Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#1 2009-08-19 13:37

Testosterono skatintojai

veiksmingiausi test skatintojai?

Paskutinį kartą taisė drugsmylife (2009-08-19 13:52)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#2 2009-08-19 13:47

Re: Testosterono skatintojai

Kiek tau metu?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#3 2009-08-19 17:33

Re: Testosterono skatintojai

drugsmylife rašė:

veiksmingiausi test skatintojai?

novedex XT rimtas variantas.. jei domina, i AP brukstelk wink

Neprisijungęs

 
kernel
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-19
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#4 2009-08-19 19:08

Re: Testosterono skatintojai

Norėčiau sužinot, kur perkart TRIBULUS TERRESTRIS, ir kokia nuomonė apie šį produkta. Dėkui.

Neprisijungęs

 
kernel
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-19
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#5 2009-08-20 13:46

Re: Testosterono skatintojai

O tai Lietuvoj, vaistinėse, niekur negalima TRIBULUS TERRESTRIS nusipirkt ???
Ačiū už atsakymą.

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#6 2009-08-20 14:48

Re: Testosterono skatintojai

Tribestan'as tikrai yra, tik kad kaina kosmosas smile

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#7 2009-08-20 15:28

Re: Testosterono skatintojai

Dejavu rašė:

Tribestan'as tikrai yra, tik kad kaina kosmosas smile

88 lt. jai neklystu 60 tab.

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#8 2009-08-20 15:45

Re: Testosterono skatintojai

Na moket 88 lt uz 10 dienu tribestano kurseli tai prabanga blin smile O pavartot ji tai minimum kokiu 8 savaiciu reiktu, kad bent kazka gero pajust smile

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#9 2009-08-20 15:54

Re: Testosterono skatintojai

Dejavu rašė:

Na moket 88 lt uz 10 dienu tribestano kurseli tai prabanga blin smile O pavartot ji tai minimum kokiu 8 savaiciu reiktu, kad bent kazka gero pajust smile

Jis reik vartoti minimum 3 menesius wink

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#10 2009-08-20 16:15

Re: Testosterono skatintojai

Nematau tikslo testo skatintojus laikyti ilgiau nei 8 savaites, as jau po 4-6 savaiciu pradedu nebejusti poveikio, tai ka jau sneket apie tris menesius smile Geriau palaikai kokias 4-5 savaites, padarai pora savaiciu pertrauka ir vel kali 4-5 savaites smile

Paskutinį kartą taisė Dejavu (2009-08-20 16:20)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#11 2009-08-20 18:30

Re: Testosterono skatintojai

ar testo skatintojam yra net laikas kiek jy galima vartoti? net nezinojau..

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#12 2009-08-20 20:05

Re: Testosterono skatintojai

Staffordshire rašė:

ar testo skatintojam yra net laikas kiek jy galima vartoti? net nezinojau..

Oi suklydau... hmm gydant kazkokius hormonu sutrikimus ar panasei ji reikia gert nemaziau 3 men...

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#13 2009-08-20 21:21

Re: Testosterono skatintojai

Staffordshire rašė:

ar testo skatintojam yra net laikas kiek jy galima vartoti? net nezinojau..

Tai zinai gali laikyt kad ir istisus metus, bet kas is to, jei jau po gero menesio jo poveikio nieko nejusi smile uz tai ir reikalingos tos pertraukeles smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#14 2009-08-20 21:58

Re: Testosterono skatintojai

Dejavu rašė:

Staffordshire rašė:

ar testo skatintojam yra net laikas kiek jy galima vartoti? net nezinojau..

Tai zinai gali laikyt kad ir istisus metus, bet kas is to, jei jau po gero menesio jo poveikio nieko nejusi smile uz tai ir reikalingos tos pertraukeles smile

tai zinai as galvojau kad cia ne chemija tai sakau laikai kiek nori.. o del jutimo tai nieko tie papaildai nesijaucia beveik. nebent pirma karta ikali kanors..

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#15 2009-08-20 22:30

Re: Testosterono skatintojai

Staffordshire rašė:

tai zinai as galvojau kad cia ne chemija tai sakau laikai kiek nori.. o del jutimo tai nieko tie papaildai nesijaucia beveik. nebent pirma karta ikali kanors..

Na zinok drysciau nesutikti smile Yra geresniu papildu, yra prastesniu, cia kaip ir su chemija, viena ziauriai kabina, kita vos vos smile Reikia atsirinkti kas paciam tinka ir patinka, tik gaila kad tie testavimai pinigus kainuoja smile

Neprisijungęs

 
Awrimas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-03-15
Žinutės: 139
Atsiliepimai: 0

#16 2009-08-20 23:02

Re: Testosterono skatintojai

Nu drug blem kaip čia yra, enanth gero turi ir dar kažkokio skatintojo reik.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#17 2009-08-21 01:03

Re: Testosterono skatintojai

Dejavu rašė:

Staffordshire rašė:

tai zinai as galvojau kad cia ne chemija tai sakau laikai kiek nori.. o del jutimo tai nieko tie papaildai nesijaucia beveik. nebent pirma karta ikali kanors..

Na zinok drysciau nesutikti smile Yra geresniu papildu, yra prastesniu, cia kaip ir su chemija, viena ziauriai kabina, kita vos vos smile Reikia atsirinkti kas paciam tinka ir patinka, tik gaila kad tie testavimai pinigus kainuoja smile

vienu metu naudoju 6 papildus patikek manim esu bandes jau nemazai produktu big_smile big_smile papildai gyvulio nepadarys kad ir kiek prirysi. nematau prasmes nutraukti skatintojus bet ir nematau prasmes grieztai juos nauduoti..imeti i diena,neymeti nieko tokio..

Neprisijungęs

 
sportininkas911
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#18 2009-08-27 18:19

Re: Testosterono skatintojai

Staffordshire rašė:

Dejavu rašė:

Staffordshire rašė:

tai zinai as galvojau kad cia ne chemija tai sakau laikai kiek nori.. o del jutimo tai nieko tie papaildai nesijaucia beveik. nebent pirma karta ikali kanors..

Na zinok drysciau nesutikti smile Yra geresniu papildu, yra prastesniu, cia kaip ir su chemija, viena ziauriai kabina, kita vos vos smile Reikia atsirinkti kas paciam tinka ir patinka, tik gaila kad tie testavimai pinigus kainuoja smile

vienu metu naudoju 6 papildus patikek manim esu bandes jau nemazai produktu big_smile big_smile papildai gyvulio nepadarys kad ir kiek prirysi. nematau prasmes nutraukti skatintojus bet ir nematau prasmes grieztai juos nauduoti..imeti i diena,neymeti nieko tokio..

nezinau kaip tu vartojai tuos 6 papildus ir kas ten per papildai bet nuo sesiu tai pasijust tikrai turejo neblogai jei tenjie nekainavo po 25lt.. papildai stebuklo nepadrys bet su jais irgi galima pasiekt labai neblogu rezultatu. ir jei tau nevekia papildai tai reikejo ne nuo steroidu pradet o nuo papildu.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#19 2009-08-27 18:58

Re: Testosterono skatintojai

sportininkas911 rašė:

Staffordshire rašė:

Dejavu rašė:

Na zinok drysciau nesutikti smile Yra geresniu papildu, yra prastesniu, cia kaip ir su chemija, viena ziauriai kabina, kita vos vos smile Reikia atsirinkti kas paciam tinka ir patinka, tik gaila kad tie testavimai pinigus kainuoja smile

vienu metu naudoju 6 papildus patikek manim esu bandes jau nemazai produktu big_smile big_smile papildai gyvulio nepadarys kad ir kiek prirysi. nematau prasmes nutraukti skatintojus bet ir nematau prasmes grieztai juos nauduoti..imeti i diena,neymeti nieko tokio..

nezinau kaip tu vartojai tuos 6 papildus ir kas ten per papildai bet nuo sesiu tai pasijust tikrai turejo neblogai jei tenjie nekainavo po 25lt.. papildai stebuklo nepadrys bet su jais irgi galima pasiekt labai neblogu rezultatu. ir jei tau nevekia papildai tai reikejo ne nuo steroidu pradet o nuo papildu.

ziurint kokie tie 6 papildai.. tarkim:
pora rusiu skirtingu baltymu
aminkes
vitaminai
sanariams papildas
creatinas

tai cia turinciam normalesni sporto staza, sverianciam 80-90kg tai tikrai nebus jokio stebuklo ir niekas ten neprades stulbinanciai augti smilesmile

is kitos puses pradedantiesiams uznka vien animal pako pavartot keleta pakeliu ir psichogiskai ant pratimu po +10kg lengvai gali uzsidet

ir trecia vertus nors tie 6 papildai kartais atrodo nieko ir nedaro, bet va visus juo isjungus oi pasijunta big_smile

Neprisijungęs

 
hojitsu
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 1

#20 2009-08-27 21:16

Re: Testosterono skatintojai

idomi tema ir man aktuali smile greitai man bus jau 24 metai, bet kai pagalvoju - skustis reikia turbut karta i savaite, ir tai barzda auga tik ant smakro, is sonu nelabai. skias speju tostesterono lygis pas mane zemas. tai reiketu ji pakelti, bent jau iki normos ar siek tiek auksciau jos smile gal galite parekomenduoti kokiu preparatu, kur butu geri kainos/kokybes santykiu? smile dideliu raumenu man is to nereikia, noriu kad barzda labiau zeltu ir kad energijos daugiau tureciau big_smile

Neprisijungęs

 
marius79
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-17
Žinutės: 993
Atsiliepimai: 31

#21 2009-08-27 21:23

Re: Testosterono skatintojai

hojitsu rašė:

idomi tema ir man aktuali smile greitai man bus jau 24 metai, bet kai pagalvoju - skustis reikia turbut karta i savaite, ir tai barzda auga tik ant smakro, is sonu nelabai. skias speju tostesterono lygis pas mane zemas. tai reiketu ji pakelti, bent jau iki normos ar siek tiek auksciau jos smile gal galite parekomenduoti kokiu preparatu, kur butu geri kainos/kokybes santykiu? smile dideliu raumenu man is to nereikia, noriu kad barzda labiau zeltu ir kad energijos daugiau tureciau big_smile

nuostolis ant peiliuku bus:D
o siaip pasibandyk viena kita papilda, nes ne visiems vienodai veikia, man asmeniskai gerai animal stak veikia.

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#22 2009-08-27 21:37

Re: Testosterono skatintojai

hojitsu rašė:

idomi tema ir man aktuali smile greitai man bus jau 24 metai, bet kai pagalvoju - skustis reikia turbut karta i savaite, ir tai barzda auga tik ant smakro, is sonu nelabai. skias speju tostesterono lygis pas mane zemas. tai reiketu ji pakelti, bent jau iki normos ar siek tiek auksciau jos smile gal galite parekomenduoti kokiu preparatu, kur butu geri kainos/kokybes santykiu? smile dideliu raumenu man is to nereikia, noriu kad barzda labiau zeltu ir kad energijos daugiau tureciau big_smile

dazniau skuskis

Neprisijungęs

 
cloudmaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#23 2009-08-27 22:03

Re: Testosterono skatintojai

CLuB rašė:

hojitsu rašė:

idomi tema ir man aktuali smile greitai man bus jau 24 metai, bet kai pagalvoju - skustis reikia turbut karta i savaite, ir tai barzda auga tik ant smakro, is sonu nelabai. skias speju tostesterono lygis pas mane zemas. tai reiketu ji pakelti, bent jau iki normos ar siek tiek auksciau jos smile gal galite parekomenduoti kokiu preparatu, kur butu geri kainos/kokybes santykiu? smile dideliu raumenu man is to nereikia, noriu kad barzda labiau zeltu ir kad energijos daugiau tureciau big_smile

dazniau skuskis

+1

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#24 2009-08-27 22:49

Re: Testosterono skatintojai

hojitsu rašė:

idomi tema ir man aktuali smile greitai man bus jau 24 metai, bet kai pagalvoju - skustis reikia turbut karta i savaite, ir tai barzda auga tik ant smakro, is sonu nelabai. skias speju tostesterono lygis pas mane zemas. tai reiketu ji pakelti, bent jau iki normos ar siek tiek auksciau jos smile gal galite parekomenduoti kokiu preparatu, kur butu geri kainos/kokybes santykiu? smile dideliu raumenu man is to nereikia, noriu kad barzda labiau zeltu ir kad energijos daugiau tureciau big_smile

na is tam tikru tokiu niuansu panasiu kaip tavo apibudintas (ir ne tik) as irgi speju kad pas mane mazai naturaliai testosterono gaminasi (nors gali buti variantas kad cia visisikai nesusije big_smile) bet siaip kiek bandziau test skatintoju ir dauguma tikrai turejo buti geru, nieko nepajauciau niekame smile na bet si rudeni dar vis galvoji pabandyt ka nors eilini k big_smile

Neprisijungęs

 
hojitsu
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 1

#25 2009-08-27 22:54

Re: Testosterono skatintojai

na patrauket per danti biski big_smile tai sakoti neverta? ka as zinau ko man ta barzda taip neauga big_smile na pana nesiskundzia del to big_smile ai, paimsiu uz tuos pinigus normalesniu vitaminu ar koki papilda ir bus gerai smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net