Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Auramis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-02-03
Žinutės: 407
Atsiliepimai: 0

#176 2014-02-08 17:11

Re: Zyzz

wopper rašė:

o kam lygint nevartojanti(forumieciu dauguma siuo atveju) su vartojanciu apskritai??kur matot logika?+ dar isvis nugrybaukim ir imkim lygint skirtingus genus turincius.logiska butu?

stoltnykstys

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#177 2014-02-08 17:15

Re: Zyzz

zyzz rašė:

wopper rašė:

o kam lygint nevartojanti(forumieciu dauguma siuo atveju) su vartojanciu apskritai??kur matot logika?+ dar isvis nugrybaukim ir imkim lygint skirtingus genus turincius.logiska butu?

Is kur tu zinai kas vartoja kas ne? pas mane fb puse k.net drauguose ten kas antras metanke ir t..t.t lesa bet atrodo kaip nesportuojantis ir tu man neaiskink kaip kas yra smile
Tema zyzz jei tau jis nepatinka pereik i kita smile peace.

as nznau kurie vartoja kurie ne. smile bet as vistiek tos nuomones,kad su sterais esant gerai mitybai ir sporto rezimui pasiekiama daugiau ir greiciau.mates ir apskritai neraukianciu mityboje,bet vartojanciu ir atrodanciu gerai.as ant pacio zyzz formos nk negaliu sakyt,tik tiek kad koju nlb turejo,bet virsus geras...na gyvensena jo kita sneka,del gyvensenos daug kas ji dievino,bet as del jo veiklos kitokios nuomones.nesiplesiu.

Neprisijungęs

 
andrukas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-12-07
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#178 2014-02-28 02:19

Re: Zyzz

Kiek zinau, jo tevai rusai, persikele gyventi I Australija, pats jis gimes ten, turi rusisko kraujo.
Mokykloje buvo kaip siaudas, kudas ir panasiai, kiek veliau susipazino su svoriu kilnojimais, nuo tada
sis sportas jo gyvenimo aistra, jis is tu, kuris norejo buti kitoks, nei visi mes esam, tiek sporto atzvilgiu, tiek
savo asmeniniam gyvenime. Jis nera ir nebuvo kazkoks pro budybuilderis, manau, kad tokiu Ir nenorejo buti, tiesiog
atrado zmogus save, kas jam arciau sirdies ir tuom uzsiiminejo su malonumu, neaukojo viso gyvenimo del to, kaip
zinia mego vakarelius, pasilinksminimus, kas ju nemegsta ? Kitas dalykas, jis buvo modelis, foto modelis, gal del to
ir visi tie veido makiazai ir t.t, cia jo reikalas, is to jis gerus pinigus uzdirbo. Kas liecia jo sudejima, mano nuomone, turejo
bachurelis tikrai ispudinga figura, manau ne vienas is musu tokia figura turedamas vaiksciotu Palangoj aukstai galva iskeles big_smile
ka jis turejo, tai tikrai grazu sudejima, norit sutikit, norit ne, kiekvienam skirtingai, asmeniskai man, tokia figura kaip jo, butu svajoniu
issipildymas. Peace wink !

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#179 2014-02-28 08:57

Re: Zyzz

andrukas rašė:

Kiek zinau, jo tevai rusai, persikele gyventi I Australija, pats jis gimes ten, turi rusisko kraujo.
Mokykloje buvo kaip siaudas, kudas ir panasiai, kiek veliau susipazino su svoriu kilnojimais, nuo tada
sis sportas jo gyvenimo aistra, jis is tu, kuris norejo buti kitoks, nei visi mes esam, tiek sporto atzvilgiu, tiek
savo asmeniniam gyvenime. Jis nera ir nebuvo kazkoks pro budybuilderis, manau, kad tokiu Ir nenorejo buti, tiesiog
atrado zmogus save, kas jam arciau sirdies ir tuom uzsiiminejo su malonumu, neaukojo viso gyvenimo del to, kaip
zinia mego vakarelius, pasilinksminimus, kas ju nemegsta ? Kitas dalykas, jis buvo modelis, foto modelis, gal del to
ir visi tie veido makiazai ir t.t, cia jo reikalas, is to jis gerus pinigus uzdirbo. Kas liecia jo sudejima, mano nuomone, turejo
bachurelis tikrai ispudinga figura, manau ne vienas is musu tokia figura turedamas vaiksciotu Palangoj aukstai galva iskeles big_smile
ka jis turejo, tai tikrai grazu sudejima, norit sutikit, norit ne, kiekvienam skirtingai, asmeniskai man, tokia figura kaip jo, butu svajoniu
issipildymas. Peace wink !

ir?

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#180 2014-02-28 10:03

Re: Zyzz

andrukas rašė:

Kiek zinau, jo tevai rusai, persikele gyventi I Australija, pats jis gimes ten, turi rusisko kraujo.
Mokykloje buvo kaip siaudas, kudas ir panasiai, kiek veliau susipazino su svoriu kilnojimais, nuo tada
sis sportas jo gyvenimo aistra, jis is tu, kuris norejo buti kitoks, nei visi mes esam, tiek sporto atzvilgiu, tiek
savo asmeniniam gyvenime. Jis nera ir nebuvo kazkoks pro budybuilderis, manau, kad tokiu Ir nenorejo buti, tiesiog
atrado zmogus save, kas jam arciau sirdies ir tuom uzsiiminejo su malonumu, neaukojo viso gyvenimo del to, kaip
zinia mego vakarelius, pasilinksminimus, kas ju nemegsta ? Kitas dalykas, jis buvo modelis, foto modelis, gal del to
ir visi tie veido makiazai ir t.t, cia jo reikalas, is to jis gerus pinigus uzdirbo. Kas liecia jo sudejima, mano nuomone, turejo
bachurelis tikrai ispudinga figura, manau ne vienas is musu tokia figura turedamas vaiksciotu Palangoj aukstai galva iskeles big_smile
ka jis turejo, tai tikrai grazu sudejima, norit sutikit, norit ne, kiekvienam skirtingai, asmeniskai man, tokia figura kaip jo, butu svajoniu
issipildymas. Peace wink !

O tu kazkuom komleksuoji, kad negali taip vaikscioti

Neprisijungęs

 
andrukas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-12-07
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#181 2014-02-28 11:10

Re: Zyzz

GediminasJ rašė:

andrukas rašė:

Kiek zinau, jo tevai rusai, persikele gyventi I Australija, pats jis gimes ten, turi rusisko kraujo.
Mokykloje buvo kaip siaudas, kudas ir panasiai, kiek veliau susipazino su svoriu kilnojimais, nuo tada
sis sportas jo gyvenimo aistra, jis is tu, kuris norejo buti kitoks, nei visi mes esam, tiek sporto atzvilgiu, tiek
savo asmeniniam gyvenime. Jis nera ir nebuvo kazkoks pro budybuilderis, manau, kad tokiu Ir nenorejo buti, tiesiog
atrado zmogus save, kas jam arciau sirdies ir tuom uzsiiminejo su malonumu, neaukojo viso gyvenimo del to, kaip
zinia mego vakarelius, pasilinksminimus, kas ju nemegsta ? Kitas dalykas, jis buvo modelis, foto modelis, gal del to
ir visi tie veido makiazai ir t.t, cia jo reikalas, is to jis gerus pinigus uzdirbo. Kas liecia jo sudejima, mano nuomone, turejo
bachurelis tikrai ispudinga figura, manau ne vienas is musu tokia figura turedamas vaiksciotu Palangoj aukstai galva iskeles big_smile
ka jis turejo, tai tikrai grazu sudejima, norit sutikit, norit ne, kiekvienam skirtingai, asmeniskai man, tokia figura kaip jo, butu svajoniu
issipildymas. Peace wink !

ir?

Sveikas, padesiu siek tiek tau, stai pradziai: http://lt.wikipedia.org/wiki/Internetinis_forumas
Paskaitinek, susipazink ir suprasi, kas yra diskusiju forumas, kad ateityje, nekiltu panasiu
nesusipratimu, kaip si karta tu nesupratai smile Sekmes.

Neprisijungęs

 
andrukas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-12-07
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#182 2014-02-28 11:11

Re: Zyzz

Naturalas rašė:

andrukas rašė:

Kiek zinau, jo tevai rusai, persikele gyventi I Australija, pats jis gimes ten, turi rusisko kraujo.
Mokykloje buvo kaip siaudas, kudas ir panasiai, kiek veliau susipazino su svoriu kilnojimais, nuo tada
sis sportas jo gyvenimo aistra, jis is tu, kuris norejo buti kitoks, nei visi mes esam, tiek sporto atzvilgiu, tiek
savo asmeniniam gyvenime. Jis nera ir nebuvo kazkoks pro budybuilderis, manau, kad tokiu Ir nenorejo buti, tiesiog
atrado zmogus save, kas jam arciau sirdies ir tuom uzsiiminejo su malonumu, neaukojo viso gyvenimo del to, kaip
zinia mego vakarelius, pasilinksminimus, kas ju nemegsta ? Kitas dalykas, jis buvo modelis, foto modelis, gal del to
ir visi tie veido makiazai ir t.t, cia jo reikalas, is to jis gerus pinigus uzdirbo. Kas liecia jo sudejima, mano nuomone, turejo
bachurelis tikrai ispudinga figura, manau ne vienas is musu tokia figura turedamas vaiksciotu Palangoj aukstai galva iskeles big_smile
ka jis turejo, tai tikrai grazu sudejima, norit sutikit, norit ne, kiekvienam skirtingai, asmeniskai man, tokia figura kaip jo, butu svajoniu
issipildymas. Peace wink !

O tu kazkuom komleksuoji, kad negali taip vaikscioti

Tai buvo parasyta, juoko formoje, ne veltui ir ta sypsenele gale sakinio padejau, bet ne visi gi supranta.. ka dabar, kaip sako
visiem neitiksi big_smile

Neprisijungęs

 
Azzardo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-07-18
Žinutės: 60
Atsiliepimai: 0

#183 2014-03-21 17:12

Re: Zyzz

Forma tikrai gera turejo, bet elgesi taip lyg butu Mr. Olympia. Juokdarys jis man kazkoks, vaikutis ant chemijos atsisedo ir uzriete nosi smile Saudantis 1,85cm + , <100kg nieko ispudingo. Cia tik mano nuomone, don't need to get all butthurt, douchebag bros.

Paskutinį kartą taisė Azzardo (2014-03-21 17:16)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#184 2014-03-21 21:26

Re: Zyzz

Štai ir vėl
http://i.imgur.com/v3baXvF.gifp

Paskutinį kartą taisė Aizen (2014-03-21 21:27)

Neprisijungęs

 
m@karonas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-05-21
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#185 2014-05-19 14:35

Re: Zyzz

o tai jis mire ne nuo sirdies idos ar kazko ten?

Paskutinį kartą taisė m@karonas (2014-05-19 14:35)

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#186 2014-05-19 14:36

Re: Zyzz

pirty infarkta gavo

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#187 2014-05-19 14:38

Re: Zyzz

pampersas užėjo?

Neprisijungęs

 
Hekatonkheiras
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mamos rusys
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 1657
Atsiliepimai: 2

#188 2014-05-19 15:24

Re: Zyzz

Širdies nepakankamumas, saunoje infarktą gavo, prieš tai kažkokių tai narkotinių medžiagų vartojęs buvo, na prieš tai, kai ėjo į sauną.

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#189 2014-05-19 17:20

Re: Zyzz

lolardas rašė:

pampersas užėjo?

big_smile pampersui juk vyresni patinka

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#190 2015-08-01 06:44

Re: Zyzz

Hekatonkheiras rašė:

Širdies nepakankamumas, saunoje infarktą gavo, prieš tai kažkokių tai narkotinių medžiagų vartojęs buvo, na prieš tai, kai ėjo į sauną.

Nebuvo jokios ydos gal net. T3 clenas cocsas(sukelia spaudima, sirdies ritma nenormaliai) + pirtis ir pasibaige nuotykiai tailande. Cia priezastis kodel negalima maisyt street drugs su farma. Ever.

Bet buvo ir liks didziausiu ikvepimu man, watch me from the sky, from the olymp mountain Zyzz, ill make you proud!

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#191 2015-08-13 21:54

Re: Zyzz

http://www.part.lt/img/95ddb8b684cbeed0e420f9095e6218fc659.jpg

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net