Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mantviisx
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1 2016-08-18 21:12

PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Sveiki, prašau visų nusimano apie masės auginimą ir gali padėti.
Situacija yra tokia..
Man 17 metų, ūgis 186 o svoris 70.
Esu aukštas ir labai kūdas.
Į klubą eiti galimybės neturiu, nes gyvenu kaime beto esu dirbantis ir dirbu kasdien iki 18:00
Noriu prisiaugint masės, man nereikia kad būčiau ryškus ar pnš tiesiog noriu visas sustambėt
Šiandien užsisakiau hantelių komplektą 2x10kg
Sporte aš beveik žalias, ir mokykloj ir visur aš labai mažai sportuodavau.
Man reikia masės auginimo programos, kurią galėčiau atlikti namuose su 2x10kg keičiamų svorių hanteliais kad kuo labiau sustambėčiau
Radau daugkur tų programų, bet aš beveik nesuprantu kaip tie pratimai daromi, valgyt stengiuosi taippat kuo daugiau bet nieko gero nesigauna.
Ar yra žmonių galinčių man padėti?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#2 2016-08-18 21:16

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Mase auginama su maistu, o ne kazkokia ultra specialia programa. Naujokas esi, kudas. Belekokia programa pasiimk ir sportuok. O kad augtum esk ir esk utiutiu.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3 2016-08-18 21:16

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

tai nori buti tiesiog storesnis... tai hanteliu net nereikia,ziurek kai valgai pvz per pietus 2karbonadus, tu extra viena prisidek, kai valgai ryte kruopas ar kiausinius tai extra du prisidek. 60kg palaikyti cia siaip vienas valgis per diena.

Neprisijungęs

 
Mantviisx
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4 2016-08-18 21:19

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

BloodyZero rašė:

Mase auginama su maistu, o ne kazkokia ultra specialia programa. Naujokas esi, kudas. Belekokia programa pasiimk ir sportuok. O kad augtum esk ir esk utiutiu.

Man ir nereikia kažkokios ultra
Numesk tu man betkokią programą pagal kurią galėčiau daryt pratimus

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#5 2016-08-18 21:24

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Mantviisx rašė:

Man ir nereikia kažkokios ultra
Numesk tu man betkokią programą pagal kurią galėčiau daryt pratimus

o tu jam numesk kokį pidisoką euro į sąskaitą, tai numes ir programą. utiutiu atsimerk ir net šitam aplanke yra koks 100 programų, bet n.. čia skaityt.

Neprisijungęs

 
Mantviisx
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#6 2016-08-18 21:25

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Peltor rašė:

Mantviisx rašė:

Man ir nereikia kažkokios ultra
Numesk tu man betkokią programą pagal kurią galėčiau daryt pratimus

o tu jam numesk kokį pidisoką euro į sąskaitą, tai numes ir programą. utiutiu atsimerk ir net šitam aplanke yra koks 100 programų, bet n.. čia skaityt.

Kame esmė, kad aš nesuprantu kaip padaryt tuos pratimus

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#7 2016-08-18 21:27

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Mantviisx rašė:

Peltor rašė:

Mantviisx rašė:

Man ir nereikia kažkokios ultra
Numesk tu man betkokią programą pagal kurią galėčiau daryt pratimus

o tu jam numesk kokį pidisoką euro į sąskaitą, tai numes ir programą. utiutiu atsimerk ir net šitam aplanke yra koks 100 programų, bet n.. čia skaityt.

Kame esmė, kad aš nesuprantu kaip padaryt tuos pratimus

Tai cia kita jau kalba su atlikimais.

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#8 2016-08-18 21:35

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Knyga "Būkim stiprūs ir gražūs"

Va prašau tobula knyga su dauguma pagrindinių ir šalutinių pratimų, atlikimas, paaiškinimas, piešinukai

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#9 2016-08-19 22:15

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Mantvi,atsauk uzsakyma,pirmas dalykas savo kaime susirask lygiagretes ir skersini, arba uz tuos pinigus isirenk tai.

Kodel visi galvoja, kad privalai eiti i kacialke, kad savo kaulus apaugintum mesa. Nebutinai super kokybiska, bet galima atrodyti gerai ir buti tvirtu be preso ryskaus.

Neprisijungęs

 
Laurin
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#10 2016-08-23 15:54

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Daryk prisitraukimus prisikroves i kuprine svorio, vietoj hanteliu geriau jau ant stangos su svoriais pinigus butum panaudojes.

Paskutinį kartą taisė Laurin (2016-08-23 16:02)

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#11 2016-08-23 15:59

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Mantviisx rašė:

valgyt stengiuosi taippat kuo daugiau bet nieko gero nesigauna.

mano paauglystės problema, labai pažįstama. Visi stebėjosi kiek aš valgau, o kūdas kaip šakalys smile))
Ir visi sakydavo "valgyk daugiau", kad jau bloga darydavos nuo šito patarimo. Valgiau viską ir daug.

Viskas baigės kažkur kai buvau 25, tada staiga tokį pilvą užsiauginau, kad jau reikėjo mest big_smile

Bet nieko kito čia nepribursi dėl to, kad kūdam nebūt - reik stengtis kuo daugiau valgyt anyway smile

Sėkmės ir per daug nesiparink!

Neprisijungęs

 
Laurin
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#12 2016-08-23 16:01

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

.

Paskutinį kartą taisė Laurin (2016-08-23 16:02)

Neprisijungęs

 
Laurin
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#13 2016-08-23 16:05

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Wiliukazz rašė:

Mantviisx rašė:

valgyt stengiuosi taippat kuo daugiau bet nieko gero nesigauna.

mano paauglystės problema, labai pažįstama. Visi stebėjosi kiek aš valgau, o kūdas kaip šakalys smile))
Ir visi sakydavo "valgyk daugiau", kad jau bloga darydavos nuo šito patarimo. Valgiau viską ir daug.

Viskas baigės kažkur kai buvau 25, tada staiga tokį pilvą užsiauginau, kad jau reikėjo mest big_smile

Bet nieko kito čia nepribursi dėl to, kad kūdam nebūt - reik stengtis kuo daugiau valgyt anyway smile

Sėkmės ir per daug nesiparink!

Tas daugumos pasakymas valgau daug nieko nesako big_smile Reik skaiciuot kolorijas ir ziuret ka i burna dedi.

Neprisijungęs

 
Laurin
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#14 2016-08-23 16:06

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Laurin rašė:

Daryk prisitraukimus prisikroves i kuprine svorio, chinupus vietoj hanteliu geriau jau ant stangos su svoriais pinigus butum panaudojes.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#15 2016-08-24 07:07

Re: PadĖkit! MasĖs Auginimo Programos!

Laurin rašė:

Wiliukazz rašė:

Mantviisx rašė:

valgyt stengiuosi taippat kuo daugiau bet nieko gero nesigauna.

mano paauglystės problema, labai pažįstama. Visi stebėjosi kiek aš valgau, o kūdas kaip šakalys smile))
Ir visi sakydavo "valgyk daugiau", kad jau bloga darydavos nuo šito patarimo. Valgiau viską ir daug.

Viskas baigės kažkur kai buvau 25, tada staiga tokį pilvą užsiauginau, kad jau reikėjo mest big_smile

Bet nieko kito čia nepribursi dėl to, kad kūdam nebūt - reik stengtis kuo daugiau valgyt anyway smile

Sėkmės ir per daug nesiparink!

Tas daugumos pasakymas valgau daug nieko nesako big_smile Reik skaiciuot kolorijas ir ziuret ka i burna dedi.

Mr. Obvious.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net