Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Darius_X
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#26 2009-07-26 00:42

Re: Prisitraukimai

One_by_One rašė:

Darius_X rašė:

TITANAS rašė:


ar tik nebusi mandruolis menesi pasportaves mad dumbom

http://www.kulturizmas.net/treniruotes/p2_articleid/165 skaitykit botai  jei netikit fuckyou

Čia speciali prisitraukimų programa!!

bet tu rmt atsilupes tai aisku kad cia prsitraukimu programa tas pacanas norejo suzinoti kaip padidinti prisitraukimu skaiciu tai va ir atsiunciau ir sakiau kad reikia daryti 5 dienas tik mergaites 3 daro jauciu toks ir esi nes per daug sunku butu 5 dienas dirbti

Neprisijungęs

 
One_by_One
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 258
Atsiliepimai: 1

#27 2009-07-26 00:44

Re: Prisitraukimai

Darius_X rašė:

One_by_One rašė:

Darius_X rašė:


http://www.kulturizmas.net/treniruotes/p2_articleid/165 skaitykit botai  jei netikit fuckyou

Čia speciali prisitraukimų programa!!

bet tu rmt atsilupes tai aisku kad cia prsitraukimu programa tas pacanas norejo suzinoti kaip padidinti prisitraukimu skaiciu tai va ir atsiunciau ir sakiau kad reikia daryti 5 dienas tik mergaites 3 daro jauciu toks ir esi nes per daug sunku butu 5 dienas dirbti

Patikėk tau tolį iki manęs dar....dar sportuot ir sportuot smile

Neprisijungęs

 
Darius_X
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#28 2009-07-26 10:57

Re: Prisitraukimai

One_by_One rašė:

Darius_X rašė:

One_by_One rašė:


Čia speciali prisitraukimų programa!!

bet tu rmt atsilupes tai aisku kad cia prsitraukimu programa tas pacanas norejo suzinoti kaip padidinti prisitraukimu skaiciu tai va ir atsiunciau ir sakiau kad reikia daryti 5 dienas tik mergaites 3 daro jauciu toks ir esi nes per daug sunku butu 5 dienas dirbti

Patikėk tau tolį iki manęs dar....dar sportuot ir sportuot smile

is kur tu zn mates mane? jauciu tik sneketi ir moki...

Neprisijungęs

 
One_by_One
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 258
Atsiliepimai: 1

#29 2009-07-26 18:50

Re: Prisitraukimai

Darius_X rašė:

One_by_One rašė:

Darius_X rašė:


bet tu rmt atsilupes tai aisku kad cia prsitraukimu programa tas pacanas norejo suzinoti kaip padidinti prisitraukimu skaiciu tai va ir atsiunciau ir sakiau kad reikia daryti 5 dienas tik mergaites 3 daro jauciu toks ir esi nes per daug sunku butu 5 dienas dirbti

Patikėk tau tolį iki manęs dar....dar sportuot ir sportuot smile

is kur tu zn mates mane? jauciu tik sneketi ir moki...

Taip šnekėti moku ir rašyti taip pat...Jeigu kas nepatinka rašai man į AP

Neprisijungęs

 
Darius_X
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#30 2009-07-26 19:31

Re: Prisitraukimai

One_by_One rašė:

Darius_X rašė:

One_by_One rašė:


Patikėk tau tolį iki manęs dar....dar sportuot ir sportuot smile

is kur tu zn mates mane? jauciu tik sneketi ir moki...

Taip šnekėti moku ir rašyti taip pat...Jeigu kas nepatinka rašai man į AP

tai kad grybas esi ir tiek

Neprisijungęs

 
One_by_One
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 258
Atsiliepimai: 1

#31 2009-07-26 20:02

Re: Prisitraukimai

Darius_X rašė:

One_by_One rašė:

Darius_X rašė:


is kur tu zn mates mane? jauciu tik sneketi ir moki...

Taip šnekėti moku ir rašyti taip pat...Jeigu kas nepatinka rašai man į AP

tai kad grybas esi ir tiek

Gal jau nebeteršk forumo? Kas nors nepatinka? Galim susitikt,parašyk į AP ir viską susitarsim

Neprisijungęs

 
Darius_X
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#32 2009-07-26 23:22

Re: Prisitraukimai

One_by_One rašė:

Darius_X rašė:

One_by_One rašė:


Taip šnekėti moku ir rašyti taip pat...Jeigu kas nepatinka rašai man į AP

tai kad grybas esi ir tiek

Gal jau nebeteršk forumo? Kas nors nepatinka? Galim susitikt,parašyk į AP ir viską susitarsim

gulk ant sono issimiegok

Neprisijungęs

 
TITANAS
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#33 2009-07-27 18:27

Re: Prisitraukimai

Darius_X rašė:

TITANAS rašė:

Darius_X rašė:


nebesvaik jei netiki manim paziurek sitoj swetainej yra programa prisitraukimams paskaityk...

ar tik nebusi mandruolis menesi pasportaves mad dumbom

http://www.kulturizmas.net/treniruotes/p2_articleid/165 skaitykit botai  jei netikit fuckyou

ta programa nieko verta... sh paskutinis mad o gal kas bandet ja? padejo? netikiu.... roll big_smile

Neprisijungęs

 
One_by_One
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 258
Atsiliepimai: 1

#34 2009-07-27 19:08

Re: Prisitraukimai

Darius_X rašė:

One_by_One rašė:

Darius_X rašė:


tai kad grybas esi ir tiek

Gal jau nebeteršk forumo? Kas nors nepatinka? Galim susitikt,parašyk į AP ir viską susitarsim

gulk ant sono issimiegok

Lauk AP žinutes

Neprisijungęs

 
Darius_X
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#35 2009-07-27 23:04

Re: Prisitraukimai

TITANAS rašė:

Darius_X rašė:

TITANAS rašė:


ar tik nebusi mandruolis menesi pasportaves mad dumbom

http://www.kulturizmas.net/treniruotes/p2_articleid/165 skaitykit botai  jei netikit fuckyou

ta programa nieko verta... sh paskutinis mad o gal kas bandet ja? padejo? netikiu.... roll big_smile

tai aisku lengviausia va taip parasyti ir nk nedarant stumti... LOL

Neprisijungęs

 
oPst
Kalbus dalyvis
Vietovė: Ant turniko
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#36 2009-10-07 20:16

Re: Prisitraukimai

Darius_X rašė:

TITANAS rašė:

Darius_X rašė:


http://www.kulturizmas.net/treniruotes/p2_articleid/165 skaitykit botai  jei netikit fuckyou

ta programa nieko verta... sh paskutinis mad o gal kas bandet ja? padejo? netikiu.... roll big_smile

tai aisku lengviausia va taip parasyti ir nk nedarant stumti... LOL

per 6savaites su sia programa padidinau nuo 18 iki 23 prisitraukimu big_smile dabar padarau iki 19 be sustojimo ir geru tempu, o kai pradejau treniruotis su sia programa padarydava 10,o paskui su pertraukom ir vos istumdavau lol

Neprisijungęs

 
Die2kas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-09-18
Žinutės: 96
Atsiliepimai: 0

#37 2009-10-07 20:40

Re: Prisitraukimai

One_by_One rašė:

Darius_X rašė:

One_by_One rašė:


Taip šnekėti moku ir rašyti taip pat...Jeigu kas nepatinka rašai man į AP

tai kad grybas esi ir tiek

Gal jau nebeteršk forumo? Kas nors nepatinka? Galim susitikt,parašyk į AP ir viską susitarsim

visa diskusija eilinis grybo pjovimas. One,jei tu protingesnis, tai nuleisk tylomis tuos verkšlenimus, pamažu aptils. Beprasmiai grasinimai ir keiksmažodžiai dar nieko nepakeitė

Neprisijungęs

 
pats
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-28
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#38 2010-05-22 14:09

Re: Prisitraukimai

be noro nieko nepasieksi

Neprisijungęs

 
Kovalskis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Europa
Registravosi: 2010-05-18
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 1

#39 2010-05-22 15:30

Re: Prisitraukimai

oPst rašė:

Darius_X rašė:

TITANAS rašė:


ta programa nieko verta... sh paskutinis mad o gal kas bandet ja? padejo? netikiu.... roll big_smile

tai aisku lengviausia va taip parasyti ir nk nedarant stumti... LOL

per 6savaites su sia programa padidinau nuo 18 iki 23 prisitraukimu big_smile dabar padarau iki 19 be sustojimo ir geru tempu, o kai pradejau treniruotis su sia programa padarydava 10,o paskui su pertraukom ir vos istumdavau lol

Tikrai ji veikia ? Ar čia dar viena pasakėlė ? smile

Neprisijungęs

 
makarovas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#40 2010-05-22 16:23

Re: Prisitraukimai

Why? rašė:

oPst rašė:

Darius_X rašė:


tai aisku lengviausia va taip parasyti ir nk nedarant stumti... LOL

per 6savaites su sia programa padidinau nuo 18 iki 23 prisitraukimu big_smile dabar padarau iki 19 be sustojimo ir geru tempu, o kai pradejau treniruotis su sia programa padarydava 10,o paskui su pertraukom ir vos istumdavau lol

Tikrai ji veikia ? Ar čia dar viena pasakėlė ? smile

Beabejo veikia, net be jokios programos darant o paprasciausiai po kelias prisistraukimu serijas padarant jau veikimas yra.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#41 2010-05-22 18:05

Re: Prisitraukimai

Darai m-trauka,hantelio/stangos trauka, dar koki lyna patampai vertikaliai,horizontaliai ir turi ta nugara smile Darau tuos prisitraukimus, bet man tokia byrka is ju, nepatinka ziauriai, o cia Dariukas kazka kalbejo apie 5 dienu trefke big_smile Tipo 5 geriau nei 3 skeriuk ?

Neprisijungęs

 
Miracle
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-30
Žinutės: 1399
Atsiliepimai: 3

#42 2010-05-22 20:07

Re: Prisitraukimai

duglas rašė:

Darai m-trauka,hantelio/stangos trauka, dar koki lyna patampai vertikaliai,horizontaliai ir turi ta nugara smile Darau tuos prisitraukimus, bet man tokia byrka is ju, nepatinka ziauriai, o cia Dariukas kazka kalbejo apie 5 dienu trefke big_smile Tipo 5 geriau nei 3 skeriuk ?

prisitraukimai skaitomi vienas svarbiausiu pratimu jokie lynai neatstos to, nors ir man nepatinka jie bet per kancias i zvaigzdes

Neprisijungęs

 
LaiM
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-08-02
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#43 2010-05-22 20:08

Re: Prisitraukimai

duglas rašė:

Darai m-trauka,hantelio/stangos trauka, dar koki lyna patampai vertikaliai,horizontaliai ir turi ta nugara smile Darau tuos prisitraukimus, bet man tokia byrka is ju, nepatinka ziauriai, o cia Dariukas kazka kalbejo apie 5 dienu trefke big_smile Tipo 5 geriau nei 3 skeriuk ?

Prisitraukimai yra pats geriausias pratimas nugaros plociui, visi pratimai ir tavo pamineti turi sava reiksme nugaros auginimuj, bet faktas tas kad be prisitraukimu neapseina ne vienas rimtai uzsimantys kulturizmu sportininkas

Paskutinį kartą taisė LaiM (2010-05-22 20:09)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#44 2010-05-22 21:06

Re: Prisitraukimai

Laukiau tokio atsakymo wink Tai taip taip, kad pats geriausias, as ir per kancias ji darau, bet man gerai nugara progresuoja ir darant stangos trauka ir kt. Nzn, sakau kieme bicas 30 padaro prisitraukimu, jau vartos ant turniko belekaip, bet sudziuves, nugara toli grazu ne plati, man priimtiniau stangos,hanteliai todel taip ir issireiskiau..

Neprisijungęs

 
Miracle
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-30
Žinutės: 1399
Atsiliepimai: 3

#45 2010-05-22 21:08

Re: Prisitraukimai

duglas rašė:

Laukiau tokio atsakymo wink Tai taip taip, kad pats geriausias, as ir per kancias ji darau, bet man gerai nugara progresuoja ir darant stangos trauka ir kt. Nzn, sakau kieme bicas 30 padaro prisitraukimu, jau vartos ant turniko belekaip, bet sudziuves, nugara toli grazu ne plati, man priimtiniau stangos,hanteliai todel taip ir issireiskiau..

tai stangos traukos ir duoda mases nugarai , o prisitraukimai plociui, gal tas kur kieme daro prisitraukimus tai tokius su bangelem ir siauresniu paemimu, jei darant labai taisyklingai dar svorio uzsimeti tai isviso geriau vyrai nesuras

Neprisijungęs

 
Gimine
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-19
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 10

#46 2010-05-22 21:40

Re: Prisitraukimai

duglas rašė:

Laukiau tokio atsakymo wink Tai taip taip, kad pats geriausias, as ir per kancias ji darau, bet man gerai nugara progresuoja ir darant stangos trauka ir kt. Nzn, sakau kieme bicas 30 padaro prisitraukimu, jau vartos ant turniko belekaip, bet sudziuves, nugara toli grazu ne plati, man priimtiniau stangos,hanteliai todel taip ir issireiskiau..

Jei sveria 50-60, tai ir tos nugaros nereikia tokios placios, kad prisitraukimu daryti.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#47 2010-05-23 10:47

Re: Prisitraukimai

prie 188 70 sveria wink Bet sako svoris neitakoja visiskai roll zinau as kas plociuj, kas masei, tiesiog sakau, kad man plateja gerai ir nuo hantelio traukos.

Neprisijungęs

 
Miracle
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-30
Žinutės: 1399
Atsiliepimai: 3

#48 2010-05-23 11:05

Re: Prisitraukimai

duglas rašė:

prie 188 70 sveria wink Bet sako svoris neitakoja visiskai roll zinau as kas plociuj, kas masei, tiesiog sakau, kad man plateja gerai ir nuo hantelio traukos.

-20kg nuo ugio, jau forume peikia kas buna -10cm nuo ugio. Svoris tai itakoja jei jis svertu 90 prie tokio ugio tai sparnai gautu didesne apkrova

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#49 2010-05-23 13:05

Re: Prisitraukimai

Tai cia rasiau kitoj temoj, kad su juo susipizdavojau, bet nugara jauciu vistiek ryski, nors ir nestambi lol

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#50 2010-05-23 18:07

Re: Prisitraukimai

Paziurekit i zmones, kurie uolu laipiojimu uzsiima. Nugaros neplacios, bet ryskumas toks, kad ant scenos negeda butu lipti. Dauguma smulkus, neplatus. Bet ir treniruotes ir  mityba skiriasi. Ten vien tik kuno svoris ir dideli pakartojimu skaiciai, todel raumenys dideli ir neauga. Ir nevalgo speciailiai tiek, kad augtu dideli. Tikslas kuo lengviau uzlipti ir nepavargti. O kulturizme prisitraukimai - letai, su papildomu svoriu, kad raumuo augtu, nepriprastu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net