Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

pinčeris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-02-01
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#51 2007-02-21 22:06

Re: Nuo ko pradėti?

Pradininkas rašė:

Taigi,savo miestelio kulturos namuose zadu irengti sporto sale ir taip kaimo jaunima pradet treniruot.Pats esu ejes i stangine,turiu viena stanga su svoriais ir suolu.Kalbejausi su vokieciu pazadejo kad atwes dar daugiau visokiu irenginiy.Bet nezinau nuo ko pradeti,gal kas zinot tinklapiu apie ta sporta,kokiu taisykle.Ir gal kas galit pasakyt kaip paciam kokius treniruoklius pasidaryt

oj... kokius metelius kitus pats rimtai pasportuok ir prisiskaityk daug literaturos, nes busi atsakngas ne tik uz save, bet ir  uz nieko neismanancius paauglius, kuriem per savaite  reikia  pasidaryt rembais. jau dabar matau kaip prades plesytis su stangom ir saibom eis ju sveikatos smile
nieko neismanydamas kisi nagus i suda...

Neprisijungęs

 
defarz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-02-20
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#52 2007-02-22 17:06

Re: Nuo ko pradėti?

o ar galima pradet paaugliams? sweikatos nesuwarysi?

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#53 2007-02-22 17:13

Re: Nuo ko pradėti?

defarz rašė:

o ar galima pradet paaugliams? sweikatos nesuwarysi?

Kam visur tą patį klausimą uždavinėji? Taigi čia jau klausei. hmm

Paskutinį kartą taisė 3F (2007-02-22 17:14)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#54 2007-02-22 17:57

Re: Nuo ko pradėti?

pinčeris rašė:

Pradininkas rašė:

Taigi,savo miestelio kulturos namuose zadu irengti sporto sale ir taip kaimo jaunima pradet treniruot.Pats esu ejes i stangine,turiu viena stanga su svoriais ir suolu.Kalbejausi su vokieciu pazadejo kad atwes dar daugiau visokiu irenginiy.Bet nezinau nuo ko pradeti,gal kas zinot tinklapiu apie ta sporta,kokiu taisykle.Ir gal kas galit pasakyt kaip paciam kokius treniruoklius pasidaryt

oj... kokius metelius kitus pats rimtai pasportuok ir prisiskaityk daug literaturos, nes busi atsakngas ne tik uz save, bet ir  uz nieko neismanancius paauglius, kuriem per savaite  reikia  pasidaryt rembais. jau dabar matau kaip prades plesytis su stangom ir saibom eis ju sveikatos smile
nieko neismanydamas kisi nagus i suda...

Manau, kad įrengt sporto salę yra gera mintis, bet nedaug išmanančiam žmogui nereiktų prisiimt trenerio pareigų, kas rimtai susidomes ras informacijos internete.

Neprisijungęs

 
saimis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-02-27
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#55 2007-02-27 22:07

Re: Nuo ko pradėti?

sveiki...man yra 15 metu ir noriu pradeti dirbti su svoriais...ir noreciau tureti savo amziaus treniruociu grafika ir kokia mityba man tiktu...mano ugis yra 177cm o svoris 56-58kg...gal galit padeti?(db vaikstau i treniruotes ir dirbu pradziai su mazais svoriais bet nezinau treniruociu grafiko bei mitybos-na valgau viska...mano organizmas gan geras nes nelabai gamina riebalus...)

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#56 2007-02-28 16:59

Re: Nuo ko pradėti?

saimis rašė:

sveiki...man yra 15 metu ir noriu pradeti dirbti su svoriais...ir noreciau tureti savo amziaus treniruociu grafika ir kokia mityba man tiktu...mano ugis yra 177cm o svoris 56-58kg...gal galit padeti?(db vaikstau i treniruotes ir dirbu pradziai su mazais svoriais bet nezinau treniruociu grafiko bei mitybos-na valgau viska...mano organizmas gan geras nes nelabai gamina riebalus...)

Gali patart tik SKAITYT. Perskaityk straipsnius pagrindiniame puslapyje, tada imkis forumo.
Šitam sporte neturėtum  tik žiūrėt į grafikus, sportas ir mityba turi tapti ypročiu ir gybenimo būdu wink

Neprisijungęs

 
justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#57 2007-03-17 11:28

Re: Nuo ko pradėti?

Nu tai va sugalvojau, kad reikia keistis gyvenime nes nieko gero nevyksta, meginsiu sportuot.

Turiu namuose hantelius sudedamus,skersini, sokdine(uz 15 litu big_smile).

Esu baisiai aukstas, ir dar baisiau kudas.20 metu.

Esu seniau sportaves, lankiau sporto kluba kelis menesius, ale pradedanciuju programos kaip niekad ir neemiau, raumenis lyg ir jauciu, isskyrus nugaros, o cia kiek zinau ir yra vienas svarbiausiu pradedanciuju programos tikslu.

Prisitraukimus deja tik max. astuonis siaip ne taip issteniu , ir tai nevisai taisiklingai.Apie mityba kolkas negalvoju, veliau gal iprasiu sportuot, ir mityba rupintis pradesiu kiek daugiau, nes nenoriu taip sakant persistenkt, uzsibrezt per daug tikslu vienu metu.

Galvoju, kad pasiulisit kokia paprastute treniruociu programa, kaip su tuoi ka turiu butu galima ka nors nuveikt.Iki ,,kulturizmo" cia dar labai toli manyciau, perdaug nesiulikit stangu pirkt,baltimu ir pan... Pirma manyciau reikia paprasciausiai iprast sportuot.

P.s Dar apsilima kazkoki minimalu gerai butu padaryt, kiek tai uztruktu?, kad sirdies ritmas pagreitetu, nes turiu biski problemu su sirdim, tai reikia kazkaip atsargiau.

Aciu.

Neprisijungęs

 
par
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-02-21
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#58 2007-03-17 11:51

Re: Nuo ko pradėti?

tai jei bendram tonusui, tai begiot rytais pradek smile



pora savaiciu pabegiosi, tada galesi jau kazka galvot

Neprisijungęs

 
justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#59 2007-03-17 12:15

Re: Nuo ko pradėti?

Begiojimas kazkaip susijas su svorio mazejimo kazkokiais procesais,  ash tikrai nenoriu to daryti.

Neprisijungęs

 
Vldz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#60 2007-03-17 17:39

Re: Nuo ko pradėti?

justas_ rašė:

Nu tai va sugalvojau, kad reikia keistis gyvenime nes nieko gero nevyksta, meginsiu sportuot.

Turiu namuose hantelius sudedamus,skersini, sokdine(uz 15 litu big_smile).

Esu baisiai aukstas, ir dar baisiau kudas.20 metu.

Esu seniau sportaves, lankiau sporto kluba kelis menesius, ale pradedanciuju programos kaip niekad ir neemiau, raumenis lyg ir jauciu, isskyrus nugaros, o cia kiek zinau ir yra vienas svarbiausiu pradedanciuju programos tikslu.

Prisitraukimus deja tik max. astuonis siaip ne taip issteniu , ir tai nevisai taisiklingai.Apie mityba kolkas negalvoju, veliau gal iprasiu sportuot, ir mityba rupintis pradesiu kiek daugiau, nes nenoriu taip sakant persistenkt, uzsibrezt per daug tikslu vienu metu.

Galvoju, kad pasiulisit kokia paprastute treniruociu programa, kaip su tuoi ka turiu butu galima ka nors nuveikt.Iki ,,kulturizmo" cia dar labai toli manyciau, perdaug nesiulikit stangu pirkt,baltimu ir pan... Pirma manyciau reikia paprasciausiai iprast sportuot.

P.s Dar apsilima kazkoki minimalu gerai butu padaryt, kiek tai uztruktu?, kad sirdies ritmas pagreitetu, nes turiu biski problemu su sirdim, tai reikia kazkaip atsargiau.

Aciu.

Begioti nori nenori reikia (geresnes kardio treniruotes niekas dar neisrado),  o jei nori igauti raumenu geresnes formas reikia gelezi i rankas imti na jai tau tai labai nesinori varyk i kokia bokso sale padarytum ten apsilima kaip reikalas, o daugiau kokia kriause padauzytum dar

Neprisijungęs

 
justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#61 2007-03-18 19:53

Re: Nuo ko pradėti?

Padarau labai nedaug prisitraukimu, ar daryt kasdien po kiek padarau po viena priejima, ar kas kazkiek dienu po kelias serijas, ir po vos kelis prisitaukimus?

siaip neblogai butu, kad atsakymas butu pagrista kazkuo, negu "man atrodo" , bet "man atrodo, nes .... " paaiskinimas gal nebutina, bet malonu butu, kad atsakytumete nuosirdziai.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#62 2007-03-19 20:50

Re: Nuo ko pradėti?

justas_ rašė:

Padarau labai nedaug prisitraukimu, ar daryt kasdien po kiek padarau po viena priejima, ar kas kazkiek dienu po kelias serijas, ir po vos kelis prisitaukimus?

siaip neblogai butu, kad atsakymas butu pagrista kazkuo, negu "man atrodo" , bet "man atrodo, nes .... " paaiskinimas gal nebutina, bet malonu butu, kad atsakytumete nuosirdziai.

Jei darysi kiekviena diena persitreniruosi, užteks 1-2 kart per savaite. Jei treniruosies du kart tada daryk po kokias 2 serijas ir maksimaliai kiek gali arba pradžioj gali daryt po mažiau pakartojimų ir kas savaite didint. Jei treniruosies 1 kart tada daryk daugiau serijų 3-4.

Neprisijungęs

 
efface
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-03-24
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#63 2007-03-24 14:51

Re: Nuo ko pradėti?

Sweiki man 15 m , ugis mazdaug 172 svoris 61, sportuoju viena menesiuka smile Siaip noreciau priaugt mases ant raumenu tik ne ant pilvo.. Kokius papildus butu geriau varototi ? Proteina , Kreatina ar dar ka kitka smile

Neprisijungęs

 
Lutas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-02-12
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#64 2007-03-24 14:59

Re: Nuo ko pradėti?

efface rašė:

Sweiki man 15 m , ugis mazdaug 172 svoris 61, sportuoju viena menesiuka smile Siaip noreciau priaugt mases ant raumenu tik ne ant pilvo.. Kokius papildus butu geriau varototi ? Proteina , Kreatina ar dar ka kitka smile

Pirma patarciau dietos laikytis,dar mazai laiko sportuoji,nors puse metu atsportuok ir paskui galvok apie papildus,tiesiok dieta yra geriausias papildas,gali nusipirkti kokiu vitaminu ir bus cool:rock:wink

Neprisijungęs

 
efface
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-03-24
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#65 2007-03-24 15:09

Re: Nuo ko pradėti?

As noreciau padidinti raumenu tonusa, o mases tik no pilvuko atsikratyt smile

Neprisijungęs

 
Lutas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-02-12
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#66 2007-03-24 15:24

Re: Nuo ko pradėti?

efface rašė:

As noreciau padidinti raumenu tonusa, o mases tik no pilvuko atsikratyt smile

nu tai priklauso nu dietos,jaigu gerai pasirinksi tai augs tie raumenys kaip ant mieliu.Tau bus kaip naturalus papildai pac geriauses budas. mesk ta minti is galvos apie tuos papildus,pasidaryk normale pradze ir paskui galvok apie papildus.Kiekvienas nori kuo greiciau ir daugiau bet reike daryti taip kaip tavo organizmui geriau ateiciai, ar tu negalvoji apie ateiti?yikes

Neprisijungęs

 
efface
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-03-24
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#67 2007-03-24 18:56

Re: Nuo ko pradėti?

Tu turi omeni susitvarkyti mityba ar kaip kitaip, nesu laikesis dietos smile Paaiskink issamiau tongue

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#68 2007-03-24 20:04

Re: Nuo ko pradėti?

efface rašė:

Tu turi omeni susitvarkyti mityba ar kaip kitaip, nesu laikesis dietos smile Paaiskink issamiau tongue

dieta iš lotynų kalbos išvertus reiškia mityba

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#69 2007-03-24 20:25

Re: Nuo ko pradėti?

TZR rašė:

efface rašė:

Tu turi omeni susitvarkyti mityba ar kaip kitaip, nesu laikesis dietos smile Paaiskink issamiau tongue

dieta iš lotynų kalbos išvertus reiškia mityba

Seniau Buvo susiformavus nuomonė, jog dieta tik svoriui mest.

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#70 2007-03-24 20:29

Re: Nuo ko pradėti?

3F rašė:

TZR rašė:

efface rašė:

Tu turi omeni susitvarkyti mityba ar kaip kitaip, nesu laikesis dietos smile Paaiskink issamiau tongue

dieta iš lotynų kalbos išvertus reiškia mityba

Seniau Buvo susiformavus nuomonė, jog dieta tik svoriui mest.

manau šita nuomonė dar ir dabar yra gan plačiai paplitus wink

Neprisijungęs

 
Lutas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-02-12
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#71 2007-03-24 21:46

Re: Nuo ko pradėti?

nu cia Portugalijoi tai dieta ir yra dieta,cia mano klaida. Lietuviskai bus mityba.smile

Neprisijungęs

 
efface
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-03-24
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#72 2007-03-25 21:24

Re: Nuo ko pradėti?

Lutas rašė:

nu cia Portugalijoi tai dieta ir yra dieta,cia mano klaida. Lietuviskai bus mityba.smile

Issamiau, kaip man jos laikytis ? smile

Neprisijungęs

 
Manas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-11-17
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#73 2007-04-05 23:02

Re: Nuo ko pradėti?

Valgyk daugiau kosiu nykstys

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#74 2007-04-06 07:23

Re: Nuo ko pradėti?

Manas rašė:

Valgyk daugiau kosiu nykstys

ne košėse esmė... o efface, nepatingėk paskaityti straipsnius
http://www.kulturizmas.net/mityba/p2_articleid/16
http://www.kulturizmas.net/bendras/p2_articleid/90

Neprisijungęs

 
justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#75 2007-04-08 09:50

Re: Nuo ko pradėti?

tingiu rashyt ir nezinau ten tu svoriu ugiu, bet esu labai baisiai kudas.Ir dar biski paranojikas.Labai valgomo maisto neketinu kolkas keisti.Zinau tipo valgyt daug reikia...
Taigi jaigu ash nesportuoju ir pas mane niekas neauga, nei lasiniai, nei mase kokia,svoris, jai ash sportuosiu man augs kas nors?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net