Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#26 2009-08-27 23:15

Re: Testosterono skatintojai

hojitsu rašė:

na patrauket per danti biski big_smile tai sakoti neverta? ka as zinau ko man ta barzda taip neauga big_smile na pana nesiskundzia del to big_smile ai, paimsiu uz tuos pinigus normalesniu vitaminu ar koki papilda ir bus gerai smile

dziaukis kol neauga, atsibosta skustis pastoviai mad

Neprisijungęs

 
justg
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-25
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#27 2009-08-28 08:03

Re: Testosterono skatintojai

esu bandes ne viena testosterono skatintoja ir dabar viena vartoju , ir man visada jautesi kad jie veiksmingi. nepamirskit kad cia naturaliai pakelia testo lygi smile zverisko poveikio nesitikekit

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#28 2009-08-28 10:08

Re: Testosterono skatintojai

Po gerų išgertuvių žinau augdavo kaip ant mielių big_smile Nežinau, gal dėl to, kad dienos kartais kaip ištrintos iš gyvenimo, bet vistiek... smile Šiandien 5dienis... pabandyk smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#29 2009-08-28 10:52

Re: Testosterono skatintojai

Pritūpkes 3x savaitėj pavarykit apželsit per porą mėnesių ir barzdom ir ant krūtinės ir ant nugaros...

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#30 2009-08-28 11:02

Re: Testosterono skatintojai

hojitsu rašė:

idomi tema ir man aktuali smile greitai man bus jau 24 metai, bet kai pagalvoju - skustis reikia turbut karta i savaite, ir tai barzda auga tik ant smakro, is sonu nelabai. skias speju tostesterono lygis pas mane zemas. tai reiketu ji pakelti, bent jau iki normos ar siek tiek auksciau jos smile gal galite parekomenduoti kokiu preparatu, kur butu geri kainos/kokybes santykiu? smile dideliu raumenu man is to nereikia, noriu kad barzda labiau zeltu ir kad energijos daugiau tureciau big_smile

nemanau kad testo skatintojai sukeltu paluko augimo greiti pastebimai. cia jau reiktu kursa daryti norint pajusti plauku augima. big_smile beja man atrodo ir nagai greiciau auga. smile del normalaus lygio tai tu gal turejai omeny vidutini lygi,nes dabar pas tave kiek yra tai normalus ir yra lygis big_smile tribuluso bandyk nusipirkti tai gal ir plaukai greiciau augs ir drauge bus laimingesne tavim.

del dideliu raumenu tai is papildu to gali nesitiketi.

Neprisijungęs

 
justg
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-25
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#31 2009-08-28 12:19

Re: Testosterono skatintojai

plaukuotumas nebent nuo kokiu disovu papildu ir perdideliu doziu .

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#32 2009-08-28 13:14

Re: Testosterono skatintojai

justg rašė:

plaukuotumas nebent nuo kokiu disovu papildu ir perdideliu doziu .

as nekalbejau apie papildus. be to norint perdozuoti papildu reiktu jau biski pasistengti..

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#33 2009-09-06 20:22

Re: Testosterono skatintojai

hojitsu rašė:

na patrauket per danti biski big_smile tai sakoti neverta? ka as zinau ko man ta barzda taip neauga big_smile na pana nesiskundzia del to big_smile ai, paimsiu uz tuos pinigus normalesniu vitaminu ar koki papilda ir bus gerai smile

Tau jauciu ne barzdos plauku reik.. lol pirk tribuluso is lexusrx miltukais, nebrangu ir veike zostkai, po 10gr kalu, net pct nereikejo po treno, cloma su tribulusu kertu, kiausai kaip arbuzai, penktadieny draugei kroviau tai saukdama kaifavo visa nakty bepirikuro lol va tep va wink o barzda augs, dar kogero jaunas esi, viskas sulaiku smile

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#34 2009-09-06 21:17

Re: Testosterono skatintojai

Kauciukas rašė:

hojitsu rašė:

na patrauket per danti biski big_smile tai sakoti neverta? ka as zinau ko man ta barzda taip neauga big_smile na pana nesiskundzia del to big_smile ai, paimsiu uz tuos pinigus normalesniu vitaminu ar koki papilda ir bus gerai smile

Tau jauciu ne barzdos plauku reik.. lol pirk tribuluso is lexusrx miltukais, nebrangu ir veike zostkai, po 10gr kalu, net pct nereikejo po treno, cloma su tribulusu kertu, kiausai kaip arbuzai, penktadieny draugei kroviau tai saukdama kaifavo visa nakty bepirikuro lol va tep va wink o barzda augs, dar kogero jaunas esi, viskas sulaiku smile

man tj xplode gerai veikdavo, nors visa nakti gali lol

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#35 2009-09-06 21:31

Re: Testosterono skatintojai

CLuB rašė:

Kauciukas rašė:

hojitsu rašė:

na patrauket per danti biski big_smile tai sakoti neverta? ka as zinau ko man ta barzda taip neauga big_smile na pana nesiskundzia del to big_smile ai, paimsiu uz tuos pinigus normalesniu vitaminu ar koki papilda ir bus gerai smile

Tau jauciu ne barzdos plauku reik.. lol pirk tribuluso is lexusrx miltukais, nebrangu ir veike zostkai, po 10gr kalu, net pct nereikejo po treno, cloma su tribulusu kertu, kiausai kaip arbuzai, penktadieny draugei kroviau tai saukdama kaifavo visa nakty bepirikuro lol va tep va wink o barzda augs, dar kogero jaunas esi, viskas sulaiku smile

man tj xplode gerai veikdavo, nors visa nakti gali lol

Azotas kiek kitaip veike, jis atpalaiduoja kraujagysles smile jei atvirai man atominis junginys, tribulus + mildronatas, taip pritvinksta kotas kad sunku kontroliuot smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#36 2009-09-06 21:33

Re: Testosterono skatintojai

Kauciukas rašė:

CLuB rašė:

Kauciukas rašė:


Tau jauciu ne barzdos plauku reik.. lol pirk tribuluso is lexusrx miltukais, nebrangu ir veike zostkai, po 10gr kalu, net pct nereikejo po treno, cloma su tribulusu kertu, kiausai kaip arbuzai, penktadieny draugei kroviau tai saukdama kaifavo visa nakty bepirikuro lol va tep va wink o barzda augs, dar kogero jaunas esi, viskas sulaiku smile

man tj xplode gerai veikdavo, nors visa nakti gali lol

Azotas kiek kitaip veike, jis atpalaiduoja kraujagysles smile jei atvirai man atominis junginys, tribulus + mildronatas, taip pritvinksta kotas kad sunku kontroliuot smile

nu tai viskas gut.. nevien tik grudakas bus pakociotas big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#37 2009-09-06 23:51

Re: Testosterono skatintojai

Kauciukas rašė:

CLuB rašė:

Kauciukas rašė:


Tau jauciu ne barzdos plauku reik.. lol pirk tribuluso is lexusrx miltukais, nebrangu ir veike zostkai, po 10gr kalu, net pct nereikejo po treno, cloma su tribulusu kertu, kiausai kaip arbuzai, penktadieny draugei kroviau tai saukdama kaifavo visa nakty bepirikuro lol va tep va wink o barzda augs, dar kogero jaunas esi, viskas sulaiku smile

man tj xplode gerai veikdavo, nors visa nakti gali lol

Azotas kiek kitaip veike, jis atpalaiduoja kraujagysles smile jei atvirai man atominis junginys, tribulus + mildronatas, taip pritvinksta kotas kad sunku kontroliuot smile

man tj zinok gerai, kazkaip netycia isejo isgerti ji pries tai, tai ir siam reikalui panaudodavau ;DDDD

Neprisijungęs

 
Simulis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-07
Žinutės: 161
Atsiliepimai: 0

#38 2009-09-07 00:15

Re: Testosterono skatintojai

lolardas rašė:

Pritūpkes 3x savaitėj pavarykit apželsit per porą mėnesių ir barzdom ir ant krūtinės ir ant nugaros...

Čia rimtai,ar bajeris? mad

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#39 2009-09-07 02:20

Re: Testosterono skatintojai

Simulis rašė:

lolardas rašė:

Pritūpkes 3x savaitėj pavarykit apželsit per porą mėnesių ir barzdom ir ant krūtinės ir ant nugaros...

Čia rimtai,ar bajeris? mad

Sunkus baziniai pratimai skatina organizma gaminti daugiau testosterono.

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#40 2009-09-07 07:58

Re: Testosterono skatintojai

CLuB rašė:

Kauciukas rašė:

CLuB rašė:


man tj xplode gerai veikdavo, nors visa nakti gali lol

Azotas kiek kitaip veike, jis atpalaiduoja kraujagysles smile jei atvirai man atominis junginys, tribulus + mildronatas, taip pritvinksta kotas kad sunku kontroliuot smile

man tj zinok gerai, kazkaip netycia isejo isgerti ji pries tai, tai ir siam reikalui panaudodavau ;DDDD

Isdykelis lol

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#41 2009-09-07 09:58

Re: Testosterono skatintojai

Kauciukas rašė:

CLuB rašė:

Kauciukas rašė:


Azotas kiek kitaip veike, jis atpalaiduoja kraujagysles smile jei atvirai man atominis junginys, tribulus + mildronatas, taip pritvinksta kotas kad sunku kontroliuot smile

man tj zinok gerai, kazkaip netycia isejo isgerti ji pries tai, tai ir siam reikalui panaudodavau ;DDDD

Isdykelis lol

isbandyk ir tu lol

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#42 2009-09-07 11:25

Re: Testosterono skatintojai

CLuB rašė:

Kauciukas rašė:

CLuB rašė:


man tj zinok gerai, kazkaip netycia isejo isgerti ji pries tai, tai ir siam reikalui panaudodavau ;DDDD

Isdykelis lol

isbandyk ir tu lol

Geres exploda pumpa trefkej gera duoda bet tame reikale tai nzn ar macina, man tas kraujagysliu atpalaidavimas kazkaip y kontexta nesiderina big_smile

Neprisijungęs

 
hojitsu
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 1

#43 2009-09-09 12:43

Re: Testosterono skatintojai

uzsisakiau TRIBU STALLION smile vienoj kapsulej 1000mg tribulus testerio, is kurio 600mg saponiniu smile ziuresim kaip cia bus, norisi bendra savijauta pagerinti smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#44 2009-09-09 12:55

Re: Testosterono skatintojai

hojitsu rašė:

uzsisakiau TRIBU STALLION smile vienoj kapsulej 1000mg tribulus testerio, is kurio 600mg saponiniu smile ziuresim kaip cia bus, norisi bendra savijauta pagerinti smile

na siaip daug kas diskutuoja lb del to tribulus, ar jis veikia ar jis ne, vieniems veikia, kiti nieko nejaucia, tyrimai atrsimenu buvo pasirode kad jis niekaip neitakoja testosterono.

siaip kalbejau neseniai su vienu man autoritetu papildu klausimais, tai sake tribulus jauniems zmones neveikia, pavardino veikliasias medziagas kurios veikia, tai dauguma buna rimtose test skatintojose, o siaip labiausiai istriges man 6oxo, nes apie sita jau kelinti metai maciau uzsieny labai labai geri atsiliepimai ir atrodo rimtas daiktas, reiktu kada nors isbandyti.. tiesa brangus tiek jis grynas tiek produktai su juo. tribulus esu geres po 900mg saponinu kasdien, nepajutau jokiu pokyciu nei vienoje srityje smile bet va ta pati tribulsa gere pazistamo draugas 27metu tai nerealiai patenktinas liko, pasiime dar bonkute.

Neprisijungęs

 
hojitsu
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 1

#45 2009-09-09 13:04

Re: Testosterono skatintojai

na cia kaip pirmam pabandymui toks smile paziuresiu ar veikia ar ne smile po to bus galima kazkokias isvadas daryti, nes dbr nezinau ar mane veikia apskritai tie testo skatintojai ar ne smile (o kaip supratau, tai jie visi apskritai vienus veikia, kitus ne smile )

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#46 2009-09-09 14:02

Re: Testosterono skatintojai

SenasSportas rašė:

hojitsu rašė:

uzsisakiau TRIBU STALLION smile vienoj kapsulej 1000mg tribulus testerio, is kurio 600mg saponiniu smile ziuresim kaip cia bus, norisi bendra savijauta pagerinti smile

na siaip daug kas diskutuoja lb del to tribulus, ar jis veikia ar jis ne, vieniems veikia, kiti nieko nejaucia, tyrimai atrsimenu buvo pasirode kad jis niekaip neitakoja testosterono.

siaip kalbejau neseniai su vienu man autoritetu papildu klausimais, tai sake tribulus jauniems zmones neveikia, pavardino veikliasias medziagas kurios veikia, tai dauguma buna rimtose test skatintojose, o siaip labiausiai istriges man 6oxo, nes apie sita jau kelinti metai maciau uzsieny labai labai geri atsiliepimai ir atrodo rimtas daiktas, reiktu kada nors isbandyti.. tiesa brangus tiek jis grynas tiek produktai su juo. tribulus esu geres po 900mg saponinu kasdien, nepajutau jokiu pokyciu nei vienoje srityje smile bet va ta pati tribulsa gere pazistamo draugas 27metu tai nerealiai patenktinas liko, pasiime dar bonkute.

As tikrai sutiksiu su tuo jog apie Tribulusa sklando labai daug gandu ir idomu tai jog yra daug labai ir labai patenkintu, taciau yra ir labai ir labai daug kurie visishkai nieko nejaucia.
Pradesiu nuo teorijos.Jeigu Tribulusas yra zhemiau nei 40% saponins jis bodybuildingui rezultato neduos.Jei gamintojas nera parashes jo koncentracijos,tai apie jo pirkima galima pamirshti, nes tai bus ne ekstraktas.
Toliau.Tribulusas duos rezultata tik vyresniem, kuo vyresnis, tuo geresni atsiliepimai ir as kalbu apie praktinius pavyzdzius ir ju daug.
Iki 25m Tribuluso vartojimas vargu ar kam reikalingas na, nebent PCT, as ji siulyciau ijungti PAPILDOMAI prie kitu prepu.
Kadangi pats megstu paeksperimentuoti su papildais, o ypac kai jie guli po ranka tai butu nuodeme ju neishbandyti.
Tiesa pasakius gan skeptishkai as i Tribulusa ziurejau.
Taciau.
Idomumo delei nusprendziau pavartoti po 5-10gr vietoj rekomenduojamu 1,5-2.
Nes kaip ir minejau vistiek buvau nusiteikes skeptishkai.
Vartojamas buvo grynas 45% produktas miltais.Tikrai nera is skaniujiu, na bet ko nepadarysi eksperimento delei.
Pasakysiu tik tiek kad nakti keliaus kelis kartus ir grazuolei nedaviau ramiai miegoti.
Man jau seniai nebe 25 taigi man jo poveikis buvo.
Kauciukas berods irgi kale is manes isigyta Tribulusa ir cia rasse apie savo PCT nuo jo ir veikima.
Nenoriu as ci PR daryti.
Mano asmeninis verdiktas siai minutei - jo vartojimas tik kaip PCT priedas ir neanksciau 25m.

6-OXO pilnas pavadinimas 4-Androstene-3,6,17-trione arba 4-etioallocholen-3,6,17-trione
Idomumo delei uzhklausti reiketu GRYNIAKO :-)
as irgi nemazai girdejes, taciau nesu bandes.
Dazhnai ji kombinuoja su Tribulus ar Zink.
Bene populiariausias 6-OXO produktas yra ErgoPharm brando, kurio gamyba nutraukta nuo siu metu vasaros jei as neklystu.

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2009-09-09 14:04)

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#47 2009-09-09 18:46

Re: Testosterono skatintojai

6-OXO kas ce per daiktas, gal kas issamiau pakomentuotu?

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#48 2009-09-09 20:51

Re: Testosterono skatintojai

Kauciukas rašė:

6-OXO kas ce per daiktas, gal kas issamiau pakomentuotu?

Faktas yra tas, kad tribulusas padidina testosterono lygį ir jauniems ir seniems. Čia pacituosiu truputi imformacijos....
"Didžioji dalis organizme esančio testosterono yra surišta su proteinais ir niekaip neįtakoja organizmo anaboliniu ir raumenų augimo procesų. Testosteronas turi būti laisvas, kad galėtų be kliūčių patekti į ląstelę ir paveikti anabolinius receptorius. Blue Up  efektyviai išlaisvina didelį testosterono kiekį, išskirdamas jį iš bendro, nenaudojamo testosterono kiekio. Tokiu būdu raumenys gauna realią galimybę ženkliai greitesniam augimui..." Taip, kad jei tau 16 metų ir turi aukštą testosterono lygį, tai dar nereiškia, kad jis yra naudojamas. Gal pas tave laisvojo testosterono mažoka, tuomet tribulusas ir padeda.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#49 2009-09-09 21:09

Re: Testosterono skatintojai

Diskas rašė:

Kauciukas rašė:

6-OXO kas ce per daiktas, gal kas issamiau pakomentuotu?

Faktas yra tas, kad tribulusas padidina testosterono lygį ir jauniems ir seniems. Čia pacituosiu truputi imformacijos....
"Didžioji dalis organizme esančio testosterono yra surišta su proteinais ir niekaip neįtakoja organizmo anaboliniu ir raumenų augimo procesų. Testosteronas turi būti laisvas, kad galėtų be kliūčių patekti į ląstelę ir paveikti anabolinius receptorius. Blue Up  efektyviai išlaisvina didelį testosterono kiekį, išskirdamas jį iš bendro, nenaudojamo testosterono kiekio. Tokiu būdu raumenys gauna realią galimybę ženkliai greitesniam augimui..." Taip, kad jei tau 16 metų ir turi aukštą testosterono lygį, tai dar nereiškia, kad jis yra naudojamas. Gal pas tave laisvojo testosterono mažoka, tuomet tribulusas ir padeda.

nesupratau cia tribulusas laisvina ta testosterona ar kazkoks kitas produktas?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#50 2009-09-09 21:11

Re: Testosterono skatintojai

OZ rašė:

Diskas rašė:

Kauciukas rašė:

6-OXO kas ce per daiktas, gal kas issamiau pakomentuotu?

Faktas yra tas, kad tribulusas padidina testosterono lygį ir jauniems ir seniems. Čia pacituosiu truputi imformacijos....
"Didžioji dalis organizme esančio testosterono yra surišta su proteinais ir niekaip neįtakoja organizmo anaboliniu ir raumenų augimo procesų. Testosteronas turi būti laisvas, kad galėtų be kliūčių patekti į ląstelę ir paveikti anabolinius receptorius. Blue Up  efektyviai išlaisvina didelį testosterono kiekį, išskirdamas jį iš bendro, nenaudojamo testosterono kiekio. Tokiu būdu raumenys gauna realią galimybę ženkliai greitesniam augimui..." Taip, kad jei tau 16 metų ir turi aukštą testosterono lygį, tai dar nereiškia, kad jis yra naudojamas. Gal pas tave laisvojo testosterono mažoka, tuomet tribulusas ir padeda.

nesupratau cia tribulusas laisvina ta testosterona ar kazkoks kitas produktas?

cia controled labs blue up antraste

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net