Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

babygirl
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-19
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2017-05-19 10:52

Ar mano mitybos planas yra geras?

Sveiki :)

Esu jau beveik metus sportuojanti mergina. Esu 167 cm ūgio, sveriu irgi nedaug (tiksliai nepasakysiu, nes seniai svėriausi, bet buvo kažkur 48 kilogramai). Sportuoju daugiausia dėl sveikatos, o ne priaugti raumenų masės, tiesa, pastebėjau, kad pilvukas sutvirtėjęs, užpakalis irgi auga, taigi visai smagu, norėčiau dar šiek tiek patobulinti savo figūrą. Dažnai pavartau šitą puslapį ir įdomu pasidaro, kaip vertintumėt mano mitybą, gal kokių patarimų duotumėt. Taigi, pateikiu daugiau mažiau ką valgau, tiesa kartais įsimaišo koks saldumynas, bet stengiuosi nepiknaudžiauti cukrumi :D

Pusryčiai:
Avižos (70 g)
Pienas (200 ml)
Riešutų sviestas (30 g)
Bananas (1 vnt)
Kava
Iš viso: 657 kcal

Pietūs:
Grikiai (100 g)
Burokėliai (100 g)
Juoda duona (40 g)
Sviestas (12 g)
Sūris (15 g)
Iš viso: 636 kcal

Vakarienė:
Graikiškas jogurtas (100 g)
Varškė (150 g)
Obuolys (200 g)
Iš viso: 321 kcal

Užkandžiai:
Kefyras (200 ml)
Iš viso: 110 kcal

Bendras: 1724 kcal


Aišku čia tik viena diena, dažniausiai įvairuoja, ką aš valgau (tiesa, pusryčiams visada valgau avižas :D), bet maždaug taip atrodo mano mityba.
Dabar galit pabarti, jei kas ne taip :D

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#2 2017-05-19 22:15

Re: Ar mano mitybos planas yra geras?

truksta baltymu/angliu/riebalu surasytu o ne tik bendro kcal kiekio. Tada jau butu galima is to burti kazka. Kcal aisku nesuper daug , bet tokiam svoriui gal ir gana. Vel gi kiek sporto i sav klausymas

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-05-19 22:17)

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#3 2017-05-19 23:43

Re: Ar mano mitybos planas yra geras?

Kodel nevalgai gyvunu?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net