 560mg pakeliau veliau.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#29 2018-01-21 10:24

Re: Del tren E kurso

nesako rašė:

Staffordshire rašė:

nesako rašė:

Ka bendro estrogenu skaicius turi su sunkiom treniruotem

Megsti pateorizuoti tai bandyk pamastyti ka bendro turi estrogenas su sunkiom treniruotem. O gal bandyk deti zingsi atgal ir pagalvoti apie testa ir kitus hormonus kas su jais buna ir kas buna jei tu hormonu daug o kunas miega. Arba kodel vienas atlaiko daug hormonu o kitas pamates buteliuka jau uzplaukia ir bega pienas is papu. Ir nurasymas visko ant "genu" tai tas pats kas sakyti kad dievas egzistuoja. Megsti gilintis ir neesi kiauras manau ismastysi arba pastebesi su laiku koks yra skirtumas darant treniruotes kai chimini ir nedarant(be bazes)

Hmmm nu td gal taip testas —- treniruote baze reiskia daugiausia mikrotraumu  —- stimulas kunui  naudot testa arstatymui  —- laisvo testo mazejimas —— konvertacijos i estrogena mazejimas.  Bet tai nereiskia , kad nereikia anti ai jei pas zmogu to enzymo dahuja tu smaukyk savo traukas kiek nori bus virs normu

Esme kad anksciau mazai kas isvis vartojo ai kurse. Po kurso nebent reikedavo pamusti. Dabar kai pradejo kas antras kursuoti for fun visiem reikia ai nes nelabai zino ka daro. O gal farma kitokia....? Neeee, nezino ka daro...

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#30 2018-01-21 10:47

Re: Del tren E kurso

Staffordshire rašė:

nesako rašė:

Staffordshire rašė:

Megsti pateorizuoti tai bandyk pamastyti ka bendro turi estrogenas su sunkiom treniruotem. O gal bandyk deti zingsi atgal ir pagalvoti apie testa ir kitus hormonus kas su jais buna ir kas buna jei tu hormonu daug o kunas miega. Arba kodel vienas atlaiko daug hormonu o kitas pamates buteliuka jau uzplaukia ir bega pienas is papu. Ir nurasymas visko ant "genu" tai tas pats kas sakyti kad dievas egzistuoja. Megsti gilintis ir neesi kiauras manau ismastysi arba pastebesi su laiku koks yra skirtumas darant treniruotes kai chimini ir nedarant(be bazes)

Hmmm nu td gal taip testas —- treniruote baze reiskia daugiausia mikrotraumu  —- stimulas kunui  naudot testa arstatymui  —- laisvo testo mazejimas —— konvertacijos i estrogena mazejimas.  Bet tai nereiskia , kad nereikia anti ai jei pas zmogu to enzymo dahuja tu smaukyk savo traukas kiek nori bus virs normu

Esme kad anksciau mazai kas isvis vartojo ai kurse. Po kurso nebent reikedavo pamusti. Dabar kai pradejo kas antras kursuoti for fun visiem reikia ai nes nelabai zino ka daro. O gal farma kitokia....? Neeee, nezino ka daro...

Yra ir dabar tokiu zmoniu, kurie nevartoja AI, apie hcg ir caberi net nezino, ir normaliai, po kelis metus kursuoja. Cia gal mes susirupinam per daug, kas dvi sav tyrimai, uzsiperki hcg ai caberi kad turet po ranka, kitiem pofig isvis ant tokiu dalyku. Ir kas keisciausia, kad ir pvz pas mane su tyrimais ir visko kuo ir pas tuos kam pofig viskas praeina vienodai big_smile big_smile tik man pvz daugiau rupesciu big_smile

Paskutinį kartą taisė Mighti (2018-01-21 10:48)

Neprisijungęs

 
puskinas24
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-03-27
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#31 2018-02-19 10:06

Re: Del tren E kurso

Nuo šiandien planuoju pradėti HGH+susta+tren e.
HGH po 5000IU per para
Sustanons 250*2 per savaitę
Tren E 200*2 per savaitę.
Rašot čia smarkiai apie low test ir t.t. ir subalamutinot, palikti dozes tokias ar test nuiminėti?

P.s. amžius 30, svoris 96, ūgis 183. Antras kursas, pirmas rudenį buvo su Npp+propas+vinis

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4108
Atsiliepimai: 37

#32 2018-02-19 10:18

Re: Del tren E kurso

Bagotas jaunuolis ED 5000iu HGH tai turbut aleliuja tau bus smile) Turbut HCG turejai galvoje. Jei ir tai turejai omenyje, tai vistiek nesamone, 1000iu week hcg. Bandyk jei nori moderate test ir pamatysi pats, ypac dar nuo sustos kai bus sunkiau sukontroliuoti E2, del skirtingu esteriu ir svyravimu testo, kadangi 2k week injekcija, susta gerai butu EOD saut, kitas dalykas net nematysi realaus E2 ant treno. Nesuprantu kam rinktis ta susta isvis smile

Neprisijungęs

 
puskinas24
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-03-27
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#33 2018-02-19 10:28

Re: Del tren E kurso

HGH po 5000 IU, gal neteisingai išsireiškiau bet buteliuke 20 000 IU o aš jį ant 4 dienų, tai kaip ir po 5000 gaunasi smile HCG dar neradau, turiu dar savaotę gerą laiko tam, pregnyl niekur vaistinėse neranda, o siūlo analogus o ten aš kažkaip nebesugaudau tų IU, gal kas pasidalins patirtimi ką daugiau ir kaip be pregnylio ieškotis?
Vartojant Tren e nesigauna kaip supratau E2 tyrimų pasidaryti, nes patį Treną mato kaip estrogenus laboratorijos ir rezultatai neteisingi, čia aš teisingai suprantu?
Kodėl susta? Kažkada ją vartojau senai-patiko, dabar po rudens propo labai nenorėjau vėl trumpo esterio, o ir propo veikimas po 9 sav ir jo saidai pradėjo labai nebepatikti. Todėl nutariau vėl bandyti susta, nzn daug čia ant jos šūdų meta, bet man kažkaip prieš 5 metus smagiai ėjo solo.

p.s. dozes galvoju daryti ir sustos ir treno 3 kart savaitėje, ten surašiau tik kad savaitės dozė aiškesnė būtu

bender rašė:

Bagotas jaunuolis ED 5000iu HGH tai turbut aleliuja tau bus smile) Turbut HCG turejai galvoje. Jei ir tai turejai omenyje, tai vistiek nesamone, 1000iu week hcg. Bandyk jei nori moderate test ir pamatysi pats, ypac dar nuo sustos kai bus sunkiau sukontroliuoti E2, del skirtingu esteriu ir svyravimu testo, kadangi 2k week injekcija, susta gerai butu EOD saut, kitas dalykas net nematysi realaus E2 ant treno. Nesuprantu kam rinktis ta susta isvis smile

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4108
Atsiliepimai: 37

#34 2018-02-19 10:31

Re: Del tren E kurso

Nu nebuna HGH 20k buteliuke smile) Nezinau ka tu ten turi.
Taip tesingai supranti del E2 ir treno.
Yra test E/C, nebutina susta.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#35 2018-02-19 10:46

Re: Del tren E kurso

puskinas24 rašė:

HGH po 5000 IU, gal neteisingai išsireiškiau bet buteliuke 20 000 IU o aš jį ant 4 dienų, tai kaip ir po 5000 gaunasi smile HCG dar neradau, turiu dar savaotę gerą laiko tam, pregnyl niekur vaistinėse neranda, o siūlo analogus o ten aš kažkaip nebesugaudau tų IU, gal kas pasidalins patirtimi ką daugiau ir kaip be pregnylio ieškotis?
Vartojant Tren e nesigauna kaip supratau E2 tyrimų pasidaryti, nes patį Treną mato kaip estrogenus laboratorijos ir rezultatai neteisingi, čia aš teisingai suprantu?
Kodėl susta? Kažkada ją vartojau senai-patiko, dabar po rudens propo labai nenorėjau vėl trumpo esterio, o ir propo veikimas po 9 sav ir jo saidai pradėjo labai nebepatikti. Todėl nutariau vėl bandyti susta, nzn daug čia ant jos šūdų meta, bet man kažkaip prieš 5 metus smagiai ėjo solo.

p.s. dozes galvoju daryti ir sustos ir treno 3 kart savaitėje, ten surašiau tik kad savaitės dozė aiškesnė būtu

bender rašė:

Bagotas jaunuolis ED 5000iu HGH tai turbut aleliuja tau bus smile) Turbut HCG turejai galvoje. Jei ir tai turejai omenyje, tai vistiek nesamone, 1000iu week hcg. Bandyk jei nori moderate test ir pamatysi pats, ypac dar nuo sustos kai bus sunkiau sukontroliuoti E2, del skirtingu esteriu ir svyravimu testo, kadangi 2k week injekcija, susta gerai butu EOD saut, kitas dalykas net nematysi realaus E2 ant treno. Nesuprantu kam rinktis ta susta isvis smile

savo AI doze zinai prie tiek sustos? Kuom prolaktina numusinesi?

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5076
Atsiliepimai: 6

#36 2018-02-19 11:44

Re: Del tren E kurso

Test cyp best!

Neprisijungęs

 
puskinas24
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-03-27
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#37 2018-02-19 19:37

Re: Del tren E kurso

Rudens sesijoj pajaučiau kad linkęs į aromatizaciją, tik nzn nuo propo ar npp, Arimidex nepadėjo, Letrozol gelbėjo. Prolaktinui caberio turiu

Mighti rašė:

puskinas24 rašė:

HGH po 5000 IU, gal neteisingai išsireiškiau bet buteliuke 20 000 IU o aš jį ant 4 dienų, tai kaip ir po 5000 gaunasi smile HCG dar neradau, turiu dar savaotę gerą laiko tam, pregnyl niekur vaistinėse neranda, o siūlo analogus o ten aš kažkaip nebesugaudau tų IU, gal kas pasidalins patirtimi ką daugiau ir kaip be pregnylio ieškotis?
Vartojant Tren e nesigauna kaip supratau E2 tyrimų pasidaryti, nes patį Treną mato kaip estrogenus laboratorijos ir rezultatai neteisingi, čia aš teisingai suprantu?
Kodėl susta? Kažkada ją vartojau senai-patiko, dabar po rudens propo labai nenorėjau vėl trumpo esterio, o ir propo veikimas po 9 sav ir jo saidai pradėjo labai nebepatikti. Todėl nutariau vėl bandyti susta, nzn daug čia ant jos šūdų meta, bet man kažkaip prieš 5 metus smagiai ėjo solo.

p.s. dozes galvoju daryti ir sustos ir treno 3 kart savaitėje, ten surašiau tik kad savaitės dozė aiškesnė būtu

bender rašė:

Bagotas jaunuolis ED 5000iu HGH tai turbut aleliuja tau bus smile) Turbut HCG turejai galvoje. Jei ir tai turejai omenyje, tai vistiek nesamone, 1000iu week hcg. Bandyk jei nori moderate test ir pamatysi pats, ypac dar nuo sustos kai bus sunkiau sukontroliuoti E2, del skirtingu esteriu ir svyravimu testo, kadangi 2k week injekcija, susta gerai butu EOD saut, kitas dalykas net nematysi realaus E2 ant treno. Nesuprantu kam rinktis ta susta isvis smile

savo AI doze zinai prie tiek sustos? Kuom prolaktina numusinesi?

Neprisijungęs

 
puskinas24
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-03-27
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#38 2018-02-19 19:40

Re: Del tren E kurso

KIGTROPIN 20IU 7,4mg.
Pas mane tokis preparatas

bender rašė:

Nu nebuna HGH 20k buteliuke smile) Nezinau ka tu ten turi.
Taip tesingai supranti del E2 ir treno.
Yra test E/C, nebutina susta.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#39 2018-02-19 19:56

Re: Del tren E kurso

puskinas24 rašė:

Rudens sesijoj pajaučiau kad linkęs į aromatizaciją, tik nzn nuo propo ar npp, Arimidex nepadėjo, Letrozol gelbėjo. Prolaktinui caberio turiu

Mighti rašė:

puskinas24 rašė:

HGH po 5000 IU, gal neteisingai išsireiškiau bet buteliuke 20 000 IU o aš jį ant 4 dienų, tai kaip ir po 5000 gaunasi smile HCG dar neradau, turiu dar savaotę gerą laiko tam, pregnyl niekur vaistinėse neranda, o siūlo analogus o ten aš kažkaip nebesugaudau tų IU, gal kas pasidalins patirtimi ką daugiau ir kaip be pregnylio ieškotis?
Vartojant Tren e nesigauna kaip supratau E2 tyrimų pasidaryti, nes patį Treną mato kaip estrogenus laboratorijos ir rezultatai neteisingi, čia aš teisingai suprantu?
Kodėl susta? Kažkada ją vartojau senai-patiko, dabar po rudens propo labai nenorėjau vėl trumpo esterio, o ir propo veikimas po 9 sav ir jo saidai pradėjo labai nebepatikti. Todėl nutariau vėl bandyti susta, nzn daug čia ant jos šūdų meta, bet man kažkaip prieš 5 metus smagiai ėjo solo.

p.s. dozes galvoju daryti ir sustos ir treno 3 kart savaitėje, ten surašiau tik kad savaitės dozė aiškesnė būtu


savo AI doze zinai prie tiek sustos? Kuom prolaktina numusinesi?

O kaip pastebejai? Kokie pozymiai buvo? Ar pagal tyrimus ?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4108
Atsiliepimai: 37

#40 2018-02-19 20:27

Re: Del tren E kurso

puskinas24 rašė:

KIGTROPIN 20IU 7,4mg.
Pas mane tokis preparatas

bender rašė:

Nu nebuna HGH 20k buteliuke smile) Nezinau ka tu ten turi.
Taip tesingai supranti del E2 ir treno.
Yra test E/C, nebutina susta.

Tai cia tik 20iu, o ne 20000tukst smile cia kiniskas augimas?

Neprisijungęs

 
puskinas24
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-03-27
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#41 2018-02-19 22:17

Re: Del tren E kurso

Tyrimai, kas dvi savaites prisiduodavau, galvojau užteks]tų ir rečiau, bet supratau kad pats dar toli gražu visko staigiai nejaučiu kad be tyrimų kursuot. Prolaktinis nežymiai pakilo, užteko savaitės geros sutvarkyti, o vat e2 ilgai kankino. Pagrindinis simptomas maudžianti krūtinė bent jau man

Mighti rašė:

puskinas24 rašė:

Rudens sesijoj pajaučiau kad linkęs į aromatizaciją, tik nzn nuo propo ar npp, Arimidex nepadėjo, Letrozol gelbėjo. Prolaktinui caberio turiu

Mighti rašė:


savo AI doze zinai prie tiek sustos? Kuom prolaktina numusinesi?

O kaip pastebejai? Kokie pozymiai buvo? Ar pagal tyrimus ?

Neprisijungęs

 
puskinas24
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-03-27
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#42 2018-02-19 22:18

Re: Del tren E kurso

nuo jo, kažkaip apie tūkst net negalvojau, bet tai pieva gaunasi, Jūs čia tipo tūkstančiais IU varot? Pieva kažkokia

bender rašė:

puskinas24 rašė:

KIGTROPIN 20IU 7,4mg.
Pas mane tokis preparatas

bender rašė:

Nu nebuna HGH 20k buteliuke smile) Nezinau ka tu ten turi.
Taip tesingai supranti del E2 ir treno.
Yra test E/C, nebutina susta.

Tai cia tik 20iu, o ne 20000tukst smile cia kiniskas augimas?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4108
Atsiliepimai: 37

#43 2018-02-19 23:43

Re: Del tren E kurso

puskinas24 rašė:

nuo jo, kažkaip apie tūkst net negalvojau, bet tai pieva gaunasi, Jūs čia tipo tūkstančiais IU varot? Pieva kažkokia

bender rašė:

puskinas24 rašė:

KIGTROPIN 20IU 7,4mg.
Pas mane tokis preparatas


Tai cia tik 20iu, o ne 20000tukst smile cia kiniskas augimas?

Kad tu pats taip parasei ir panasu nesupranti smile hcg tukstanciais eina, o tau to hgh jei kiniskas dar tai uzteks kelioms dienoms.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#44 2018-02-20 08:47

Re: Del tren E kurso

bender rašė:

puskinas24 rašė:

nuo jo, kažkaip apie tūkst net negalvojau, bet tai pieva gaunasi, Jūs čia tipo tūkstančiais IU varot? Pieva kažkokia

bender rašė:


Tai cia tik 20iu, o ne 20000tukst smile cia kiniskas augimas?

Kad tu pats taip parasei ir panasu nesupranti smile hcg tukstanciais eina, o tau to hgh jei kiniskas dar tai uzteks kelioms dienoms.

Dar nuo jo ir uzpilt gali neblogai big_smile

Neprisijungęs

 
puskinas24
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-03-27
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#45 2018-02-20 20:15

Re: Del tren E kurso

Kodėl užteks tik keliom dienom? Aš buteliuką, kuriame 20 IU dainu į keturias dienas, į dieną po du šūvius, ir taip gaunu į dieną po 5 IU, buteliukų kolkas 20. Nepagavau kodėl tik keliom dienom?
O užpilti gali, tai čia kaip suprast?

Mighti rašė:

bender rašė:

puskinas24 rašė:

nuo jo, kažkaip apie tūkst net negalvojau, bet tai pieva gaunasi, Jūs čia tipo tūkstančiais IU varot? Pieva kažkokia

Kad tu pats taip parasei ir panasu nesupranti smile hcg tukstanciais eina, o tau to hgh jei kiniskas dar tai uzteks kelioms dienoms.

Dar nuo jo ir uzpilt gali neblogai big_smile

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#46 2018-02-20 20:19

Re: Del tren E kurso

puskinas24 rašė:

Kodėl užteks tik keliom dienom? Aš buteliuką, kuriame 20 IU dainu į keturias dienas, į dieną po du šūvius, ir taip gaunu į dieną po 5 IU, buteliukų kolkas 20. Nepagavau kodėl tik keliom dienom?
O užpilti gali, tai čia kaip suprast?

Mighti rašė:

bender rašė:


Kad tu pats taip parasei ir panasu nesupranti smile hcg tukstanciais eina, o tau to hgh jei kiniskas dar tai uzteks kelioms dienoms.

Dar nuo jo ir uzpilt gali neblogai big_smile

Skysciai gali kauptis nuo jo.

Neprisijungęs

 
puskinas24
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-03-27
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#47 2018-02-22 07:13

Re: Del tren E kurso

Pasidariau tyrimus prieš pradedant kursą ir po pirmojo HGH šūvio pręjus trims valandoms. Rezultatai:
Prieš  Somatotropinio hormo buvo 0,06 ng/mL
Po  Somatotropinio hormono 0,09 ng/mL
Ir? any idėas? \kažkaip labai silpni tie rodikliai kai norma iki 3...
Pernai dariausi irgi somatropino tyrimą, tik kitoj lab, ten ir matavimo vnt kiti ir rezultatas normą beveik du kart viršijo, nors naudojau propą ir npp, be hgh

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4108
Atsiliepimai: 37

#48 2018-02-22 07:36

Re: Del tren E kurso

puskinas24 rašė:

Pasidariau tyrimus prieš pradedant kursą ir po pirmojo HGH šūvio pręjus trims valandoms. Rezultatai:
Prieš  Somatotropinio hormo buvo 0,06 ng/mL
Po  Somatotropinio hormono 0,09 ng/mL
Ir? any idėas? \kažkaip labai silpni tie rodikliai kai norma iki 3...
Pernai dariausi irgi somatropino tyrimą, tik kitoj lab, ten ir matavimo vnt kiti ir rezultatas normą beveik du kart viršijo, nors naudojau propą ir npp, be hgh

Fake tavo hgh smile

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#49 2018-02-22 08:19

Re: Del tren E kurso

Nu matai generikai hgh 2-4iu gali but tas pats kas 1iu vaistinio,siaip nesekiau temos koks ale pas tave bet pats supranti

Neprisijungęs

 
puskinas24
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-03-27
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#50 2018-02-22 08:42

Re: Del tren E kurso

Pas mane KIGTROPIN 20IU 7,4mg
buteliuko turinį dalinu i 4 dienas, tai vienai dienai gaunasi ale 5IU...
Žodžiu hgh lėvas ir čia nelabai yra ką burti, bandyti jau jį dažniau vbartojant darytis tyrimus nėra naudos, ale užkrova ir t.t.?

Garmus rašė:

Nu matai generikai hgh 2-4iu gali but tas pats kas 1iu vaistinio,siaip nesekiau temos koks ale pas tave bet pats supranti

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net