Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#19801 2016-07-21 06:20

Re: Kursai

Zuikis13 rašė:

Kiekvieno kurso metu turi būti testosteronas. Ilgiems kursams test C arba test E. ~500-600mg/sav ir vynioti >10 sav. Arba test P, Ten vartojama paprastai 100mg kas antrą dieną. ~8 sav. Kai jau turi testą - prie jo lygiagrečiai gali jungti kitus preparatus vini/metana/deca ir t.t. Jei varysi vieną deca be testo yra didelė tikimybė, kad tavo gaisrininkas nenorės atsistoti. Nefaina, ane? Paprasčiausiasi variantas yra 6-8 sav test P 100mg EOD ir 30-40mg oralinio vinstrol ED kokias 4-6 sav (ko gero gale 8 sav. kurso). Jei jau pradėjai metaškę, tai gali laikyti pora sav, kaip "užkrovą", bet berods sakei, kad 15mg kramtai, tai čia toli grazu nera daug. Kapeikos. Nors visi nori masės, bet aš už tai, kad geriau švaru ruameni augint, todel vietoj metano ar deca kažkaip imčiau vini/master/anavar ar pan. Tikiuosi prašviečiau.
Tikiuosi supratai, kada HCG vartot.

Seni, tu nejauti, kad jis trolina...? Ok as sutinku ir zinau, kad ir realiam gyvenime buna tokiu zmogeliu, bet tada turiu tave nuliudint, kad jiem pasakok nepasakojes viskas utiutiu... Ir tokiu velnias neima, arba buna naturali atranka... Bet kokiu atveju tai ka tu surasei cia, kartojasi kas antram puslapyje ir jei zmogus nesusipranta, nesugeba, nemoka parasyti i paieska raktinio zodzio, kaip pirmas kursas tai... Ne jam kist nagus prie tokiu dalyku... Nors is kitos puses suprantu is kur atsiranda tokie straipsniai, kaip ir vel kovojama del jauniolio givybes...

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#19802 2016-07-21 08:18

Re: Kursai

Internete straipsniu pilna anglu kalba apie tai kaip dbol solo gerai eina, tai del to paskui ir sauna tokius kursus. Aisku straipsniai atrodo neblogai, pats skaites ne karta, bet be testo nesauciau. Kiti to nesupranta poto taip ir buna. Ne taip viskas paprasta kaip tik tableciu is dylerio nusipirkt smile skaityt ir skaityt reikia, nes paskui THC pasiemes ant atsistatymo gali ir nebeatsistatyt big_smile big_smile

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2016-07-21 11:27)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#19803 2016-07-21 09:52

Re: Kursai

Nežinau apie kokią čia atranką visi kalba. Kai man buvo ~22 (prieš 8-10 metų), salėj draugeliui "treneris" pasiūlė tabletinio vinio kursą. Vėliau ir man įsiūlė. Tipo sako "va paskaityk, čia vinis didina baltymų sintezę ir pan. krc pasijusi gerai, raumenys ir t.t.". Vėliau dar deca solo siūlė imt. Taigi jis didelis, negi nieko neišmano? (Ir manęs PM yra pirma patarimo paklausę, o vėliau "o tai tu pats didelis". Tipo nepasitiki ir dydis koreliuoja su žiniom.)  Tai va, nei kalbų apie tyrimus, nei PCT, nei išvis, kaip farma veikia, nebuvo. Tai jei kalbėt apie naturalią atranką tai ir manęs čia neturėtų būti. Forume visi gimė mokėdami, bet ne visi šiam pasauly tokie laimingi.
p.s. vilnius mažas. Jei kam įdomu, kalba eina apie Sigmą. Edzka.

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#19804 2016-07-21 10:19

Re: Kursai

Zuikis13 rašė:

Nežinau apie kokią čia atranką visi kalba. Kai man buvo ~22 (prieš 8-10 metų), salėj draugeliui "treneris" pasiūlė tabletinio vinio kursą. Vėliau ir man įsiūlė. Tipo sako "va paskaityk, čia vinis didina baltymų sintezę ir pan. krc pasijusi gerai, raumenys ir t.t.". Vėliau dar deca solo siūlė imt. Taigi jis didelis, negi nieko neišmano? (Ir manęs PM yra pirma patarimo paklausę, o vėliau "o tai tu pats didelis". Tipo nepasitiki ir dydis koreliuoja su žiniom.)  Tai va, nei kalbų apie tyrimus, nei PCT, nei išvis, kaip farma veikia, nebuvo. Tai jei kalbėt apie naturalią atranką tai ir manęs čia neturėtų būti. Forume visi gimė mokėdami, bet ne visi šiam pasauly tokie laimingi.
p.s. vilnius mažas. Jei kam įdomu, kalba eina apie Sigmą. Edzka.

as kazkada po savo traumu atejau KLP i viena sale, kur vyras su zmona ruosia varzybininkus, parekomendavo del ziniu - reabiliatacija ir pns.  tai tas vyras is paskos kaskart ejo - utiutiu DECOS, utiutiu DECOS - DECA utiutiu!  ir visokias bajkas travino kaip zmonem kaulai sugydavo, kaip viskas utiutiu buvo.   jau buvau beveik patikejes "stebuklu"

vat tokie vat tie treneriai

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#19805 2016-07-21 10:47

Re: Kursai

mzslave rašė:

Zuikis13 rašė:

Nežinau apie kokią čia atranką visi kalba. Kai man buvo ~22 (prieš 8-10 metų), salėj draugeliui "treneris" pasiūlė tabletinio vinio kursą. Vėliau ir man įsiūlė. Tipo sako "va paskaityk, čia vinis didina baltymų sintezę ir pan. krc pasijusi gerai, raumenys ir t.t.". Vėliau dar deca solo siūlė imt. Taigi jis didelis, negi nieko neišmano? (Ir manęs PM yra pirma patarimo paklausę, o vėliau "o tai tu pats didelis". Tipo nepasitiki ir dydis koreliuoja su žiniom.)  Tai va, nei kalbų apie tyrimus, nei PCT, nei išvis, kaip farma veikia, nebuvo. Tai jei kalbėt apie naturalią atranką tai ir manęs čia neturėtų būti. Forume visi gimė mokėdami, bet ne visi šiam pasauly tokie laimingi.
p.s. vilnius mažas. Jei kam įdomu, kalba eina apie Sigmą. Edzka.

as kazkada po savo traumu atejau KLP i viena sale, kur vyras su zmona ruosia varzybininkus, parekomendavo del ziniu - reabiliatacija ir pns.  tai tas vyras is paskos kaskart ejo - utiutiu DECOS, utiutiu DECOS - DECA utiutiu!  ir visokias bajkas travino kaip zmonem kaulai sugydavo, kaip viskas utiutiu buvo.   jau buvau beveik patikejes "stebuklu"

vat tokie vat tie treneriai

man oral testo siule, sake cia vaistai, vaistinej parduoda pataisys tavo testa big_smile

Paskutinį kartą taisė zvalgas (2016-07-21 10:48)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#19806 2016-07-21 11:30

Re: Kursai

mzslave rašė:

Zuikis13 rašė:

Nežinau apie kokią čia atranką visi kalba. Kai man buvo ~22 (prieš 8-10 metų), salėj draugeliui "treneris" pasiūlė tabletinio vinio kursą. Vėliau ir man įsiūlė. Tipo sako "va paskaityk, čia vinis didina baltymų sintezę ir pan. krc pasijusi gerai, raumenys ir t.t.". Vėliau dar deca solo siūlė imt. Taigi jis didelis, negi nieko neišmano? (Ir manęs PM yra pirma patarimo paklausę, o vėliau "o tai tu pats didelis". Tipo nepasitiki ir dydis koreliuoja su žiniom.)  Tai va, nei kalbų apie tyrimus, nei PCT, nei išvis, kaip farma veikia, nebuvo. Tai jei kalbėt apie naturalią atranką tai ir manęs čia neturėtų būti. Forume visi gimė mokėdami, bet ne visi šiam pasauly tokie laimingi.
p.s. vilnius mažas. Jei kam įdomu, kalba eina apie Sigmą. Edzka.

as kazkada po savo traumu atejau KLP i viena sale, kur vyras su zmona ruosia varzybininkus, parekomendavo del ziniu - reabiliatacija ir pns.  tai tas vyras is paskos kaskart ejo - utiutiu DECOS, utiutiu DECOS - DECA utiutiu!  ir visokias bajkas travino kaip zmonem kaulai sugydavo, kaip viskas utiutiu buvo.   jau buvau beveik patikejes "stebuklu"

vat tokie vat tie treneriai

Ano amziaus treneriai su savo ziniom pasenusiom. Tiksliau tiek ten tu ziniu,kai seniau tik imk ir leisk kas tie salutiniai kas tas pct big_smile

Neprisijungęs

 
Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#19807 2016-07-21 13:12

Re: Kursai

Neturintis ziniu zmogus, sugalvojes ateiti cia, turbut sugalvos ir pasiskaityti arba bent jau formuluos klausyma logiska, o kai prasideda vilku dietos...😂👍

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#19808 2016-07-21 13:21

Re: Kursai

Musu foruma skaityti tas pats, kas skambinti i telefonu knugoje pirma pasitaikiusi numeri ir klausti ar čia superka piena.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#19809 2016-07-21 15:45

Re: Kursai

Zuikis13 rašė:

Musu foruma skaityti tas pats, kas skambinti i telefonu knugoje pirma pasitaikiusi numeri ir klausti ar čia superka piena.

Tai zuiki, moderatorius esi, bet pats blevyzgoje ir tersi temas neretai. Tvarkyk temas tuomet.

Prisijungęs

 
Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 602
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#19810 2016-07-21 15:55

Re: Kursai

Zuikis13 rašė:

Musu foruma skaityti tas pats, kas skambinti i telefonu knugoje pirma pasitaikiusi numeri ir klausti ar čia superka piena.

big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#19811 2016-07-21 16:14

Re: Kursai

Šitoj temoj 793 psl. Man siūlai skaityti ir trinti kas antrą potą? Reikia siteminti info ir pakurti naujas gražias temas, bet kol kas neturiu tik laiko.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#19812 2016-07-22 00:25

Re: Kursai

Mintys vis apie kursus sukasi,norisi gerai issideliot susistatyt viska, dar vieno nepradejes jau kita planuoju.aisku jau tuoj pradesiu bulkinimo kirsa ir veliau apie cuttinima reikes galvot, tai kad veliau galvos sukt nereiktu klausimas koki ryskinimui kursa daryt? Trecias kursas aplamai. Manau noresiu propa isbandyt ir prie jo dar pora dajungt.Daug nesigaudau is tikro.gal trenas? Ar treciam kursui per stipru? Pirma dariau su tren a(zinau jau kad nereikejo). Nuomoniu gal bus? Daug laseko reiks nudegint,kokia 10kg minimum

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2016-07-22 01:16)

Neprisijungęs

 
Draskau.stanga
Išmestas
Registravosi: 2016-07-20
Žinutės: 20
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#19813 2016-07-22 02:23

Re: Kursai

....

Paskutinį kartą taisė Draskau.stanga (2016-07-22 23:43)

Neprisijungęs

 
Turistas007
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-09-05
Žinutės: 50
Atsiliepimai: 0

#19814 2016-07-22 03:15

Re: Kursai

Draskau.stanga rašė:

Nzn bet kazko neina uzmigti, nors darbe uzvarau stipriai. Biski beria spuogais ko nebudavo pries tai. Jauciu kad dulkese bunu tai taip ir gaunas. Tipo blogai kad vartoju metana viena bet steruis kad varau ir bogai. Nieko nesuprantu, zmones ne vienas juk gerai priaugo. Priaugsiu ir as. Savaitgali reiks uzsisakyti po kurso valymuisi. Gal pavyks carsil grazinti, nors nebrangus buvo.

Galimai didelis hormonu disbalansas

P. S. Keistai kalbi, sunku suprast tavo mintis, nenoriu izeist, bet gal pries postindamas perskaityk savo rasyta teksta.

Neprisijungęs

 
Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#19815 2016-07-22 13:54

Re: Kursai

<3 fitness rašė:

Mintys vis apie kursus sukasi,norisi gerai issideliot susistatyt viska, dar vieno nepradejes jau kita planuoju.aisku jau tuoj pradesiu bulkinimo kirsa ir veliau apie cuttinima reikes galvot, tai kad veliau galvos sukt nereiktu klausimas koki ryskinimui kursa daryt? Trecias kursas aplamai. Manau noresiu propa isbandyt ir prie jo dar pora dajungt.Daug nesigaudau is tikro.gal trenas? Ar treciam kursui per stipru? Pirma dariau su tren a(zinau jau kad nereikejo). Nuomoniu gal bus? Daug laseko reiks nudegint,kokia 10kg minimum

10 kg laseko...🙄 Valgyk svariai ir nereiks po 10 kg lasekiu degint po to... Ir jei imt 10 kg riebalo tai cia jau labai daug... Gal tu pirma nusimesk nors puse ir tik tada galvok apie kursa. Kitas dalykas kam tau bulkinimo kursas kai reikia mest lasini? Ar tu cia per kursa planuoji 10 kg riebalo uzsimest...?

Neprisijungęs

 
Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#19816 2016-07-22 14:04

Re: Kursai

Zuikis13 rašė:

Musu foruma skaityti tas pats, kas skambinti i telefonu knugoje pirma pasitaikiusi numeri ir klausti ar čia superka piena.

Paieska labai padeda👍 O siaip tai du postai i tema 50 apie bet ka tik ne apie ka reikia... Kad ir dabar paskutiniai trys puslapiai bus realiai kokie 5 postai i tema...

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#19817 2016-07-22 22:11

Re: Kursai

Taskentas rašė:

<3 fitness rašė:

Mintys vis apie kursus sukasi,norisi gerai issideliot susistatyt viska, dar vieno nepradejes jau kita planuoju.aisku jau tuoj pradesiu bulkinimo kirsa ir veliau apie cuttinima reikes galvot, tai kad veliau galvos sukt nereiktu klausimas koki ryskinimui kursa daryt? Trecias kursas aplamai. Manau noresiu propa isbandyt ir prie jo dar pora dajungt.Daug nesigaudau is tikro.gal trenas? Ar treciam kursui per stipru? Pirma dariau su tren a(zinau jau kad nereikejo). Nuomoniu gal bus? Daug laseko reiks nudegint,kokia 10kg minimum

10 kg laseko...🙄 Valgyk svariai ir nereiks po 10 kg lasekiu degint po to... Ir jei imt 10 kg riebalo tai cia jau labai daug... Gal tu pirma nusimesk nors puse ir tik tada galvok apie kursa. Kitas dalykas kam tau bulkinimo kursas kai reikia mest lasini? Ar tu cia per kursa planuoji 10 kg riebalo uzsimest...?

Gal net nesigincysiu apie nieka su tavim. Tures kas ka pasiulyt i tema, parasys..
Prikursuosiu cia raumenu prixujarinsiu paskui be aas dietinsiuos as tau ir kur tie gainsai nueis idomu. Man ne 10kg svorio reik numest,as apytiksliai apie bodyfat galvoju, tu cia man siulai kaip naujokui mityba pasiderint. Pas mane mityba visada ant griezto. Gal farmoj ir naujokas,bet tikrai ne viskame. Del manes gali but ramus. Su klausimu nebent minciu turi susijusiu, ne tai ne

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2016-07-22 22:44)

Neprisijungęs

 
Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#19818 2016-07-22 22:50

Re: Kursai

As tau nieko nesiulau... Vieno tik nesuprantu 10 kg laseko deginimo ir griezta dieta... Kazkaip sunkiai man cia risasi, bet ka cia man tu juk grieztos dietos specas, sekmes augant...

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#19819 2016-07-22 23:07

Re: Kursai

Taskentas rašė:

As tau nieko nesiulau... Vieno tik nesuprantu 10 kg laseko deginimo ir griezta dieta... Kazkaip sunkiai man cia risasi, bet ka cia man tu juk grieztos dietos specas, sekmes augant...

Nu tu sekmes man nelinkek, kaip as augu tu taip turbut neaugsi niekados big_smile buvau daug prirases bet ner prasmes. Mano zinutes aplenk kita karta. Pats pas normalius patarimu klausi juk maciau, dar tau anksti patareju but. Peace

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2016-07-22 23:18)

Neprisijungęs

 
Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#19820 2016-07-22 23:23

Re: Kursai

<3 fitness rašė:

Taskentas rašė:

As tau nieko nesiulau... Vieno tik nesuprantu 10 kg laseko deginimo ir griezta dieta... Kazkaip sunkiai man cia risasi, bet ka cia man tu juk grieztos dietos specas, sekmes augant...

Nu tu sekmes man nelinkek, kaip as augu tu taip turbut neaugsi niekados big_smile buvau daug prirases bet ner prasmes. Mano zinutes aplenk kita karta. Pats pas normalius patarimu klausi juk maciau, dar tau anksti patareju but. Peace

As tau ir nepatarineju, o kad as taip neaugsiu, kaip tu tai faktu faktas...

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#19821 2016-07-23 09:22

Re: Kursai

<3 fitness rašė:

Mintys vis apie kursus sukasi,norisi gerai issideliot susistatyt viska, dar vieno nepradejes jau kita planuoju.aisku jau tuoj pradesiu bulkinimo kirsa ir veliau apie cuttinima reikes galvot, tai kad veliau galvos sukt nereiktu klausimas koki ryskinimui kursa daryt? Trecias kursas aplamai. Manau noresiu propa isbandyt ir prie jo dar pora dajungt.Daug nesigaudau is tikro.gal trenas? Ar treciam kursui per stipru? Pirma dariau su tren a(zinau jau kad nereikejo). Nuomoniu gal bus? Daug laseko reiks nudegint,kokia 10kg minimum

Siulyciau kolkas nesukt galvos apie sekanti kursa, nebent planuoja tilta daryti ir sesti po to iskart velsesti. Jei planuoji PCT daryti tai per pct ar po jo ir sugalvosi, kol lauksi, kad viskas atsistatytu, pamatysi, kas ten uzaugo ir matysis ar dar auginti reikia mases ar gali planuoti kursa nusimest riebalus. Cia menesiu menesiu nereikia, kad sugalvotum suplanuotum, per viena diena viska susiplanuosi ir viskas, liks tik susipirkt smile

Paskutinį kartą taisė bender (2016-07-23 09:24)

Prisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#19822 2016-07-23 12:18

Re: Kursai

Gal ir gerai sakai. O PCT tai aisku planuoju smile

Neprisijungęs

 
MrChaos
Išmestas
Registravosi: 2015-07-29
Žinutės: 60
Atsiliepimai: 0

#19823 2016-07-24 07:06

Re: Kursai

radau toki 16 savaiciu kursa pirmas 10 savaiciu test e , boldenone, tren e, dianabol, ir poto likusias 6 savaites test propionate, tren a, masteron, winstrol. samone ar nelabai?

Neprisijungęs

 
GiedriusQ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-26
Žinutės: 396
Atsiliepimai: 5

#19824 2016-07-24 08:25

Re: Kursai

MrChaos rašė:

radau toki 16 savaiciu kursa pirmas 10 savaiciu test e , boldenone, tren e, dianabol, ir poto likusias 6 savaites test propionate, tren a, masteron, winstrol. samone ar nelabai?

kazko mazai prepu; reiktu dar y tarpus pametyti turika, anavara, deca, prima, dar reiktu keistalioti testa vis y susta/omna/cypa, tada nuvarai pas dealeri, paduodi sarasa, jis tau sudarys gera kursa ir bus su nuolaida, nes paimsi visus likucius is jo

Neprisijungęs

 
MrChaos
Išmestas
Registravosi: 2015-07-29
Žinutės: 60
Atsiliepimai: 0

#19825 2016-07-24 08:36

Re: Kursai

GiedriusQ rašė:

MrChaos rašė:

radau toki 16 savaiciu kursa pirmas 10 savaiciu test e , boldenone, tren e, dianabol, ir poto likusias 6 savaites test propionate, tren a, masteron, winstrol. samone ar nelabai?

kazko mazai prepu; reiktu dar y tarpus pametyti turika, anavara, deca, prima, dar reiktu keistalioti testa vis y susta/omna/cypa, tada nuvarai pas dealeri, paduodi sarasa, jis tau sudarys gera kursa ir bus su nuolaida, nes paimsi visus likucius is jo

https://imgflip.com/s/meme/Black-Girl-Wat.jpg

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net