Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

dzerabejus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-07-10
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1 2017-07-10 16:08

Kretinas su pre workoutu pries treniruote

Sveiki visi norejau jusu paklausti vieno man svarbaus dalyko. Ar galima pries treniruote vartoti pre workouta ir kretino monohydrata kartu sumaisius ar tai neapkraus ssirdies, nes biski problemu su sirdim turiu ir aplamai kuom skiriiasi pre workoutas nuo kretino? Aciu uz atsakymus labai padesit smile!

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#2 2017-07-10 16:14

Re: Kretinas su pre workoutu pries treniruote

dzerabejus rašė:

Sveiki visi norejau jusu paklausti vieno man svarbaus dalyko. Ar galima pries treniruote vartoti pre workouta ir kretino monohydrata kartu sumaisius ar tai neapkraus ssirdies, nes biski problemu su sirdim turiu ir aplamai kuom skiriiasi pre workoutas nuo kretino? Aciu uz atsakymus labai padesit smile!

Tau jau buvo atrašyta, kam dar temas naujas kuri su tuo pačiu klausimu?

Neprisijungęs

 
dzerabejus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-07-10
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#3 2017-07-10 16:20

Re: Kretinas su pre workoutu pries treniruote

Nelabai ten man ir paaiskino sad

Paskutinį kartą taisė dzerabejus (2017-07-10 16:42)

Neprisijungęs

 
FakeNatty
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 327
Atsiliepimai: 4

#4 2017-07-10 17:01

Re: Kretinas su pre workoutu pries treniruote

dzerabejus rašė:

Sveiki visi norejau jusu paklausti vieno man svarbaus dalyko. Ar galima pries treniruote vartoti pre workouta ir kretino monohydrata kartu sumaisius ar tai neapkraus ssirdies, nes biski problemu su sirdim turiu ir aplamai kuom skiriiasi pre workoutas nuo kretino? Aciu uz atsakymus labai padesit smile!

Jeigu su sirdim problemu turi tai isvis preworkouto nevartok.  Geriau viena kreatina gerk.

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#5 2017-07-10 18:08

Re: Kretinas su pre workoutu pries treniruote

jei esi kretinas joks preworkout nepades

Paskutinį kartą taisė Bonviveur (2017-07-10 18:09)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net