Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nomuscle
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-02
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1 2014-10-02 09:07

Sveiki.

Sveiki , esu naujas narys sitame sait'e. Mano vardas Aurimas, man yra 17m, visada megau sporta , bet neseniai pradejau uzsiimti situo sportu ( gal kokie 3-4 menesiai ) ir man labai patinka.. Nuotrauku gal nekelsiu , nes kolkas dar geda save rodyti, ech.. Ugis 192 / 74kg. nesmerkit labai , visi nuo kazkuo tai pradedame smile tikiuosi ikelti po nauju nuotrauka ir iki vasaros kuo daugiau padaryti su savo kuno transformacija bei jega , kolkas gaunasi tik su jegos pakitimais, su svoriu sunku man labai... Tai tiek sikarta.smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#2 2014-10-02 09:31

Re: Sveiki.

Mityboj ziurekis.taip nebuna kad sworis neauga,jis auga kai virsiji kalorijas;)
Sekmes

Neprisijungęs

 
nomuscle
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-02
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#3 2014-10-03 09:28

Re: Sveiki.

Na tada sunku man virsiti jas vadinasi.. Zadu netolimoj ateiti pasiimti sokiu tokiu papildu..

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#4 2014-10-03 10:33

Re: Sveiki.

nomuscle rašė:

Na tada sunku man virsiti jas vadinasi.. Zadu netolimoj ateiti pasiimti sokiu tokiu papildu..

Papildai nepadarys stebuklo.
Valgyk daug.O jai nelenda,kisk per prievartą.Pratampysi skrandį,  ažniau jausitės alkanas,dažniau pavalgysi,greičiau augs svoris.Aišku žiūrėk ką valgai.
Stenkis valgyti maistą kuriame kompleksiniai angliavandeniai (kas tai yra internete pasiskaityk),aišku nepamiršk maisto kuriame yra baltymų ir "gerų" riebalų.
Pasiskaityk mitybos skilty.

Neprisijungęs

 
nomuscle
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-02
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#5 2014-10-07 08:37

Re: Sveiki.

Gal ir nepadarys stebuklo , bet tikrai duos siokios tokios naudos.
Ir dekuj uz pasiulymus !

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#6 2014-10-07 12:21

Re: Sveiki.

nomuscle rašė:

Gal ir nepadarys stebuklo , bet tikrai duos siokios tokios naudos.
Ir dekuj uz pasiulymus !

Kas per papildai?

Neprisijungęs

 
nomuscle
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-02
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#7 2014-10-15 12:07

Re: Sveiki.

HRS rašė:

nomuscle rašė:

Gal ir nepadarys stebuklo , bet tikrai duos siokios tokios naudos.
Ir dekuj uz pasiulymus !

Kas per papildai?

Na , masej pirkciau , tai koki gaineri , nes man biski reiktu riebalo , nes kudas gan esu , o poto proteino kokio bandyciau ar dar kazka.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#8 2014-10-15 12:45

Re: Sveiki.

nomuscle rašė:

HRS rašė:

nomuscle rašė:

Gal ir nepadarys stebuklo , bet tikrai duos siokios tokios naudos.
Ir dekuj uz pasiulymus !

Kas per papildai?

Na , masej pirkciau , tai koki gaineri , nes man biski reiktu riebalo , nes kudas gan esu , o poto proteino kokio bandyciau ar dar kazka.

pasiulymas butu is pirmo pasiskaityt aplamai apie svorio auginima. kaip ir del ko jis auga .  pasidometi butent mityba  ir tik po to papildais. papildai stebuklu nepadarys smile

Neprisijungęs

 
savana
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-14
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#9 2014-10-15 13:22

Re: Sveiki.

Sveikas, sekmes pasikeitimuose smile

Neprisijungęs

 
nomuscle
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-02
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#10 2014-10-17 12:06

Re: Sveiki.

Ernestas rašė:

nomuscle rašė:

HRS rašė:


Kas per papildai?

Na , masej pirkciau , tai koki gaineri , nes man biski reiktu riebalo , nes kudas gan esu , o poto proteino kokio bandyciau ar dar kazka.

pasiulymas butu is pirmo pasiskaityt aplamai apie svorio auginima. kaip ir del ko jis auga .  pasidometi butent mityba  ir tik po to papildais. papildai stebuklu nepadarys smile

Pasiskaites, dabar i tai isigilinti kuo labiau. Na mano draugas vartojo papildus(Gaineri) ne per labiausiai suderines mityba , tiesiog stengesi valgyti kuo daugiau , na ir rezultatai matesi tikrai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net