Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1 2009-02-13 20:39

SciVation Xtend (BCAA)

SciVation Xtend



http://www.scivation.com/images/xtendbig.jpg

Naujasis SciVation Xtend jau cia!
Tai papildas, praeitais metais prestizinese BB.com nominacijose laimejes geriausio gliutamino produkto varda. Tiesa, atrodo jog kazkas suklydo pavadindamas ji gliutamo produktu, nes ziurint i sudeti tai tikru tikriausias BCAA papildas. Bet kad ir kaip bebutu, sis papildas pelne pripazinima ir akivaizdziai isitvirtino uzsienio rinkoje kaip kokybiskas, veiksmingas ir turintis puikiu skoniu asortimenta produktas.

http://www.scivation.com/images/Award_2008_glutamine468.jpg

Puikus skoniai! Watermelon / Apple / Orange / Grape / Lemonade

30 ir 90 porciju pakuotes.

Porcijos sudetis (2 kauseliai - 10,5g veikliosios medziagos):
7g BCAA
2,5g Gliutamino
1g Citrullino malato.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2 2009-02-14 14:13

Re: SciVation Xtend (BCAA)

pasimsiu sito gerio ir sau nuo kitos savaites vidurio...wink vis tiek pigiau gaunasi 1kg nei pigiausiu bcaa 1kg.. turesiu pora laisvu kilogramu jei ka big_smile (sorry emexai bebe bet tikrai tik pora po 1kg..)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#3 2009-02-14 14:21

Re: SciVation Xtend (BCAA)

SenasSportas rašė:

pasimsiu sito gerio ir sau nuo kitos savaites vidurio...wink vis tiek pigiau gaunasi 1kg nei pigiausiu bcaa 1kg.. turesiu pora laisvu kilogramu jei ka big_smile (sorry emexai bebe bet tikrai tik pora po 1kg..)

oj tu.. niekse big_smile

Neprisijungęs

 
InfiNeon
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 302
Atsiliepimai: 0

#4 2009-02-15 12:48

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Ar Citrulino malatas tai vazolidatorius? Neturi gryno gliutamino?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#5 2009-02-15 13:12

Re: SciVation Xtend (BCAA)

InfiNeon rašė:

Ar Citrulino malatas tai vazolidatorius? Neturi gryno gliutamino?

nesupratau klausimo.. smile

kas del gliutamino, tai turiu.. brukstelk i PM'a ir suderinsim viska wink

Neprisijungęs

 
InfiNeon
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 302
Atsiliepimai: 0

#6 2009-02-15 14:58

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Na, vazolidatorius - tai reiskia ar plecia kraujagysles? "Pump" efekta suteikia.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#7 2009-02-15 16:07

Re: SciVation Xtend (BCAA)

InfiNeon rašė:

Na, vazolidatorius - tai reiskia ar plecia kraujagysles? "Pump" efekta suteikia.

taip, kazkiek skatina pumpa.

Neprisijungęs

 
plugas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-17
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#8 2009-02-15 22:25

Re: SciVation Xtend (BCAA)

šitas XTEND BCAA geras, pirkau internetu, braškinis irgi labai skanus smile

Poveikis į mano kūna pasitvirtino, krūtinė padidėjo kaip niekada nebuvo padidėjus smile

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#9 2009-02-15 23:58

Re: SciVation Xtend (BCAA)

emexas rašė:

InfiNeon rašė:

Na, vazolidatorius - tai reiskia ar plecia kraujagysles? "Pump" efekta suteikia.

taip, kazkiek skatina pumpa.

Ne kazkiek, o neblogiau skatina nei AAKG smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#10 2009-02-16 01:20

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Dejavu rašė:

emexas rašė:

InfiNeon rašė:

Na, vazolidatorius - tai reiskia ar plecia kraujagysles? "Pump" efekta suteikia.

taip, kazkiek skatina pumpa.

Ne kazkiek, o neblogiau skatina nei AAKG smile

jei nebutu geresniu, butu geriausias wink

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#11 2009-02-16 09:26

Re: SciVation Xtend (BCAA)

plugas rašė:

šitas XTEND BCAA geras, pirkau internetu, braškinis irgi labai skanus smile

Poveikis į mano kūna pasitvirtino, krūtinė padidėjo kaip niekada nebuvo padidėjus smile

na va.. jau ir bandziusiu yra su teigiamais atsiliepimais smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#12 2009-02-16 09:45

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Dejavu rašė:

emexas rašė:

InfiNeon rašė:

Na, vazolidatorius - tai reiskia ar plecia kraujagysles? "Pump" efekta suteikia.

taip, kazkiek skatina pumpa.

Ne kazkiek, o neblogiau skatina nei AAKG smile

na kiek domejaus, tai citrulinas neduoda tokio NO poveikio kaip AAKG, taciau tame procese dalyvauja labai aktyviai, tai derinyje AAKG + citrullinas gaunasi gera NO bomba smile

http://www.bodybuilding.com/fun/jrod3.gif
The NO synthase (NOS) enzymes convert Arginine into Citrulline and NO

Neprisijungęs

 
Vaidas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-06
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#13 2009-02-23 23:27

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Sakyk kokio skonio tas xtendas (ta prasme saldus rugstus ir t.t) siaip bca kiek esu vartojes yra kartus ir bologai maisosi su vandeniu. tip pat idomu kokia kaina ir kokiom dozem vatot? jei svoris apie 90kg ... dekuj

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#14 2009-02-24 11:20

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Vaidas rašė:

Sakyk kokio skonio tas xtendas (ta prasme saldus rugstus ir t.t) siaip bca kiek esu vartojes yra kartus ir bologai maisosi su vandeniu. tip pat idomu kokia kaina ir kokiom dozem vatot? jei svoris apie 90kg ... dekuj

del skonio, tai cia reiktu klausti tu kas varoja smile
o kiek vartoti, tai priklauso nuo to, kokius papildus dar vartoji.
siaip standartiskai 1 porcija (2 kauseliai) arba 1,5 porcijos (3 kauseliai) trenkiu diena.

Neprisijungęs

 
Vaidas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-06
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#15 2009-02-24 14:22

Re: SciVation Xtend (BCAA)

bodybuilding radau tokia info: http://www.bodybuilding.com/store/sv/xtend.html

Directions: Mix 2 level scoops (11.29 grams) in 16 ounces of water and shake well. Depending on bodyweight, split the following dose before and during your workout:

<160 lbs: 2 scoops
160-180 lbs: 4 scoops
>180 lbs: 6 scoops

Regardless of bodyweight, consume 1 serving (2 scoops) immediately post-workout.

Pagal tai kas cia parasyta man sveriaciam 200lbs reikia 6 kauseliu tai cia gausis net virs 30g bca i diena, o 16 unciju vandens gaunasi virs puse litro vandes ir i tokik ieki reikai det tik 11,5g bca, ko as cia nesuprantu? paaiskinkit:) aisku galiu gert su man patogiu kieku vandens, bet kodel tokie nurodymai ant pakuotes

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#16 2009-02-24 14:54

Re: SciVation Xtend (BCAA)

xtendo skonis neblogas, saldus. Tiesa netirpsta lygiai taip pat kiek pamenu, nes bcaa yra bcaa ir nieko neisgalvosi hmm o kiek gerti tai cia tas papildas kuri indvidualiai manau reik sprest kiek vartot, kiek ir baltymus kokius.. as gerciau kaip emexas sako, gali gert kaip raso ir www.bodybuilding.com, jei tau reikia 30gr bcaa ar kiek ten gaunasi..

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#17 2009-02-24 17:11

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Vaidas rašė:

bodybuilding radau tokia info: http://www.bodybuilding.com/store/sv/xtend.html

Directions: Mix 2 level scoops (11.29 grams) in 16 ounces of water and shake well. Depending on bodyweight, split the following dose before and during your workout:

<160 lbs: 2 scoops
160-180 lbs: 4 scoops
>180 lbs: 6 scoops

Regardless of bodyweight, consume 1 serving (2 scoops) immediately post-workout.

Pagal tai kas cia parasyta man sveriaciam 200lbs reikia 6 kauseliu tai cia gausis net virs 30g bca i diena, o 16 unciju vandens gaunasi virs puse litro vandes ir i tokik ieki reikai det tik 11,5g bca, ko as cia nesuprantu? paaiskinkit:) aisku galiu gert su man patogiu kieku vandens, bet kodel tokie nurodymai ant pakuotes

visu pirma jie cia raso visos dienos norma.
beto daugelis gamintoju daznai raso labai isradingai, skatindami vartojima ir taip siekdami maksimalaus pelno, tad pasitiketi gamintojo rekomendacijosmis nevertetu.

jei nori optimalaus varianto, vartok 1 scoopa pries ir 2 scoopus iskart po trenkes.

Neprisijungęs

 
plugas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-17
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#18 2009-02-26 17:53

Re: SciVation Xtend (BCAA)

va matai aš to nežinojau, net nepagalvojau, kad čia taip gali būti dėl vartojimo.
Pvz man keista yra kai jie ten XTEND rašo vartojimo dozes:
<72 kg: 2 scoops
72-82 kg: 4 scoops
>82 kg: 6 scoops
jeigu dešimt kilų daugiau sverčiau, man neužtektų 2 šaukščiukų, reiktu visų šešių šaukščiuku, jėgelė...

Dabar aišku man smile Kilograminį XTEND indą suvartojau per 4 savaites, labai greitai, jeigu sumažinsiu dozes kaip emexas sakė, tai užteks 8savaitėms. Reiks pasitikslinti anglų forumuose ką rašo.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#19 2009-02-26 19:35

Re: SciVation Xtend (BCAA)

plugas rašė:

va matai aš to nežinojau, net nepagalvojau, kad čia taip gali būti dėl vartojimo.
Pvz man keista yra kai jie ten XTEND rašo vartojimo dozes:
<72 kg: 2 scoops
72-82 kg: 4 scoops
>82 kg: 6 scoops
jeigu dešimt kilų daugiau sverčiau, man neužtektų 2 šaukščiukų, reiktu visų šešių šaukščiuku, jėgelė...

Dabar aišku man smile Kilograminį XTEND indą suvartojau per 4 savaites, labai greitai, jeigu sumažinsiu dozes kaip emexas sakė, tai užteks 8savaitėms. Reiks pasitikslinti anglų forumuose ką rašo.

normalus kiekis vidutiniam atletui - 3 scoopai per diena, jeigu tai suksis tik apie treniruote.

Neprisijungęs

 
TUANAS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-12-26
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 0

#20 2009-02-26 20:37

Re: SciVation Xtend (BCAA)

skonis stebėtinai geras, kaip BCAA... smile dabar net nesportuoju, nes sergu, bet norėjosi kažko atsigerti skanaus, tai rinkausi tarp no.xplode, cellmass ir xtend, pasėmiau extend, nes no.xplode dabar netiktų smile
pora scopo xtend lemonade, gal 12 tų pačių scoop'ų gliukozes, pora gramų vit C ir 600ml vandens smile geriau nei limonadas smile
tik įdomu ko ten prideda į tuos skonius, nes pvz no.xplode ar cellmass'o ar to paties xtend'o belekaip norisi atsigert big_smile 
kodėl kažin baltymų panašaus skonio daryt negali hmm

Paskutinį kartą taisė TUANAS (2009-02-26 20:39)

Neprisijungęs

 
plugas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-17
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#21 2009-03-06 23:01

Re: SciVation Xtend (BCAA)

aplamai kiek esu miltuku gėres, NO-Xplode Grape ir Cellmass Grape Cooler yra patys skaniausi miltukai.
Xtend Grape taip pat skanus.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#22 2009-03-23 19:49

Re: SciVation Xtend (BCAA)

plugas rašė:

aplamai kiek esu miltuku gėres, NO-Xplode Grape ir Cellmass Grape Cooler yra patys skaniausi miltukai.
Xtend Grape taip pat skanus.

Man CEllmass Arctic Berry lb lb geras, scitavion xtend watermelon vidutiniskai kiek pamenu, purple wraath grape skaniau smile Kas dar kokiu xtend skoniu ragave? big_smile man realiai tie skoniai visi vienodi, bet va zmones klausia kuris geresnis, nzn ka sakyt big_smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#23 2009-03-23 19:54

Re: SciVation Xtend (BCAA)

SenasSportas rašė:

plugas rašė:

aplamai kiek esu miltuku gėres, NO-Xplode Grape ir Cellmass Grape Cooler yra patys skaniausi miltukai.
Xtend Grape taip pat skanus.

Man CEllmass Arctic Berry lb lb geras, scitavion xtend watermelon vidutiniskai kiek pamenu, purple wraath grape skaniau smile Kas dar kokiu xtend skoniu ragave? big_smile man realiai tie skoniai visi vienodi, bet va zmones klausia kuris geresnis, nzn ka sakyt big_smile

pabandys viena, pabandys kita ir issiaiskins.. vieniem juk vienoks patinka, kitiems kitoks.. wink

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#24 2009-03-23 19:56

Re: SciVation Xtend (BCAA)

emexas rašė:

SenasSportas rašė:

plugas rašė:

aplamai kiek esu miltuku gėres, NO-Xplode Grape ir Cellmass Grape Cooler yra patys skaniausi miltukai.
Xtend Grape taip pat skanus.

Man CEllmass Arctic Berry lb lb geras, scitavion xtend watermelon vidutiniskai kiek pamenu, purple wraath grape skaniau smile Kas dar kokiu xtend skoniu ragave? big_smile man realiai tie skoniai visi vienodi, bet va zmones klausia kuris geresnis, nzn ka sakyt big_smile

pabandys viena, pabandys kita ir issiaiskins.. vieniem juk vienoks patinka, kitiems kitoks.. wink

istikruju tai as pilnai suprantu, nors ir pats dbr uzvedziau cia sita kalba, bet man apie skonius klausimai ir temos tokios durnos atrodo, kad bana uz jas duociau ar bent trynciau big_smile nes vienas gali vos ne vemt nuo to skonio, kuris kitam gali buti skaniausias...hmm nera cia kausinet, pabandysi suprasi smile

Neprisijungęs

 
p3tit
Naujas dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2007-10-14
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#25 2009-04-20 22:11

Re: SciVation Xtend (BCAA)

neturiu dozatoriaus ! kiek arbatiniu sauksteliu reijk det mazdaug to gerio ? kad butu ta norma du kauseliai ? sauksteliai be kaupo ?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net