Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

telukas
Naujas dalyvis
Vietovė: Daugai
Registravosi: 2006-03-24
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#1 2006-05-04 22:57

Vartojimas ir pasekmės

Sveiki, stanga geležinio sporto mėgėjai.
Norėčiau kad čia parašytumėt ne tik tai kas kaip veikia siuo metu ir kuris preparatas geresnis, bet ir apie ne itin malones pasekmes.
Man dabar 22m. Pradejau sportuot nuo 16m. Budamas 17 - 18m. vartojau metana, ir omnadrena. Nuo 19m iki 21m beveik nesportavau. Ir kaip jus manot kaip as pradejau atrodyt? Isliko viskas? Ne. Buvom trise tokie...
Vienas draugas grizo i pradine busena ir atrodo lyg ir nesportaves... O mes dviese taip susmukom, nukaro pilvai kad ne tas žodis... Ta prasme buvom prisiaugine svorio apie 15kg. Kitas draugas pasakojo kad taip buna - vieniem svoris islieka (uzsilaiko) kitiem jo lyg ir nebuta(pranyksta). Yra kam nors taip buve???hmm

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#2 2006-05-04 23:10

Re: Vartojimas ir pasekmės

Šiaip gal ir įdomi tema iš tikrųjų. Visi dažniausiai tik tai klausinėja kas kaip, su kuo ir kada, o apie tai kaip ir kokį turi poveikį ir ateityje, ne kiekvienas buna pasako jei kažkas buna nutraukiama. Žinoma jeigu meti, tai kad jei ko nors ir nevartotum, tai nebūtų pliusas, čia ir taip kiekvienam aišku, o kaip metant chemiją kartu su sportu, irgi gali būti visokių variantų. Iš savo pozicijos nelabai ką ir galėčiau pasakyti, nes su tuo ir neturiu nieko bendro. Tik va, žinau vieną tokį buvusį draugą, kuris vienu metu neblogai priryjo metano, o sportuot tai nelabai net ir sportavo. Net kiti kai kurie juokėsi. Sudėjimo jis buvo visai paprasto, labiau linkęs į ektomorfą, na vienu žodžiu kaip eilinis nestoras žmogus. Po kažkiek laiko kaip išsinešė, kažkur nuo 18 metų ir iki šiol tikriausiai (senai mačiau), tai pilvas pasidarė kaip pas kokį senį kuris neišlenda iš kabako, iš šonų atsirado daug riebalo. Ir kas rimčiausiai, maždaug 20+ amžiuje kiek pamenu jau turėjo problemas su hipertonija, reiškia širdžiai irgi be abejo buvo neigiamas poveikis, ir didžiausias tų neigiamų pasėkmių pagrindas aš net neabejoju kad yra būtent jo anksčiau vartota chemija

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#3 2006-05-05 13:41

Re: Vartojimas ir pasekmės

Nors vienas žmogus išdryso apie tai prabilti iš savo patirties, nes kiek teko su visais kalbėti, apie toki jų pasikeitimą į blogąją puse, visi vengia šnekėti. Žinau ne vieną pavyzdį, kai 16-iolikiniai ir vyresni pavartoja pigiųjų preparatų, išsipučia, o po pusmečio ar metelių - pizdiec tiesiai sviesiai sakant. Daugelis krito į tokią masės duobę , kad svėrė mažiau nei pradėję spotuot. Atsistatyt iš tos duobės buvo labai sunku be chemijos, bet kadangi daugelis neturi kantrybės, tai griebė vėl chemijos ir viskas gražiai atsistatė - tik ar ilgam... Galim daryt aiškias išvadas - kokybiškai ir greitai nebūna.
telukas -> Dar prie to pačio, kaip sveikta, pajutai kokių neigiamų pojučių, ar dar nieko?

Neprisijungęs

 
telukas
Naujas dalyvis
Vietovė: Daugai
Registravosi: 2006-03-24
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#4 2006-05-06 21:42

Re: Vartojimas ir pasekmės

Ne, siaip del sveikatos tai nieko nejauciu... ir nejauciau, kad kas būtų ne taip. Nes nelabai as ten jau tiek daug visko ir naudojau. Kaip jau minejau pas mane didziausios problemos su svoriu. Istikrųjų labai sunku jo atsikratyt, ypač riebalo ant šonų.big_smile
Ir mani labai nervuoja kai kiti diskutuoja kaip priaugti svorio...
Nu, bet aš aišku nesiūlau savo varianto...

Neprisijungęs

 
Laisvunas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2006-03-18
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#5 2006-05-08 16:30

Re: Vartojimas ir pasekmės

Teluks respect tau jau wien uz atwiruma wink
pac nelabai ka galiu pridurt sioj temoj,wa keli draugeliai neperseniausiai,wienas kale metano,kitas dekos,kazkokie pokyciai lyg ir matesi,bet dare pertraukas paskui ir wiskas wel gryzo y wietas,0 naudos taip sakant

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#6 2006-05-08 16:56

Re: Vartojimas ir pasekmės

Taip, čia tikrai pagirtinas atvejis kai yra noras apie kažką atvirai pamąstyti ir pasidalinti kuo nors ir iš savo patirties, o ne ateiti tik prieš kažką pasigirti kaip dažnai irgi kartais buna (pvz suvartojau tiek, priaugo tiek ir tt).
Jeigu jau ir būtų noras kažką panašaus pradėti, pirmas žingsnis aš manau turėtų būti toks, kad vos ne atmintinai išstudijuoti ir tiksliai žinoti kas ir kokį poveikį galės turėti viena ar kita medžiaga ar preparatas, kokiais kiekiais, kas geriau kas ne. Toliau stengtis bendrauti ir su atletais kurie turi jau rimtą patirtį, o ne eiti į forumus ir klausti ar yra gerai suvartoti 100 metano tablečių, konsultuotis su rimtais treneriais, ir ne su tais kurie tik nori tau iš tos chemijos kažką parduoti ir sau kišenę tik prikrauti, neužsiiminėti perdaug saviveikla šitoje srityje, ypač turint nedaug žinių, tvirtai žinoti savo tikslą ir svarbiausiai sprendimą jame, kad ar tai tau tikrai atneš naudos ir ar tau to tikrai reikia, kaip ir buvo pasakyta šitame tekste, kuris man ilgam vis dėl to įsiminė: http://www.kulturizmas.net/steroidai/p2_articleid/12

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#7 2006-05-08 19:21

Re: Vartojimas ir pasekmės

telukas rašė:

Ne, siaip del sveikatos tai nieko nejauciu... ir nejauciau, kad kas būtų ne taip. Nes nelabai as ten jau tiek daug visko ir naudojau. Kaip jau minejau pas mane didziausios problemos su svoriu. Istikrųjų labai sunku jo atsikratyt, ypač riebalo ant šonų.big_smile
Ir mani labai nervuoja kai kiti diskutuoja kaip priaugti svorio...
Nu, bet aš aišku nesiūlau savo varianto...

o mane erzina diskusijus kaip numesti svori.. bet juk kiekvienam savo... wink

Neprisijungęs

 
loumer
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-05-18
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#8 2006-05-18 19:37

Re: Vartojimas ir pasekmės

Sveiki man reikia mokyklai siokios tokios informacijos ape steroidus ir t,t
Kokios pasekmes butu 14-15 suvartojus steroidu?
Ar butu koks rezultatas?ar isvis butut kas nors?
Ir kaip atsilieptu toliasniam gyvenimui?


Dekoju uz atsakymus smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#9 2006-05-18 20:31

Re: Vartojimas ir pasekmės

Pasėkmių gali būti nemažai, tingiu vardinti nes jei tu to ieškai, tai galėtum netingėti ir pats pasiskaityti. Užsuk į titulinį į steroidų skiltį, ten tikrai atsimenu kad buvo minimi vartojimo kaip pliusai taip ir minusai. O pasieksi ten ką nors ar ne, čia ir pačiam juk logiškai mąstant turi būti aišku, vienas gal pasieks, kitas ne, juk skirtingi esam

http://kulturizmas.net/index.php?catego … ticleid=17
http://kulturizmas.net/index.php?catego … ticleid=15

Neprisijungęs

 
nuoddass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-05-22
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#10 2006-05-22 01:19

Re: Vartojimas ir pasekmės

nu matau cia nelabai kas ismanot apie chemija... ir nuo ko tas svoris pradeda augti? paprasciausiai sportuojant o ypac naudojant chemija dideja apetitas, ir yra istampomas skrandis, net deformuojasi diafragma(atkreipkit pas rimtus kulturistus)...  sugalvoji meti sporta ir kartu chemija... ir kas vyksta toliau o toliau buna taip kaloriju nebesudegini spotuodamas o valgai tiek pat kiek ir sportuodamas nes kitaip nesijauti pavalges... taigi pas ka yra leta medziagu apykaita tas sueina i lasinius, o pas ka greita pradeda kusti nes raumenims nebeduodi kruvio...

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#11 2006-05-22 17:04

Re: Vartojimas ir pasekmės

1) Turėčiau pranešti kad nieko naujo nebuvo pasakyta (ypač kas liečia medžiagų apykaitų) wink
2) Nepasakyčiau kad tamsta pats pakankamai daug apie tą dalyką išmanai, spręndžiant iš kai kurių teiginių. Ar tavo manimu pirmiausiai yra vieni iš rimtų chemijos poveikių ir faktorių masės augime tame, "kad dideja apetitas ir ištampomas skrandis"? Nepagalvojai kad apetitą yra įmanoma kartais gerai taip pat padidinti ir be chemijos ir taip pat pabandyti "ištampyti" tą skrandį? Taip išeina kad čia pagrindiniai procesai kurie tą viską įtakoja.. Ir koks skirtumas ar meti sportą su chemiją ar be, jei neišnaudoji kaip ir anksčiau tas kalorijas kurias gauni tiek pat keik ir anksčiau, čia jau ir mokyklos vaikams yra aišku kas tokiu atveju gali įvykti...
Ne į įžeidimą tegul buna pasakyta, bet tiesiog dažnai buna taip, kad tie žmonės kurie tikrai labai rimtai išmano apie chemiją, tie tikrai nesistengs aplinkiniams tai įrodinėti ir bandyti aiškiai tą parodyti
peace

Neprisijungęs

 
nuoddass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-05-22
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#12 2006-05-22 20:42

Re: Vartojimas ir pasekmės

Vitamin_C rašė:

1) Turėčiau pranešti kad nieko naujo nebuvo pasakyta (ypač kas liečia medžiagų apykaitų) wink
2) Nepasakyčiau kad tamsta pats pakankamai daug apie tą dalyką išmanai, spręndžiant iš kai kurių teiginių. Ar tavo manimu pirmiausiai yra vieni iš rimtų chemijos poveikių ir faktorių masės augime tame, "kad dideja apetitas ir ištampomas skrandis"? Nepagalvojai kad apetitą yra įmanoma kartais gerai taip pat padidinti ir be chemijos ir taip pat pabandyti "ištampyti" tą skrandį? Taip išeina kad čia pagrindiniai procesai kurie tą viską įtakoja.. Ir koks skirtumas ar meti sportą su chemiją ar be, jei neišnaudoji kaip ir anksčiau tas kalorijas kurias gauni tiek pat keik ir anksčiau, čia jau ir mokyklos vaikams yra aišku kas tokiu atveju gali įvykti...
Ne į įžeidimą tegul buna pasakyta, bet tiesiog dažnai buna taip, kad tie žmonės kurie tikrai labai rimtai išmano apie chemiją, tie tikrai nesistengs aplinkiniams tai įrodinėti ir bandyti aiškiai tą parodyti
peace

ka ce gruzini zmogaus uzklausa buvo tai as ir atsakiau, niekas taip ir neatsake kodel galejo taip ivykti   "O mes dviese taip susmukom, nukaro pilvai kad ne tas žodis..."   ... as parasiau kodel pradeda augti pabaigus sporta svoris ir kokios priezastys... "Nepagalvojai kad apetitą yra įmanoma kartais gerai taip pat padidinti ir be chemijos ir taip pat pabandyti "ištampyti" tą skrandį? Taip išeina kad čia pagrindiniai procesai kurie tą viską įtakoja.. " stai tie procesai itakoja riebalu kaupimasi metus sporta...  vartojant anabolinius steroidus arba testeronus pgrindiniai procesai yra visai kiti: pagereja baltymu sinteze, raumenyse pradedamas kaupti vanduo, pdideja vyrisko testerono lygis taipat ir estrogenu(moteriskas hormonas) ir t.t.

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#13 2006-05-22 21:05

Re: Vartojimas ir pasekmės

Gerai, tada atkreipk dėmesį ar jis pirmiausiai buvo uždavęs klausimą "kodėl" jam taip nutiko? Jis tik pasidalino savo patirtim ir paklausė ar dar kažkam panašiai buvo kam nutikę turint omeny pasekmes. O kodėl jam taip atsitiko tai čia juk ir taip kiekvienam turi būti aišku kas bent domisi šiuo sportu, čia juk elementaru. Tema buvo apie tai, kas ir kokias galėjo turėti pasekmes, o ne apie vartojimo ar po vartojimo procesų analizes

Neprisijungęs

 
nuoddass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-05-22
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#14 2006-05-22 22:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

nu tada iseina netaip supratau tema... ir nereikia cia vaziuoti kad nieko neismanau apie juos jei pats esi zalias steroiduose arba tik remiesi literatura.....

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#15 2006-05-22 23:08

Re: Vartojimas ir pasekmės

smile
1) jei nesupratai temos, dėl to neturi rūpintis kiti smile
2) niekas ant nieko nevažiavo, tik išreiškė nuomonę apie tam tikrus dalykus (juk niekur nesikeikiau ir nesiuntinėjau, o normaliai pateikiau mintis sakiniuose)
3) kas žalias kas ne, nenoriu gilintis į asmeniškumus, bet pasakysiu tik vieną pastebėjimą iš savo pusės - kad tie kas jau tikrai pakankamai rimtai išmano apie tuos dalykus, tie niekada nepradės keltis, visiems rekauti ir įrodinėti koks aš ten protingas ir taip toliau. Todėl iš tavo pusės tai buvo labai nekorektiška, tai tiek. Taip pat jei neturi ką papasakoti apie vartojimo pasekmes, tada neteršiam daugiau temos.
Sėkmės chemijos vartojime ir informacijos tobulėjime

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#16 2006-05-23 12:15

Re: Vartojimas ir pasekmės

Vitamin_C ir nuoddass - nenukrypstam nuo temos!!!

Neprisijungęs

 
Elonas
Naujas dalyvis
Vietovė: london
Registravosi: 2006-06-03
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#17 2006-06-09 23:32

Re: Vartojimas ir pasekmės

Niu radau sau idomu skyriu.As esu isbandes tikrai daug steroidu leidziamu ,tableciu,leidau ir i pecius ir i sparnus,bet lengviausia i sedmenis.Man 26 bent jau dabar jokiu problemu neturiu,as negeriu ir nerukau,baiges kursa visados valau organizma,plius sekrecijai ir vaisingumui atstattomi vaistai.Manau su protu vartojant gal ir gadini sveikata ,bet netaip,kaip kiti ryja kibirais ir paskui kepenu nevalo.Ilgiausiai be steroidu esu isbuves 4 menesius numeciau 6 kg,bet jokio pilvo nebuvo,gal tik todel,kad pries pradedant sportuoti as buvau labai plonas ir siaip esu smulkiu kaulu.O beto manau ,jai ir meti steroidus ,bet varysi presa gal net daugiau nei per kursa,neturetu pilvo buti.Ir ,kai as bunu svarus,treniruotes tempa sumazinu,svorius taippat,tada darau labai lengvas treniruotes ,nekankinu sanariu.

Neprisijungęs

 
shiauryz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-06-02
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#18 2006-06-10 16:57

Re: Vartojimas ir pasekmės

Elonas rašė:

Niu radau sau idomu skyriu.As esu isbandes tikrai daug steroidu leidziamu ,tableciu,leidau ir i pecius ir i sparnus,bet lengviausia i sedmenis.Man 26 bent jau dabar jokiu problemu neturiu,as negeriu ir nerukau,baiges kursa visados valau organizma,plius sekrecijai ir vaisingumui atstattomi vaistai.Manau su protu vartojant gal ir gadini sveikata ,bet netaip,kaip kiti ryja kibirais ir paskui kepenu nevalo.Ilgiausiai be steroidu esu isbuves 4 menesius numeciau 6 kg,bet jokio pilvo nebuvo,gal tik todel,kad pries pradedant sportuoti as buvau labai plonas ir siaip esu smulkiu kaulu.O beto manau ,jai ir meti steroidus ,bet varysi presa gal net daugiau nei per kursa,neturetu pilvo buti.Ir ,kai as bunu svarus,treniruotes tempa sumazinu,svorius taippat,tada darau labai lengvas treniruotes ,nekankinu sanariu.

aš tai stebiuosi tavim. ne be reikalo rašei pirmam savo poste kad niekas beveik neauga net ant kurso. 4mėn max pertrauka tarp kursų....tu manai nuo decos to pakanka? kursai be testo... pabūtum pusę metų švariai įdomu keik liktų. jei baigi kursą ir palengvini treniruotes tai nieko keista kad masė mažėja. krc nepamokslausiu bet pagal mane čia daug klaidų

Paskutinį kartą taisė shiauryz (2006-06-10 16:58)

Neprisijungęs

 
Bullock
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-17
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#19 2006-07-17 21:58

Re: Vartojimas ir pasekmės

[yra vienas budas numesti barankas nuo pilvo,jai turi kantrybes pasisvesk,ir pirmyn i sale,pasportuosi puse meteliu,paskui nusipirk kudinimuisi ka nors is universalu ir sportuok sportuok...sekmes tau.

Neprisijungęs

 
shiauryz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-06-02
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#20 2006-07-18 22:34

Re: Vartojimas ir pasekmės

jei ir yra būdas tai tu jo nepaminėjai

Neprisijungęs

 
BlackRow
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-12-21
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#21 2006-12-24 00:01

Re: Vartojimas ir pasekmės

Anaboliniai steroidai tai sintetiniai vyriško hormono testosterono gamintojai. Aš galiu papasakoti daugiau blogo, nei gero apie juos. Aš jų niekada nesu bandęs, juos vartojo mano pusbrolis. Mes kartu pradėjom sportuoti ir visada kartu eidavom sportuoti į salę. Jis steroidų pagalba dirbdavo su trigubu svoriu, nei aš, jo raumenys taipat trigubai, o gal net keturgubai didesni buvo, nei mano. Nustojus vartoti tuos "nuodus" ištižo jo visi raumenys, metė sportą ir dar kankinosi kūno raumenų skausmų.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/5398174.stm

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#22 2006-12-26 19:36

Re: Vartojimas ir pasekmės

Vat idomu butu suzinoti ar "Telukas" dare pertraukas tarp kursu? Ar tiesiog vartojo kol nusibodo ir pradejo pasekmes jaustis?cool

Neprisijungęs

 
mantelis111
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#23 2007-01-02 13:52

Re: Vartojimas ir pasekmės

Sveiki, gi skaitau ir pastebiu kai visi galvoja pavartosiu chemija ir busiu kietas!!Pasvajokit!!!!!!Va as jau sportuoju 4 metus ir nei karto  nevartojau chemijos.Duomenys pries - svoris 66kg, ugis 173, rankos apimtis 24, krutines 88, stumimas 45kg, bicas 30, tricas 15.
Dabar svoris 75 kg, ugis 180, rankos 38, krutines 115, stumimas 150, bicas 65kg, tricas 85. man 24m. Na manau rezultatai geri ir gerai atrodau ir jegu turiu, sportuoju del saves, nesilaikau jokiu dietu valgau pagrinde baltymini maista ir vitaminus,nes organizmui reikia su maistu tiek negaunu, tik presa reik priziuret nes jei apsileisi jo neatsikratysi(pilvo).Darau pertraukas 3 kart per metus po men laiko, buvau karta nesportaves 3 men iseiles, nes univeras buvo uzspaudes ( skolos) , rezultai krito mazdauk po 10kg tik o svoris liko stabilus (tiesa mano svoris jau 1.5 metu stabilus)Kai pradejau vel sportuot atsigavau po 2.5 savaites. Na jus kaip norit vartokit savo chemijas, bet man svarbus svarus sportas ir jokios baimes kad svoris kris ar jegos neliks. Beje idomus vienas faktas buvo jonines ir gyros kilnojimo varzybos vaikinas kuris vartojo chemija gyra 24 kg iskele 52 k. o as 85 na ne chemijoj esme, svarbu kam sportuoji ar kad butum sveikas ar kad kitiems pasirodytum. Sekmes vurciai.

Neprisijungęs

 
bs
Kalbus dalyvis
Vietovė: raseiniai
Registravosi: 2006-08-01
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#24 2007-01-03 13:06

Re: Vartojimas ir pasekmės

nieko ispudingo nepasiekes apart tu 150 kg kurie nera ispudingi tiesiog pagal svori visai nieko o siaip apimtys nera geros taip ,kad nieko tu cia neirodei ,kad kazka be chemijos imanoma pasiekt ...

Neprisijungęs

 
Snyder
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-02-06
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#25 2007-01-03 13:41

Re: Vartojimas ir pasekmės

kalbant apie jega tai dar ir su chemija ne visi tiek paima  smile apmitys tai neispudingos ,na nebent orentuojamasi  daugiau i jega smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net