Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Valentovic
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-08-20
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2016-08-23 00:54

Gerą dieną, geležies entuziastai!

Nors užsiregistravau kiek anksčiau, tačiau dalyvauti šioje bendruomenėje kiek aktyviau pradedu nuo dabar!

Tai va, mano vardas Valentas, man 21-eri metai, esu studentas, linkęs į krepšinio žurnalistiką. Nesu nei profesionalus sportininkas, nei mėgėjų lygyje niekuo nepasigirčiau, bet turiu pomėgį kilnoti geležį, nes turiu kūną, kuriam jaučiu pareigą puoselėti.

Kad pasiekčiau geresnių asmeninių rezultatų, visada norisi įgyti tam reikalingų žinių, todėl domiuosi ne tik treniruotėmis, bet ir mityba. Būtent kai dėmesį pradėjau skirti mitybai, tai ir rezultatai automatiškai gerėjo daug greičiau nei bet kada anksčiau.

Kadangi štanginė, kurioje turiu galimybę treniruotis nemokamai, nepasižymi įvairove, tai tenka daryti bazinius pratimus ir labiau orientuotis jėgos vystyme, o ne proporcijų puoselėjime. Juk svarbiausia - progresas, ar ne?

Pratimai, kuriuos darau: atsispaudimai, prisitraukimai, atsispaudimai lygiagretėse pilvo preso pratimai, pritūpimai, spaudimas krūtinei nuo suoliuko ir spaudimas pečiams. Pastaruosius tris pratimus darau 5x5. Nedarau mirties traukos, nes savisaugos instinktas neleidžia big_smile

Mano šiokie tokie duomenys:
178 cm. / 90 kg.
Krūtinė 118 cm;
Bicepsas 39 cm;
Šlaunis 67 cm;
Blauzda 40 cm.

Problematiškos sritys: pilvas, liemuo. Daug metų buvau liesas, iki studijų svėriau 66 kg, o kai pradėjau siekti masės, tuo pačiu ir riebalinis sluoksnis pradėjo kauptis.

Artimiausias tikslas: pasiekti 100 kg svorį. Noriu pasižiūrėti į save kaip į sunkiasvorį ir į tai, kaip kinta tokios atletiškos savybės, kaip šuolis į tolį ir aukštį ir pan. Iki šiol pasiekiu standartinio aukščio krepšinio lanką ir įdomu, ar tą patį padaryčiau sverdamas 100 kg.
Galutinis tikslas: nusimesti iki 80 kg. Pagal mano ūgį tai būtų man asmeniškai idealiausias svoris juolab, kad atgaučiau greičius ir kitas fizines savybes. Įdomu būtų, kaip būtų pakitusi jėga. Metant nuo 100 kg iki 80 kg, savaime suprantama, siekčiau kuo daugiau riebalo atsikratyti, ypač probleminėse srityse.

Šių tikslų sieksiu darydamas tuos pačius minėtus pratimus tokiu pačiu principu, todėl už svorio metimą labiausiai atsakinga bus pakitusi mityba ir cardio krūvis.

Tikiuosi, kad bus malonu dalintis mintimis, draugai!

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#2 2016-08-23 09:01

Re: Gerą dieną, geležies entuziastai!

Sveikas prisijungęs! Malonu kai skaitai ir nevemia akys nuo žmogaus neraštingumo ar nesugebėjimo dėstyti mintis nuosekliai.

Kuom ta mirties trauka atrodo tokia baisi? Juk nebūtina traukt max, o tai vis tiek tikriausiai liks pats svarbiausias pratimas.

Neprisijungęs

 
Gaganas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Telšiai
Registravosi: 2015-12-13
Žinutės: 958
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3 2016-08-23 09:47

Re: Gerą dieną, geležies entuziastai!

artimiausias tikslas pasiekti 100kg, t.y. priaugti 10kg.
per koki laika planuoji tai padaryti? per metus ar keturis menesius?

Neprisijungęs

 
Valentovic
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-08-20
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#4 2016-08-23 11:09

Re: Gerą dieną, geležies entuziastai!

Peltor rašė:

Sveikas prisijungęs! Malonu kai skaitai ir nevemia akys nuo žmogaus neraštingumo ar nesugebėjimo dėstyti mintis nuosekliai.

Kuom ta mirties trauka atrodo tokia baisi? Juk nebūtina traukt max, o tai vis tiek tikriausiai liks pats svarbiausias pratimas.

Dėkui už atsiliepimą apie rašymą. Juk rašome tam, kad kiti suprastų, o ne mes vieni patys wink
Sunku pasakyti dėl mirties traukos kaip čia yra. Nebus taip, kad jei dabar aš šio pratimo nedarau, tai niekada ir nedarysiu. Tiesiog kai jausiuosi užtikrintas, šis pratimas bus neatsiejama treniruotės dalis.
Iki šiol sudėtinga man rasti patogiausią būdą daryti trauką - ar standartiškai, ar sumo stiliumi.

Gaganas rašė:

artimiausias tikslas pasiekti 100kg, t.y. priaugti 10kg.
per koki laika planuoji tai padaryti? per metus ar keturis menesius?

Suprantu link kur suki klausimą - ar auginsiu liesą raumeninę masę ar auginsiu tuo pačiu ir riebalą. Kadangi šis sportas nėra mano duona, nežadu dalyvauti jokiose varžybose ir prioritetuose tai nėra vertybė nr.1, tai riebalinio procento padidėjimo greičiausiai neišvengsiu, bet stengsiuosi siekti šimtuko kiek įmanoma švariau nepaisant to, kad studentiškas gyvenimas daro meškos paslaugą šitoje vietoje.
O dėl trukmės nesu nusprendęs - kada pasieksiu šimtą, tada bus gerai.
Žinau, kad galiu sulaukti lavinos prieštaravimų dėl to, kad „šimtas šimtui nelygu“, o bet tačiau jaučiuosi savimi užtikrintas dėl to, ką darau. Asmeniškai man pakanka būti tvirto stoto negu ryškių ir gerai išvystytų raumenų.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net