Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#26 2007-06-30 19:08

Re: Papildai pradedančiajam

suesk varskes poka arba 10 kiausu baltymu.

Neprisijungęs

 
vikkis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-13
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#27 2007-08-13 15:50

Re: Papildai pradedančiajam

Sveiki, man 13 sportuoju 2menesius, ugis 175~ svoris 60. Noreciau pradeti vartoti papildus, ar mano organizmui labai pakenktu? As noreciau vartoti mases papildus, noriu pasiekti kuo daugiau. Aciu;)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#28 2007-08-13 17:05

Re: Papildai pradedančiajam

Valgyt nepamiršk ir augs viskas.

Neprisijungęs

 
vaidas1991
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-20
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#29 2007-08-20 21:27

Re: Papildai pradedančiajam

db as pradesiu sportuoti ir pradzioj as sportuosiu 3dienas i savaite ir vartosiu mega mass 3000..db man reikia ji vartoti kiekviena diena ar tik tas per kurias sportuosiu?

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#30 2007-08-21 10:42

Re: Papildai pradedančiajam

Paklausiu kitaip: maistą valgai tik tada kai sportuoji? wink

Neprisijungęs

 
vaidas1991
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-20
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#31 2007-08-21 12:31

Re: Papildai pradedančiajam

ne..bet as nzn pvz kai skaityk as poimadieni sportuoju tai vartosiu papildus antradieni laisva diena bet irgi reikia vartoti papildus?

Neprisijungęs

 
andzej
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-09-29
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#32 2007-09-29 13:34

Re: Papildai pradedančiajam

labas visems.PASAKYKIT KA MAN DARY NORIU PRIAUGT MASES MANO SVORIS 60KG O UGIS 177.KOKIA XIMIJA PATARSIT VARTUOT SPORTOJU JAU PUSE METU??

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#33 2007-09-29 13:39

Re: Papildai pradedančiajam

andzej rašė:

labas visems.PASAKYKIT KA MAN DARY NORIU PRIAUGT MASES MANO SVORIS 60KG O UGIS 177.KOKIA XIMIJA PATARSIT VARTUOT SPORTOJU JAU PUSE METU??

Biski ne cia pataikiai.

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#34 2007-09-29 14:49

Re: Papildai pradedančiajam

andzej rašė:

labas visems.PASAKYKIT KA MAN DARY NORIU PRIAUGT MASES MANO SVORIS 60KG O UGIS 177.KOKIA XIMIJA PATARSIT VARTUOT SPORTOJU JAU PUSE METU??

papildus vartok jei jau taip nori o ne xemija pirma rasyt truputi ismokt reiktu... dumbom

Neprisijungęs

 
JtS
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-08-27
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#35 2007-09-29 19:17

Re: Papildai pradedančiajam

ka daryti jei tevai neleidzia pirkti papildu? jiems neina iaiskinkt kad cia ne "chemija" ir nuo ju nesusigadinsi sveikatos... turbut jie gerai sako : valgyk ir ateis viskas su laiku  nenorek 15 metu but kaip 20ties ;] bet man nuo to geriau nera big_smileD nes noris but dideliam ir stipriam smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#36 2007-09-30 09:37

Re: Papildai pradedančiajam

JtS rašė:

ka daryti jei tevai neleidzia pirkti papildu? jiems neina iaiskinkt kad cia ne "chemija" ir nuo ju nesusigadinsi sveikatos... turbut jie gerai sako : valgyk ir ateis viskas su laiku  nenorek 15 metu but kaip 20ties ;] bet man nuo to geriau nera big_smileD nes noris but dideliam ir stipriam smile

Tai ir nepirk, varškės daugiau pasiimk wink

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#37 2007-09-30 10:27

Re: Papildai pradedančiajam

studentas rašė:

JtS rašė:

ka daryti jei tevai neleidzia pirkti papildu? jiems neina iaiskinkt kad cia ne "chemija" ir nuo ju nesusigadinsi sveikatos... turbut jie gerai sako : valgyk ir ateis viskas su laiku  nenorek 15 metu but kaip 20ties ;] bet man nuo to geriau nera big_smileD nes noris but dideliam ir stipriam smile

Tai ir nepirk, varškės daugiau pasiimk wink

Ir teisingai sako, vis tiek 15 metų raumenų kalnas nebūsi o pinigai bus praleisti. Dabar gerai valgyk ir to pakaks. wink

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#38 2007-09-30 12:00

Re: Papildai pradedančiajam

Tavo metuose papildu nereikia, nes dar augantis organizmas, valgyk koses, kiausiniu, varske ir pamatysi, kaip uzaugsi smile

Neprisijungęs

 
ironman
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-04
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#39 2007-10-15 16:07

Re: Papildai pradedančiajam

sweiki.siaip noreciau labai daug ko paklausti, bet dbr noreciau paklaust kiek man reiktu suwalgyt baltymu...sweriu 85kg.pwz ar uztenka pakeli warskes(liesa,180g) ir koki 10 kiausiniu baltymu, ir proteino isgeriu 100g(WHEY PRO(cytogen))(cia kiekvienos dienos doze).Aisku galiu baltymu daugiau valgyt, bet nenoriu riebalu, nes mases turiu:nykstys:

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#40 2007-10-15 17:45

Re: Papildai pradedančiajam

ironman rašė:

sweiki.siaip noreciau labai daug ko paklausti, bet dbr noreciau paklaust kiek man reiktu suwalgyt baltymu...sweriu 85kg.pwz ar uztenka pakeli warskes(liesa,180g) ir koki 10 kiausiniu baltymu, ir proteino isgeriu 100g(WHEY PRO(cytogen))(cia kiekvienos dienos doze).Aisku galiu baltymu daugiau valgyt, bet nenoriu riebalu, nes mases turiu:nykstys:

Skaičiuok maždaug taip, kad tau ant vieno kilogramo kūno masės reikia maždaug 2 gramų baltymų smile 85*2=170 gramų smile Kiek girdėjau 2 gramai baltymų vienam kūno kilogramui yra pats optimaliausias variantas sveikatos ir augimo atžvilgiu.

Neprisijungęs

 
ironman
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-04
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#41 2007-10-16 14:28

Re: Papildai pradedančiajam

Blindness rašė:

ironman rašė:

sweiki.siaip noreciau labai daug ko paklausti, bet dbr noreciau paklaust kiek man reiktu suwalgyt baltymu...sweriu 85kg.pwz ar uztenka pakeli warskes(liesa,180g) ir koki 10 kiausiniu baltymu, ir proteino isgeriu 100g(WHEY PRO(cytogen))(cia kiekvienos dienos doze).Aisku galiu baltymu daugiau valgyt, bet nenoriu riebalu, nes mases turiu:nykstys:

Skaičiuok maždaug taip, kad tau ant vieno kilogramo kūno masės reikia maždaug 2 gramų baltymų smile 85*2=170 gramų smile Kiek girdėjau 2 gramai baltymų vienam kūno kilogramui yra pats optimaliausias variantas sveikatos ir augimo atžvilgiu.

na ziuresiu

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#42 2007-10-22 15:58

Re: Papildai pradedančiajam

andzej rašė:

labas visems.PASAKYKIT KA MAN DARY NORIU PRIAUGT MASES MANO SVORIS 60KG O UGIS 177.KOKIA XIMIJA PATARSIT VARTUOT SPORTOJU JAU PUSE METU??

psixoze kzk.
alio, andzej, valgyk daugaiu baltymu ir ximijos nereiks.
o zinok stebuklu nebuna nuo vieno svirksto nepasidarysi kaip papajus

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#43 2007-10-22 16:01

Re: Papildai pradedančiajam

JtS rašė:

ka daryti jei tevai neleidzia pirkti papildu? jiems neina iaiskinkt kad cia ne "chemija" ir nuo ju nesusigadinsi sveikatos... turbut jie gerai sako : valgyk ir ateis viskas su laiku  nenorek 15 metu but kaip 20ties ;] bet man nuo to geriau nera big_smileD nes noris but dideliam ir stipriam smile

labai teisingai parase, zmogaus organizmas formuojasi iki 20m jai net ir ilgiau viskas priklauso  nuo individo. zinaua kad norisi graziai atrodyti ir suzavetiaplinkinius, taciau tokiu metu intensyviai sportuojant su hanteliais labai gali pakenkti stuburui tolesniam vystimuisi ir pan.As tau siulyciau pradeti lankyti kovos menus, jie taip pat suteikia labai daug jegos ir fizines isvaizdos.

papildu tau ne tai kad nereikia, o tiesiog negalima. tavo organizmas nera tam susiformaves, gali pazeitsi kepenis inkstus kasa ir taip toliau... tavo tevai teisus bent jau kolkas.

bet zinok mano tevai ir dabar atvaziave pas mane i svecius klykauja bent jau valanda kam man tiek backu su milteliais. viskam savo laikas.

Neprisijungęs

 
JtS
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-08-27
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#44 2007-10-22 17:31

Re: Papildai pradedančiajam

vega rašė:

JtS rašė:

ka daryti jei tevai neleidzia pirkti papildu? jiems neina iaiskinkt kad cia ne "chemija" ir nuo ju nesusigadinsi sveikatos... turbut jie gerai sako : valgyk ir ateis viskas su laiku  nenorek 15 metu but kaip 20ties ;] bet man nuo to geriau nera big_smileD nes noris but dideliam ir stipriam smile

labai teisingai parase, zmogaus organizmas formuojasi iki 20m jai net ir ilgiau viskas priklauso  nuo individo. zinaua kad norisi graziai atrodyti ir suzavetiaplinkinius, taciau tokiu metu intensyviai sportuojant su hanteliais labai gali pakenkti stuburui tolesniam vystimuisi ir pan.As tau siulyciau pradeti lankyti kovos menus, jie taip pat suteikia labai daug jegos ir fizines isvaizdos.

papildu tau ne tai kad nereikia, o tiesiog negalima. tavo organizmas nera tam susiformaves, gali pazeitsi kepenis inkstus kasa ir taip toliau... tavo tevai teisus bent jau kolkas.

bet zinok mano tevai ir dabar atvaziave pas mane i svecius klykauja bent jau valanda kam man tiek backu su milteliais. viskam savo laikas.

smile

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#45 2007-10-22 18:01

Re: Papildai pradedančiajam

pasiakrtosiu:

KOVOS MENAI

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#46 2007-10-22 21:41

Re: Papildai pradedančiajam

ironman rašė:

Blindness rašė:

ironman rašė:

sweiki.siaip noreciau labai daug ko paklausti, bet dbr noreciau paklaust kiek man reiktu suwalgyt baltymu...sweriu 85kg.pwz ar uztenka pakeli warskes(liesa,180g) ir koki 10 kiausiniu baltymu, ir proteino isgeriu 100g(WHEY PRO(cytogen))(cia kiekvienos dienos doze).Aisku galiu baltymu daugiau valgyt, bet nenoriu riebalu, nes mases turiu:nykstys:

Skaičiuok maždaug taip, kad tau ant vieno kilogramo kūno masės reikia maždaug 2 gramų baltymų smile 85*2=170 gramų smile Kiek girdėjau 2 gramai baltymų vienam kūno kilogramui yra pats optimaliausias variantas sveikatos ir augimo atžvilgiu.

na ziuresiu

na bet ištikro sunku suskaičiuot tiksliai :p pvz rytmetis valgau sumuštinius su dešra 3 riekes, kaip apskaičiuot kiek ten baltymų, paskui pietūs valgai kokį šnicelį su bulvių koše ir mišraine kaip tą apskaičiuot? smile galima suskaičiuot ten varškę, kiaušinius, papildus ir išrūgas kur yra rašoma energetinė vertė arbu kur yra maisto enrgetinėj lentelėj šitie produktai smile kas tada? smile kaip jūs skaičiuojate? . o kas būna jei skaičiuodamas viršiju baltymų skaičių. ar baltymai neišeina iš organizmo spuogų keliu?

Neprisijungęs

 
owidzius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-06-28
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#47 2007-10-23 18:58

Re: Papildai pradedančiajam

gal zinot kiokiu pratimu ribalu deginimui

Neprisijungęs

 
nebegerinskas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-09
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#48 2007-10-23 19:10

Re: Papildai pradedančiajam

owidzius rašė:

gal zinot kiokiu pratimu ribalu deginimui

http://www.kulturizmas.net/forumas/viewtopic.php?id=98

gal sicia pades roll

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#49 2007-10-25 19:34

Re: Papildai pradedančiajam

jamada rašė:

ironman rašė:

Blindness rašė:


Skaičiuok maždaug taip, kad tau ant vieno kilogramo kūno masės reikia maždaug 2 gramų baltymų smile 85*2=170 gramų smile Kiek girdėjau 2 gramai baltymų vienam kūno kilogramui yra pats optimaliausias variantas sveikatos ir augimo atžvilgiu.

na ziuresiu

na bet ištikro sunku suskaičiuot tiksliai :p pvz rytmetis valgau sumuštinius su dešra 3 riekes, kaip apskaičiuot kiek ten baltymų, paskui pietūs valgai kokį šnicelį su bulvių koše ir mišraine kaip tą apskaičiuot? smile galima suskaičiuot ten varškę, kiaušinius, papildus ir išrūgas kur yra rašoma energetinė vertė arbu kur yra maisto enrgetinėj lentelėj šitie produktai smile kas tada? smile kaip jūs skaičiuojate? . o kas būna jei skaičiuodamas viršiju baltymų skaičių. ar baltymai neišeina iš organizmo spuogų keliu?

Yra tokios virtuvinės svarstyklė, pasisveri maista ir žinai kiek ko yra smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#50 2007-10-25 20:01

Re: Papildai pradedančiajam

studentas rašė:

jamada rašė:

ironman rašė:


na ziuresiu

na bet ištikro sunku suskaičiuot tiksliai :p pvz rytmetis valgau sumuštinius su dešra 3 riekes, kaip apskaičiuot kiek ten baltymų, paskui pietūs valgai kokį šnicelį su bulvių koše ir mišraine kaip tą apskaičiuot? smile galima suskaičiuot ten varškę, kiaušinius, papildus ir išrūgas kur yra rašoma energetinė vertė arbu kur yra maisto enrgetinėj lentelėj šitie produktai smile kas tada? smile kaip jūs skaičiuojate? . o kas būna jei skaičiuodamas viršiju baltymų skaičių. ar baltymai neišeina iš organizmo spuogų keliu?

Yra tokios virtuvinės svarstyklė, pasisveri maista ir žinai kiek ko yra smile

na aš jas turiu, bet tikrai neskaičiuosiu maisto su svarstyklėm :DDgeriau jau viršysiu negu tiek vargsiu. į mokyklą nesinešiu svarstyklių :DDD

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net