Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

colemanas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-11
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#5976 2010-03-16 22:15

Re: Kursai

nu turbut as ties siuo variantu ir apsistosiu, tik galvoju dar prijungt metana prie viso to

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#5977 2010-03-16 22:20

Re: Kursai

colemanas rašė:

nu turbut as ties siuo variantu ir apsistosiu, tik galvoju dar prijungt metana prie viso to

nezinau zinok,su metanke stipriau gaunas ir athodnekas lenda,be metano tai jauties puikiai,nors man metanas tai duoda efekta gera,patinka tai kad prie masterio turbut ,vandens nekaupia,pradzei bande kaupt ryte patines prabusdavau,o dabar ir svoris apkrito ir jiega paaugo,ir pompa ziauri,po trenkes saves neatpazystu kauip ispuvcia:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
colemanas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-11
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#5978 2010-03-16 22:27

Re: Kursai

sporcmenas-2 rašė:

colemanas rašė:

nu turbut as ties siuo variantu ir apsistosiu, tik galvoju dar prijungt metana prie viso to

nezinau zinok,su metanke stipriau gaunas ir athodnekas lenda,be metano tai jauties puikiai,nors man metanas tai duoda efekta gera,patinka tai kad prie masterio turbut ,vandens nekaupia,pradzei bande kaupt ryte patines prabusdavau,o dabar ir svoris apkrito ir jiega paaugo,ir pompa ziauri,po trenkes saves neatpazystu kauip ispuvcia:Dbig_smile

nu supratau kad verta prijungt:D kiek mg/sav masteron vynioji?

Paskutinį kartą taisė colemanas (2010-03-17 12:02)

Neprisijungęs

 
net.com/lt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#5979 2010-03-17 12:38

Re: Kursai

Sveiki. Pasiemiau antra kursa 10 sustanono ir 8 raudonas dekas, plius animal nitro, kreatino monohidratas ir baltymu proteinas. Atsistatymas - tamoxifen 30 tbl, provironas 2 pakuotes, vitaminas E ir tribestanas. Ka manote ? Kursuoju jau 12 dienu ir jau priaugau 6kg, planuoju priaugti dar 14 kg. Pirmame kurse naudojau 8 sustanono ir danabolo 60tbl. Tada priaugau 14 kg, is kuriu isliko 10kg. Atsistatymui naudojau tamoxifena. Man 20 metu, ugis 180, svoris 86kg. Spaudimas 150kg.

Paskutinį kartą taisė net.com/lt (2010-03-17 13:31)

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#5980 2010-03-17 12:39

Re: Kursai

nu jooo, kosmosai kazkokie tokie prieaugiai hmm

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5981 2010-03-17 12:42

Re: Kursai

SenasSportas rašė:

nu jooo, kosmosai kazkokie tokie prieaugiai hmm

Priaugiai ko ?
As juk minejau.
Priesh kursa pasiziuri Mase ir BF
po kurso darai ta pati.
Nes priaugti BF tai cia as nematau nieko sudetingo...
O va kai auga mase o BF lieka vietoj ar net mazheja ten tikrai nebuna tu 10kg big_smile

Veliau rashys emiau Clena or per 4sav numeciau 9kg  besiryshkindamasis big_smile

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2010-03-17 12:43)

Neprisijungęs

 
net.com/lt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#5982 2010-03-17 12:45

Re: Kursai

Man ryskintis nereikia, esu ryskus ir taip, ir kai kursuoju vistiek esu ryskus, aisku ne tiek, po kurso kai nukrenta vanduo, tai vel palieku toks pat ryskus, kaip ir visada. Po kurso idesiu savo video pries ir po kurso, dar liko 9 savaites... O dozes mano minimalios - 250mg sustos ir 300mg dekos per savaite.

Paskutinį kartą taisė net.com/lt (2010-03-17 12:47)

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#5983 2010-03-17 14:23

Re: Kursai

net.com/lt rašė:

Man ryskintis nereikia, esu ryskus ir taip, ir kai kursuoju vistiek esu ryskus, aisku ne tiek, po kurso kai nukrenta vanduo, tai vel palieku toks pat ryskus, kaip ir visada. Po kurso idesiu savo video pries ir po kurso, dar liko 9 savaites... O dozes mano minimalios - 250mg sustos ir 300mg dekos per savaite.

Turbut gera balytmu proteina naudoji lol

Neprisijungęs

 
net.com/lt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#5984 2010-03-17 15:18

Re: Kursai

Phobos rašė:

net.com/lt rašė:

Man ryskintis nereikia, esu ryskus ir taip, ir kai kursuoju vistiek esu ryskus, aisku ne tiek, po kurso kai nukrenta vanduo, tai vel palieku toks pat ryskus, kaip ir visada. Po kurso idesiu savo video pries ir po kurso, dar liko 9 savaites... O dozes mano minimalios - 250mg sustos ir 300mg dekos per savaite.

Turbut gera balytmu proteina naudoji lol

Nebloga, nebloga...cool

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4099
Atsiliepimai: 37

#5985 2010-03-17 15:21

Re: Kursai

nesuprato zmogelis   big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
net.com/lt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#5986 2010-03-17 15:30

Re: Kursai

bender rašė:

nesuprato zmogelis   big_smile big_smile

Ko cia nesuprast ? Jeigu kazka pizdavojas, lai pizdavojas, man nuo to blogiau nebus...rock Visalaika tokiu atsiranda, ir jei i kiekviena toki kreipsi demesi, tai tikrai nuo to geriau nebus..

Paskutinį kartą taisė net.com/lt (2010-03-17 18:38)

Neprisijungęs

 
net.com/lt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#5987 2010-03-17 15:58

Re: Kursai

net.com/lt rašė:

Sveiki, ka manot apie toki kursa?
1. Sustanon 1ml+3tbl metanas
2. Sustanon 1ml+5tbl metanas
3. Sustanon 1ml+deca 1ml + 7tbl metanas
4. Sustanon 1ml+deca 2ml + 9tbl metanas
5. Sustanon 1ml+deca 2ml + 9tbl metanas
6. Sustanon 1ml+deca 2ml + 6tbl metanas
7. Sustanon 1ml+4tbl metanas

Sai buvo mano pirmas kursas, nuo jo ir priaugau +14kg, is kuriu man isliko +10kg .. Zinau, kad dekos mazai buvo ir sustos truko biski, nes abu ilgo esterio, na, manau vistiek neblogai ..smile ir butu malonu durnu zinuciu , kad nerasytu, durnas zinutes galit sau pasilikt, o tai amzinai, jei kas tik pasiteirauja ir pan, tuojau atsiranda visokiu ..

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#5988 2010-03-17 18:39

Re: Kursai

net.com/lt rašė:

net.com/lt rašė:

Sveiki, ka manot apie toki kursa?
1. Sustanon 1ml+3tbl metanas
2. Sustanon 1ml+5tbl metanas
3. Sustanon 1ml+deca 1ml + 7tbl metanas
4. Sustanon 1ml+deca 2ml + 9tbl metanas
5. Sustanon 1ml+deca 2ml + 9tbl metanas
6. Sustanon 1ml+deca 2ml + 6tbl metanas
7. Sustanon 1ml+4tbl metanas

Sai buvo mano pirmas kursas, nuo jo ir priaugau +14kg, is kuriu man isliko +10kg .. Zinau, kad dekos mazai buvo ir sustos truko biski, nes abu ilgo esterio, na, manau vistiek neblogai ..smile ir butu malonu durnu zinuciu , kad nerasytu, durnas zinutes galit sau pasilikt, o tai amzinai, jei kas tik pasiteirauja ir pan, tuojau atsiranda visokiu ..

Tai kam dar klausi ka manot? Cia ner ka ir manyt daugiau tik, kad durnas kursas big_smile o baltymu proteinas tai cia tas pats kaip creatino kreatinas, aminorugsciu amino rugstys ar glutamino glutaminas dumbom

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#5989 2010-03-17 18:52

Re: Kursai

Phobos rašė:

net.com/lt rašė:

net.com/lt rašė:

Sveiki, ka manot apie toki kursa?
1. Sustanon 1ml+3tbl metanas
2. Sustanon 1ml+5tbl metanas
3. Sustanon 1ml+deca 1ml + 7tbl metanas
4. Sustanon 1ml+deca 2ml + 9tbl metanas
5. Sustanon 1ml+deca 2ml + 9tbl metanas
6. Sustanon 1ml+deca 2ml + 6tbl metanas
7. Sustanon 1ml+4tbl metanas

Sai buvo mano pirmas kursas, nuo jo ir priaugau +14kg, is kuriu man isliko +10kg .. Zinau, kad dekos mazai buvo ir sustos truko biski, nes abu ilgo esterio, na, manau vistiek neblogai ..smile ir butu malonu durnu zinuciu , kad nerasytu, durnas zinutes galit sau pasilikt, o tai amzinai, jei kas tik pasiteirauja ir pan, tuojau atsiranda visokiu ..

Tai kam dar klausi ka manot? Cia ner ka ir manyt daugiau tik, kad durnas kursas big_smile o baltymu proteinas tai cia tas pats kaip creatino kreatinas, aminorugsciu amino rugstys ar glutamino glutaminas dumbom

Turi tu kantrybes ,)

Neprisijungęs

 
net.com/lt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#5990 2010-03-17 19:07

Re: Kursai

Phobos rašė:

net.com/lt rašė:

net.com/lt rašė:

Sveiki, ka manot apie toki kursa?
1. Sustanon 1ml+3tbl metanas
2. Sustanon 1ml+5tbl metanas
3. Sustanon 1ml+deca 1ml + 7tbl metanas
4. Sustanon 1ml+deca 2ml + 9tbl metanas
5. Sustanon 1ml+deca 2ml + 9tbl metanas
6. Sustanon 1ml+deca 2ml + 6tbl metanas
7. Sustanon 1ml+4tbl metanas

Sai buvo mano pirmas kursas, nuo jo ir priaugau +14kg, is kuriu man isliko +10kg .. Zinau, kad dekos mazai buvo ir sustos truko biski, nes abu ilgo esterio, na, manau vistiek neblogai ..smile ir butu malonu durnu zinuciu , kad nerasytu, durnas zinutes galit sau pasilikt, o tai amzinai, jei kas tik pasiteirauja ir pan, tuojau atsiranda visokiu ..

Tai kam dar klausi ka manot? Cia ner ka ir manyt daugiau tik, kad durnas kursas big_smile o baltymu proteinas tai cia tas pats kaip creatino kreatinas, aminorugsciu amino rugstys ar glutamino glutaminas dumbom

Nu, ka dar pasakysi protingo ? Kad pirmas kursas durnas buvo, pats zinau. As kalbu apie dabartini.. Tavo nuomone man neidomi, jei nemoki normaliai kalbeti, tai geriau isvis nekalbek, kreatino kreatine tu ..

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#5991 2010-03-17 19:32

Re: Kursai

net.com/lt rašė:

Sveiki. Pasiemiau antra kursa 10 sustanono ir 8 raudonas dekas, plius animal nitro, kreatino monohidratas ir baltymu proteinas. Atsistatymas - tamoxifen 30 tbl, provironas 2 pakuotes, vitaminas E ir tribestanas. Ka manote ? Kursuoju jau 12 dienu ir jau priaugau 6kg, planuoju priaugti dar 14 kg. Pirmame kurse naudojau 8 sustanono ir danabolo 60tbl. Tada priaugau 14 kg, is kuriu isliko 10kg. Atsistatymui naudojau tamoxifena. Man 20 metu, ugis 180, svoris 86kg. Spaudimas 150kg.

nu mano nuomone tokia:
sustos 250mg/week per mazai,
animal nitro ir baltymai- gerai, bet jei mityba nebus tobula, jie nieko nepades.
creatinas- ismesti pinigai i bala, kursuojant, organizmas ir taip pasigamina pakankamai creatin-fosfato.
kursas, kaip supratau truks 10 sav. ,todel prie pct, ko gero ir hcg reiktu prijungti. tribestan vargu cia ar bepades.
vit E -skamba juokingai, nes tiek kursuojant, tiek po kurso, visus vitaminus reik gert nevaikiskom dozem.
ir spaudimas 150kg- man atrodo kosmosas.. big_smile nu, bet cia neesme.

Neprisijungęs

 
net.com/lt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#5992 2010-03-17 22:01

Re: Kursai

mazaididelis rašė:

net.com/lt rašė:

Sveiki. Pasiemiau antra kursa 10 sustanono ir 8 raudonas dekas, plius animal nitro, kreatino monohidratas ir baltymu proteinas. Atsistatymas - tamoxifen 30 tbl, provironas 2 pakuotes, vitaminas E ir tribestanas. Ka manote ? Kursuoju jau 12 dienu ir jau priaugau 6kg, planuoju priaugti dar 14 kg. Pirmame kurse naudojau 8 sustanono ir danabolo 60tbl. Tada priaugau 14 kg, is kuriu isliko 10kg. Atsistatymui naudojau tamoxifena. Man 20 metu, ugis 180, svoris 86kg. Spaudimas 150kg.

nu mano nuomone tokia:
sustos 250mg/week per mazai,
animal nitro ir baltymai- gerai, bet jei mityba nebus tobula, jie nieko nepades.
creatinas- ismesti pinigai i bala, kursuojant, organizmas ir taip pasigamina pakankamai creatin-fosfato.
kursas, kaip supratau truks 10 sav. ,todel prie pct, ko gero ir hcg reiktu prijungti. tribestan vargu cia ar bepades.
vit E -skamba juokingai, nes tiek kursuojant, tiek po kurso, visus vitaminus reik gert nevaikiskom dozem.
ir spaudimas 150kg- man atrodo kosmosas.. big_smile nu, bet cia neesme.

Mityba sureguliuota, valgau 6-7 kartus per diena. O as manau, jei mane velka tokios minimalios dozes, tai kam jas didinti ir tiketis didesnio salutinio poveikio, aromatizacijos ? Tribestanas po visu kursu ir atsistatymu. Vitaminas E vienoje kapsuleje 400 i.u. O kaip suprasti ta, kad 150kg spaudimas kosmosas? Tipo per mazai ar kaip cia ? siaip sportuoju ne vienerius metus.. Ir be to, apie kursa konsultavausi asmeniskai su ne vienu kulturistu ir taip sportuojanciais zmonemis, tai vieni sako, kad kurso metu kreatino reikia, kiti sako, kad nereikia, ir kuom tiketi, jei abu kulturistai dalyvaujantys varzybose ir pasieke rezultatu ? Kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu..

Paskutinį kartą taisė net.com/lt (2010-03-17 22:03)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5993 2010-03-17 23:06

Re: Kursai

net.com/lt rašė:

mazaididelis rašė:

net.com/lt rašė:

Sveiki. Pasiemiau antra kursa 10 sustanono ir 8 raudonas dekas, plius animal nitro, kreatino monohidratas ir baltymu proteinas. Atsistatymas - tamoxifen 30 tbl, provironas 2 pakuotes, vitaminas E ir tribestanas. Ka manote ? Kursuoju jau 12 dienu ir jau priaugau 6kg, planuoju priaugti dar 14 kg. Pirmame kurse naudojau 8 sustanono ir danabolo 60tbl. Tada priaugau 14 kg, is kuriu isliko 10kg. Atsistatymui naudojau tamoxifena. Man 20 metu, ugis 180, svoris 86kg. Spaudimas 150kg.

nu mano nuomone tokia:
sustos 250mg/week per mazai,
animal nitro ir baltymai- gerai, bet jei mityba nebus tobula, jie nieko nepades.
creatinas- ismesti pinigai i bala, kursuojant, organizmas ir taip pasigamina pakankamai creatin-fosfato.
kursas, kaip supratau truks 10 sav. ,todel prie pct, ko gero ir hcg reiktu prijungti. tribestan vargu cia ar bepades.
vit E -skamba juokingai, nes tiek kursuojant, tiek po kurso, visus vitaminus reik gert nevaikiskom dozem.
ir spaudimas 150kg- man atrodo kosmosas.. big_smile nu, bet cia neesme.

Mityba sureguliuota, valgau 6-7 kartus per diena. O as manau, jei mane velka tokios minimalios dozes, tai kam jas didinti ir tiketis didesnio salutinio poveikio, aromatizacijos ? Tribestanas po visu kursu ir atsistatymu. Vitaminas E vienoje kapsuleje 400 i.u. O kaip suprasti ta, kad 150kg spaudimas kosmosas? Tipo per mazai ar kaip cia ? siaip sportuoju ne vienerius metus.. Ir be to, apie kursa konsultavausi asmeniskai su ne vienu kulturistu ir taip sportuojanciais zmonemis, tai vieni sako, kad kurso metu kreatino reikia, kiti sako, kad nereikia, ir kuom tiketi, jei abu kulturistai dalyvaujantys varzybose ir pasieke rezultatu ? Kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu..

Cia yra 2 variantai todel nuomones ir ishsiskiria.
1 Variantas :
Kurso metu ishspausti viska kas imanoma pasitelkinat creatina bei kitus papildus, o po kurso tiesiog 4 savaites dirbti daug mazhesniais svoriais ir nesukti sau del to galvos kol testas naturalus prades gryzhti i reikiama padeti

2. Variantas Kurso metu daryti papilduose pertrauka ir vartoti tik daug baltymo, BCAA , Vitaminu, o po kurso mosteti Creatino,NO ir t.t. kad sushvelninti duobe nutraukus steroidus.

Neprisijungęs

 
net.com/lt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#5994 2010-03-18 00:08

Re: Kursai

lexusrx rašė:

net.com/lt rašė:

mazaididelis rašė:


nu mano nuomone tokia:
sustos 250mg/week per mazai,
animal nitro ir baltymai- gerai, bet jei mityba nebus tobula, jie nieko nepades.
creatinas- ismesti pinigai i bala, kursuojant, organizmas ir taip pasigamina pakankamai creatin-fosfato.
kursas, kaip supratau truks 10 sav. ,todel prie pct, ko gero ir hcg reiktu prijungti. tribestan vargu cia ar bepades.
vit E -skamba juokingai, nes tiek kursuojant, tiek po kurso, visus vitaminus reik gert nevaikiskom dozem.
ir spaudimas 150kg- man atrodo kosmosas.. big_smile nu, bet cia neesme.

Mityba sureguliuota, valgau 6-7 kartus per diena. O as manau, jei mane velka tokios minimalios dozes, tai kam jas didinti ir tiketis didesnio salutinio poveikio, aromatizacijos ? Tribestanas po visu kursu ir atsistatymu. Vitaminas E vienoje kapsuleje 400 i.u. O kaip suprasti ta, kad 150kg spaudimas kosmosas? Tipo per mazai ar kaip cia ? siaip sportuoju ne vienerius metus.. Ir be to, apie kursa konsultavausi asmeniskai su ne vienu kulturistu ir taip sportuojanciais zmonemis, tai vieni sako, kad kurso metu kreatino reikia, kiti sako, kad nereikia, ir kuom tiketi, jei abu kulturistai dalyvaujantys varzybose ir pasieke rezultatu ? Kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu..

Cia yra 2 variantai todel nuomones ir ishsiskiria.
1 Variantas :
Kurso metu ishspausti viska kas imanoma pasitelkinat creatina bei kitus papildus, o po kurso tiesiog 4 savaites dirbti daug mazhesniais svoriais ir nesukti sau del to galvos kol testas naturalus prades gryzhti i reikiama padeti

2. Variantas Kurso metu daryti papilduose pertrauka ir vartoti tik daug baltymo, BCAA , Vitaminu, o po kurso mosteti Creatino,NO ir t.t. kad sushvelninti duobe nutraukus steroidus.

Na, tada cia man pirmas variantas galima sakyti 100 procentu atitinka ..

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#5995 2010-03-18 08:35

Re: Kursai

Taboo rašė:

Phobos rašė:

net.com/lt rašė:


Sai buvo mano pirmas kursas, nuo jo ir priaugau +14kg, is kuriu man isliko +10kg .. Zinau, kad dekos mazai buvo ir sustos truko biski, nes abu ilgo esterio, na, manau vistiek neblogai ..smile ir butu malonu durnu zinuciu , kad nerasytu, durnas zinutes galit sau pasilikt, o tai amzinai, jei kas tik pasiteirauja ir pan, tuojau atsiranda visokiu ..

Tai kam dar klausi ka manot? Cia ner ka ir manyt daugiau tik, kad durnas kursas big_smile o baltymu proteinas tai cia tas pats kaip creatino kreatinas, aminorugsciu amino rugstys ar glutamino glutaminas dumbom

Turi tu kantrybes ,)

Daugiau jau neturiu smile

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#5996 2010-03-22 15:02

Re: Kursai

yra toks pasiulymas uz ganetinai nedidele kaina, bet nelabai suprantu vienos dalies. Sitas kursas butu 75-80kg zmogui. Kursas butu toks:

1-7week testosteron prolongatum 200mg/week
1-10week deca 200mg/week
7-12 week testosteron prolongatum 300mg/week
10-12week winstrol oral

PCT: clomidas

uz visa sita 170 Svaru nori. tik va nesuprantu kas per daiktas tas test. prolongatum, lietuvoj tokio dalyko kaip ir nelabai teko girdet. zinau kad jis ieina y kitu testu sudety, bet kad grynai vienas... patarkit kazka. dekingas labai, nors zinau kad siais laikais uz aciu nepavalgysi smile

Neprisijungęs

 
net.com/lt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-27
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#5997 2010-03-22 15:44

Re: Kursai

jutas rašė:

yra toks pasiulymas uz ganetinai nedidele kaina, bet nelabai suprantu vienos dalies. Sitas kursas butu 75-80kg zmogui. Kursas butu toks:

1-7week testosteron prolongatum 200mg/week
1-10week deca 200mg/week
7-12 week testosteron prolongatum 300mg/week
10-12week winstrol oral

PCT: clomidas

uz visa sita 170 Svaru nori. tik va nesuprantu kas per daiktas tas test. prolongatum, lietuvoj tokio dalyko kaip ir nelabai teko girdet. zinau kad jis ieina y kitu testu sudety, bet kad grynai vienas... patarkit kazka. dekingas labai, nors zinau kad siais laikais uz aciu nepavalgysi smile

Tai Lenku gamybos  testosteronas enanthatas, ir tiek , jei neklystu .. smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#5998 2010-03-22 16:12

Re: Kursai

net.com/lt rašė:

jutas rašė:

yra toks pasiulymas uz ganetinai nedidele kaina, bet nelabai suprantu vienos dalies. Sitas kursas butu 75-80kg zmogui. Kursas butu toks:

1-7week testosteron prolongatum 200mg/week
1-10week deca 200mg/week
7-12 week testosteron prolongatum 300mg/week
10-12week winstrol oral

PCT: clomidas

uz visa sita 170 Svaru nori. tik va nesuprantu kas per daiktas tas test. prolongatum, lietuvoj tokio dalyko kaip ir nelabai teko girdet. zinau kad jis ieina y kitu testu sudety, bet kad grynai vienas... patarkit kazka. dekingas labai, nors zinau kad siais laikais uz aciu nepavalgysi smile

Tai Lenku gamybos  testosteronas enanthatas, ir tiek , jei neklystu .. smile

Nezinau kaip tu bet as tai nuo pradzios iki galo laikyciau 300 deka ir 400enth ir tikrai pct tik klomid neapsiribociau ir isvis jo net neimciau..

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#5999 2010-03-22 17:22

Re: Kursai

jutas rašė:

yra toks pasiulymas uz ganetinai nedidele kaina, bet nelabai suprantu vienos dalies. Sitas kursas butu 75-80kg zmogui. Kursas butu toks:

1-7week testosteron prolongatum 200mg/week
1-10week deca 200mg/week
7-12 week testosteron prolongatum 300mg/week
10-12week winstrol oral

PCT: clomidas

uz visa sita 170 Svaru nori. tik va nesuprantu kas per daiktas tas test. prolongatum, lietuvoj tokio dalyko kaip ir nelabai teko girdet. zinau kad jis ieina y kitu testu sudety, bet kad grynai vienas... patarkit kazka. dekingas labai, nors zinau kad siais laikais uz aciu nepavalgysi smile

Nesamoningas biski kursas, atsistatymas irgi + kaina kosmine smile

Neprisijungęs

 
nikita
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-23
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#6000 2010-03-23 15:27

Re: Kursai

Sveiki, visi 
Noriu jusu, kaip daug patyrusiu patarimo, gero  turiu tiksla – uzsiauginti kokybiska raumens mase (na, manau kad toki tiksla turime dauguma ), todel pabandysiu suformuluoti pakankamai tikslius klausimus ka ir kaip rengiuosi daryti. Tikiuosi jusu pastabu ir komentaru.
Taigi man 27 metai, siuo metu sveriu 82 kg, ugis 180 cm. Tikslas galutinio rezultato – apie 87-90 kg svorio raumens su kuo mazesniu riebaliniu sluoksniu. Sportuoju jau kokie 3 metai, kasment po 3-4 men, pries vasara  nuprendziau savo tikslui pasiekti skirti 8 men: nuo rugsejo iki balandzio, nes veliau nemanau, kad bus didelis noras….
Planuoju siuos 8 men skirstyti i 2 cikus: pirmi 4-6 men svorio auginimui, likusieji 4-2 men – metimui, bei figuros ryskinimui.
Planuoju per svorio auginimo cikla naudoti DECA (400-600mg per savaite) + SUSTA (atitinkamai),  siuos preparatus jau naudoju siuo metu po 100 mg per savaite. Manau, kad po sio ciklo tureciau svert koki 93 kg, kad nuo sios mase galeciau numest 3-5 kg. Mano kraujo apytaka labai greita, t.y. valgau 3 kart per diena (zinau kad nepakankamai, bet del laiko stygiaus taip iseina, veliau stangsiuosi tai istaisyti iki 4 kartu), bet tiek pat 2-3 kar einu I WC didelio reikalo, taigi kiek suvalgau tiek is iss…ku. Ka patartumete valgyti ir kokiomis dozemis (kiek apytiksliai kcal per diena tureciau sunaudoti? Noreciau, kad patartumete kokius papildus ir kokiu firmu, jei imanoma ideti ir nuoroda apie papilda, patartumete vartosi mases auginimo ciklo metu. Ir nelabai noreciau virst visiskai tesla, nes per sekanti cikla butu pakankamai sudetinga istaisyt  Gal dar turetumete pastabu del planuojamu preparatu (deca+susta) vartojimo. Gal patartumete kitus optimalius variantus, kuriuos isbandete bei pastebejote teigiama ir planuota poveiki bei efekta. Man labai svarbu ir pasalinis poveiki, zinau kad jis yra, taciau noretusi kuo mazesnio.
Per svorio metimo bei figuros ryskinimo cekla naudoti winstrol preparata. Gal galetumete patart apie mityba, kiek irk o valgyt (kiek kcal suvartot per diena) + kokius papildomus papildus vartot? Gal kam teko pasiek reikiamo, uzsibriezto rezultato su winstrol ar kitais preparatais, kuo maziau kenksmingasi.
Visiems aciu uz kantrybe, kas skaitet pakankamai ilga teksta. Tikiuosi esme aiski, kokio rezultato sieku ir ko noriu. Labai prasau pakomentuokite ir patarkite, gerai butu is savo patirties.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net