Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4926 2018-10-16 23:47

Re: Blevyzgos™ V dalis

Gera ir nebut big_smile

Neprisijungęs

 
altf4
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-08-10
Žinutės: 142
Atsiliepimai: 0

#4927 2018-10-17 18:31

Re: Blevyzgos™ V dalis

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4928 2018-10-17 20:10

Re: Blevyzgos™ V dalis

altf4 rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=_rZGacC-IbM

O kažkas dar tokias nesąmones žiūri

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#4929 2018-10-17 20:32

Re: Blevyzgos™ V dalis

altf4 rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=_rZGacC-IbM

idomi tu persona. blevyzgose imeta i savaite po kelis kazkokius lempinius video ir nieko neprases dingsta. big_smile big_smile kadras pz

Paskutinį kartą taisė Travis Scott (2018-10-17 20:32)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4930 2018-10-17 20:33

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

altf4 rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=_rZGacC-IbM

idomi tu persona. blevyzgose imeta i savaite po kelis lempinius video ir nieko neprases dingsta. big_smile big_smile kadras pz

Tai trolina, negi kažkas žėtų tokį video big_smile

Neprisijungęs

 
shark
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-01-20
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#4931 2018-10-17 21:29

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Travis Scott rašė:

altf4 rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=_rZGacC-IbM

idomi tu persona. blevyzgose imeta i savaite po kelis lempinius video ir nieko neprases dingsta. big_smile big_smile kadras pz

Tai trolina, negi kažkas žėtų tokį video big_smile

Šito veikėjo įmestas regis armeno radijas visai nieko susiklause

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4932 2018-10-19 09:21

Re: Blevyzgos™ V dalis

Ufc231 holloway vs ortega ir shevchenko vs joanna
Turetu but neblogas reginys.
Netgi sakyciau mergu duetas turetu but idomesnis, ta lenkaite gerai kapojasi big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4933 2018-10-19 09:23

Re: Blevyzgos™ V dalis

rubizzz rašė:

Ufc231 holloway vs ortega ir shevchenko vs joanna
Turetu but neblogas reginys.
Netgi sakyciau mergu duetas turetu but idomesnis, ta lenkaite gerai kapojasi big_smile big_smile

Lenkė nėra itin gera, ji gavo nuo Rose 2 kart iš eilės ir lygtai gavo nuo Shevchenko kickbokso ringe kelis kart, prieš pradedant mma.  O Holloway su Ortega man nelabai įdomu, nes Holloway yra gavęs nuo Mcgragero, o ir šiaip 60 kg kategorija nerimta.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4934 2018-10-19 09:31

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

rubizzz rašė:

Ufc231 holloway vs ortega ir shevchenko vs joanna
Turetu but neblogas reginys.
Netgi sakyciau mergu duetas turetu but idomesnis, ta lenkaite gerai kapojasi big_smile big_smile

Lenkė nėra itin gera, ji gavo nuo Rose 2 kart iš eilės ir lygtai gavo nuo Shevchenko kickbokso ringe kelis kart, prieš pradedant mma.  O Holloway su Ortega man nelabai įdomu, nes Holloway yra gavęs nuo Mcgragero, o ir šiaip 60 kg kategorija nerimta.

Lenkaite nuo shevchenko nera gavus. Iki roses ji ejo be pralaimejimu ir pralaimejo vos vos, ten apyligr kova buvo. Bet as ne apie tai, jos kovos idomios. Aktyvios, daug energijos.
O apie vyrus, man lengva kategorija dar idomesne negu vidutine ar sunki. Ir vel, del tos pacios priezasties, kad ji buna aktyvesne dazniausiai.
Dar labai tikiuosi, kad okonelis issispres tas savo problemas ir nebus ilgam suspenduotas, nes manau tikrai perspektyvus biciukas.

edit, ai, dėl kickbokso ringo nzn

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2018-10-19 09:54)

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#4935 2018-10-19 09:56

Re: Blevyzgos™ V dalis

Ufc 231 nera labai idomus. Realiai be holloway nera daugiau ka ziuret., net nezinau ar vertes laukt visa nakti main event. Va ufc 232 belenkas bus.
O lenke tai neidomi man pasidare, nes rose exposino ja. Atrodo tvirtai, bet gauna pora kombinaciju ir stunned, siek tiek primena cody garbrandt :DDD

Paskutinį kartą taisė Travis Scott (2018-10-19 10:15)

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4936 2018-10-19 10:48

Re: Blevyzgos™ V dalis

tokių kovų niekad per naktį nelaukiu. kitą dieną pažiūriu. bet šitos dvi, manau tikrai įdomios bus.
o tavęs aš realiai nesuprantu. tu kažkada sakei, kad Conoras patiko, kol negavo nuo Diazo, pamenu kažkada apie Garbrantą rašei kažką gero (nors aš jo niekad nemėgau, aš už TJ buvau), o dabar pamazgas pili vie dėl to, kad prieš TJ gavo malkų. kažkaip vos vieną kovą gauna, iš kart nurašai kovotoją. kažkoks be nuomonės esi. dabar sakai, kad Joanna neįdomi, nes gavo nuo Roses. nu taip, gavo ir ką.. jos kovos vistiek įdomios.

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#4937 2018-10-19 10:55

Re: Blevyzgos™ V dalis

khabib vs mayweather? Toks abiem priespensijinis prasinesimas butu big_smile Tipo rudis kaip ir sutinka, tik idomu ar yra suma uz kuria khabib sutiks prigult big_smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4938 2018-10-19 11:05

Re: Blevyzgos™ V dalis

Peltor rašė:

khabib vs mayweather? Toks abiem priespensijinis prasinesimas butu big_smile Tipo rudis kaip ir sutinka, tik idomu ar yra suma uz kuria khabib sutiks prigult big_smile

Net baisu skaityt tokias pievas. Khabibui 30 metų, kovotojo pats pikas yra nuo 30 iki 35 metų. Floydas tai senolis, bet bokso ringe nukaltų Khabibą. Šiaip nelabai tikiu, kad Khabibas sutiks, nes ne jo stiliui cirką daryt tokį.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4939 2018-10-19 11:08

Re: Blevyzgos™ V dalis

rubizzz rašė:

tokių kovų niekad per naktį nelaukiu. kitą dieną pažiūriu. bet šitos dvi, manau tikrai įdomios bus.
o tavęs aš realiai nesuprantu. tu kažkada sakei, kad Conoras patiko, kol negavo nuo Diazo, pamenu kažkada apie Garbrantą rašei kažką gero (nors aš jo niekad nemėgau, aš už TJ buvau), o dabar pamazgas pili vie dėl to, kad prieš TJ gavo malkų. kažkaip vos vieną kovą gauna, iš kart nurašai kovotoją. kažkoks be nuomonės esi. dabar sakai, kad Joanna neįdomi, nes gavo nuo Roses. nu taip, gavo ir ką.. jos kovos vistiek įdomios.

Kai kovotojas gauna 2 kart iš eilès, tai visada jo vertė labai krenta. Pvz Cody gavo 2 kart nuo TJ, tai jis jau beveik nurašytas. Jei Conoras gryš, gaus dar karta nuo Diaz and Khabibo, tai viskas bus jo karjera UFC kaip ir baigta smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4940 2018-10-19 11:10

Re: Blevyzgos™ V dalis

jei pakankamai gerus pinigus mokės, tai be abejo, kad sutiks. Bispingas teisingai pakomentavo, Floydas jį suvoliotų, bet raundus ko gero Kebabas atstovėtų visus 12.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4941 2018-10-19 11:12

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

rubizzz rašė:

tokių kovų niekad per naktį nelaukiu. kitą dieną pažiūriu. bet šitos dvi, manau tikrai įdomios bus.
o tavęs aš realiai nesuprantu. tu kažkada sakei, kad Conoras patiko, kol negavo nuo Diazo, pamenu kažkada apie Garbrantą rašei kažką gero (nors aš jo niekad nemėgau, aš už TJ buvau), o dabar pamazgas pili vie dėl to, kad prieš TJ gavo malkų. kažkaip vos vieną kovą gauna, iš kart nurašai kovotoją. kažkoks be nuomonės esi. dabar sakai, kad Joanna neįdomi, nes gavo nuo Roses. nu taip, gavo ir ką.. jos kovos vistiek įdomios.

Kai kovotojas gauna 2 kart iš eilès, tai visada jo vertė labai krenta. Pvz Cody gavo 2 kart nuo TJ, tai jis jau beveik nurašytas. Jei Conoras gryš, gaus dar karta nuo Diaz and Khabibo, tai viskas bus jo karjera UFC kaip ir baigta smile

gavo nuo to paties žmogaus. tai tik įrodė, kuris iš tikro geresnis. vertė be abejo krenta. ir po pirmo pralaimėjimo krenta, bet kaip kovotojo nurašyt nereiktų, jei visi kiti nuo jo krenta big_smile ir šiaip jei reginys geras, tai geras. nesvarbu kiek prieš tai pralaimėjimų turėjęs.

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#4942 2018-10-19 11:27

Re: Blevyzgos™ V dalis

rubizzz rašė:

tokių kovų niekad per naktį nelaukiu. kitą dieną pažiūriu. bet šitos dvi, manau tikrai įdomios bus.
o tavęs aš realiai nesuprantu. tu kažkada sakei, kad Conoras patiko, kol negavo nuo Diazo, pamenu kažkada apie Garbrantą rašei kažką gero (nors aš jo niekad nemėgau, aš už TJ buvau), o dabar pamazgas pili vie dėl to, kad prieš TJ gavo malkų. kažkaip vos vieną kovą gauna, iš kart nurašai kovotoją. kažkoks be nuomonės esi. dabar sakai, kad Joanna neįdomi, nes gavo nuo Roses. nu taip, gavo ir ką.. jos kovos vistiek įdomios.

Conoras man patiko seniau nes is tikruju maniau, kad jis yra next big thing (kovojimo prasme), bet teko isitikinti, kad tai fake star ir ties 3 ir 5 roundo eigoje jis yra tiesiog beviltiskas. Jei nesusitvarko su oponentu 2 roundu begi ir pakliuna i prasta situacija - tappina. O dar alkoholio promotinimas, kai tiek jaunu zmoniu yra jo fanais, cia ta prasme tiek kaip asmenybe, tiek kaip kovotojas jis yra zemiau nulio. Krv stumt ant kitu oponentu religijos ir roastint ju tevus instagrame as nzn ant kiek turi buti zmogus siuksle 😂😂. Kas liecia cody, tai as ir dabar uz ji. Ziauriai budavo idomu ziuret jo kovas. Tos nesveikai greitos kombinacijos turi kazka tokio. TJ irgi man patinka, ipac jo fight iq ir emociju valdymas narve. Cody yra glass jaw ir tj ji ant to pagavo du kartus. Straweight apskritai kaip kategorija neturi stipriu kovotoju, del to ir neidomu. Va cyborg ir nunes ten kitas bobu levelis.

Paskutinį kartą taisė Travis Scott (2018-10-19 11:31)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4943 2018-10-19 11:32

Re: Blevyzgos™ V dalis

rubizzz rašė:

BritainFirst rašė:

rubizzz rašė:

tokių kovų niekad per naktį nelaukiu. kitą dieną pažiūriu. bet šitos dvi, manau tikrai įdomios bus.
o tavęs aš realiai nesuprantu. tu kažkada sakei, kad Conoras patiko, kol negavo nuo Diazo, pamenu kažkada apie Garbrantą rašei kažką gero (nors aš jo niekad nemėgau, aš už TJ buvau), o dabar pamazgas pili vie dėl to, kad prieš TJ gavo malkų. kažkaip vos vieną kovą gauna, iš kart nurašai kovotoją. kažkoks be nuomonės esi. dabar sakai, kad Joanna neįdomi, nes gavo nuo Roses. nu taip, gavo ir ką.. jos kovos vistiek įdomios.

Kai kovotojas gauna 2 kart iš eilès, tai visada jo vertė labai krenta. Pvz Cody gavo 2 kart nuo TJ, tai jis jau beveik nurašytas. Jei Conoras gryš, gaus dar karta nuo Diaz and Khabibo, tai viskas bus jo karjera UFC kaip ir baigta smile

gavo nuo to paties žmogaus. tai tik įrodė, kuris iš tikro geresnis. vertė be abejo krenta. ir po pirmo pralaimėjimo krenta, bet kaip kovotojo nurašyt nereiktų, jei visi kiti nuo jo krenta big_smile ir šiaip jei reginys geras, tai geras. nesvarbu kiek prieš tai pralaimėjimų turėjęs.

Nate Diaz  tai  išvis laimėjo 19, o gavo 11 lygtai. Kitas būtų jau senai nurašytas, bet visos jo kovos buvo su geriausiais kovotojais, visi pralaimėjimai buvo tik po visų roundų teisėjų sprendimu. Tik vieną kart buvo nujungę Nate kai iš kojos ten pataikę į galvą per fuksą. Dar charakteris labai įdomus. Priklauso nuo žmogaus ir situacijos..

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4944 2018-10-19 11:34

Re: Blevyzgos™ V dalis

Cyborg ir Nunes laukiamiausia mano kova. Ten abi bobos nesveikos. Abi netgi už kaikuriuos vyrus stipresnės.. ten kova žiauri bus big_smile Aišku Cyborg bus fovoritė, bet aš galvoju Nunes laimės.

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#4945 2018-10-19 11:39

Re: Blevyzgos™ V dalis

Nenustebciau, jei Nunes nupustu conora xDddd

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4946 2018-10-19 11:42

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

Nenustebciau, jei Nunes nupustu conora xDddd

Šiaip realiai Cyborg ir Nunes geriau moka muštis už Conorą, bet vyriška jėga vistiek lieka vyriška.. tai duočiau 50 ant 50 big_smile

Edit:  O kiti spelioja ar ji išvis moteris ?

https://goo.gl/images/mekDrF

Paskutinį kartą taisė BritainFirst (2018-10-19 11:54)

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#4947 2018-10-19 12:05

Re: Blevyzgos™ V dalis

Khabib vs Floyd visai prikolas butu paziuret zinokit :DDDDD. Betkuriam mma kovotojui floyda paimt bokso kovoj cia galima sakyt nulis sansu, bet zinant khabibo stamina visai manau idomi kova butu. Cia ne su conoru 8 roundus pastovet ringe uzsidenges veida ir poto damust kaip suni 😂😂 kiek pamenu tai lyg khabibas ir uzvele pats pirmas apie kova su floydu. Dabar kazkodel vengia instagrame sitos temos. Speju tevukas gerai atpi. so prota :DDDD.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#4948 2018-10-19 12:13

Re: Blevyzgos™ V dalis

Nelabai aš ten seku kažką, bet tipo khabibas pats kaip ir pasiūlė, o dabar nebenori?

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#4949 2018-10-19 12:19

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Net baisu skaityt tokias pievas. Khabibui 30 metų, kovotojo pats pikas yra nuo 30 iki 35 metų. Floydas tai senolis, bet bokso ringe nukaltų Khabibą. Šiaip nelabai tikiu, kad Khabibas sutiks, nes ne jo stiliui cirką daryt tokį.

Parsisiusk interneta zmogaus:

1. Khabib pats pirmas uzvele sita tema twitter ar instagram
2. 30 metu gal ir pikas, bet jam reikes min 10 kovu UFC (jei ne 20), akd surinkt panasia suma, ka jis gautu uz bokso cirka keliolika roundu
3. Pats khabibas supranta ir ne karta sakes jog bijo traumu. 10/20 kovu vs 1 cirkas?
4. Jo hype dabar, sia minute. Jis nera soumenas, jis nemoka sneket ir niekada nesnekes taip gerai kaip airis, vien del to, akd tai ne jo gimtoji kalba ir charakteris ne toks. Jis juodadarbis, dar vienas rusas, kuris ten jau issciose vare sambo.
5. Ko negali pinigai, ta gali dideli pinigai. Nes netikiu, akd Mayweather eitu be sutartos kovos boksuotis.

Bet visumoj, apart to kad butu ziauriai nuobodzios pres conf, tai cia butu akzkas wow, tipo vos ne rokis 4 po 30 metu. Ir tikriausiai bus, nes i airio 15 lemu pasiulyma jau nusispjove khabib.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4950 2018-10-19 12:46

Re: Blevyzgos™ V dalis

Tingiu daug rašyt dabar, bet aš manau, kad Khabibas tik prikolina. Neis jis į bokso ringą, kad padarytų iš savęs cirkininką. Prieš Floydą nėra šansų ringe laimèt. Nebent eis dėl pinigų, bet asmeniškai netikiu. Ne Khabibo stilius čia visai.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net