Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

kaunas1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-01
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1 2009-11-07 20:23

40 metu

man 40 metu.nesu kukulturizmo gerbejas,bet sportuoju patoviai.palyginus daznai ir stanga pakilnoju.mano tikslas nera raumenu pumpavimas ar beprotiskas ju auginimas:).paprasciausiai stengiuos buti geroje formoje.idomu butu suzinoti jusu nuomemone.kokia treniruociu sistema naudoti(kiek dienu,kaip paskirstyti),kokius pratimus dazniau daryt.kokius papildus panaudoti.vienu zodziu kas ka manote.buciau dekingas

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#2 2009-11-07 21:06

Re: 40 metu

kaunas1 rašė:

man 40 metu.nesu kukulturizmo gerbejas,bet sportuoju patoviai.palyginus daznai ir stanga pakilnoju.mano tikslas nera raumenu pumpavimas ar beprotiskas ju auginimas:).paprasciausiai stengiuos buti geroje formoje.idomu butu suzinoti jusu nuomemone.kokia treniruociu sistema naudoti(kiek dienu,kaip paskirstyti),kokius pratimus dazniau daryt.kokius papildus panaudoti.vienu zodziu kas ka manote.buciau dekingas

Na tai sportuok pagal full body 2-3 kart per savaite, valgyk sveikai, vitaminu isigyk, to atrodyti sveikai pilnai uztenka.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3 2009-11-07 21:10

Re: 40 metu

vitaminai su bcaa gerai smile del treniruociu cia pagal save, programos aisku reikia siokios tokios, bet svoriai neturi buti dideli, viskas daroma letai ir taisyklingai,kad raumuo jaustu kruvi visos amplitudes metu. del raumenu tai tokiam amziuj naturaliai ne ka jau ir bepadarysi, labai zemas testo ir hgh lygis smile

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#4 2009-11-07 22:52

Re: 40 metu

http://www.kulturizmas.net/forumas/t626 … au-ar-gali pasiskaityk temu labai daug jei kas neaisku rasyt i sita skilti

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net