Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

drexxas
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaimas
Registravosi: 2006-03-16
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#1 2006-03-16 17:24

Svorio metimas / ryškinimasis

Buvau užleidęs sportą geriem 2 metam. Paauginau pilvuką sad Dabar laikas atsigriebt. Suprantama, kad lašekų nenumesi be kardio treniruotės. Tad nusprendžiau bėgioti 3 kartus per savaitę pulsą laikant apie 150-160kart/min apie 35-45min  + presas apatinė nugara. Kitus 2 kartus nueiti į salę, kad neužleist raumenų. Kokią sistemėlę rekomenduotumėt man tom 2 dienom?
Kad aiškaiu būtų tai mano svoris 82 kg. Ūgis 180 cm., ranka- 38, koja-60 talija - 87cm krūtinė -105. blauzda- 38. Noriu numest iki kokių 73 kg.
Į kultūristus neopretenduoju. Fitnesas arčiau širdies.wink

Paskutinį kartą taisė drexxas (2009-11-17 18:15)

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#2 2006-03-16 18:03

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

drexxas rašė:

Dėl rankos traumos ir tingėjimo buvau užleidęs sportą geriem 2 metam. Paauginau pilvuką sad Dabar laikas atsigriebt. Suprantama, kad lašekų nenumesi be kardio treniruotės. Tad nusprendžiau bėgioti 3 kartus per savaitę pulsą laikant apie 150-160kart/min apie 35-45min  + presas apatinė nugara. Kitus 2 kartus nueiti į salę, kad neužleist raumenų. Kokią sistemėlę rekomenduotumėt man tom 2 dienom?
Kad aiškaiu būtų tai mano svoris 82 kg. Ūgis 180 cm., ranka- 38, koja-60 talija - 87cm krūtinė -105. blauzda- 38. Noriu numest iki kokių 73 kg.
Į kultūristus neopretenduoju. Fitnesas arčiau širdies.wink

Įdomus net sakyčiau tavo variantas roll Nes spręndžiant iš duomenų, iš pirmo įspūdžio gali susidaryti nuomonė kad kaip tik nepakenktų ir kažkiek net užmesti kg, o ne numetinėti dar svorio, netgi turint ir fitneso tikslą. Suprasčiau jei svertum apie netoli 90 (kaip ir pagal tavo ugį) ir norėtum numesti iki ~80-82. Na bet čia aišku yra tavo reikalas ir tau gal geriau žinoti kaip tu norėtum visko pats sau. Jei nori pradėti iškarto nuo metimo tikslo, tai po pertraukos kaip manau daugumai tai yra žinoma, nieko nepradėsi. Iš pradžiu (jei sportavai ir anksčiau) reikėtų gražinti palaipsniui savo kūną į ankstesnį ritmą, laikotarpis gali priklausyti įvairiai, gal vienam reikėtų mažiau laiko, kitam daugiau, kad vėl atstatyti vadinamą "raumenų atmintį". O jei kalbėti apie pačią programą, tai kodėl būtent 2 dienos? Iš esmes gali būti ir paprastai logiško sudarymo programos pavyzdis (net kad ir masės tikslui), bet skirtumas bus tame, kad joje reikėtu padidinti šiek tiek intensyvumo, galima įjungti kai kur daugiau kokių nors superserijų, įjungti kardio, ir pagrindas žinoma mityboje, praktiškai kaip ir kiekviename cikliškumo periode.

Neprisijungęs

 
drexxas
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaimas
Registravosi: 2006-03-16
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#3 2006-03-16 18:20

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Aš neturiu tikslo auginti kalno raumenų. Tiesiog noriu atgauti buvusią formą. Anksčiau išlaikydamas tokias pat apimtis( tik talija buvo 73-75 cm) svėriau tik 71 - 72 kg. Dabar tik riebalus panaikinti reikia. Dėl mitybos svarbos viskas man aišku. Po tos pertraukos jau po truputį atsigaunu. Aišku jėga, ištvermė ir tt dar negrįžo visiškai bet jau galiu pradėt normaliai duot krūvius.
Mano klausimas buvo daugiau dėl pačios sistemos.
Kaip toks variantas kad tuos du kartus daryti tą pačią treniruotę naudojant tik bazinius pratimus po 15-20 kartojimų?
O gal skaidyti ir tada gausis, kad raumenų grupės bus treniruojamos tik po 1 kartą per savaitę.
Dėl preso superserijų ir intensyvumo viską ir taip žinau. Man tiesiog įdomu sužinoti jūsų pasiūlymus ir mintis kokia sistema salėj sportuot.

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#4 2006-03-16 18:28

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Nematau tikslo daryti po tiek daug pakartojimų. Pilnai užtenka 12-15 pakartojimų. Prieš treniruotę pamink dviratį kokį 15-20 minučių, tada apšyli ir darai treniruotę, vien bazinius pratimus, su tokiu pakartojimų skaičium užtektų ir 3 priėjimų. Bet jei 15 pakartojimų, tai nereiškia, kad pratimas atliekamas greitai, daugelis čia ir daro klaidą. Stenkis viską darytį lėtai ir pajusti tą raumenį kurį darai. Pabaigoje vel sėsk ant dviračio ir mink 30 minučių. Siūlyčiau neskelti treniruotės į dvi dalis, padaryk viską per vieną. Čia būtų mano paliūlymas, nes pats dariau tokią treniruotę ir rezultatai buvo šiokie tokie. Tik tarp treniruočių daryk poros dienų pertrauką, nes širdis pradės lipt lauk.

Neprisijungęs

 
drexxas
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaimas
Registravosi: 2006-03-16
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#5 2006-03-16 18:38

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Vat aš ir galvoju ar bus gerai taip?
Pirmadienis, trečiadienis, penktadienis- kardio trefkė (bėgimas apie 40 min. + presas ir apatinė nugara)
Antradienis ir ketvirtadienis salėj su svoriais padirbėčiau.
Savaitgalis poilsiui.

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#6 2006-03-16 19:04

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Tuomet su dviračiu mink tik prieš treniruote antradienį ir ketvirtadienį po 20 minučių. O daugiau bėgimas kaip minėjai pimadienį trečiadienį ir penktadienį.

Neprisijungęs

 
telukas
Naujas dalyvis
Vietovė: Daugai
Registravosi: 2006-03-24
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#7 2006-05-01 00:01

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

kur galėčiau rasti info apie kardio trenke?neutral
Kokia jusu nuomone - mano ugis 1m76cm svoris 100kg normaliai ar daug?
esu ne storas bet stambus...
nes anksciau sportavau su visokiais anabolikais ir daba pasmukau bisky...
gerai gal butu kokia 10kg sukust?

ka daryti kad numest svorio nuo siknos, liemens? Esu tokio sudejimo ta prasme placiu klubu, nelabai graziai atrodo...

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#8 2006-05-01 20:58

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Aš manau kad atsakymai jau tikrai buvo šitoje temoje, kartotis nenoriu
Daryk ryškinimo ciklą, pakeisk mitybą, įjunk papildomai "cardio" (bėgiojimas, dviratis ir tt.)

Neprisijungęs

 
eilinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-11
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#9 2006-07-11 22:54

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Sveiki, turiu siokiu tokiu klausimu, todel tikiuosi kad kaip nors padesite, pasidalinsite ziniomis. Is karto dekui smile

Sportuoju apie ~2metus su petraukomis, raumenis manau esu atpumpaves todel noreciau siek tiek numesti svorio bei juos isryskinti.
Mano svoris 88 ugis 180. Man 17 metu.

Norejau paklausti del raumenu ryskinimo metodikos. Galiu drasiai sportuoti 4 kartus i savaite. Zinau kad vien pratimu neuzteks, t.y neapsieisiu be cardio taciau gal ji galima butu pakeist tarkim bokso kriause? - cia pirmas klausimas.

Taipat noreciau pasiteirauti kokia metodika naudoti ryskinant raumenis, ka valgyti, kiek turi trukti ideali treniruote ir kitus svarbius faktorius.

Dar butu idomu kokia yra ideali diena ryskinant raumenis, kadangi dabar atostogauju tai galiu tam skirti daug laiko. Tarkim atsikeliu, begu su treniruokliu, per pietus ryskinu raumenis, ir etc.

Neprisijungęs

 
Maladiec
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-07-04
Žinutės: 66
Atsiliepimai: 0

#10 2006-07-11 22:57

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Svorio nemesk. Dar siektiek priauk ir td ryskink. maza mase liks ir nebepatiksi patc sau.
Ce butu trumpai. Ziurek i baltimini maista ir programa keisk, kad pratimai butu atliekami 15-20kart. Tikiuos dar kas papildys wink

Neprisijungęs

 
eilinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-11
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#11 2006-07-11 23:30

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

nu tai jo as tuos principus tai geraj zinau visus smile tik noreciau konkreciu pratimu.
O del mases tai ja ir veliau bus galima priaugt o dabar mano tikslas ryskint:)

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#12 2006-07-11 23:42

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

eilinis rašė:

nu tai jo as tuos principus tai geraj zinau visus smile tik noreciau konkreciu pratimu.
O del mases tai ja ir veliau bus galima priaugt o dabar mano tikslas ryskint:)

pratimai liktų tie patys, tik skirtusi pakartojimų skaičius kaip jau rašė "Maladiec" tik ne 15-20 o 12-15.. tiap pat reikėtų redaguoti mitybą, bet čia jau ne mano srytis, tai nelabai ką galiu patart...

Neprisijungęs

 
Maladiec
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-07-04
Žinutės: 66
Atsiliepimai: 0

#13 2006-07-11 23:48

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Mityba reikia papraskiausei mazinti anglevandenius.

Neprisijungęs

 
eilinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-11
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#14 2006-07-11 23:55

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

;] labai prasau jei neusnku, kas nusimanot, parasykit visus atsakymus graziai ir aiskiai bei detaliai i viena atsakyma... dekui iskarto.. Tuos elementariausius dalykus kad daugiau pakartojimu, mazesnes pertraukos ir t.t pats suprantu, nesivarginkit.

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#15 2006-07-12 00:32

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

eilinis rašė:

Sveiki, turiu siokiu tokiu klausimu, todel tikiuosi kad kaip nors padesite, pasidalinsite ziniomis. Is karto dekui smile

Sportuoju apie ~2metus su petraukomis, raumenis manau esu atpumpaves todel noreciau siek tiek numesti svorio bei juos isryskinti.
Mano svoris 88 ugis 180. Man 17 metu.

Norejau paklausti del raumenu ryskinimo metodikos. Galiu drasiai sportuoti 4 kartus i savaite. Zinau kad vien pratimu neuzteks, t.y neapsieisiu be cardio taciau gal ji galima butu pakeist tarkim bokso kriause? - cia pirmas klausimas.

Taipat noreciau pasiteirauti kokia metodika naudoti ryskinant raumenis, ka valgyti, kiek turi trukti ideali treniruote ir kitus svarbius faktorius.

Dar butu idomu kokia yra ideali diena ryskinant raumenis, kadangi dabar atostogauju tai galiu tam skirti daug laiko. Tarkim atsikeliu, begu su treniruokliu, per pietus ryskinu raumenis, ir etc.

Bokso kriaušė manau vistiek būtų dar ne viskas. Papildomai gal tai ir nepakenktų, bet riebalas gali tirpti geriau jei papildomai prie treniruočių su svoriais įjungti bėgiojimą, dviratį.
Kokia metodiką naudoti ryškinant raumenis? Treniruotė turi būti labai intensyvi, čia pirmiausiai. Nes buna mano kad pirmiausiai reikia mažint svorius ir didint pakartojimus, o iš tikrųjų pirmiausiai reikia mažinti pertraukas ir didinti intensyvumą, atitinkamai jei pertraukos bus trumpesnes, tokiu atveju ir su senesniu svoriu negalėsi dirbti kaip anksčiau, automatiškai tada tu jį ir sumažinsi. Treniruotė neturi būti ilga. Gerai jei sugebėtum tilpti į 45min., blogiausiu atveju bent į val. 3 dienas gali pabandyti daryti pratimus su svoriais, per kitas 3 dienas tarp tren. dienų su svoriais gali daryti cardio. Geriau bėgti ryte esant tusčiam skrandžiui, tada riebalas dega geriau, tuo metu kai dar neturėsi kalorijų. Ką valgyti? Stenkis labai orientuotis į baltyminį maistą. Jei skaičiuosi porcijas, gali orientuotis į tokius skaičius: baltrymų apie 3g, angliav. 2,5-3, riebalų 0,5-1 vienam kūno kg.

Neprisijungęs

 
eilinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-11
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#16 2006-07-12 00:36

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Hm problema tame kad esu linkes i storuma, letesne medziagu apykaita, todel daug valgyt negaliu.
Papildu irgi nevartoju o tiek baltymu naturaliu budu suvalgyt labai sunku butu.
Gal galetum jei nesunku sudaryt dienos mitybos plana?
Ir ar tiktu toks sportavimo grafikas:
1dienis- Saleje svoriu kilnojimas, apsilimui ~10min bokso kriause. Vakare ~15min bokso kriause.
2dienis- Minimas su treniruokliu 30-40min.
3dienis- Saleje svoriu kilnojimas, apsilimui ~10min bokso kriause. Vakare ~15min bokso kriause.
4dienis- Minimas su treniruokliu 30-40min.
5dienis- Saleje svoriu kilnojimas, apsilimui ~10min bokso kriause. Vakare ~15min bokso kriause.

Ir dar 1 klausimas, tarkim begant ryte neturint kaloriju viskas gerai. Taciau dienos begyje valgant, gaunant kaloriju - jas reiskia sudeginti, tai ne geriau tarkim vakare cardio daryt kad sudegtu visos kalorijos?

Paskutinį kartą taisė eilinis (2006-07-12 00:38)

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#17 2006-07-12 06:12

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

eilinis rašė:

Hm problema tame kad esu linkes i storuma, letesne medziagu apykaita, todel daug valgyt negaliu.
Papildu irgi nevartoju o tiek baltymu naturaliu budu suvalgyt labai sunku butu.
Gal galetum jei nesunku sudaryt dienos mitybos plana?
Ir ar tiktu toks sportavimo grafikas:
1dienis- Saleje svoriu kilnojimas, apsilimui ~10min bokso kriause. Vakare ~15min bokso kriause.
2dienis- Minimas su treniruokliu 30-40min.
3dienis- Saleje svoriu kilnojimas, apsilimui ~10min bokso kriause. Vakare ~15min bokso kriause.
4dienis- Minimas su treniruokliu 30-40min.
5dienis- Saleje svoriu kilnojimas, apsilimui ~10min bokso kriause. Vakare ~15min bokso kriause.

Ir dar 1 klausimas, tarkim begant ryte neturint kaloriju viskas gerai. Taciau dienos begyje valgant, gaunant kaloriju - jas reiskia sudeginti, tai ne geriau tarkim vakare cardio daryt kad sudegtu visos kalorijos?

Niekas daug valgyt ir nesako, gali mažiau, bet dažniau.
1 valgymas:
6-7 kiaušinių baltymai + 2-3 trynių
75-85 g avižinių dribsnių, arba ryžių

2 valgymas:
baltyminis kokteilis (arba iš papildų, arba jogurtas + varškė miksas)

3 valgymas:
200g vištos krūtinėlės
~70-90 g ryžių, ar grikių

4 valgymas:
baltyminis kokteilis (arba iš papildų, arba jogurtas + varškė miksas)

5valgymas
~250g žuvies arba liesos mėsos, salotos

6 valgymas
200g varškės

Čia tau būtų apytiksliai pavyzdys.

Dabar apie cardio vakare, toks variantas jei tinka irgi galėtų būti. Galima dar būtų jį paįvairinti su rytiniu laiku (pvz viena sav. ar viena diena daryti iškart ryte, kita diena vakare)

Neprisijungęs

 
eilinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-11
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#18 2006-07-12 09:55

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Dekui uz isamius atsakymus, taciau man labai idomu, kam reikalinga suvalgyti daug baltymu. Logiskai mastant dirbant ant ryskinimo raumens mase neauga, tad jei nereika maisto - baltymu, tai gal galima ju valgyti nedaug. Kad ir 2 varskes pokelius ir 1L pieno i diena?
Na ir dar jei nesunku noreciau paklaust del tokio mitybos plano laiko. Keliuosi 10h.

Paskutinį kartą taisė eilinis (2006-07-12 10:04)

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#19 2006-07-12 10:09

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Hmmm, o ka tu tuomet ishvis valgysi? Juk angliavandeniu reikia sumazhint, jei nori paryshket... Beje, jei truks baltymu, tai ne tiek riebalai degs, kiek irs raumenys...

Neprisijungęs

 
eilinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-11
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#20 2006-07-12 10:11

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Nu kolkas mano valgiarastis toks:

Is ryto 1 stiklini sulciu
Pietum vistiena
Pries treniruote varskes pokas
Po treniruotes varske ir pienas
Vakare vaisiai

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#21 2006-07-12 10:55

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Pusrychius valgyti reikia. Butent ryte medzhiagu apykaita yra greichiausia, o ir energija apsirupini dienai. Visai nevalgydamas ryte rizikuoji medzhiagu apykaita suletint.

Neprisijungęs

 
eilinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-11
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#22 2006-07-12 10:59

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

gal galit man to valgymo grafiko laikus surasyt>?

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#23 2006-07-12 11:50

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Tikslaus laiko tau niekas negali pasiulyt, nes pats juk savo diena planuoji... Niekas geriau uzh tave nezhinos, kada tu gali susiplanuoti tas valgymo valandas. Stenkis didzhiaja angliavandeniu dali suvalgyti pirmoje dienos puseje, o tarp valgymu mazhdaug po 3 val. pertraukas ishlaikyk (daugiau nereiketu). Ir mazhdaug pagal tokias gaires susideliok savo mityba...

Neprisijungęs

 
eilinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-11
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#24 2006-07-12 12:14

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Nu keliuosi 10h, valgyt bent kada galiu smile

Neprisijungęs

 
eilinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-11
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#25 2006-07-12 20:30

Re: Svorio metimas / ryškinimasis

Nu dabar pamasciau ir nutariau daryti toki grafika, kaip jums?
1dienis- Saleje svoriu kilnojimas, apsilimui ~10min bokso kriause. Vakare ~15min bokso kriause.
2dienis- Minimas su treniruokliu 20min ryte, vakare 20min kriause
3dienis- Saleje svoriu kilnojimas, apsilimui ~10min bokso kriause. Vakare ~15min bokso kriause.
4dienis- Minimas su treniruokliu 20min ryte, vakare 20min kriause
5dienis- Saleje svoriu kilnojimas, apsilimui ~10min bokso kriause. Vakare ~15min bokso kriause.
6dienis- Minimas su treniruokliu 20min ryte, vakare 20min kriause

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net