Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Leila
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-07-30
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1 2017-10-14 21:53

Mityba ir svoris

Sveiki,
mano ūgis 188, o svoris 68. Stengiuosi priaugti svorio, sportuoju su didesniais svoriais. Bet svoris stovi vietoje.
Mano mityba :
Prieš pusryčius aminorūgštys
Po to kavytė , avižos bei kiaušiniai
Užkandis - Koks nors vaisius
Pietūs - Vištiena , grikiai ir daržovės
Užkandis - Proteino kokteilis ir po 30 min riešutai
Vakarienė -  Vištiena , grikiai ir daržovės
Prieš miega - varškė arba kiaušinio baltymai

Bandžiau daryti cheat day, bet po jos jaučiuosi labai prastai ir iš to nieko gero nebūna...
Ar su tokia mityba tikimybė priaugti liesos raumenų masės yra didelė? smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#2 2017-10-14 22:03

Re: Mityba ir svoris

Jei nori atsakymo, tai tą visą suvartojamą maistą paversk į kalorijas, riebalus, anglis ir baltymus. Gautus skaičius čia surašyk.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3 2017-10-14 22:08

Re: Mityba ir svoris

Leila rašė:

Sveiki,
mano ūgis 188, o svoris 68. Stengiuosi priaugti svorio, sportuoju su didesniais svoriais. Bet svoris stovi vietoje.
Mano mityba :
Prieš pusryčius aminorūgštys
Po to kavytė , avižos bei kiaušiniai
Užkandis - Koks nors vaisius
Pietūs - Vištiena , grikiai ir daržovės
Užkandis - Proteino kokteilis ir po 30 min riešutai
Vakarienė -  Vištiena , grikiai ir daržovės
Prieš miega - varškė arba kiaušinio baltymai

Bandžiau daryti cheat day, bet po jos jaučiuosi labai prastai ir iš to nieko gero nebūna...
Ar su tokia mityba tikimybė priaugti liesos raumenų masės yra didelė? smile

Kur normalus riebalo kiekis mityboje?

Neprisijungęs

 
Leila
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-07-30
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#4 2017-10-14 22:16

Re: Mityba ir svoris

Štai kur ir tikriausiai bėda sad  elementari ta mano mityba.. kartais dar jautienos pasikepinu, bet ir tai retai....
tai turbūt su tokia mityba man toliau svoris kris? big_smile  sad

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#5 2017-10-14 22:27

Re: Mityba ir svoris

Kaip sake meskis riebalus i savo raciona kol pajudes svoris, o kai sustos toliau didink visu pirma juos

Neprisijungęs

 
Nezinoma
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#6 2018-11-05 10:12

Re: Mityba ir svoris

Sveiki visi smile

Esu sportuojanti, prižiūriu ir mitybą, tačiau, niekaip nesusitvarkau su pupsančiu pilvuku smile
Žinau, kad pilvas yra MITYBA, norėjau paprašyti gal, kurios merginos (panašaus ūgio ir svorio) gali pasidalinti savo mitybos planais skirtai ryškinimui:)

Mano ūgis 169cm, svoris 56-57kg.

Suprantu, kad reikia derinti angliavandenius, baltymu ir riebalus ir visko pasieksiu, bet būtų įdomu pamatyti Jūsų mitybos planus ir parašykite, kaip sekėsi laikytis? Ar vis dar laikotes?

Ačiū smile

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4109
Atsiliepimai: 37

#7 2018-11-05 11:03

Re: Mityba ir svoris

Nezinoma rašė:

Sveiki visi smile

Esu sportuojanti, prižiūriu ir mitybą, tačiau, niekaip nesusitvarkau su pupsančiu pilvuku smile
Žinau, kad pilvas yra MITYBA, norėjau paprašyti gal, kurios merginos (panašaus ūgio ir svorio) gali pasidalinti savo mitybos planais skirtai ryškinimui:)

Mano ūgis 169cm, svoris 56-57kg.

Suprantu, kad reikia derinti angliavandenius, baltymu ir riebalus ir visko pasieksiu, bet būtų įdomu pamatyti Jūsų mitybos planus ir parašykite, kaip sekėsi laikytis? Ar vis dar laikotes?

Ačiū smile

Del pupsancio pilvo ir noro tureti pilvo presa, reikia tiesiog kantrybes, nes nuo probleminiu vietu, pilvo apacia, nugaros apacia, slaunys, uzpakalis, riebalas dazniausiai krist pradeda pabaigoje ir reikia islaukt, kol nebebus ant ranku, peciu, krutines, nugaros, veido, tuomet organizmas prades imti ir is ten, taigi siuo atveju mitybos stebuklingos nebus, kantrybe, valia ir kardio kardio kardio, nes nusishredinti ta paskutini riebala jau yra kancia smile Kitas variantas pagal tavo ugi, svori, gali buti kad tiesiog turi per mazai raumenines mases ir tu mesk nemetus to svorio, bet neatrodysi lean.

Neprisijungęs

 
Nezinoma
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#8 2018-11-05 13:21

Re: Mityba ir svoris

bender, dėkui už atsakymą.
Taip, pilnai sutinku, kad gali būt jog tiesiog trūksta raumeninės masės.. Ir gal todėl atrodau sknny fat smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net