Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#1251 2018-09-21 18:45

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

bender rašė:

Koks tikslas gert zalia? Virskinimas ir pasisavinimas prastesnis zalio.

Klaidingos žinios.. Pasidomėk giliau Bender. Jei gertum žalius kiaušinius, valgytum mėsą žalią/pusžalę, sviestą, nepasterizuotą pieną/kefyrą, desertui medų arba sezoninius vaisius. Niekad niekuo nesirgtum, be šansų būt nutukusiam ir daug raumens turėtum ir jėgų.

Nu imesk man kur paskaityt apie zaliu kiausiniu didesne nauda, nei termiskai apdorotu.

Neprisijungęs

 
X69
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 2

#1252 2018-09-21 18:47

Re: Keto Dieta

britanijus vel visus trolina:D

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2825
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#1253 2018-09-21 18:48

Re: Keto Dieta

Aukščiausias pilotažas svaigimo,gal nuo kurso nulipo?

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1254 2018-09-21 18:50

Re: Keto Dieta

Kavioras rašė:

Aukščiausias pilotažas svaigimo,gal nuo kurso nulipo?

big_smile Nu išbandysiu kelis mėn šitą dietą, tada papasakosiu. Nieko nebepasakosiu kolkas, nes vistiek nesuprasit.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1255 2018-09-21 21:11

Re: Keto Dieta

Feniksas 49 rašė:

parasyk pacia esme, ka tas veikejas akcentuoja

Matai, čia visi turi tik mitybos pagrindų žinias. Visi galvoja reikia valgyti pagal mitybos piramidę ir būsi sveikas, o ištikro yra atvirkščiai. Jei valgysi pagal mitybos piramidę, kurią rekomenduoja, tai ligos garantuotos.

Anksčiau aš versdavau straipsnius iš anglų kalbos apie mitybą, daug diskutavau, bet čia forume rimtesnėm temom nepadiskutuosi, ypač kai daug esi trolinęs. Tai daug laiko nieko neberašau apie mitybą, sveikatą, bet domiuosi daugiau nei betkada.

Visiem siulyčiau paklausyti

Daktarės Natasha Campbell-McBride
Ir
Aajonus Vonderplanitz

Šitų dviejų žmonių kalbas pažėjus suprastum apie mitybą daugiau nei betkur kitur. Aš visokių daktarų kalbas žiūriu,  esu žėjas šimtus kalbų, pristatymų. Visokių Keto daktarų, Veganų daktarų, visokių diskusijų ir tt. Tai tuos 2 žmones verta pažėti ir suprasit esmę apie mitybą.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#1256 2018-09-24 10:13

Re: Keto Dieta

bender rašė:

Koks tikslas gert zalia? Virskinimas ir pasisavinimas prastesnis zalio.

Rocky 3 pažiūrėjo ir užsimotyvavo lol

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1257 2018-09-24 10:33

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#1258 2018-09-24 12:16

Re: Keto Dieta

Na tas pats su baltymais, riebalais galioja. Visada atsiras kazkokiu ligu ar gresmiu atsisakius baltymu, riebalu ar angliavandeniu. Todel keto dieta ir yra bullshit'as smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2825
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#1259 2018-09-24 12:21

Re: Keto Dieta

ATjr rašė:

Na tas pats su baltymais, riebalais galioja. Visada atsiras kazkokiu ligu ar gresmiu atsisakius baltymu, riebalu ar angliavandeniu. Todel keto dieta ir yra bullshit'as smile

100proc pritariu

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#1260 2018-09-24 12:29

Re: Keto Dieta

Kavioras rašė:

ATjr rašė:

Na tas pats su baltymais, riebalais galioja. Visada atsiras kazkokiu ligu ar gresmiu atsisakius baltymu, riebalu ar angliavandeniu. Todel keto dieta ir yra bullshit'as smile

100proc pritariu

Very true

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1261 2018-09-24 22:48

Re: Keto Dieta

ATjr rašė:

Na tas pats su baltymais, riebalais galioja. Visada atsiras kazkokiu ligu ar gresmiu atsisakius baltymu, riebalu ar angliavandeniu. Todel keto dieta ir yra bullshit'as smile

Pasidomėk ar būna tokių angliavandenių be kurių negalėtų žmogus gyvent 😂 Tada pasidomėk ar be riebalų žmogus gali gyvent.

Neturi jokių žinių apie mitybą, išvis jokių, o drysti rašyti. Tada kiti kurie nieko nesusigaudo pritaria 😃

Keto dieta yra žiauriai gera, bet turi minusų menkų. Kolkas geresnės, sveikenės dietos nėra.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1262 2018-09-24 22:56

Re: Keto Dieta

rubizzz rašė:

bender rašė:

Koks tikslas gert zalia? Virskinimas ir pasisavinimas prastesnis zalio.

Rocky 3 pažiūrėjo ir užsimotyvavo lol

Nes žali išvis neapkrauna skrandžio ir turi daugiau vitaminų/mineralų/naudingų medžiagų. Pamėgink išgert žalius kiaušinius, atrodys nieko net nevalgei, nulis skrandžio apkrovimo. Aš išgėriau 18 šiandien smile

PS. Kas ant kurso ir auginat svorį, nevalgykit Keto.. Nes nuo angliavandenių daug geriau augs svoris.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1263 2018-09-24 23:07

Re: Keto Dieta

Mano susidaryta nuomone iš daug video, knygų, diskusijų, valandų ir bemiegių naktų domėjimosi, kad už Keto yra sveikesnė primatų dieta, bet ji dar tik pradeda augti ir papuliarėti, už kokių 2 metų ji iškils kaip Keto.

Bet kolkas šiai dienai Keto vienareikšmiai sveikiausia nugali visas dietas, bet vėlgi tą Keto galima nesuprantant ir grybą pjaut  😂

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#1264 2018-09-25 10:18

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

Mano susidaryta nuomone iš daug video, knygų, diskusijų, valandų ir bemiegių naktų domėjimosi, kad už Keto yra sveikesnė primatų dieta, bet ji dar tik pradeda augti ir papuliarėti, už kokių 2 metų ji iškils kaip Keto.

Bet kolkas šiai dienai Keto vienareikšmiai sveikiausia nugali visas dietas, bet vėlgi tą Keto galima nesuprantant ir grybą pjaut  😂

Gerai Keto eksperte, jei jau taip slovini keto ar tikrai valgai baltymus / riebalus santykiu 1:9 ? Anot moksliniu straipsniu, ar to paties Thomas DeLauer tikroji keto yra 10 % baltymo 90 % riebalu? I'm pretty sure you don't do it this way. Aisku neneigsiu, keto veikia ir yra labai geras dalykas, esu ne viena ir ne du menesius ant jos ir pats prasedejes, bet kolkas smagiausia ka teko isbandyt tai IF + carb backloading.

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1265 2018-09-25 11:10

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

ATjr rašė:

Na tas pats su baltymais, riebalais galioja. Visada atsiras kazkokiu ligu ar gresmiu atsisakius baltymu, riebalu ar angliavandeniu. Todel keto dieta ir yra bullshit'as smile

Pasidomėk ar būna tokių angliavandenių be kurių negalėtų žmogus gyvent 😂 Tada pasidomėk ar be riebalų žmogus gali gyvent.

Neturi jokių žinių apie mitybą, išvis jokių, o drysti rašyti. Tada kiti kurie nieko nesusigaudo pritaria 😃

Keto dieta yra žiauriai gera, bet turi minusų menkų. Kolkas geresnės, sveikenės dietos nėra.

Isversiu... BritainFirst didziausias sauniausias ir geriausias , puikiausias  visi kas jam nepritariat eikit pailseti big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2825
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#1266 2018-09-25 11:18

Re: Keto Dieta

sidaz rašė:

BritainFirst rašė:

ATjr rašė:

Na tas pats su baltymais, riebalais galioja. Visada atsiras kazkokiu ligu ar gresmiu atsisakius baltymu, riebalu ar angliavandeniu. Todel keto dieta ir yra bullshit'as smile

Pasidomėk ar būna tokių angliavandenių be kurių negalėtų žmogus gyvent 😂 Tada pasidomėk ar be riebalų žmogus gali gyvent.

Neturi jokių žinių apie mitybą, išvis jokių, o drysti rašyti. Tada kiti kurie nieko nesusigaudo pritaria 😃

Keto dieta yra žiauriai gera, bet turi minusų menkų. Kolkas geresnės, sveikenės dietos nėra.

Isversiu... BritainFirst didziausias sauniausias ir geriausias , puikiausias  visi kas jam nepritariat eikit pailseti big_smile

Nežinau kiek turi trūkt smegenų kad keto pradėt valgyt

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1267 2018-09-25 11:40

Re: Keto Dieta

Aesthtics rašė:

BritainFirst rašė:

Mano susidaryta nuomone iš daug video, knygų, diskusijų, valandų ir bemiegių naktų domėjimosi, kad už Keto yra sveikesnė primatų dieta, bet ji dar tik pradeda augti ir papuliarėti, už kokių 2 metų ji iškils kaip Keto.

Bet kolkas šiai dienai Keto vienareikšmiai sveikiausia nugali visas dietas, bet vėlgi tą Keto galima nesuprantant ir grybą pjaut  😂

Gerai Keto eksperte, jei jau taip slovini keto ar tikrai valgai baltymus / riebalus santykiu 1:9 ? Anot moksliniu straipsniu, ar to paties Thomas DeLauer tikroji keto yra 10 % baltymo 90 % riebalu? I'm pretty sure you don't do it this way. Aisku neneigsiu, keto veikia ir yra labai geras dalykas, esu ne viena ir ne du menesius ant jos ir pats prasedejes, bet kolkas smagiausia ka teko isbandyt tai IF + carb backloading.

Nevalgau aš šiuo metu Keto, nes auginu svorį. Bet šneku aplamai, kad Keto sveikiausia dieta iš visų kolkas. Jei žinai sveikesnę, tai parašyk.

Ir sportuojančiam žmogui reiktų ant Keto baltymus pakelt.

Aš išvis nemėgstu pavadinimo Keto. Tiesiog valgyk mėsą, kiaušinius, sūrį, žuvį, sviestą.. ir viskas. Nieko neskaičiuok, daržoves kartais nebent dėl skonio, o vaisiai nebent sezoniniai desertui nedideliais kiekiais.  Labai paprasta.

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#1268 2018-09-25 12:14

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

Aesthtics rašė:

BritainFirst rašė:

Mano susidaryta nuomone iš daug video, knygų, diskusijų, valandų ir bemiegių naktų domėjimosi, kad už Keto yra sveikesnė primatų dieta, bet ji dar tik pradeda augti ir papuliarėti, už kokių 2 metų ji iškils kaip Keto.

Bet kolkas šiai dienai Keto vienareikšmiai sveikiausia nugali visas dietas, bet vėlgi tą Keto galima nesuprantant ir grybą pjaut  😂

Gerai Keto eksperte, jei jau taip slovini keto ar tikrai valgai baltymus / riebalus santykiu 1:9 ? Anot moksliniu straipsniu, ar to paties Thomas DeLauer tikroji keto yra 10 % baltymo 90 % riebalu? I'm pretty sure you don't do it this way. Aisku neneigsiu, keto veikia ir yra labai geras dalykas, esu ne viena ir ne du menesius ant jos ir pats prasedejes, bet kolkas smagiausia ka teko isbandyt tai IF + carb backloading.

Nevalgau aš šiuo metu Keto, nes auginu svorį. Bet šneku aplamai, kad Keto sveikiausia dieta iš visų kolkas. Jei žinai sveikesnę, tai parašyk.

Ir sportuojančiam žmogui reiktų ant Keto baltymus pakelt.

Aš išvis nemėgstu pavadinimo Keto. Tiesiog valgyk mėsą, kiaušinius, sūrį, žuvį, sviestą.. ir viskas. Nieko neskaičiuok, daržoves kartais nebent dėl skonio, o vaisiai nebent sezoniniai desertui nedideliais kiekiais.  Labai paprasta.

Labai tingiu veltis i diskusija, kiekvienam savo smile Man asmeniskai intermittent fastingas 16/8, 23/1 yra smagiausia , o kas ten sveikiausia tai niekada niekas nepasakys, ner tokio dalyko kaip sveikiausia, viena geriau veikia ten kita ten.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1269 2018-09-25 12:24

Re: Keto Dieta

Aesthtics rašė:

BritainFirst rašė:

Aesthtics rašė:


Gerai Keto eksperte, jei jau taip slovini keto ar tikrai valgai baltymus / riebalus santykiu 1:9 ? Anot moksliniu straipsniu, ar to paties Thomas DeLauer tikroji keto yra 10 % baltymo 90 % riebalu? I'm pretty sure you don't do it this way. Aisku neneigsiu, keto veikia ir yra labai geras dalykas, esu ne viena ir ne du menesius ant jos ir pats prasedejes, bet kolkas smagiausia ka teko isbandyt tai IF + carb backloading.

Nevalgau aš šiuo metu Keto, nes auginu svorį. Bet šneku aplamai, kad Keto sveikiausia dieta iš visų kolkas. Jei žinai sveikesnę, tai parašyk.

Ir sportuojančiam žmogui reiktų ant Keto baltymus pakelt.

Aš išvis nemėgstu pavadinimo Keto. Tiesiog valgyk mėsą, kiaušinius, sūrį, žuvį, sviestą.. ir viskas. Nieko neskaičiuok, daržoves kartais nebent dėl skonio, o vaisiai nebent sezoniniai desertui nedideliais kiekiais.  Labai paprasta.

Labai tingiu veltis i diskusija, kiekvienam savo smile Man asmeniskai intermittent fastingas 16/8, 23/1 yra smagiausia , o kas ten sveikiausia tai niekada niekas nepasakys, ner tokio dalyko kaip sveikiausia, viena geriau veikia ten kita ten.

Aš ir pats tingiu diskutuot. Fastingas geras dalykas, bet man labai krenta svoris jei ilgiau fastinu.

Neprisijungęs

 
shark
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-01-20
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#1270 2018-09-26 10:53

Re: Keto Dieta

Aš asmeniškai nesugebu laikytis keto ilgą laiką. Turiu omeny pvz pusę metų ir daugiau be nuklydimų. O kiekvienas normalus nuklidimas į cukrų ir karbus visumoje mano nuomone pridaro daugiau žalos negu apskritai visa dieta naudos. Jeigu kažkas sugeba pastoviai sedėti keto, išlikti aktyvus, progresuoti salėje, normaliai socializuotis tai aš tik už. Bet jei nesigauna tai ir utiutiu save prievartauti.
Tas užsiciklinimas ties viena sveikiausia dieta primena visus užsiciklinusius veganus ir gliuteno netolerastus.

Neprisijungęs

 
Azzardo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-07-18
Žinutės: 60
Atsiliepimai: 0

#1271 2018-10-03 16:16

Re: Keto Dieta

Aesthtics rašė:

BritainFirst rašė:

Aesthtics rašė:

Gerai Keto eksperte, jei jau taip slovini keto ar tikrai valgai baltymus / riebalus santykiu 1:9 ? Anot moksliniu straipsniu, ar to paties Thomas DeLauer tikroji keto yra 10 % baltymo 90 % riebalu? I'm pretty sure you don't do it this way. Aisku neneigsiu, keto veikia ir yra labai geras dalykas, esu ne viena ir ne du menesius ant jos ir pats prasedejes, bet kolkas smagiausia ka teko isbandyt tai IF + carb backloading.

Nevalgau aš šiuo metu Keto, nes auginu svorį. Bet šneku aplamai, kad Keto sveikiausia dieta iš visų kolkas. Jei žinai sveikesnę, tai parašyk.

Ir sportuojančiam žmogui reiktų ant Keto baltymus pakelt.

Aš išvis nemėgstu pavadinimo Keto. Tiesiog valgyk mėsą, kiaušinius, sūrį, žuvį, sviestą.. ir viskas. Nieko neskaičiuok, daržoves kartais nebent dėl skonio, o vaisiai nebent sezoniniai desertui nedideliais kiekiais.  Labai paprasta.

Labai tingiu veltis i diskusija, kiekvienam savo smile Man asmeniskai intermittent fastingas 16/8, 23/1 yra smagiausia , o kas ten sveikiausia tai niekada niekas nepasakys, ner tokio dalyko kaip sveikiausia, viena geriau veikia ten kita ten.

Keto ir IFas 16/8 yra killeris. Riebalo. Na ir savijautos prasme. Gerąja prasme. Sunkiausia dalis - tūsuose ir šiaip laisvalaikiu aplink praktiškai 80 proc ar daugiau yra skanūs angliavandeniai.

Paskutinį kartą taisė Azzardo (2018-10-03 16:18)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1272 2018-10-03 16:45

Re: Keto Dieta



Taip valgyt reikia.

Neprisijungęs

 
Feniksas 49
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-12-31
Žinutės: 326
Atsiliepimai: 0

#1273 2018-10-03 17:06

Re: Keto Dieta

idomu ar malunuma bent maziausia jaucia is maisto, man asmeniskai jis kazkoks nenormalus ... nafik taip viska apsunkinti, juk galima normaliai paruosta maista valgyt ir gerai jaustis bei atrodyt neblogai. esu pats geres kazkada zalius kiausinius, juos geriant cia tik laiko klausimas kada salmonelioze pasigausi. bicas stumia konkreciai big_smile geriausia, kai parke valgo viesumoj ir viska zalia, nusiroves dar lb nei maybach big_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#1274 2018-10-04 10:50

Re: Keto Dieta

kažkoks durnelis nufilmino nesąmoningą video dėl populiarumo, o kiti durneliai, tokie kaip britainas žiūri ir galvoja, kad čia a c h u j ė n u s patarimus gauna iš jo.
b l e mačiau video, kaip kažkokia boba pasakojo, kad valgyt išvis nereikia. ir gerti nereikia. ji jau 7 metus nevalgo ir negeria. iš saulės ir iš žemės energijos pasisemia ir a c h u j ė n a i gerai jaučiasi. britainai, pagalvok. irgi gera dieta būtų. primesk, kaip riebalas degtų. ir šiaip skrandžio vapšie neapkrautum niekuom. o dar ir finansiškai apsimoka. nu k r c. vieni pliusai

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#1275 2018-10-04 11:09

Re: Keto Dieta

cia kaip ta lietuve, kuri piso prota, kad tik zemes valgo, kur prisikasa zemiu stebuklingu miskely ir vien tik jomis gyva big_smile big_smile big_smile ir rode dar per TV kaip tas zemes ji ryja, kramto, dar sako geras skonis siandien... big_smile big_smile big_smile cia berods ta pati, bet buvo ir kelios laidos apie ja pilnos big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net