Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

  • Pradžia
  •  » Treniruotės
  •  » 6 mėnesių tikslas - sudeginti riebalų perteklių ir sutvirtinti kūną
zizzy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2017-03-09 17:04

6 mėnesių tikslas - sudeginti riebalų perteklių ir sutvirtinti kūną

Sveiki,

Rašau rimta tema, rimtame forume smile Turiu tikslą per šešis mėnesius pakeisti savo kūną. Tad drąsos ir užsispyrimo reikės labai daug... smile
Esu mergina 26 metai 73 kg 170 ūgis. Taigi akivaizdus pirmas tikslas - sudeginti perteklinius riebalus kuris yra per didelis. Antras tikslas - vėl susigrąžinti pilvo presą, kurį kažkada turėjau; formuoti dailias kojas ir užpakaliuką; dailinti rankas.
Trumpai apie mane:prieš penkis metus turėjau puikų pilvo presą, tačiau sporte esu mėgeja ir visada tokia buvau - vienais metais sportuodavau daugiau - kitais mažiau, todėl jokio stabilumo nebuvo ir tai lėmė ilgainiui jog priaugau svorio...Didelė dalis prisidėjo jog 8 valandas dirbu sėdimą darbą. Ir be abejo mano pačios motyvacijos trūkumas. Dėl mitybos - esu kaip juokauju pusiau sveikai besimaitinanti, tai reiškia kad iš esmės laikausi sveikos mitybos principų, tačiau bent du - tris kartus kardinaliai nukryspu nuo jos. t.y. chipsai, kitas nesveikas maistas, saldainiai vakarais...

Tikslas yra labai aiškus laike ir atsižvelgiant į realias galimybes. Tai pradžiai ar įmanomą per nusistatytą laiką pasiekti tikslą namų salygomis t.y. pačiai bėgiojant ir vadovaujantis internete rastomis treniruočių programomis ar visgi patartumėte kreiptis į trenerius?

Paskutinį kartą taisė zizzy (2017-03-09 17:06)

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#2 2017-03-09 17:08

Re: 6 mėnesių tikslas - sudeginti riebalų perteklių ir sutvirtinti kūną

imesk foto pasakyaim ar imanoma, dabar is kavos tirsciu nebursim, bet realu.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#3 2017-03-09 17:08

Re: 6 mėnesių tikslas - sudeginti riebalų perteklių ir sutvirtinti kūną

del treneriu tai tikrsi ne internetinius, jei ir imsi, nors gali pati.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#4 2017-03-09 17:58

Re: 6 mėnesių tikslas - sudeginti riebalų perteklių ir sutvirtinti kūną

zizzy

Imanoma ir labai lengva. visu pirma motyvacija reikia tureri, antra - griezta dienotvarke maistui sportui ir poilsiui.
Jeigu begiosi tai pati zinai, kad reeiketu rinktis viska apart asfalta, nes drosi keliu sanarius. Paciai pradziai netgi ejimas yra i nauda, bet nesi nutukusi tai bek kad ir is karto.
Teko dirbti su mergina. Padejau atsikratyti 17 per 4 menesius vien tik begiojant. Bet beda ta, kad mergina susirgo ta "amzino begiko" liga ir begioja vos ne kiekviena diena, dalyvauja maratonuose ir tt... Net santykiai sugriuvo del begimo smile tai ziurek.
Bet cia zinok nera ka veikti, sesi menesiai yra laaaaabai daug. Labai lengva pasiekti tai ko tu nori!

Neprisijungęs

 
zizzy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#5 2017-03-10 10:28

Re: 6 mėnesių tikslas - sudeginti riebalų perteklių ir sutvirtinti kūną

Super, ačiū už paskatinimą! Tikrai esu sveiko proto ir dėl to užsibrėžiau realų laiką pasiekti rezultatus. Mano tikslas ne tapti maratonininke ar liesa, tiesa pasakius net nelabai svarbu kiek svarstyklės rodo ,svarbu kad atrodyčiau sveikai, patraukliai, puoselėti gražias kūno linijas:)
Vakar buvo pati pradžia nubėgau 3 km lyjant aišku su keletu sustojimų. Mane tik neramina kad bėgant intensyviau ir paskui vėl lėčiau, aš LABAI dūstu, bet tikiu, kad laikui bėgant tai praeis ar bent jau sumažės... Tam, kad motyvacija būtų didesnė gal galit parekomenduoti kokiu geriausiu būdu yra sekti savo rezultatus.
P.s nusprendžiau sportuoti namų salygomis, t.y. neiti į sporto klubus, geriau grožėtis pavasarėjančia gamta nei sausakimšuose sporto klubuose... Pradžiai bandysiu semtis patirties iš forumų, skaityti literatūrą pati.
jazzmatazz kaip tu padėjai merginai pasiekti gerus rezultatus, gal tu darei treniruočių programą? or tiesiog buvai tas motyvatorius, kurio karts nuo karto prireikia sportuojantiems ? smile

Gražaus penktadienio! smile

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#6 2017-03-10 11:03

Re: 6 mėnesių tikslas - sudeginti riebalų perteklių ir sutvirtinti kūną

"Neinu į sporto salę nes esu kompleksuota" - tavo vidinis AŠ. Sporto salė būtina.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#7 2017-03-10 11:22

Re: 6 mėnesių tikslas - sudeginti riebalų perteklių ir sutvirtinti kūną

zizzy rašė:

Super, ačiū už paskatinimą! Tikrai esu sveiko proto ir dėl to užsibrėžiau realų laiką pasiekti rezultatus. Mano tikslas ne tapti maratonininke ar liesa, tiesa pasakius net nelabai svarbu kiek svarstyklės rodo ,svarbu kad atrodyčiau sveikai, patraukliai, puoselėti gražias kūno linijas:)
Vakar buvo pati pradžia nubėgau 3 km lyjant aišku su keletu sustojimų. Mane tik neramina kad bėgant intensyviau ir paskui vėl lėčiau, aš LABAI dūstu, bet tikiu, kad laikui bėgant tai praeis ar bent jau sumažės... Tam, kad motyvacija būtų didesnė gal galit parekomenduoti kokiu geriausiu būdu yra sekti savo rezultatus.
P.s nusprendžiau sportuoti namų salygomis, t.y. neiti į sporto klubus, geriau grožėtis pavasarėjančia gamta nei sausakimšuose sporto klubuose... Pradžiai bandysiu semtis patirties iš forumų, skaityti literatūrą pati.
jazzmatazz kaip tu padėjai merginai pasiekti gerus rezultatus, gal tu darei treniruočių programą? or tiesiog buvai tas motyvatorius, kurio karts nuo karto prireikia sportuojantiems ? smile

Gražaus penktadienio! smile

labas.

1. ne visi klubai sausakimši;
2. derindama ir svorius pasieksi puikesnių rezultatų,
https://m.facebook.com/story.php?story_ … 0969533643
http://sveikata.lrytas.lt/medicinos-zin … oterys.htm
3. sėkmės!

Paskutinį kartą taisė Wiliukazz (2017-03-10 11:22)

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#8 2017-03-10 12:46

Re: 6 mėnesių tikslas - sudeginti riebalų perteklių ir sutvirtinti kūną

dar viena, kur imsiu darysiu pati namie big_smile

kodėl 6 mėnesiai? vestuvės? Nes jei tikslas pakeist kūną tai sportas turėtų tapt kaip ir rutina ir pomėgiu

Paskutinį kartą taisė Peltor (2017-03-10 12:47)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

  • Pradžia
  •  » Treniruotės
  •  » 6 mėnesių tikslas - sudeginti riebalų perteklių ir sutvirtinti kūną
Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net