Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#51 2013-03-10 23:27

Re: Sveiki visi.

Mantas24 rašė:

Nu o kaip del jo naudos? Apsimoka pirkti?

tikrai neapjusi JOKIO skirtumo gerdamas skirtingus proteinus, nebent skonio ar tirpumo, visi jie plius minus vienodi, imi ir nesiparini, o jeigu nori, kad ir skanus ir tirptu gerai tai sci-tec idealsu variantas.

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#52 2013-03-10 23:47

Re: Sveiki visi.

Kano rašė:

Mantas24 rašė:

Nu o kaip del jo naudos? Apsimoka pirkti?

tikrai neapjusi JOKIO skirtumo gerdamas skirtingus proteinus, nebent skonio ar tirpumo, visi jie plius minus vienodi, imi ir nesiparini, o jeigu nori, kad ir skanus ir tirptu gerai tai sci-tec idealsu variantas.

Aisku. Dekui uz patarima. Tai vadinasi nera jokio skirtumo tarp proterino, tik ju kaina. Vadinasi reikes pasiimti USN nes galima jo gauti pigiau nei rinkos kaina.

Paskutinį kartą taisė Mantas24 (2013-03-11 01:08)

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#53 2013-03-18 22:02

Re: Sveiki visi.

Zmones, gelbekit, turiu nemaza problema. Desnio keleno, raisciu patempima ir noriu suzinoti, kaip ji man sutvirtinti, kad tai paskui nepasikartotu. Nes nemalonus dalykas yra, kai paeiti praktiskai neina, o daktarai nieko nedave apart nuskausminamuju. Gal kas susidure esat su tuokiu dalyku?

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#54 2013-03-18 22:22

Re: Sveiki visi.

Mantas24 rašė:

Zmones, gelbekit, turiu nemaza problema. Desnio keleno, raisciu patempima ir noriu suzinoti, kaip ji man sutvirtinti, kad tai paskui nepasikartotu. Nes nemalonus dalykas yra, kai paeiti praktiskai neina, o daktarai nieko nedave apart nuskausminamuju. Gal kas susidure esat su tuokiu dalyku?

kokiu lt duoda nuskausminamuju?

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#55 2013-03-19 00:30

Re: Sveiki visi.

Ailan rašė:

Mantas24 rašė:

Zmones, gelbekit, turiu nemaza problema. Desnio keleno, raisciu patempima ir noriu suzinoti, kaip ji man sutvirtinti, kad tai paskui nepasikartotu. Nes nemalonus dalykas yra, kai paeiti praktiskai neina, o daktarai nieko nedave apart nuskausminamuju. Gal kas susidure esat su tuokiu dalyku?

kokiu lt duoda nuskausminamuju?

O kad net nzn. nes pats ne LT gyvenu.  man tipo ibuprofeno dave, kuris tipo nuo skausmo. Nors cia anglais tikek, tai eisi vandeniu kaip keliu.

Neprisijungęs

 
Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#56 2013-03-22 10:34

Re: Sveiki visi.

Ibuprofenas yra nuo nuo skausmo, galvos, uždegimų, sanarių, bet jis tik malšiną skausmą. 
Dar spėju davė kokio tabletinio Ibuprofen Laucher 600..  Jis čia nepadės 100proc, jei galimai tau nuo patempimo gavosi sausgysių ar sanario uždegimas, ar kažkas tokio teks į šikną leistis vitaminų B kompleksus

Paskutinį kartą taisė Misius (2013-03-22 10:34)

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#57 2013-03-27 18:14

Re: Sveiki visi.

Nepamenu koki dave, nes nuskausminamuju as nemegstu. O del vitaminu leidziamu, nezinau, nes cia Anglijoje daktarai ne tokie kaip Lietuvoje. Atrodo, kad patys bijo prisiliesti prie kojos kad patikrinti prideramai. Kolkas dar jauciu skausma, bet menka, taciau galvoju pakartotinai pas juos sugrizti gal darys tada nuotrauka keleno ir kazka pasakys naujo.

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#58 2014-08-27 13:18

Re: Sveiki visi.

Kagi, siek tiek jau patobulejau, pakeiciau gyvenimo buda, mityba, bei sportavimo stiliu. Pramokau su papildu vartojimu ir issirinkimu, dekui jums uz pagalba, kai buvau visiskai zales. smile
Dabartines mano treniruotes yra misrios.

Krutine-Rankos
Nugara-peciai
Kojos
Po kiekvienos treniruotes, 10-15min cardio + 3 pratimai pilvo presui.

Mityba liko paprasta, 5kart i diena

1) 5 kiausiniai 3 be trynio + aviziniai dripsnei ir 1 vaisius
2) 200g vistienos krutineles ir 50g ryziu
3)  200g vistienos krutineles ir 50g ryziu
4) Tunas savose sultyse kartu su salotomis
5) 2h iki miego liesos varskes apie 200gramu.

Laukiu patarimu del mitybos, gal dar vis kazka blogai darau, neskaiciavau kiek gaunasi man dienos norma kalorijomis, bet kol rezultatas matosi, tol jauciuosi patenkintas. Veliau tikiu, kad teks porcijas apkarpyti.

Dabartinis svoris 106Kg.

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#59 2014-08-27 17:16

Re: Sveiki visi.

daugoka baltymo ir mazoka angliu.

Neprisijungęs

 
Mantas24
Naujas dalyvis
Vietovė: Wellingborough
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#60 2015-05-21 19:52

Re: Sveiki visi.

Baltymu daugokai, nes noriu mesti svori ir islaikyti raumenis. O angliu mazai, nes tada organizmas buna priverstas deginti savo riebalus. Nuo to laiko keiciau jau programa ne viena karta. buvau padares ir taip, kad buvau tik ant baltymu. Rezultatas buvo geras, bet energijos mazai ir kalcio trukumas didelis.
Svoris krito nuo 106kg iki 99kg isliko raumuo isryskejo reliefas.
Kolkas dar esu pradedantysis, tad tikiuosi labai nesmerksit.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net