Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#3851 2014-06-17 02:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

Erotas777 rašė:

Sveiki, turiu klausima,
gyvenu uzsieni ir ne labai galiu gauti atsakyma. Vartojau kursa, tai
buvo primabolanas, boldenone ir testosteronas enanthat. Kursas tesesi 12
savaichiu, priesh paskutine savaite pradejau gerti atstatyma
(provirona, tamoxa) pageriau 2 savaite prasidejo skausmai sonose,
slapimas tapo ishpirmo tamsus o dabar jau pastoviai ne skaidrus, ne
malonus kavas sklinda. Kursas buvo ne primas, koks 4 per pastarupsius
10m, kurso metu jauchiausi gerai, net nezinau ar kas dar turejo kazka
panasaus ir ar kas galetu kas tai galetu buti?

gero nieko.pirk nors koki hepa merc kepenim,vandens daug inkstam po 4ltr.ir dieta angliavandenine.grikiai,avizos,virta bulve.druskos ne.baltyma kas antra diena po porcija 200g ne daugiau zuvies ar vistos.duok pailset organizmui.kepenys gerai atsistato.na o inkstai nun baltymo pertekliaus tikekis kad prasiplaus.nejuokauk .organizmas jau duoda tau suprast kad prisizaidei.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3852 2014-06-17 22:00

Re: Sporto medikas, klauskite!

Juozas3 rašė:

Sveiki, šiandien buvau pas sporto daktarą ir pasakė kad mano kelio girnelė kažkaip ne visai laikosi vietoje išeina į kitą pusę ir kelias po pilnos jėgos šuolio susirakina (šuolininko kelias) . Gal galėtumėte patarti kokį gydymą ar reabilitaciją? skauda abu kelius, bet kiek supratau girnelė bloga tik dešiniajame.

P.S Man 18 metų, svoris 77kg, ūgis 185 cm, sportai krepšinis ir dviračiai.

o tai nepasake, kaip gydytis? smile treniruoti vidine keturgalvio galva ir atlikti daug tempimu slaunies raumenims. po kruvio gali pasaldyti.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3853 2014-06-17 22:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

PoWaz rašė:

Kaip itempiu kelius vienas atrodo patines kitas normalus kas gali buti?
http://www.part.lt/img/601da4a35d31f18b … ff3982.jpg

Mėlyna spalva apibrauktoj vietoj kartais staigiau judinant koja kažkas stringa (retkarčiais tai)
http://www.part.lt/img/fa199f1843db1f00 … c10429.jpg
  taii

uzdegimas sedi, tai ir patines...reik ziuret, kas provokuoja.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3854 2014-06-17 22:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

lauris652 rašė:

Sveiki. Pries kelias savaites dariau atsilenkimus nugarai, baigiau, ir kai atsitojau, pradejo skaudetispranda. KAip yra stuburas, tai sprando raumenis is desines puses. Jei darau bet ka, kur veikia nugara, daugiau maziau skauda. Neisivaizduoju kas tai galetu buti. Skausmas ydomus: maudimas, be galo didelis kaip ir spaudimas.

raumenu disbalansa turi ir spazmuoja stiprieji raumenys...reik ziuret gyvai ir tvarkyt raumenyna.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3855 2014-06-17 22:03

Re: Sporto medikas, klauskite!

Erotas777 rašė:

Sveiki, turiu klausima, gyvenu uzsieni ir ne labai galiu gauti atsakyma. Vartojau kursa, tai buvo primabolanas, boldenone ir testosteronas enanthat. Kursas tesesi 12 savaichiu, priesh paskutine savaite pradejau gerti atstatyma (provirona, tamoxa) pageriau 2 savaite prasidejo skausmai sonose, slapimas tapo ishpirmo tamsus o dabar jau pastoviai ne skaidrus, ne malonus kavas sklinda. Kursas buvo ne primas, koks 4 per pastarupsius 10m, kurso metu jauchiausi gerai, net nezinau ar kas dar turejo kazka panasaus ir ar kas galetu kas tai galetu buti?

sekmes ir toliau zalojant savo inkstus, kepenis, isbalansuojant hormonine sistema bei mazinant potenciją ir vaisinguma...

Neprisijungęs

 
karol1sss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-18
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#3856 2014-06-18 18:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas, po sporto man pradeda labai smarkiai plakt širdis ,spaust galvą, svaigsta galva, būna silpna, jaučiuosi tikrai tragiškai,taip anksčiau nebūdavo, sportuoju neilgai ,vos kelis mėnesius ir tai su pertraukom, tai va norėjau paklausti kas man galėtų būti ? Beje sporto metu taip nebūna ,gal kartais svaigsta galva ,o visa kita pradeda darytis po sporto .

Neprisijungęs

 
karol1sss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-18
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#3857 2014-06-18 19:09

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas, po sporto man pradeda labai smarkiai plakt širdis ,spaust galvą, svaigsta galva, būna silpna, jaučiuosi tikrai tragiškai,taip anksčiau nebūdavo, sportuoju neilgai ,vos kelis mėnesius ir tai su pertraukom, tai va norėjau paklausti kas man galėtų būti ? Beje sporto metu taip nebūna ,gal kartais svaigsta galva ,o visa kita pradeda darytis po sporto .

Neprisijungęs

 
biosas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-06-02
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#3858 2014-06-18 21:04

Re: Sporto medikas, klauskite!

Laba diena sportomedike.
Turiu klausimą:
Jau porą savaičių pasportavus jauciu skausmą kairėje rankoje kai ją sulenkiu ir stipriai įtempiu (atrodo kad skausmas yra vidinis, tricepso ir peties dalyse) arba kai iškeliu aukštyn ranką ir sulendamas per alkūnę įtempiu raumenis. Taip pat skausmas jaučiamas kai sportuojant mėginu atlikti tricepso pratima su trosu (lenkiant žemyn) arba kai meginu daryti tricepsa su hanteliu virš galvos. Šiandien dariau štangos spaudimą ir truputi taip pat jautėsi diskomfortas kairėje rankoje. Kokie turėtų būti mano tolimesni veiksmai dėl sporto?
Iš anksto dėkoju.

Neprisijungęs

 
TurnykMaster
Dažnas dalyvis
Vietovė: Narnia
Registravosi: 2010-03-23
Žinutės: 677
Atsiliepimai: 2

#3859 2014-06-19 12:36

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, turiu problema, kai gaunu koki nors fizini kruvi mane labai greitai ispila prakaitas, zymiai greiciau nei kitus zmones. Dariausi tyrimus del sitos problemos kraujo, kardiograma ir sviete krutine rengeno spinduliais. Daktaras sake, kad pas mane negali buti nei maziausio rupescio del sveikatos, nes tyrimu rezultatai pasak jo buvo idealus, bet vistiek man kelia diskomforta per didelis prakaitavimas, gal galite patarti, kaip sumazinti prakaitavima?

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#3860 2014-06-19 13:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

TurnykMaster rašė:

Sveiki, turiu problema, kai gaunu koki nors fizini kruvi mane labai greitai ispila prakaitas, zymiai greiciau nei kitus zmones. Dariausi tyrimus del sitos problemos kraujo, kardiograma ir sviete krutine rengeno spinduliais. Daktaras sake, kad pas mane negali buti nei maziausio rupescio del sveikatos, nes tyrimu rezultatai pasak jo buvo idealus, bet vistiek man kelia diskomforta per didelis prakaitavimas, gal galite patarti, kaip sumazinti prakaitavima?

Prakaitavimo gausa  priklauso nuo prakaito liaukų aktyvumo, genetinių veiksnių, mitybos, fizinio aktyvumo bei vaistų, kurių dalis šalinama per odą vartojimo. Jei esi sveikas, tai gal tiesiog genetinis veiksnys...Prakaituoji gausiau ir tiek.

Neprisijungęs

 
TurnykMaster
Dažnas dalyvis
Vietovė: Narnia
Registravosi: 2010-03-23
Žinutės: 677
Atsiliepimai: 2

#3861 2014-06-19 13:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

Wiliukazz rašė:

TurnykMaster rašė:

Sveiki, turiu problema, kai gaunu koki nors fizini kruvi mane labai greitai ispila prakaitas, zymiai greiciau nei kitus zmones. Dariausi tyrimus del sitos problemos kraujo, kardiograma ir sviete krutine rengeno spinduliais. Daktaras sake, kad pas mane negali buti nei maziausio rupescio del sveikatos, nes tyrimu rezultatai pasak jo buvo idealus, bet vistiek man kelia diskomforta per didelis prakaitavimas, gal galite patarti, kaip sumazinti prakaitavima?

Prakaitavimo gausa  priklauso nuo prakaito liaukų aktyvumo, genetinių veiksnių, mitybos, fizinio aktyvumo bei vaistų, kurių dalis šalinama per odą vartojimo. Jei esi sveikas, tai gal tiesiog genetinis veiksnys...Prakaituoji gausiau ir tiek.

Gali buti,kad del genetikos , bet vistiek noretusi sumazinti prakaitavima del socialiniu priezasciu big_smile

Neprisijungęs

 
grifas00000
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-10
Žinutės: 4617
Atsiliepimai: 1

#3862 2014-06-19 13:22

Re: Sporto medikas, klauskite!

Ka galetu reiksti jeigu traska kaulai, stuburas?

Neprisijungęs

 
Augustas19
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-02-28
Žinutės: 64
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3863 2014-06-25 17:49

Re: Sporto medikas, klauskite!

is daktaro noreciau patarimo,  plyso  raumuo. daktarai sako poilsis 3/4sav  sugis ir viskas gerai bus,  gal yra kazkokiu vaistu vitaminu ar pan kuriuos naudojant butu imanoma paspartinti visa gijimo procesa? aciu

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#3864 2014-06-27 23:55

Re: Sporto medikas, klauskite!

Itariu turiu sena problemu su vienu rotatorium. Stumima peciam darant labiausiai jaucias. Net tupiant jauciasi kazkoks nemalonus jausmas galinej peties dalyje, bet cia jau gal 3 metai taip. Nekeliant daug svorio nieko neskauda.

Spaudima kampu su hanteliais vis dar galima daryt ar jau det i sali visus stumimus ir spaudimus?

situs karta i savaite pasidarau http://1.bp.blogspot.com/-2GHj36mfgBI/UPxWOym67NI/AAAAAAAAAdQ/iaBy267HLK4/s1600/rec-rotator-cuff-lifts-11-23-11-md.jpg

Ir dar stovint i sonus. Gumu neturiu. gal dar kokiu pratimu?

Neprisijungęs

 
tomas07
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-04-26
Žinutės: 147
Atsiliepimai: 0

#3865 2014-06-30 10:29

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas, sportomedike. Prieš kokį mėnesį darant pritūpimus/deadliftą pradėjo skaudėt apatinę kairiąją nugaros dalį. Skausmas po treniruotės išnykdavo po kelių dienų. Apsilankiau pas gydytoją, pasakiau, kad man netirpsta galūnės, gydytoją padarė kelis testus (paprašė pakelt koją gulint ir atsilenkti). Jokio skausmo nejutau. Pasakė, kad greičiausiai nugaros patempimas. 3 savaites sustabdžiau sportą. Nugaros skausmas visiškai išnyko, tačiau grįžus sportuoti ir vėl pradėjus daryt pritūpimus/deadliftą skausmas nugaroje vėl sugrįžo. Kame galėtų būti problema? Gal ką nors patartumėte? Dėkui.

Neprisijungęs

 
tomas07
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-04-26
Žinutės: 147
Atsiliepimai: 0

#3866 2014-06-30 10:30

Re: Sporto medikas, klauskite!

.

Paskutinį kartą taisė tomas07 (2014-06-30 10:30)

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#3867 2014-06-30 11:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

tai gal technika bloga

Neprisijungęs

 
justindentmon55
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-07-07
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#3868 2014-07-07 19:44

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas sporto daktare. Kai pradedu begioti man is karto kaklo kaireje puseje (is mano veido puses) man pradeda tvinkseti, toks girdisi tvinkciojimo garsas. Bet ne tai, kad pridejus pirstus, bet laikant rankas nuosalyje girdisi tas tvinksejimas. Buna patvinksi 4-5 kartus, tada nesigirdi, tada vel patvinksi. Kas cia galetu buti ir ka man daryti dabar?

Neprisijungęs

 
Strazdas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-01-13
Žinutės: 632
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3869 2014-07-09 22:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

.

Paskutinį kartą taisė Strazdas (2014-07-18 20:52)

Neprisijungęs

 
egle1027
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-07-17
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#3870 2014-07-17 11:17

Re: Sporto medikas, klauskite!

Laba diena. Buvo sumustas tevas. Stipriai sumusta krutines sritis. Skundziasi kad skauda sonkaulius. Gal zinote kaip gydyti?

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#3871 2014-07-17 11:37

Re: Sporto medikas, klauskite!

egle1027 rašė:

Laba diena. Buvo sumustas tevas. Stipriai sumusta krutines sritis. Skundziasi kad skauda sonkaulius. Gal zinote kaip gydyti?

Iš kur tokių atsiranda? big_smile Į ligoninę vežk tėvą, o ne forume patarimų ieškok. Ar pati čia sumušei ir byjai su teisėsauga problemų? big_smile

Neprisijungęs

 
arnoldasz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-01-16
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#3872 2014-07-19 08:29

Re: Sporto medikas, klauskite!

vaikštant iš pėdos kauliuko sklinda toks garsas, lyk trintūsi kaulaas į kaulą, ypač po fizinio krūvio. Aišku anksčiau ne kartą esu susitraumavęs tą vietą. Čia poilsis nuo bėgiojimo bei kojų treniravimo padėtų, ar reikia kažko rimčiau?

Neprisijungęs

 
Edgar4s
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-12
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#3873 2014-07-24 23:30

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, turiu klausimą, tarkim kad ir šitame papilde http://www.imarket.lt/imarket/mass-didi … 5-kg-.html rašo kad netinka vartoti iki 18 metų turintiems žmonėms, kas gali nutikti jaunesniems? Iš anksto dėkui už atsakymą smile

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#3874 2014-07-25 00:19

Re: Sporto medikas, klauskite!

.

Paskutinį kartą taisė Diky (2014-07-25 00:20)

Neprisijungęs

 
Zydelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-08-02
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#3875 2014-08-04 11:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki.
Turiu problemų su nugara ir negaliu daryti tokių pratimų kurie spaustų stuburą žemyn (PVZ jokių svorio kilnojimų stovint.)

Klausimas būtų toks, ar darant tradicinius atsilenkimus - gulint, kojos užkištos, sulenktos prisilenkiant prie kojų iškvėpi orą atsilenkiant įkvėpi - ar šio pratimo metu yra spaudžiamas stuburas? Klausiu, nes jaučiu skausmą tokį, kurį jaučiu būtent kai būna spaudžiamas stuburas, taip pat mama, kaip buvus sportininkė sako, kad šio pratimo metu stuburas yra spaudžiamas.

Išanksto labai Jums ačiū už būsimus atsakymus.

Priimu visas rekomendacijas pilvo ramenims ir apskritai.

Pagarbiai,

Rokas.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net