Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#751 2017-11-13 09:11

Re: Blevyzgos™ V dalis

https://s8.postimg.org/3xn4a365t/15823347_10154870158188766_7228950325380264892_n.jpg

Neprisijungęs

 
metanas
Išmestas
Registravosi: 2007-09-04
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#752 2017-11-13 19:07

Re: Blevyzgos™ V dalis

volframenzas, gal sakau gimtadienio proga unbana s.lopintuvo, ar kai cielka toliau raudonuosi?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#753 2017-11-13 19:13

Re: Blevyzgos™ V dalis

metanas rašė:

volframenzas, gal sakau gimtadienio proga unbana s.lopintuvo, ar kai cielka toliau raudonuosi?

Cia kodel taip turetu padaryt? Ban tai ban. Buvo uz ka.

Neprisijungęs

 
metanas
Išmestas
Registravosi: 2007-09-04
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#754 2017-11-13 19:20

Re: Blevyzgos™ V dalis

BloodyZero rašė:

metanas rašė:

volframenzas, gal sakau gimtadienio proga unbana s.lopintuvo, ar kai cielka toliau raudonuosi?

Cia kodel taip turetu padaryt? Ban tai ban. Buvo uz ka.

paryskinau del taves

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#755 2017-11-13 19:25

Re: Blevyzgos™ V dalis

metanas rašė:

BloodyZero rašė:

metanas rašė:

volframenzas, gal sakau gimtadienio proga unbana s.lopintuvo, ar kai cielka toliau raudonuosi?

Cia kodel taip turetu padaryt? Ban tai ban. Buvo uz ka.

paryskinau del taves

Tai cia tipo praleist reikia gimtadienio visus sudus? big_smile

Neprisijungęs

 
DaugNORINTIS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Orionas
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 600
Atsiliepimai: 0

#756 2017-11-13 20:28

Re: Blevyzgos™ V dalis

Metanai, tu gal tas is drakonu kovu, ginio pajegu  tas rikumas kur buvo? Sukuosena gerule big_smile gali pats apsikirpt namie bliuda uzsidejes big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#757 2017-11-13 20:31

Re: Blevyzgos™ V dalis

DaugNORINTIS rašė:

Metanai, tu gal tas is drakonu kovu, ginio pajegu  tas rikumas kur buvo? Sukuosena gerule big_smile gali pats apsikirpt namie bliuda uzsidejes big_smile

Ir avizas issiverda ir apsikerpa

Neprisijungęs

 
machmudas
Išmestas
Registravosi: 2009-09-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#758 2017-11-13 20:41

Re: Blevyzgos™ V dalis

DaugNORINTIS rašė:

Metanai, tu gal tas is drakonu kovu, ginio pajegu  tas rikumas kur buvo? Sukuosena gerule big_smile gali pats apsikirpt namie bliuda uzsidejes big_smile

sviesa gi atsispindi bliude tu qrva, sonai 2 pas mane taip kad prigulk i pavesi.

BloodyZero rašė:

DaugNORINTIS rašė:

Metanai, tu gal tas is drakonu kovu, ginio pajegu  tas rikumas kur buvo? Sukuosena gerule big_smile gali pats apsikirpt namie bliuda uzsidejes big_smile

Ir avizas issiverda ir apsikerpa

o tu dziumbras tai isvis neprikolink, bomzhara. siuntineja fotkes kur menesi kirpyklos nemates ir cia kazka bazarina. kausedra eik i saldytuvo kamera is tapkes padauzyk, atsigausi. ir tu man zvairi dekot man turetum, nes per mane tavo logas liko sveikas. jei ne as jau butum leavines ir susidegines irl, nes be forumo nariu draugu neturi.

Paskutinį kartą taisė machmudas (2017-11-13 21:08)

Neprisijungęs

 
machmudas
Išmestas
Registravosi: 2009-09-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#759 2017-11-13 20:43

Re: Blevyzgos™ V dalis

ir as tau volfai sakau dar karta, prisiloginsiu tiek kartu kiek noresiu, nes turiu pripyz*dines accountu tukstanciais, taip kad nevark, kegli.

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#760 2017-11-13 21:26

Re: Blevyzgos™ V dalis

bet tai kad tu cia esi tas kuris atrodo kaip be forumo nei draugu nei gyvenimo neturintis. ko tu cia taip spardais kad tau leistu sitam forume but, kuo jis tau toks svarbus?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#761 2017-11-13 21:26

Re: Blevyzgos™ V dalis

machmudas rašė:

DaugNORINTIS rašė:

Metanai, tu gal tas is drakonu kovu, ginio pajegu  tas rikumas kur buvo? Sukuosena gerule big_smile gali pats apsikirpt namie bliuda uzsidejes big_smile

sviesa gi atsispindi bliude tu qrva, sonai 2 pas mane taip kad prigulk i pavesi.

BloodyZero rašė:

DaugNORINTIS rašė:

Metanai, tu gal tas is drakonu kovu, ginio pajegu  tas rikumas kur buvo? Sukuosena gerule big_smile gali pats apsikirpt namie bliuda uzsidejes big_smile

Ir avizas issiverda ir apsikerpa

o tu dziumbras tai isvis neprikolink, bomzhara. siuntineja fotkes kur menesi kirpyklos nemates ir cia kazka bazarina. kausedra eik i saldytuvo kamera is tapkes padauzyk, atsigausi. ir tu man zvairi dekot man turetum, nes per mane tavo logas liko sveikas. jei ne as jau butum leavines ir susidegines irl, nes be forumo nariu draugu neturi.

Bbd net neskaiciau visko big_smile Pradedi skaityt ir supranti ant kiek sudu malunas esi.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#762 2017-11-13 21:27

Re: Blevyzgos™ V dalis

vlow34 rašė:

bet tai kad tu cia esi tas kuris atrodo kaip be forumo nei draugu nei gyvenimo neturintis. ko tu cia taip spardais kad tau leistu sitam forume but, kuo jis tau toks svarbus?

Pyk nepykes, bet tiesa sako big_smile

Neprisijungęs

 
machmudas
Išmestas
Registravosi: 2009-09-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#763 2017-11-13 21:28

Re: Blevyzgos™ V dalis

BloodyZero rašė:

machmudas rašė:

DaugNORINTIS rašė:

Metanai, tu gal tas is drakonu kovu, ginio pajegu  tas rikumas kur buvo? Sukuosena gerule big_smile gali pats apsikirpt namie bliuda uzsidejes big_smile

sviesa gi atsispindi bliude tu qrva, sonai 2 pas mane taip kad prigulk i pavesi.

BloodyZero rašė:


Ir avizas issiverda ir apsikerpa

o tu dziumbras tai isvis neprikolink, bomzhara. siuntineja fotkes kur menesi kirpyklos nemates ir cia kazka bazarina. kausedra eik i saldytuvo kamera is tapkes padauzyk, atsigausi. ir tu man zvairi dekot man turetum, nes per mane tavo logas liko sveikas. jei ne as jau butum leavines ir susidegines irl, nes be forumo nariu draugu neturi.

Bbd net neskaiciau visko big_smile Pradedi skaityt ir supranti ant kiek sudu malunas esi.

tavo visas gyvenimas sudu malunas. jei ne zizas, tai is balos gertum

Neprisijungęs

 
machmudas
Išmestas
Registravosi: 2009-09-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#764 2017-11-13 21:31

Re: Blevyzgos™ V dalis

vlow34 rašė:

bet tai kad tu cia esi tas kuris atrodo kaip be forumo nei draugu nei gyvenimo neturintis. ko tu cia taip spardais kad tau leistu sitam forume but, kuo jis tau toks svarbus?

as su ironija rasau tam volfui, man poh*ui ir tegul neunbanina niekada. va ant vakaro prie avizu pasijungiu i foruma patrolint is tokiu sudaveidziu ir bomzharu kaip bloodis kad smagiau miegotusi. o as draugu turiu belenkiek su trupuciu, kas turi mane snape - zino.

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#765 2017-11-13 21:31

Re: Blevyzgos™ V dalis

nu aisku

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#766 2017-11-14 08:53

Re: Blevyzgos™ V dalis

Galvoju pasidaryti akiu operacija lazeriu, esat kas girdeje gal ka gero/blogo, ar siaip i kuria klinika geriausia kreiptis.

http://lasikcomplications.com/index.htm toki tinklalapi radus atsoka fantazija darytis, bet keli pazystami dares tai patenkinti..

Paskutinį kartą taisė dovjan (2017-11-14 09:08)

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#767 2017-11-14 11:05

Re: Blevyzgos™ V dalis

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#768 2017-11-14 11:09

Re: Blevyzgos™ V dalis

dovjan rašė:

Galvoju pasidaryti akiu operacija lazeriu, esat kas girdeje gal ka gero/blogo, ar siaip i kuria klinika geriausia kreiptis.

http://lasikcomplications.com/index.htm toki tinklalapi radus atsoka fantazija darytis, bet keli pazystami dares tai patenkinti..

Aš ir vis galvoju, bet kažkaip nesiryžtu.. bet kokia operacija, yra intervencija, su galimais šalutiniais. + nelabai aišku, kokia yra ilgalaikė perspektyva, tarkim po 20 metų.. ką skaičiau, tai kad tamsoj pablogėja regėjimas, aišku ne visiem, kai kuriem laikinai, bet čia individualu tikriausiai.

kita vertus daug daktarų nešioja akinius... kodėl?

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#769 2017-11-14 11:36

Re: Blevyzgos™ V dalis

dovjan rašė:

Galvoju pasidaryti akiu operacija lazeriu, esat kas girdeje gal ka gero/blogo, ar siaip i kuria klinika geriausia kreiptis.

http://lasikcomplications.com/index.htm toki tinklalapi radus atsoka fantazija darytis, bet keli pazystami dares tai patenkinti..

Aš čia dariaus:
https://eyes.lt/

Viskas ok. Pirmas 2 dienas ašarojo akys,  vėliau normaliai. Tamsoj nebuvo kad prasčiau matyčiau, bet visada su akiniais nuo saulės vaikščiojau. Rezultatas iš kart matėsi.

Dėl laiko tai sakė, kad jei iki 50metų suprastės regėjimas tai nemokamai antrą kartą padarys. Vėliau jau kinta natūraliai rega ir nelabai ką padeda. Taip pat nepadeda jei esi toliaregis. Aišku dar prieš operaciją yra konsultacija kur patikrina regeną tavo ir t.t. ir pasako ar apskritai galima darytis operaciją.

Dėl daktarų ir akinių tai daug kas nešioja nes priprato, jiem taip labiau tinka ir pan. Mano mama irgi nešioja ir puskės nes jiem gerai, jie priprato ir nenori atsisakyt akinių..
Kitiem dėl kitų priežasčių tiesiog negalima darytis.

Neprisijungęs

 
Strazdas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-01-13
Žinutės: 632
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#770 2017-11-14 12:59

Re: Blevyzgos™ V dalis

Kokio galingumo plaktuvo/trintuvo pakanka riešutų sviesto gamybai ?

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#771 2017-11-14 13:39

Re: Blevyzgos™ V dalis

machmudas rašė:

ir as tau volfai sakau dar karta, prisiloginsiu tiek kartu kiek noresiu, nes turiu pripyz*dines accountu tukstanciais, taip kad nevark, kegli.

Aš tave sutiksiu utiutiu nulausiu galva, atviciaju, jei mane pamatysi kada, prieik, nes siaip galiu nepazint. 😉

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#772 2017-11-14 13:47

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

machmudas rašė:

ir as tau volfai sakau dar karta, prisiloginsiu tiek kartu kiek noresiu, nes turiu pripyz*dines accountu tukstanciais, taip kad nevark, kegli.

Aš tave sutiksiu krw nulausiu galva, atviciaju, jei mane pamatysi kada, prieik, nes siaip galiu nepazint. 😉

Pyzdintum nepilnameti su polinkiu į autizmą ir gyvenanti pas tėvus? sad

Neprisijungęs

 
spaikas
Išmestas
Registravosi: 2007-03-27
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#773 2017-11-14 14:15

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

machmudas rašė:

ir as tau volfai sakau dar karta, prisiloginsiu tiek kartu kiek noresiu, nes turiu pripyz*dines accountu tukstanciais, taip kad nevark, kegli.

Aš tave sutiksiu utiutiu nulausiu galva, atviciaju, jei mane pamatysi kada, prieik, nes siaip galiu nepazint. 😉

nulauzejau, numest gal adresa tau, valkatuzas tu parashnas? ukuose sededamas sutiks jis mane matai, eik toliau zuvim oda nudirinet, dauneli tu. jei tik kada sugalvosi prilekt - susirask mane per fb ar dar kazkur ir duok zinot. powerlifteris galvoja, jei stanga su daug kg pakelia - tai betkuri nu*pi*st nuo vaizdo gali. duchamore, 3 udarai ir kosedamas spausi atgal i savo fabrika.

Volframas rašė:

Vegitas rašė:

machmudas rašė:

ir as tau volfai sakau dar karta, prisiloginsiu tiek kartu kiek noresiu, nes turiu pripyz*dines accountu tukstanciais, taip kad nevark, kegli.

Aš tave sutiksiu utiutiu nulausiu galva, atviciaju, jei mane pamatysi kada, prieik, nes siaip galiu nepazint. 😉

Pyzdintum nepilnameti su polinkiu į autizmą ir gyvenanti pas tėvus? sad

19 metu man, nepilnameti tu. p.s: sick updeitai forumo, padare recaptcha loginantis i foruma, kuris vapshie yra useless af. ka cia bandei padaryt? uzdraust prisilogint man prie forumo? visdelto pries kazka vadindamas autistu pagalvok 10min. ar tikrai verta, cojo it spece. kiausinis tai ja jibu, vaiksciojantis prikolas. tau dar iki siol nedaejo i galva, kad as turiu prip*yzdes is forumo veiloku accountu tukstanciais ir tavo isjungta registracija yra ne tik kad useless, bet dar ir neleidzia naujiems vartotojams prisijungti prie forumo. auksciausio lygio kelmas esi, tiek ziniu

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#774 2017-11-14 14:49

Re: Blevyzgos™ V dalis

spaikas rašė:

Vegitas rašė:

machmudas rašė:

ir as tau volfai sakau dar karta, prisiloginsiu tiek kartu kiek noresiu, nes turiu pripyz*dines accountu tukstanciais, taip kad nevark, kegli.

Aš tave sutiksiu utiutiu nulausiu galva, atviciaju, jei mane pamatysi kada, prieik, nes siaip galiu nepazint. 😉

nulauzejau, numest gal adresa tau, valkatuzas tu parashnas? ukuose sededamas sutiks jis mane matai, eik toliau zuvim oda nudirinet, dauneli tu. jei tik kada sugalvosi prilekt - susirask mane per fb ar dar kazkur ir duok zinot. powerlifteris galvoja, jei stanga su daug kg pakelia - tai betkuri nu*pi*st nuo vaizdo gali. duchamore, 3 udarai ir kosedamas spausi atgal i savo fabrika.

Volframas rašė:

Vegitas rašė:


Aš tave sutiksiu utiutiu nulausiu galva, atviciaju, jei mane pamatysi kada, prieik, nes siaip galiu nepazint. 😉

Pyzdintum nepilnameti su polinkiu į autizmą ir gyvenanti pas tėvus? sad

19 metu man, nepilnameti tu. p.s: sick updeitai forumo, padare recaptcha loginantis i foruma, kuris vapshie yra useless af. ka cia bandei padaryt? uzdraust prisilogint man prie forumo? visdelto pries kazka vadindamas autistu pagalvok 10min. ar tikrai verta, cojo it spece. kiausinis tai ja jibu, vaiksciojantis prikolas. tau dar iki siol nedaejo i galva, kad as turiu prip*yzdes is forumo veiloku accountu tukstanciais ir tavo isjungta registracija yra ne tik kad useless, bet dar ir neleidzia naujiems vartotojams prisijungti prie forumo. auksciausio lygio kelmas esi, tiek ziniu

Tu vargsi mamos vaikeli, o iki to ką aš dirbu tau tik svajot 😀 o tu kuom pranasesnis? Kaulų vyniotinis, silpnas, ligotas, sneki kaip čia astrale visi skraidzioja bet realiai tu iš jo neiseini 😀 grįžtu aš kartais į Lt, sakau pamatysiu, sugrazinsiu i realybe, galėsi mamai pasiskust 😁

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#775 2017-11-14 15:42

Re: Blevyzgos™ V dalis

Tiek dahuja ahauntu turi bet kažko ilgai jungies, koks FB ? Duok

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net