Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kacelka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-22
Žinutės: 262
Atsiliepimai: 0

#1 2007-05-29 21:55

Kultūrizmas vasara

Sveiki noreciau padiskutuoti apie kulturizma vasaros metu.  Visu pirma kaip su mityba. Ko daugiau vartoti ? Baltymu , angliavandeniu ? Gal kokiu papildu ? Visu antra - kiek kartu geriau i savaite butu daryti ? jei dariau 3 gal padaryti 2 ? ar tiek pat islaikyti ? Trecia kokia treniruote labiau daryti ? Mase , Jega , Ryskinima ? labai buciau dekingas kad trumpai isdestitumete ir patartumete nes as treniruojuosi namuose tokioj hatoj ten labai karsa kaip siltnamyje smile O gal isvis neapsimoka treniruotis ? Ar mase imanoma priaugt ?

Neprisijungęs

 
rGc
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 126
Atsiliepimai: 0

#2 2007-05-29 22:14

Re: Kultūrizmas vasara

kacelka rašė:

Sveiki noreciau padiskutuoti apie kulturizma vasaros metu.  Visu pirma kaip su mityba. Ko daugiau vartoti ? Baltymu , angliavandeniu ? Gal kokiu papildu ? Visu antra - kiek kartu geriau i savaite butu daryti ? jei dariau 3 gal padaryti 2 ? ar tiek pat islaikyti ? Trecia kokia treniruote labiau daryti ? Mase , Jega , Ryskinima ? labai buciau dekingas kad trumpai isdestitumete ir patartumete nes as treniruojuosi namuose tokioj hatoj ten labai karsa kaip siltnamyje smile O gal isvis neapsimoka treniruotis ? Ar mase imanoma priaugt ?

jei bus noro - bus ir rezultatai..

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#3 2007-05-29 22:21

Re: Kultūrizmas vasara

daryk kaip dariai viską, tik gerk daug vandenuko ir bus ok visks. smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#4 2007-05-29 22:48

Re: Kultūrizmas vasara

kacelka rašė:

Sveiki noreciau padiskutuoti apie kulturizma vasaros metu.  Visu pirma kaip su mityba. Ko daugiau vartoti ? Baltymu , angliavandeniu ? Gal kokiu papildu ? Visu antra - kiek kartu geriau i savaite butu daryti ? jei dariau 3 gal padaryti 2 ? ar tiek pat islaikyti ? Trecia kokia treniruote labiau daryti ? Mase , Jega , Ryskinima ? labai buciau dekingas kad trumpai isdestitumete ir patartumete nes as treniruojuosi namuose tokioj hatoj ten labai karsa kaip siltnamyje smile O gal isvis neapsimoka treniruotis ? Ar mase imanoma priaugt ?

Aktuali tema manau šiuo metu. Ko daugiau ar mažiau valgyti / vartoti, priklausys pirmiausai nuo tavo tikslų, tas pats ir su papildais, bet lengviau aišku tokiu periodu mesti svorį negu augint. Kiek kart į savaitę daryt dienų, priklausys irgi nuo savijautos, jei jau pradėsi matyt kad bus labai sunku, geriau pailsėt ir daryt mažiau dienų, prievartaut savo organizmą nėra labai gerai. Tas pats ir su krūvio manipuliavimu, nereikia persistengt, nes sveikata gali brangiau kainuot, jei jauti kad savijauta išneša krūvį, gali sportuot ir toliau. Niekas geriau už tave negalės žinoti kaip gali jaustis, todėl reikia turėti savo intuiciją. Nieko labai blogo irgi nenutiks jei ir 2 dienas padarysi, gal tai net padės išvengti blogesnės savijautos, kitaip sakant blogiausiu atveju galima stengtis palaikyt bent formą, nes jei išvis nesportuosi, tai taip ir atrodysi. Masės įmanoma priaugt, bet reikės žymiai daugiau pastangų negu žiema, nes organizmas tokiu metu nėra linkęs į svorio kaupimą, o yra atvirkščiai, apykaita ir savaime kažkiek pagreitėja

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#5 2007-05-30 00:00

Re: Kultūrizmas vasara

sportuoju kaip ir ziema nieko nekeisdamas, ziema buvau pasiekes net 65kg big_smile atsilo oras ir OPA! 62. ir esk tu kiek nori.. dviratis+plaukiojimai+ilgi vakarai+karstis. nors i nevilti pulk kad nei formos palaikyt nebeeina. issiryskini ne savo noru, nors ir jegai programa darai.. bauda. jau net smegeneles apie metana pradejo galvot, bet priespriesa kazkokia vidui vis dar kovoja.. bet nebezinau ar ilgai tversiu. o taip norisi "nors viena kursiuka" kad pamatyt kas tai, pasidziaugt tais keliais KG bent laikinai, pajaust tai.. ai nu krc. mano paties cia reikalas smile mano bedos.

Neprisijungęs

 
kacelka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-22
Žinutės: 262
Atsiliepimai: 0

#6 2007-05-30 01:11

Re: Kultūrizmas vasara

Dekui jums uz pagalba ir atsakytais klausymais Thx smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#7 2007-05-30 07:50

Re: Kultūrizmas vasara

`CR` rašė:

sportuoju kaip ir ziema nieko nekeisdamas, ziema buvau pasiekes net 65kg big_smile atsilo oras ir OPA! 62. ir esk tu kiek nori.. dviratis+plaukiojimai+ilgi vakarai+karstis. nors i nevilti pulk kad nei formos palaikyt nebeeina. issiryskini ne savo noru, nors ir jegai programa darai.. bauda. jau net smegeneles apie metana pradejo galvot, bet priespriesa kazkokia vidui vis dar kovoja.. bet nebezinau ar ilgai tversiu. o taip norisi "nors viena kursiuka" kad pamatyt kas tai, pasidziaugt tais keliais KG bent laikinai, pajaust tai.. ai nu krc. mano paties cia reikalas smile mano bedos.

Paskutini sakini nuo manes apsisaugot parasej big_smile Ne velnio! smile Zmogau, negi tu toks silpnavalis? Pats dar taip PRIES buvai, o dabar... big_smile Kas tau is to kursiuko? Priaugsi ir numesi big_smile O naudos jokios, tik nuosedos kepenyse big_smile Nu zodziu.. big_smile

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#8 2007-05-30 08:57

Re: Kultūrizmas vasara

vis dar kaupiu zinias kaip imanoma minimaliai numest smile jau pagrindini dalyka supratau (reik kelt naturalu testosterono lygi), o jei dar rimciau tai dar supratau (reik kurso metu naudot tai kas stabdo steroido aromatizacija, lyg tai antiestrogenus) dar iki galo neissiaiskinau, o del tu nuosedu ir aiskinuosi, po pirmo kurso nereik, bet irgi yra tai kas tas kepenis valo. zodziu viskas imanoma tik reik ziniu. smile
zinau as tavo nuomone apie tai, zinau ir mano kokia buvo. bet gaila dbr neturiu laiko surast tavo viena posta apie sterus kur tu rasiai ta pati ka as dbr rasineju farmakologijoj, prisipazink. buvai susidomejas gan rimtai. tikrai maciau.

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#9 2007-05-30 20:26

Re: Kultūrizmas vasara

`CR` rašė:

vis dar kaupiu zinias kaip imanoma minimaliai numest smile jau pagrindini dalyka supratau (reik kelt naturalu testosterono lygi), o jei dar rimciau tai dar supratau (reik kurso metu naudot tai kas stabdo steroido aromatizacija, lyg tai antiestrogenus) dar iki galo neissiaiskinau, o del tu nuosedu ir aiskinuosi, po pirmo kurso nereik, bet irgi yra tai kas tas kepenis valo. zodziu viskas imanoma tik reik ziniu. smile
zinau as tavo nuomone apie tai, zinau ir mano kokia buvo. bet gaila dbr neturiu laiko surast tavo viena posta apie sterus kur tu rasiai ta pati ka as dbr rasineju farmakologijoj, prisipazink. buvai susidomejas gan rimtai. tikrai maciau.

tik jau galėtum nepagailėt pinigų ir ką nors rimto pasiimt, kad rezultatai išliktų didesni...bent jau aš taip daryčiau.. wink

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#10 2007-05-30 20:28

Re: Kultūrizmas vasara

TZR rašė:

`CR` rašė:

vis dar kaupiu zinias kaip imanoma minimaliai numest smile jau pagrindini dalyka supratau (reik kelt naturalu testosterono lygi), o jei dar rimciau tai dar supratau (reik kurso metu naudot tai kas stabdo steroido aromatizacija, lyg tai antiestrogenus) dar iki galo neissiaiskinau, o del tu nuosedu ir aiskinuosi, po pirmo kurso nereik, bet irgi yra tai kas tas kepenis valo. zodziu viskas imanoma tik reik ziniu. smile
zinau as tavo nuomone apie tai, zinau ir mano kokia buvo. bet gaila dbr neturiu laiko surast tavo viena posta apie sterus kur tu rasiai ta pati ka as dbr rasineju farmakologijoj, prisipazink. buvai susidomejas gan rimtai. tikrai maciau.

tik jau galėtum nepagailėt pinigų ir ką nors rimto pasiimt, kad rezultatai išliktų didesni...bent jau aš taip daryčiau.. wink

Aš ir taip sakiau kitoj temoj, bet visiem norisi pigiai ir kokybiškai, bet taip nebūna smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net