Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Water
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-12-01
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#1 2008-09-23 00:04

Ciurnos traumos

Na neradau tokios temos, tai ir nauja ja sukuriau. Man labai reikia pagalbos. As siandien buvau treniruoteje, uzsokau ant vieno krepsininko kojos ir labai stipriai nikstelejau koja, kad netgi sutraskejo visa. Po to iskart kritau ir susirietes bei susiemes uz kojos rekiau, ciurna greit patino ir visa pamelynavo. Paskui skausmas nuslugo, bet kojos negaliu pramint, skauda ir siaip kazkokia psichologine baime atsirado. Tai po to variau i ligonine, Raudonaji Kryziu (Kaune), labai ilgai laukem eilese tol kol sulaukem daktares, ji apziurejo koja, apciupinejo ir paklause, kas cia buvo, papasakojau ir sako, kad cia gali but kazkas negerai su kulksnimi, gali but luzis, o gali but ir plyse raisciai, o gal tik sunkus patempimas, tik reikia persviesti koja. Nu ir persvietem koja, nerado jokiu luziu, tai ir pasake galutine diagnoze - dalinis raisciu plysimas ir nereik jokios operacijos. Dabar reikes vaiksciot su lankete 1 sav., paskui uzdes kazkoki plastikini itvara ir teks nesiot 5 sav., negalima mint kojos, tik su ramentais ir kuo maziau vaikscioti. O paskui nuims itvara ir 5 sav. reablitacija. Po to jau lyg ir bus galima pradet po biski sportuot. Tai ir man baisu, kad koja neatrofuotusi, kazkur skaiciau, kad geriau darytis operacija, kai plysta raisciai, ypac jei nori testi profesionalo karjera... Nes tipo, tada blogai sugyja ciurna, ir buna kazkokios komplikacijos, skauda koja ir sunku sportuot, ir taip pat didele tikimybe, kad vel raisciai gali plyst... O man sportas svarbus lb. Beto as esu kaip galima sakyt pusiau profesionalas, nes treniruojaus profesionaliu kruviais, sekancia vasara planuoju isvaziuot i amerika, zaist uz univero komanda... Tai yra mano didele svajone... Bet dabar nezinau kas bus, kai gavau tokia trauma. Pirma karta tokia rimta gavau:( Anksciau jokiu ciurnos traumu neturejau. Ir vos pirma, ir iskart tokia rimta;( Tai ir klausiu, ka geriau daryti mano atveju, ar viska palikt ir leist sugyti kojai, o gal geriau darytis operacija? Be to, pas mane nera pilnai plyse raisciai, tik dalinai... Klausiu visu, kurie turi patirties ir zino ta... Labai busiu dekingas uz tai... ACIU!!!

Paskutinį kartą taisė Water (2008-09-23 11:33)

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#2 2008-09-23 14:00

Re: Ciurnos traumos

Water rašė:

Na neradau tokios temos, tai ir nauja ja sukuriau. Man labai reikia pagalbos. As siandien buvau treniruoteje, uzsokau ant vieno krepsininko kojos ir labai stipriai nikstelejau koja, kad netgi sutraskejo visa. Po to iskart kritau ir susirietes bei susiemes uz kojos rekiau, ciurna greit patino ir visa pamelynavo. Paskui skausmas nuslugo, bet kojos negaliu pramint, skauda ir siaip kazkokia psichologine baime atsirado. Tai po to variau i ligonine, Raudonaji Kryziu (Kaune), labai ilgai laukem eilese tol kol sulaukem daktares, ji apziurejo koja, apciupinejo ir paklause, kas cia buvo, papasakojau ir sako, kad cia gali but kazkas negerai su kulksnimi, gali but luzis, o gali but ir plyse raisciai, o gal tik sunkus patempimas, tik reikia persviesti koja. Nu ir persvietem koja, nerado jokiu luziu, tai ir pasake galutine diagnoze - dalinis raisciu plysimas ir nereik jokios operacijos. Dabar reikes vaiksciot su lankete 1 sav., paskui uzdes kazkoki plastikini itvara ir teks nesiot 5 sav., negalima mint kojos, tik su ramentais ir kuo maziau vaikscioti. O paskui nuims itvara ir 5 sav. reablitacija. Po to jau lyg ir bus galima pradet po biski sportuot. Tai ir man baisu, kad koja neatrofuotusi, kazkur skaiciau, kad geriau darytis operacija, kai plysta raisciai, ypac jei nori testi profesionalo karjera... Nes tipo, tada blogai sugyja ciurna, ir buna kazkokios komplikacijos, skauda koja ir sunku sportuot, ir taip pat didele tikimybe, kad vel raisciai gali plyst... O man sportas svarbus lb. Beto as esu kaip galima sakyt pusiau profesionalas, nes treniruojaus profesionaliu kruviais, sekancia vasara planuoju isvaziuot i amerika, zaist uz univero komanda... Tai yra mano didele svajone... Bet dabar nezinau kas bus, kai gavau tokia trauma. Pirma karta tokia rimta gavau:( Anksciau jokiu ciurnos traumu neturejau. Ir vos pirma, ir iskart tokia rimta;( Tai ir klausiu, ka geriau daryti mano atveju, ar viska palikt ir leist sugyti kojai, o gal geriau darytis operacija? Be to, pas mane nera pilnai plyse raisciai, tik dalinai... Klausiu visu, kurie turi patirties ir zino ta... Labai busiu dekingas uz tai... ACIU!!!

Nezinau kaip su dalinai plysiusiais raisciais. Bet broliui berods buvo pilnai nuplyse ciurnos raisciai. Zaide krepsinis , soko i ora o siena prie pat lentos big_smile lupo tiesiai is kojos i siena ir plyso smile Tai operacijos nedare, tik dejo i gipsa ir lauke kol sugis. Nelabai pamenu kas ten kaip, bet ir nuemus gipsa ir praejus daugiau kaip tris menesiam po visko, negalejo jokio staigaus atsispirimo/suolio ir t.t padaryt. Nes iskart pasitempdavo smile Na jis kaip ne joks sportininkas tai nelabai ir didele jam beda smile

Neprisijungęs

 
Shabazar
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-12-11
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#3 2014-12-11 13:28

Re: Ciurnos traumos

Situacija tokia, kad prieš porą dienų atsinaujino kojos raiščių trauma ir radau internete tokį čiurnos įtvarą su paminkštinimu. Gal kas iš savo patirties gali kažką pasakyti? Ar būtų patogus ir patikimas jis aikštelėje?

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#4 2014-12-11 14:06

Re: Ciurnos traumos

Shabazar rašė:

Situacija tokia, kad prieš porą dienų atsinaujino kojos raiščių trauma ir radau internete tokį čiurnos įtvarą su paminkštinimu. Gal kas iš savo patirties gali kažką pasakyti? Ar būtų patogus ir patikimas jis aikštelėje?

tik nesugalvok neisgijes sita uzsidet ir varyt zaist,atkrisi n kartu ilgesniam laikui...o sitokie itvarai patogus,prevencija traumai gera,bet nuo traumos neapsaugo simtu procentu..jaunystej jei po traumos noredavau greiciau grizt i aikstele,tai dar greiciau i lova tekdavo grist big_smile

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#5 2014-12-11 14:52

Re: Ciurnos traumos

butinai butinai iki galo tegul trauma isgyja.

kai isgis.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net