Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#51 2007-06-15 12:55

Re: Kaip priaugti svorio?

ErlaSs rašė:

sveiki wink man yra 15m. sveriu ~60kg. ugis - 170cm.  noreciau pradeti po bisky sportuoti su svoriu smile turiu namie hantelius ir bandau juos kilnot po bisky nes girdejau iskart daug yra nesveika smile nors ir kilnoju nedidely svory jauciu kad sustiprejau smile tik yra viena beda seip labai kudas esu smile mano greita apykaita (beto rimtai zaidziu krepsiny klube - istisai sportuoju) noreciau priaugti svorio (mases) smile gal galetumete patarti kaip tai padaryti? buciau labai dekingas wink aciu wink

Jeigu neauga svoris vadinasi daugiau reikia valgyt, tuo labiau jei daug žaidi krepšinį.

Neprisijungęs

 
ErlaSs
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#52 2007-06-15 14:50

Re: Kaip priaugti svorio?

tai suprantama big_smile bet galiu valgyt ir valgyt wistiek is to nieko gero :p pasiskaiciau kitose temose, kad gerai valgyti daug baltymu ir angliavandeniu, bandysiu pakoreguoti savo mityba smile valgyti daugiau kiausiniu it t.t. smile gal galetum patarti, kokiu produktu rejkstu stengtis vartoti daugiau? smile dekuj wink

Neprisijungęs

 
MK_DIRK
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-06-08
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#53 2007-06-15 15:13

Re: Kaip priaugti svorio?

as tai valgau kuo daugiau baltymu. varskes suris, sureliai, virti kiausiniai, varskeciai, varskes apkepas ir pan :D o kai energijos pritruksta tai snikers nusiperku, bet pastaruoju metu kaip jau sakiau varskes surelius perku, nes manau sveikiau :) zinoma nereikia pamirsti ir angliavandeniu, nes energijos nebus per trenkes ir silpna bus.

Neprisijungęs

 
ErlaSs
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#54 2007-06-15 15:35

Re: Kaip priaugti svorio?

nu ir kaip? jauti sworio pokycius? man mama ir sake kad warskes produktai yra labai naudingi, poto dar wisokios koses sake kad gali padeti padidinti mase smile

Neprisijungęs

 
MK_DIRK
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-06-08
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#55 2007-06-15 15:41

Re: Kaip priaugti svorio?

as dar tik prie savaite pradejau treniruotis tai kolkas negaliu nieko pasakyti, bet zinau kad tikrai pokyciai bus. del kosiu tai zinok labiau gal reiktu tiem kas svorio numest noriu, nes jos mazaj riebalu turi. tai jau geriau pora leksciu kosiu negu pora kepsniu. o jei esi kudas ir aktyviai sportuoji tai rekomenduociau atvirksciai, jeigu tik tiek suvalgysi..smile

Neprisijungęs

 
deadly*
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-01-28
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#56 2007-06-15 16:27

Re: Kaip priaugti svorio?

MK_DIRK rašė:

as dar tik prie savaite pradejau treniruotis tai kolkas negaliu nieko pasakyti, bet zinau kad tikrai pokyciai bus. del kosiu tai zinok labiau gal reiktu tiem kas svorio numest noriu, nes jos mazaj riebalu turi. tai jau geriau pora leksciu kosiu negu pora kepsniu. o jei esi kudas ir aktyviai sportuoji tai rekomenduociau atvirksciai, jeigu tik tiek suvalgysi..smile

nlb supratau ka cia parasei bet svorio augime koses butinos. tai vienas pagrindiniu angliavandeniu saltiniu. o jei renkiesi ar koses ar kepsniu tai paprasciausia valgyk abu

Neprisijungęs

 
MK_DIRK
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-06-08
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#57 2007-06-15 18:40

Re: Kaip priaugti svorio?

ai va, dar prisiminiau, pupeles daug baltymu turi atrodo. o del kosiu tai nzn ka pasakyti, as tai ju nevalgau. kiti produktai irgi sociai tu angliavandeniu turi..

Neprisijungęs

 
deadly*
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-01-28
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#58 2007-06-15 18:46

Re: Kaip priaugti svorio?

MK_DIRK rašė:

ai va, dar prisiminiau, pupeles daug baltymu turi atrodo. o del kosiu tai nzn ka pasakyti, as tai ju nevalgau. kiti produktai irgi sociai tu angliavandeniu turi..

baltymai is augalines kilmes produktu nesiskaiciuoja! o del kosiu jei svori augini tai blogai darai kad nevalgai.

Neprisijungęs

 
MK_DIRK
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-06-08
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#59 2007-06-15 18:50

Re: Kaip priaugti svorio?

hm, bet tai negi tos koses tokios maistingos, kazkaip niekad negalvojau, reiks pasiziureti..smile vat zinau pvz makaronai tai tikrai maistingi! na paziuresiu

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#60 2007-06-15 18:50

Re: Kaip priaugti svorio?

porą mėnesį pagėriau kefyra ir suvalgydavau po 200 gramų liesos varškės kiekvieną dieną . tai forma visai kitokia nei prieš 2 mėnesius, bet aišku ir sportavau smilestanga , jūs nenorėkit stebuklų, masės nepriaugsi taip greitai tongue

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#61 2007-07-04 19:48

Re: Kaip priaugti svorio?

prisimenu kai studentas parašė, kad baziniai pratimai masei, bet gal tu galėtum pasakyti tokią programą, kad vieną dirbi vienus raumenis, kitą kitus, trečia cardio. smilesmile, aš pats susikūriau ir abejoju ar ten gera. neutral. ir dar bėjė stuente, juk gyro rivimas ir štangos rovimas irgi baziniai pratimai ir beje vieni išgeriausių bzinių pratimų, bet prie jų tu nebuvai priskyręs tongue

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#62 2007-07-04 21:02

Re: Kaip priaugti svorio?

jamada rašė:

prisimenu kai studentas parašė, kad baziniai pratimai masei, bet gal tu galėtum pasakyti tokią programą, kad vieną dirbi vienus raumenis, kitą kitus, trečia cardio. smilesmile, aš pats susikūriau ir abejoju ar ten gera. neutral. ir dar bėjė stuente, juk gyro rivimas ir štangos rovimas irgi baziniai pratimai ir beje vieni išgeriausių bzinių pratimų, bet prie jų tu nebuvai priskyręs tongue

šitie pratimai nemanau kad tiktų kultūrizmui, nes kad taisiklingai atliekti pratimą tai reikia daryti užsimetimą, kas palengvina krūvį raumenims

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#63 2007-07-05 09:04

Re: Kaip priaugti svorio?

TZR rašė:

jamada rašė:

prisimenu kai studentas parašė, kad baziniai pratimai masei, bet gal tu galėtum pasakyti tokią programą, kad vieną dirbi vienus raumenis, kitą kitus, trečia cardio. smilesmile, aš pats susikūriau ir abejoju ar ten gera. neutral. ir dar bėjė stuente, juk gyro rivimas ir štangos rovimas irgi baziniai pratimai ir beje vieni išgeriausių bzinių pratimų, bet prie jų tu nebuvai priskyręs tongue

šitie pratimai nemanau kad tiktų kultūrizmui, nes kad taisiklingai atliekti pratimą tai reikia daryti užsimetimą, kas palengvina krūvį raumenims

Jei gera atlikimo technika manau verta daryt rovimus, Waterburis dažnai į savo programas įtraukia rovimus ir pats bandžiau daryt tikrai geras pratimas, užsimetimas nepasakyčiau, kad labai palengvintų, vistiek imi didesni svori ir čia daugiau sprogstamai jėgai pratimas, masės manau irgi pridėtų.
Man patiko šitas pratimas tik gaila štanga mėtyt, reikia guminių svorių.

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#64 2007-07-05 13:28

Re: Kaip priaugti svorio?

manau turi omeny sunkiaatleciu pratimas, na cia viskas susieje smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#65 2007-07-05 14:37

Re: Kaip priaugti svorio?

azuolyno bicas rašė:

manau turi omeny sunkiaatleciu pratimas, na cia viskas susieje smile

Taip tas pats, man patinka šitas pratimas dėl to, kad įtraukia į darba visą kūną, paivairint treniruotes tikrai gerai.

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#66 2007-07-05 17:05

Re: Kaip priaugti svorio?

studentas rašė:

azuolyno bicas rašė:

manau turi omeny sunkiaatleciu pratimas, na cia viskas susieje smile

Taip tas pats, man patinka šitas pratimas dėl to, kad įtraukia į darba visą kūną, paivairint treniruotes tikrai gerai.

Geras pratimas, tik technikos nemoku.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#67 2007-07-05 17:18

Re: Kaip priaugti svorio?

3F rašė:

studentas rašė:

azuolyno bicas rašė:

manau turi omeny sunkiaatleciu pratimas, na cia viskas susieje smile

Taip tas pats, man patinka šitas pratimas dėl to, kad įtraukia į darba visą kūną, paivairint treniruotes tikrai gerai.

Geras pratimas, tik technikos nemoku.

Man lyg ir gaunas kažkas tik štangos gaila smile

Neprisijungęs

 
Thanatos84
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#68 2007-08-01 23:12

Re: Kaip priaugti svorio?

sveiki visi, biski apie save ir kodel cia rasau: man 22 (greit 23), esu kudo sudejimo, ta prasme valgau gana daznai, nemazai, ir deja kolkas nesveika maista ir jokio reguliarumo, nors 5 ryto, nors 23 vakaro, ugis apie 1.84, svoris apie 80kg. nu noreciau daugiau, kadangi laiko ner ir taip per diena pakankamai kolkas (kol dirbu si darba - statybose) pavargstu, tai sporto sales atkrenta,  nes pakankamai fizines apkrovos dienos metu. noreciau aisku bent 90 svert, ne pilvuko saskaita aisku, o kad visas kunas priaugtu "mesos", ne riebalu. kazkada (pries kokius 2 metus) sportavau namuos, pakeitimai matos jau po kokio menesio, ta prasme labai isryskeja raumenukai, ne dideja bet isryskeja ir daros labai kieti. mase nedideja aisku nes ner to maitinimosi. tai klausimas - kadangi darbe nemazas kruvis yra tai ar galima ka nors vartot (pvz pries einant dirbt) kad tiesiog padaugetu raumenu ir mase? ta prasme nei klubas joks nei ka, nu namuos megejiskai hantelius  (po 16kg) pakilnot, turnikas, atsispaudimai ir aisku apkrovos darbe ir per visa ta priaugt kokius 10kg per pora menesiu vartojant kokius nors papildus ar rimtesnius dalykus. nes ilgai ten nedirbsiu, veliau stengsiuos labiau laiko skirt pratimams (namu salygomis greiciausiai). man nereikia jokiu profesionaliu programu, jokiu "nesveiku" rezultatu ir jokio raumenu kalno, noriu tiesiog kad padidetu esami ir mase pakiltu. pvZ tie vienuoliai kudi kaip nezinau kas bet "geleziniai", stipresni uz daugeli raumenu kalniuku ir greitesni, bet solidaus vaizdo nesudaro, tai as noriu but biski solidesnis ir kad pliaze negeda butu nusirengt tonguebig_smilebig_smile
ai, dar, aciu jei kas atsakys wink

Neprisijungęs

 
Megejas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-12-03
Žinutės: 416
Atsiliepimai: 0

#69 2007-08-02 11:59

Re: Kaip priaugti svorio?

as irstroikese  dirbau....tai svorio net pridejes b uvau...isimeti i darba visokiu protein baru...kai isalksti iskart uzmeti....ryte kiausiniene,o po to dar graikiniu riesutu su medum ir kokteili su ledais...tada vis tiek buna pietus,....nevarai i ceburekine,o susirandi kokia normalia  kavine salia...ten kepsni suvalgai ir sriubos....tada vel darban...iskart grizes po darbo vel kokteili ikali ir eini gamint valgyt...kokiu makaronu ar vistos.......tada uzmeti koki energy bara ir leki i triesa....po triesos pries miega glutamino ir eini miegot....taip ir gyveni ir viskas gerai....

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#70 2007-08-11 18:45

Re: Kaip priaugti svorio?

thanatos 84, jei nori masės tai daryk bazinius pratimus, ir bėje jei sakai, kad laiko neturi užtektų 1 pratimo pradžiai štangos rovimas virš galvos, full body beveik nuo jo yra. tai 1 pratimą, kad ir pavargęs gryši iš statybų padarysi tongue

Neprisijungęs

 
Adion
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-08-12
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#71 2007-08-12 22:46

Re: Kaip priaugti svorio?

Bent jau mano treneris man petare gert kokteili kurio sudetis: 2-ju virtu kiausiniu baltimaj, 0,5L pieno,1 bananas,didelis saukstas medaus ir varskes viena pakeli viska gerai suplakt ir gerti 2 kart i diena wink as taip per savaite 3 kilus priaugau (cia rimtaj nykstys )

Neprisijungęs

 
rGc
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 126
Atsiliepimai: 0

#72 2007-08-14 22:11

Re: Kaip priaugti svorio?

kai tu nusisneki smile)

Neprisijungęs

 
tauttviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-25
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#73 2007-09-25 00:45

Re: Kaip priaugti svorio?

Gal kas gali patart kaip priaugt svorio?man 15 metu o sveriu tik 50 kg nu sakes ane? Ka daryt?? Ryte ziauriai nesinori valgyt tai beveik nevalgau o tik gryzus is sules pavalgu..

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#74 2007-09-25 07:32

Re: Kaip priaugti svorio?

tauttviss rašė:

Gal kas gali patart kaip priaugt svorio?man 15 metu o sveriu tik 50 kg nu sakes ane? Ka daryt?? Ryte ziauriai nesinori valgyt tai beveik nevalgau o tik gryzus is sules pavalgu..

aš nesuprantu ar tu toks bukas ir esi? nori kad patartu kaip priaugti svorio kai nevalgai... pradėsi valgyt ir priaugsi

Neprisijungęs

 
richis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Telsiai
Registravosi: 2007-07-10
Žinutės: 90
Atsiliepimai: 0

#75 2007-09-25 15:41

Re: Kaip priaugti svorio?

As tai neturiu pinigu dax*j* kad galeciau mokykloj pavalgyti kaip zmogus. Del to pas manes svoris po biski kyla hmmhmmhmm

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net