Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1851 2012-02-29 21:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

nykstys

Linchius rašė:

sportomedikas rašė:

irkluotojas rašė:

Turiu klausima. Ciurnos patempimus turejau pries tai kelis, bet pastaruoju metu buvo gerai, kol beslydinedamas nenykstelejau. Atrode lengvai, bet jau visas menesis kaip nesugyja ir negaliu sportuot, dariau sildymus ir pan. bet nesugyja. Treneris sako kad mano ciurna deformavosi. Ka jus manot?

nueik pas manualista, kad "pralauzytu " nes gali buti susidares funkcinis blokas, kuris duoda skausmus

tas "pralauzytu"net per kulnus nuejo.. smile neseniai ir man isgijo ciurna,bet gal per kokius metus visiskai nesijaust pradejo

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#1852 2012-03-01 08:12

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

kenis rašė:

Sveikas, sportomedike. Kaip manai, ar šis sportas gali labai įtakot refliuksą(GERL)? Kadangi jį turiu, o dabar gal savaitė rėmuo ėdė, bet dabar prasidėjo nežmoniškas ėdimas..

dazniausiai remeni provokuoja papildai. gal vartoji kokius papildus, kurie sutrikde skrandzio darba?

Kad ne, nevartoju nieko. Taupau pinigus big_smile
Man kažkaip toptelėjo mintis, kad galbūt vandens gėrimas treniruotės metu turėjo įtaką tam sfinkserio atsipalaidavimui?..
P.S. Rėmuo graužia ne po ko nors, o pastoviai jau trečia diena. IR stiprus, kad akys net ašaroja

Neprisijungęs

 
Maukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-07
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#1853 2012-03-01 13:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. Jau kuris laikas pabundu paryčiais, nes nutirpsta abidvi rankos, tiksliau bevardis (anularius) ir mažylis (digitus minimus) pirštai, pusė plaštakos prie tų pirštų ir aukščiau iki alkūnių. Pasitikrinau širdį, jokių problemų nerado (nebent paryčiais kas nors atsitinka). Taip pat jau seniai maudžia pečių juostą ties kaklu, liaudyje vadinamą  kuprą. Žinau, kad tai gali būti susiję dalykai. Kadangi naktimis sapnuoju košmarus, negaliu išsimiegoti, tai jau tampa problema. Būčiau labai dėkingas už patarimą.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#1854 2012-03-01 15:41

Re: Sporto medikas, klauskite!

Maukis rašė:

Sveiki. Jau kuris laikas pabundu paryčiais, nes nutirpsta abidvi rankos, tiksliau bevardis (anularius) ir mažylis (digitus minimus) pirštai, pusė plaštakos prie tų pirštų ir aukščiau iki alkūnių. Pasitikrinau širdį, jokių problemų nerado (nebent paryčiais kas nors atsitinka). Taip pat jau seniai maudžia pečių juostą ties kaklu, liaudyje vadinamą  kuprą. Žinau, kad tai gali būti susiję dalykai. Kadangi naktimis sapnuoju košmarus, negaliu išsimiegoti, tai jau tampa problema. Būčiau labai dėkingas už patarimą.

Bus kažkas kaip man..
|Eik pas neurologą, pasidarysi magnetinį rezonansą - pamatis, gal kur nervas užspaustas.
Arba bus su mentėm problemos.
Šiaip ar taip - eik pas daktarus.

Neprisijungęs

 
mmmm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-09
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#1855 2012-03-01 18:15

Re: Sporto medikas, klauskite!

kenis rašė:

Maukis rašė:

Sveiki. Jau kuris laikas pabundu paryčiais, nes nutirpsta abidvi rankos, tiksliau bevardis (anularius) ir mažylis (digitus minimus) pirštai, pusė plaštakos prie tų pirštų ir aukščiau iki alkūnių. Pasitikrinau širdį, jokių problemų nerado (nebent paryčiais kas nors atsitinka). Taip pat jau seniai maudžia pečių juostą ties kaklu, liaudyje vadinamą  kuprą. Žinau, kad tai gali būti susiję dalykai. Kadangi naktimis sapnuoju košmarus, negaliu išsimiegoti, tai jau tampa problema. Būčiau labai dėkingas už patarimą.

Bus kažkas kaip man..
|Eik pas neurologą, pasidarysi magnetinį rezonansą - pamatis, gal kur nervas užspaustas.
Arba bus su mentėm problemos.
Šiaip ar taip - eik pas daktarus.

Toks klausimas - koki gydyma "paskyre" ir ar problemos susitvarke?

Maukis> pas tave turbut spaudziami c8-t1 nervai(pas mane tas pats). Kol lauksi eiles pas neurologa, pabandyk is treniruociu isimti spaudimus peciams(man asmeniskai tai nr1 priezastis), tupimus ir traukas. Jei sporto klube yra baseinas, nueik paplaukiot periodiskai. Gali pas masazista nueit...

Neprisijungęs

 
edva08
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-16
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1856 2012-03-01 20:03

Re: Sporto medikas, klauskite!

Labas, turiu tokia bėda su kelėnais. Prieš pora metu pradėjo skaudėt kairį kelėna, ypač sušalus jį, esant vėjui. Po kiek laiko ir dešinys pradėjo skaudėt, bet mažiau. Kairį skauda labiau, skausmas sklinda iš vidaus, traška lankstant per kelį. Skausmas nėra pastovus ar nepakeliamas, bet jį sušalus pradeda tarsi smilkt koja. Skausmą provokuoja pritūpimai su šuoliais į šoną. Mamai yra reumatoidinis artritas, gal galėjau kažką paveldėti. Bet į tai nebūčiau kreipęs daug dėmesio jei nebūčiau išgirdęs draugo istorijos. Jam viskas analogiškai buvo kol plyšo meniskas. Tai mane išgąsdino ir susirūpinau, kad man geli nutikti taip pat. Esu beveik visų sporto šakų aktivistas. Man 15 metų, ūgis 182cm, svoris 77kg. Norėčiau sužinoti kas man gali būti ir kaip galėčiau to išvengti, papildais, pratimais ar kitomis priemonėmis. Dėkoju iš anksto už vargą.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1857 2012-03-01 21:45

Re: Sporto medikas, klauskite!

kenis rašė:

sportomedikas rašė:

kenis rašė:

Sveikas, sportomedike. Kaip manai, ar šis sportas gali labai įtakot refliuksą(GERL)? Kadangi jį turiu, o dabar gal savaitė rėmuo ėdė, bet dabar prasidėjo nežmoniškas ėdimas..

dazniausiai remeni provokuoja papildai. gal vartoji kokius papildus, kurie sutrikde skrandzio darba?

Kad ne, nevartoju nieko. Taupau pinigus big_smile
Man kažkaip toptelėjo mintis, kad galbūt vandens gėrimas treniruotės metu turėjo įtaką tam sfinkserio atsipalaidavimui?..
P.S. Rėmuo graužia ne po ko nors, o pastoviai jau trečia diena. IR stiprus, kad akys net ašaroja

pavartok ranitidino. jei nesumazes deginimas, verta nueiti pas seimos gydytoja ar gastroenterologa. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1858 2012-03-01 21:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

Maukis rašė:

Sveiki. Jau kuris laikas pabundu paryčiais, nes nutirpsta abidvi rankos, tiksliau bevardis (anularius) ir mažylis (digitus minimus) pirštai, pusė plaštakos prie tų pirštų ir aukščiau iki alkūnių. Pasitikrinau širdį, jokių problemų nerado (nebent paryčiais kas nors atsitinka). Taip pat jau seniai maudžia pečių juostą ties kaklu, liaudyje vadinamą  kuprą. Žinau, kad tai gali būti susiję dalykai. Kadangi naktimis sapnuoju košmarus, negaliu išsimiegoti, tai jau tampa problema. Būčiau labai dėkingas už patarimą.

gali buti, kad nutirpimas gali buti del kaklines stuburo dalies problemu. reiktu apziureti stubura ir raumenyna. siaip gali padeti masazai peciu juostos, butini ir peciu juosta stiprinantys pratimai. taip pat gali buti kalta ir pagalve (gal per auksta). daugiau sunku pasakyti nemacus. pasirodyk reabilitologui ar neurologui, apziures, jei reikia - istirs ir bus aisku. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1859 2012-03-01 21:55

Re: Sporto medikas, klauskite!

edva08 rašė:

Labas, turiu tokia bėda su kelėnais. Prieš pora metu pradėjo skaudėt kairį kelėna, ypač sušalus jį, esant vėjui. Po kiek laiko ir dešinys pradėjo skaudėt, bet mažiau. Kairį skauda labiau, skausmas sklinda iš vidaus, traška lankstant per kelį. Skausmas nėra pastovus ar nepakeliamas, bet jį sušalus pradeda tarsi smilkt koja. Skausmą provokuoja pritūpimai su šuoliais į šoną. Mamai yra reumatoidinis artritas, gal galėjau kažką paveldėti. Bet į tai nebūčiau kreipęs daug dėmesio jei nebūčiau išgirdęs draugo istorijos. Jam viskas analogiškai buvo kol plyšo meniskas. Tai mane išgąsdino ir susirūpinau, kad man geli nutikti taip pat. Esu beveik visų sporto šakų aktivistas. Man 15 metų, ūgis 182cm, svoris 77kg. Norėčiau sužinoti kas man gali būti ir kaip galėčiau to išvengti, papildais, pratimais ar kitomis priemonėmis. Dėkoju iš anksto už vargą.

esi jaunas, prasidejo pats augimas, tad speju, kad tau yra vadinama Ostgood Schlatter liga. Jos metu skauda keliai del spartaus kaulu augimo ir per leto raumenu ilgejimo. verta daryti tempimo pratimus slaunies raumenims, sumazinti kruvius, vengti suoliu, kol yra skausmas. po treniruotes profilaktiskai saldymas 20min. Tai yra mano spejimas, nes  nemates negaliu tiksliai pasakyti, kodel tau skauda. Gali buti ir menisko problemos ir girneles kremzles problemos. zo saugok sanarius ir savo dar minkstas brestancias kremzles. sekmes!

Neprisijungęs

 
Maukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-07
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#1860 2012-03-01 22:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

Labai dėkingas keniui, mmmm, ir, žinoma, sportomedikui už sugaištą laiką ir patarimus. Bandysim sveikt. Sėkmės Jums!

Neprisijungęs

 
edis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-07
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1861 2012-03-02 13:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

Labas. As tokiu kalusimu pas tave. Sportuojant mane pradeda pikint ir galva svaigt,  labiausiai pikinimas pasireiske prisitraukimus ir atsilenkimus darant.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#1862 2012-03-02 13:54

Re: Sporto medikas, klauskite!

Tai normalu, gal uzvalges buvai neseniai, as kartais per sunkias koju/nugaros trefkes ir pavemiu, galva spengia, o tu cia myzcioji jau big_smile

Paskutinį kartą taisė duglas (2012-03-02 13:54)

Neprisijungęs

 
edis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-07
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1863 2012-03-02 14:00

Re: Sporto medikas, klauskite!

Pavalges i tiresa einu tik po pusantros valandos. Tai gaunasi ,kad nuo sunkesniu treniruociu blogumas ;D dekui  smile

Neprisijungęs

 
eimis74523
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-06-05
Žinutės: 139
Atsiliepimai: 0

#1864 2012-03-02 20:30

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveiki. Visa savaite teko sukioti medvarztcius ir grezti medi bei betona (i lubas) zodziu deltas iki siandien skauda bet rasau ne del to, nuo uzvakar ryto iki siol vis sutraska desinys petys(tas kuriuo grazta laikau) ir trakstelejimo momentu jauciu silpna astru skausma po trakstelejimo kaip ir nieko nesijaucia, bet po kiek laiko vel atsiranda tas nepatogumas petyje tada vel norisi atlikti ta judesi kad vel traksteltu ir dingtu tas nepatogumas. Kas cia galetu buti? Pabreziu kad is vakaro nieko nebuvo tik is ryto prasidejo tos nesamones

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1865 2012-03-02 21:12

Re: Sporto medikas, klauskite!

edis rašė:

Labas. As tokiu kalusimu pas tave. Sportuojant mane pradeda pikint ir galva svaigt,  labiausiai pikinimas pasireiske prisitraukimus ir atsilenkimus darant.

pagalvok, ar nepersivalgai pries treniruoe arba nepavalgai. gal po pratimo sedi? siaip po siu pratimu neturetu pykint...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1866 2012-03-02 21:15

Re: Sporto medikas, klauskite!

eimis74523 rašė:

sveiki. Visa savaite teko sukioti medvarztcius ir grezti medi bei betona (i lubas) zodziu deltas iki siandien skauda bet rasau ne del to, nuo uzvakar ryto iki siol vis sutraska desinys petys(tas kuriuo grazta laikau) ir trakstelejimo momentu jauciu silpna astru skausma po trakstelejimo kaip ir nieko nesijaucia, bet po kiek laiko vel atsiranda tas nepatogumas petyje tada vel norisi atlikti ta judesi kad vel traksteltu ir dingtu tas nepatogumas. Kas cia galetu buti? Pabreziu kad is vakaro nieko nebuvo tik is ryto prasidejo tos nesamones

pertempei sausgysles ir raiscius. gal pervarge raumenys nelaiko sanario. reiktu siaip siuret, bet pradziai duok ramybes. padaryk tempimo pratimu peties sanariui. be svoriu pramankstink pilnomis amplitudemis. jei tik patempimas, per savaite turetu praeiti, jei kas rimtesnio vystysis, reikia pasirodyt gydytojui. sekmes!

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1867 2012-03-02 21:44

Re: Sporto medikas, klauskite!

Labas, turiu nuo seniau kelio  trauma, per kuri laika ji stipriai atsinaujino, buvau poliklinijoje, taciau nieko nerado kojoje, bet sako tau reikia operuoti kazkoki kauliuka is kojos, kurio nesimato foto.... tada nuejau pas normalu chirurga i raudona kryziu- pasidariau rezonanca (kaip suprantu cia rimciausias, nes kainavo 300lt ), bet jis irgi nieko nemato, chirurgas israse tepti keliena aliejumi ir gerti gliukozamina, pavartojus 1,5 men pasikeitimo nebuvo, gal yra kokios praktikos su tokiais sutrikimais as kazkaip galvoju, kad cia galetu butu kraujagysle, nes buvo kazkada stipriai sumusta ir nuo to prasidejo tik didinus sporto kruvi.

Neprisijungęs

 
kudo1stas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-03-04
Žinutės: 94
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1868 2012-03-04 21:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, užsiimu koviniu sportu ir pastebėjau, kad smugiuojant man sutraška tai vienas tai kitas petis. Traškėjimas nėra didžiausia problema, kuri trugdo sportuoti - bėda tame, kad kartu su traškėsiu man skaudžiai suduria petį (skausmas priklauso nuo smugio jėgos), sparingo metu būna tokie sutraškėjimai, po kūrių turiu baigti treniruotę, nes sukinėjant ranką gan stipriai skauda, tempia.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1869 2012-03-05 23:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

kudo1stas rašė:

Sveiki, užsiimu koviniu sportu ir pastebėjau, kad smugiuojant man sutraška tai vienas tai kitas petis. Traškėjimas nėra didžiausia problema, kuri trugdo sportuoti - bėda tame, kad kartu su traškėsiu man skaudžiai suduria petį (skausmas priklauso nuo smugio jėgos), sparingo metu būna tokie sutraškėjimai, po kūrių turiu baigti treniruotę, nes sukinėjant ranką gan stipriai skauda, tempia.

reomenduociau pasirotyti traumatologui, kad ivertintu, ar nera pazeistos peties strukturos.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1870 2012-03-05 23:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

sidaz rašė:

Labas, turiu nuo seniau kelio  trauma, per kuri laika ji stipriai atsinaujino, buvau poliklinijoje, taciau nieko nerado kojoje, bet sako tau reikia operuoti kazkoki kauliuka is kojos, kurio nesimato foto.... tada nuejau pas normalu chirurga i raudona kryziu- pasidariau rezonanca (kaip suprantu cia rimciausias, nes kainavo 300lt ), bet jis irgi nieko nemato, chirurgas israse tepti keliena aliejumi ir gerti gliukozamina, pavartojus 1,5 men pasikeitimo nebuvo, gal yra kokios praktikos su tokiais sutrikimais as kazkaip galvoju, kad cia galetu butu kraujagysle, nes buvo kazkada stipriai sumusta ir nuo to prasidejo tik didinus sporto kruvi.

na reiktu ziuret. gal perkrauni sanari, o sanarys nepasiruoses dideliems kruviams. tau ko gero tyre, ar neplyse meniskai. jei viskas ok, reiktu mazint kruvius, po treniruotes saldyt. butina daryti tempimo pratimus visiems slaunies raumenims. tempimas trunka 20-30sek. daryk po 2 pakartojimus tai paciai raumenu grupei. kol kas rekomenduoju nuo begimo pereiti prie dviracio - taip patausosi sanari ir tuo paciu ji sustiprinsi.jei nepadeda mano rekomendacijos, reiktu ziuret gyvai arba pasirodyk dar geresniam reabilitologui... smile sekmes!

Neprisijungęs

 
Turbin
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-02
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#1871 2012-03-06 00:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

ar pažeistas petis (tiksliau manau tai toji vadinama kapsulė) laikui bėgant sugija, praeina skausmas? virš pusmečio kaip turėjau įvykį kai kritau su delnu ir ištiesta ranka ant žemės, sudiegė petį, skaudėjo pirmus mėnesius taip, kad negalėjau normaliai sportuot, dabar jau nejaučiu judant ir pan skausmo ar nepatogumo, bet kilnojant svorius (kareiviškas spaudimas, krūtinės spaudimas) jaučiu kaip pradeda maust tą vietą, ir tas petys jaučias daug silpnesnis, atrodo su vienu dar galėčiau daryt, o tas sumuštas jau nebegali...ar reik kokius masažus eit ar tept kokį gelį gal?ar jau čia kaip su nugaros apačia suvaryta visą gyvenimą teks kankintis

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#1872 2012-03-06 14:24

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

siluetaz rašė:

Sveiki. Turiu šiokią tokią traumą, jau 6-7m. Niekad nebuvau pas medikus dėl to, bet pastaruoju metu susirūpinau kad reiktų kažką daryti. Žodžiu, žaidžiant krepšinį gavau stiprų smūgį į delną ir užsilenkė stipriai plaštaka į priešingą pusę. Dabar situacija tokia: http://imageshack.us/photo/my-images/26 … ius05.gif/ , kur raudona rodykle pažymėjau, tas kaulas atrodo yra pasislinkęs kiek link išorinės pusės ar/ir pakilęs viršun, nes vizualiai matosi tas "gumbelis" didesnis nei ant kitos rankos. O kur mėlyna, tas irgi išėjęs iš savo vietos, sulenkus ranką matosi nežymiai iššokęs ir tos rankos į atbulą pusę neprilenkiu tiek, kiek sveikos. Realiai, kai jau keli metai su tuo pačiu, pastebėjau, kad tie kaulai juda kažkiek laikas nuo laiko, ir problemų kelia tai tas, tai tas labiau, tai dėl vieno skauda, tai dėl kito. Matyt, spaudžia kokį nervą ar kažką. Kartais neskauda iš vis kurį laiką. Iki šiol nieko nesiėmiau, nes labai gyventi netrukdo. Būna, užsigauni sportuodamas, paskauda, patepi tepalais, na praeina. Skausmai nėra dideli, ir skauda tik darant judesius tam tikrus, ramybės būsenoj ne, tai dažniausiai nekreipiu daug dėmesio į juos. Vis dėl to nėra gerai ir diskomfortas, tai būtų įdomu kas čia yra, išnirimas? Gydymas turbūt tik operacija?

panasu, kad busi supleses raiscius traumos metu. siaip rekomenduociau pasikonsultuoti su geru traumatologu arba met mikrochirurgu. man reiktu paciupinet, todel daugiau komentaru tiesiog neiseina pasakyt. pasikonsultuok su specu. kitas variantas - pradek palengva daryti rieso stiprinimo pratimus. po kruvio pasaldyk, jei yra skausmelis. tiek! sekmes!

Sveiki dar kartą. Tai va, pradžiai apsilankiau pas paprastą traumatologą. Nelabai jis norėjo daug terliotis su manimi, pačiupinėjo, peršvietė ir konstatavo "kaulai sveiki, čia pas tave problema raiščiuose". Liepė prieš treniruotę tept šildančiu tepalu ir nešiot riešo įtvarą. Nurodymus vykdau, kol kas pastebėjau, kad nebėra skausmų po treniruotės, kurie kartais būdavo, bet vis tiek skauda darant pratimus (ypač bicepsui, ar spaudžiant štangą). Galvoju, gal yra koks būdas realiai nuskausminti tą vietą bent pusvalandžiui-valandai? Bet turbūt tik injekciniai nuskauminamieji? Arba gal bandyti riešo įtvarą tokį, kur neleidžia riešui judėti, nes dabar pas mane paprastas, minkštas. Nelabai įsivaizduoju ,ar eitų normaliai su tokiu sportuot? Dar yra variantas važiuoti tirtis magnetiniu rezonansu ir greičiausiai operuotis, bet labai skubėt nenoriu su tokiais dalykais.

Neprisijungęs

 
ogre87
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-07
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1873 2012-03-07 22:18

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gera diena.
Kadangi kelis metus skauda kelių sanarius (bėgioju, žaidžiu krepšinį kartais), kreipiausi į traumatologą-ortopedą. Po kelių rentgeno konstatavo abiejų sanariu nežymius pradinius degeneracinius pakitimus (kelių sąnariniai tarpai nesusiaurėję, kiek nežymiai suplokštėję. Abiejų nusmailėję tarpkrumplynės pakylos gumburėliai) ir nusiuntė pas reumatologą. Kadangi nespėjau pasiteirauti traumatologo, liko neatsakyti keli klausimai: ar galiu bėgioti (ne maratonus, žinoma) ir ar kineziterapijos pratimai duotų kokios naudos?

Neprisijungęs

 
justasd99
Naujas dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2009-11-24
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#1874 2012-03-08 20:19

Re: Sporto medikas, klauskite!

Turiu klausima kokia tikimybe tureti nugaros lanksteliu isvarza ties krutines sritimi  ~T2 slanksteliu, sportuoju 10 metu spaudziu didelius nuo suoloiuko apie x2 savo svorio, kuo toliau tuo skausmas dideja, jau skauda daugiau nei puse metu, skausmas buvo laikinai praejes, visa ta laika nesportavau intensyviai su kokia 25% apkrovimu, bet skausmas vistiek jauciamas. Jis daugiau toks diegiantis jei ilgai pabunu vienoje vietoje(sedziu). Buvau pas daktarus, prasiau kad istirti tai daktaras netos srities kompiuterine tomografija israse(israse kaklo dalies C slanksteliu)

Neprisijungęs

 
Neblo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-16
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#1875 2012-03-08 21:53

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas, sportomedike, turiu klausimą dėl nugaros.  Daugiau nei pora metų man vis atsinaujina tas nugaros skausmas. Dabar jis taip pat padidėjas. Kad ir nieko nedarant skauda ta dali kur yra kairė mentis, labai dažnai skausmas padidėja, toks jausmas lyg kažką sutrauktų, toks stiprus geliantis skausmas. Kartais, net įkvėpiant orą skauda.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net