Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

arabeska530
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-06-19
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2007-06-19 21:49

Svorio metimas

sveiki,
man 18m esu 162cm 69kg, taigi tai per daug.
turiu pilvuko per daug, slaunu ir svarbiausia ant pilvo sonu riebaliuku. vazineju tik dviraciu, retai judu. bukit geri, patarkit nuo ko pradeti norit numesti kokius 14kg. mano kraujo grupe A rh D+( teigiama). nuo ko pradeti? ka valgyti, kiek valgyti, kokiu laiku, kokia manksta daryti??? noriu sumazinti savo svori ir sustangrinti savo kuno vietas:krutine, uzpakali, salunis. busiu dekinga uz patarimus.
p.s. svarmenu neturiu sad

Neprisijungęs

 
Markeris
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-04-18
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#2 2007-06-19 22:41

Re: Svorio metimas

arabeska530 rašė:

sveiki,
man 18m esu 162cm 69kg, taigi tai per daug.
turiu pilvuko per daug, slaunu ir svarbiausia ant pilvo sonu riebaliuku. vazineju tik dviraciu, retai judu. bukit geri, patarkit nuo ko pradeti norit numesti kokius 14kg. mano kraujo grupe A rh D+( teigiama). nuo ko pradeti? ka valgyti, kiek valgyti, kokiu laiku, kokia manksta daryti??? noriu sumazinti savo svori ir sustangrinti savo kuno vietas:krutine, uzpakali, salunis. busiu dekinga uz patarimus.
p.s. svarmenu neturiu sad

siuliau pirma pradeti nuo mitybos. T.y Valgyti daznai, bet po nedaug..Valgiu skaicius 6 - 7.  Pirmoje dienos puseje stengtis rinkti angliavandenius , o antroje vengti angliavandeniu ir stengtis valgyti baltymini maista, gerti daug skysciu reiktu prie visko. Jei yra galimybe geriausiai ir patogiausiai manau butu issiimti abonementa y sporto kluba. Jei tokios galimybes nera, taj siuliau ryte esant tusciam skrandziuj pasidaryti lengva treniruote t.y koky krosiuka riebaliukam padeginti, bet begti reiktu manau gan ilgai smile ir vakare ka nors panasaus pasidaryti. Be sporto vien laikantis mitybos kazin ar numesi tiek svorio kiek nori.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#3 2007-06-20 11:31

Re: Svorio metimas

Pirmiausia pradėk daugiau judėt, taip pagreitinsi medžiagų apykaita, nevalgyk saldumynų ir prieš miega daug neprisivalgyk. Numest svoriui reiks laiko, pirmiausia pradėk daugiau judėt ir žiurėk ar mažėja svoris jei ne tada rimčiau žiurėk į mityba.

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#4 2007-06-20 16:33

Re: Svorio metimas

jeeeetus.. nu o tai kaip nevalgyt saldumynu? big_smile nu kaip? big_smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#5 2007-06-20 16:36

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

jeeeetus.. nu o tai kaip nevalgyt saldumynu? big_smile nu kaip? big_smile

Svorio metimas ir saldumynai kažkaip nesuderinama, o tau jau baigėsi visos osvensimo dietos?

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#6 2007-06-20 16:43

Re: Svorio metimas

studentas rašė:

Ingrida H2O rašė:

jeeeetus.. nu o tai kaip nevalgyt saldumynu? big_smile nu kaip? big_smile

Svorio metimas ir saldumynai kažkaip nesuderinama, o tau jau baigėsi visos osvensimo dietos?

ja ja big_smile truputi per anksti nei dar turejo baigtis.. ne del to, kad nedatempiau.. su sveikata sh... sustreikavo..

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#7 2007-06-20 16:50

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

studentas rašė:

Ingrida H2O rašė:

jeeeetus.. nu o tai kaip nevalgyt saldumynu? big_smile nu kaip? big_smile

Svorio metimas ir saldumynai kažkaip nesuderinama, o tau jau baigėsi visos osvensimo dietos?

ja ja big_smile truputi per anksti nei dar turejo baigtis.. ne del to, kad nedatempiau.. su sveikata sh... sustreikavo..

Tai dabar pyragų, ledų ir sveika būsi smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#8 2007-06-20 17:16

Re: Svorio metimas

studentas rašė:

Ingrida H2O rašė:

studentas rašė:


Svorio metimas ir saldumynai kažkaip nesuderinama, o tau jau baigėsi visos osvensimo dietos?

ja ja big_smile truputi per anksti nei dar turejo baigtis.. ne del to, kad nedatempiau.. su sveikata sh... sustreikavo..

Tai dabar pyragų, ledų ir sveika būsi smile

is dalies taip big_smile  ..bet tikro sustreikavimo nepataisys.. smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#9 2007-06-20 17:19

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

studentas rašė:

Ingrida H2O rašė:


ja ja big_smile truputi per anksti nei dar turejo baigtis.. ne del to, kad nedatempiau.. su sveikata sh... sustreikavo..

Tai dabar pyragų, ledų ir sveika būsi smile

is dalies taip big_smile  ..bet tikro sustreikavimo nepataisys.. smile

O tai kas tau nutiko jei nepaslaptis? Ledai geriausias vaistas big_smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#10 2007-06-20 17:21

Re: Svorio metimas

studentas rašė:

Ingrida H2O rašė:

studentas rašė:


Tai dabar pyragų, ledų ir sveika būsi smile

is dalies taip big_smile  ..bet tikro sustreikavimo nepataisys.. smile

O tai kas tau nutiko jei nepaslaptis? Ledai geriausias vaistas big_smile

Ledai tai taip.. nuotaikai pakelt tai vaistu vaistas big_smile nea.. ne paslaptis.. smile parasiau i privata smile

Neprisijungęs

 
andriusbtAndrius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-07-04
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#11 2007-07-04 17:28

Re: Svorio metimas

arabeska530 rašė:

sveiki,
man 18m esu 162cm 69kg, taigi tai per daug.
turiu pilvuko per daug, slaunu ir svarbiausia ant pilvo sonu riebaliuku. vazineju tik dviraciu, retai judu. bukit geri, patarkit nuo ko pradeti norit numesti kokius 14kg. mano kraujo grupe A rh D+( teigiama). nuo ko pradeti? ka valgyti, kiek valgyti, kokiu laiku, kokia manksta daryti??? noriu sumazinti savo svori ir sustangrinti savo kuno vietas:krutine, uzpakali, salunis. busiu dekinga uz patarimus.
p.s. svarmenu neturiu sad

Patarciau nusipirkti koki nors rieblus deginanti produkta, pvz hydroxycut, Ever Slim, Thermo Maxx, juos gali rasti parduotuveje Energonas, kaune ortopedijos pastate, aisku butina kartu suderinti reguliarias treniruotes ir dieta, tada efektas tikrai butu!

Neprisijungęs

 
nickas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-05
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#12 2007-10-22 17:44

Re: Svorio metimas

sveiki siuo metu sveriu 75kg, reikia kazkaip per 3sav. numesti iki 69kg.. kokiu gal produktu nevartoti? bet nenoreciau ir kad nusilpciau , kad po to nebutu blogai..vartoju cuts su nitro, dar nuo snd pradejau gerti creatina su carbo plus..... kas gal ka galetumet patarti hmm

Neprisijungęs

 
nickas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-05
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#13 2007-10-22 17:48

Re: Svorio metimas

galit ir pasiuliti tu greitu dietu, man nesvarb kad po tu 3sav, svoris vel ataugs...

Neprisijungęs

 
nickas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-05
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#14 2007-10-22 19:38

Re: Svorio metimas

vega rašė:

nickas rašė:

sveiki siuo metu sveriu 75kg, reikia kazkaip per 3sav. numesti iki 69kg.. kokiu gal produktu nevartoti? bet nenoreciau ir kad nusilpciau , kad po to nebutu blogai..vartoju cuts su nitro, dar nuo snd pradejau gerti creatina su carbo plus..... kas gal ka galetumet patarti hmm

geriau pradek nuo to kam tau reikia? ir kodel yra nustatytas grafikas? ar asmenis reikalas ar kzk renginys ar kas?

uz 3sav. varzybos, reik zut but numest, po to man nesvarbu koks svoris bus...

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#15 2007-10-22 20:27

Re: Svorio metimas

nickas rašė:

vega rašė:

nickas rašė:

sveiki siuo metu sveriu 75kg, reikia kazkaip per 3sav. numesti iki 69kg.. kokiu gal produktu nevartoti? bet nenoreciau ir kad nusilpciau , kad po to nebutu blogai..vartoju cuts su nitro, dar nuo snd pradejau gerti creatina su carbo plus..... kas gal ka galetumet patarti hmm

geriau pradek nuo to kam tau reikia? ir kodel yra nustatytas grafikas? ar asmenis reikalas ar kzk renginys ar kas?

uz 3sav. varzybos, reik zut but numest, po to man nesvarbu koks svoris bus...

kokios varzybos? Wff?

Neprisijungęs

 
nickas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-05
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#16 2007-10-23 09:34

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

nickas rašė:

vega rašė:


geriau pradek nuo to kam tau reikia? ir kodel yra nustatytas grafikas? ar asmenis reikalas ar kzk renginys ar kas?

uz 3sav. varzybos, reik zut but numest, po to man nesvarbu koks svoris bus...

kokios varzybos? Wff?

imtynes

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#17 2007-10-23 13:21

Re: Svorio metimas

nickas rašė:

Ingrida H2O rašė:

nickas rašė:


uz 3sav. varzybos, reik zut but numest, po to man nesvarbu koks svoris bus...

kokios varzybos? Wff?

imtynes

aa.. aisku.. tai turi itilpt i svori pagal kategorija? koks tavo svoris ir kiek reik numest?

Neprisijungęs

 
nickas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-05
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#18 2007-10-23 13:59

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

nickas rašė:

Ingrida H2O rašė:


kokios varzybos? Wff?

imtynes

aa.. aisku.. tai turi itilpt i svori pagal kategorija? koks tavo svoris ir kiek reik numest?

joa , negali   buti nei 100g + , reik 69kg, o siuo metu apie 74kg

Neprisijungęs

 
nickas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-05
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#19 2007-10-23 21:48

Re: Svorio metimas

vega rašė:

nickas rašė:

Ingrida H2O rašė:


kokios varzybos? Wff?

imtynes

mano vyras graiku romenu imtyninkas, ir jam reikejo panasia nesamone daryti. tik nepamirsk tokio dalyko kad potokio vsorio metimo jegos tikrai bus apmazejusios, vargiai ar aplamai ju turesi.

numesk savo dieta iki minimalaus maisto vartojimo, jai istevrsi numesk carbus iki minimumo apsiribok duos riekele juodos. zoskai sakmba bet.... visiskai atsisakyk vaisiu,zodziu atisakyk visko ko nereikia. as nzn kiek tuiprates valgyt, bet skaityk turi tai padalinti is tryju. mano vyras dare nesveikai daug kardio, 2km isryto begiojo.5km vakare plaukiojo tame tarpe treniruote, kasdiena pirtis su drabuziais. cia debiliski svorio metimo budai. tu privalai zinoti kad tai labai kenkia organizmui ir ji alina, gal net sunkiai atsistato. tavo treneris tur tau is ankto pasakytii kokia kategorija eisi kad galetum pasiruosti.
clembutarolis turi padeti l-carnitina litrais. labai daug vandens ger ismysi , 2dienos pries varzybas visiskai nuimk vandeni ir skyscius iseis dar 4kg.anksciau buvo magnio sulfatas dabar yra lasiukai:Laxygal paleidzia vidurius is valo irganizma
nu nzn bet dar karta kartoju tai labai nesveika

reiks manau nusipirkt l-cartine, bet manau reiks vartot carbus( paziuresiu kaip kris svoris su juo) nes manau be jo, isvis bus silpna per treniruotes... seip zinau kad tas dalykas yra labai blogai.. dar kai man tik uz poros sav, bus 17m, seip nuo vakar esu patenkintas svorio kritimu, vakar vakare uvo ~76kg, snd 73,5, bet aisku toliau taip greit svoris nekris...

Neprisijungęs

 
nickas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-05
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#20 2007-10-23 21:50

Re: Svorio metimas

o beje ydomu, kiek tavo vyras mete kg, nuo kiek iki kiek?

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#21 2007-10-30 23:37

Re: Svorio metimas

O man tai skanu,ka krutinele,ka zuvis virta be druskos,o vat jautena nelabai. Irgi esu smalyze,bet ryboju salduminus,nu gal iki pietu leidziu sau viena koki saldaini prie kavos,nes taip nors galiu save apgauti,kad gavai,uztenka,lauk rytojaus :))) / Norejau paklaust,o te vaistai kurie ryboja tipo potrauki salduminams veiksmingi ar ne?ar geriau taip sakant ugdyti valia?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#22 2007-10-31 19:02

Re: Svorio metimas

Women rašė:

O man tai skanu,ka krutinele,ka zuvis virta be druskos,o vat jautena nelabai. Irgi esu smalyze,bet ryboju salduminus,nu gal iki pietu leidziu sau viena koki saldaini prie kavos,nes taip nors galiu save apgauti,kad gavai,uztenka,lauk rytojaus smile)) / Norejau paklaust,o te vaistai kurie ryboja tipo potrauki salduminams veiksmingi ar ne?ar geriau taip sakant ugdyti valia?

Kuo mažiau vaistų tuo geriau ir taip visokio brudo privalgom.

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#23 2007-10-31 22:06

Re: Svorio metimas

O as vakare megeja obuoli,ar tai greifruta,kivi,apelsina suvalgyt po paskutinio valgimo vakare,kai tv ziuriu. Tai juk nekenkia,vis geriau uz sokolada:)

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#24 2007-11-01 16:25

Re: Svorio metimas

Women rašė:

O man tai skanu,ka krutinele,ka zuvis virta be druskos,o vat jautena nelabai. Irgi esu smalyze,bet ryboju salduminus,nu gal iki pietu leidziu sau viena koki saldaini prie kavos,nes taip nors galiu save apgauti,kad gavai,uztenka,lauk rytojaus smile)) / Norejau paklaust,o te vaistai kurie ryboja tipo potrauki salduminams veiksmingi ar ne?ar geriau taip sakant ugdyti valia?

gal turi omeny Chroma, kuris mazina potrauki saldumynam? tai cia papildas.. negirdejau, kad chroma vadintu vaistu.. bet vaistinese pirkt yra big_smile
siaip tai man jis nepadejo del saldumyno potraukio.. absoliuciai 0.. net ir doze buvau uzkelus dvigubai.. sh.. kaip norejau saldesku, taip ir sekmingai norisi toliau..

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#25 2007-11-01 16:26

Re: Svorio metimas

Maziau ganjos rukykit, nenoresit saldesku big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net