Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nebukdurnas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-12-06
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#76 2007-12-06 16:12

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Turiu tiesią Štangą 30 kg tokia seną rusijos laikų ;DDD 2 hantėlius 5 kg ir skersinį...
Gal galetumet kokia programą sudaryt 3 dienų...smile bučiau labai dėkingas...wink man 14m mano ūgic 163cm svoris 50kg:)

Paskutinį kartą taisė nebukdurnas (2007-12-06 16:18)

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#77 2007-12-06 16:41

Re: Treniruotės namų sąlygomis

na 50 kg tikrai mažai.

su štanga daryk spaudimą.
m trauką.
prisitraukimus ant skersinio (kol padarysi 15 prisitraukimų daryk pečių plotyje, paskui vis plačiau daryk)
su hanteliais bicepsą daryk. (nes ant pečių su 5 nepadirbsi)
plėšimas su hanteliais.
ant kojų pritūpimai (be svorio, nes ir taip jaunas esi, kai 100 padarysi nesunkiai imk į rankas 5 kg hantelius ir su jais tupinėk tada)

na prgorama nepergeriausia, bet su tokiais įrankiais tai daugiau nieko nenuveiksi ypač, kai nežinau tavo galymybių. pakartojimus daryk tol kol nebgalėsi.

Paskutinį kartą taisė jamada (2007-12-06 16:46)

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#78 2007-12-06 16:56

Re: Treniruotės namų sąlygomis

jamada rašė:

na 50 kg tikrai mažai.

su štanga daryk spaudimą.
m trauką.
prisitraukimus
su hanteliais bicepsą daryk. (nes ant pečių su 5 nepadirbsi)
plėšimas su hanteliais.
ant kojų pritūpimai (be svorio, nes ir taip jaunas esi, kai 100 padarysi nesunkiai imk į rankas 5 kg hantelius ir ju jaus tupinėk tada)

na prgorama nepergeriausia, bet su tokiais įrankiais tai daugiau nieko nenuveiksi tpač, kai nežinau tavo galymybių. pakartojimus daryk tol kol nebgalėsi.

šiaip kiek užmatęs paties žinutes esu, nemanau kad esi pakankamai kompetentingas, švaistytis patarimais...
šiaip petukai yra stipresni negu bicepsas.. ir nesvaik su tais šimtais pritupimų.. 
tegul ema normalią programą 2-3 dienų.. išmeta pratimus kuriems atlikti neturi inventoriaus. daryt 2-3 priėjimus 10-12 gražių pakartojimų

Neprisijungęs

 
nebukdurnas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-12-06
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#79 2007-12-06 17:09

Re: Treniruotės namų sąlygomis

dekui smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#80 2007-12-07 21:05

Re: Treniruotės namų sąlygomis

TZR rašė:

jamada rašė:

na 50 kg tikrai mažai.

su štanga daryk spaudimą.
m trauką.
prisitraukimus
su hanteliais bicepsą daryk. (nes ant pečių su 5 nepadirbsi)
plėšimas su hanteliais.
ant kojų pritūpimai (be svorio, nes ir taip jaunas esi, kai 100 padarysi nesunkiai imk į rankas 5 kg hantelius ir ju jaus tupinėk tada)

na prgorama nepergeriausia, bet su tokiais įrankiais tai daugiau nieko nenuveiksi tpač, kai nežinau tavo galymybių. pakartojimus daryk tol kol nebgalėsi.

šiaip kiek užmatęs paties žinutes esu, nemanau kad esi pakankamai kompetentingas, švaistytis patarimais...
šiaip petukai yra stipresni negu bicepsas.. ir nesvaik su tais šimtais pritupimų.. 
tegul ema normalią programą 2-3 dienų.. išmeta pratimus kuriems atlikti neturi inventoriaus. daryt 2-3 priėjimus 10-12 gražių pakartojimų

na tu pažiūrėk, kaip jis atrodo tongue lengviausiai pasakyt imk iš pagrindio psl programą. beto pažiūrėk į jo metus ir masę. jei jis tokių metų ir tokio didumo būdamas pradės daryt, kaip patyręs kačiokas+ nemokėdamas technikos abejoju ar kas gero gausis tongue beto abejoju ar jis su 5kg padarytų 12 mostų į šalis petukams. taigi nemanau, kad ką blogai pasakiau. na dėl pritupimų, sakai su 100 nesvaigt. tai gal jam dėt štangą ant pečių esant 160 cm ūgio. tzr sakai jam daryt po 10-12 pakartojimų. o ką jam daryt jei jis su 5 kg ant bico padaro 20 pakartojimų, o su 30 kg štanga nepadaro nei vieno. na ir čia sporto pabaiga, pagal tave išeina. nežinau, bet jūs nepasidarykit teorinukais žmonėmis. visi tik yra susikoncentravę ties jėga ir mase. jam užtektų  sutvirtėt ir  truputį pkoreguot kūno linijas. na aš patariu, o tu kaip nori daryk. aš sakau iš patirties. tzr sako iš teorijos. kaip nori taip daryk. bet kai toks būdamas susi.... sveikatą ilgai gailėsis.

Paskutinį kartą taisė jamada (2007-12-07 21:18)

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#81 2007-12-08 01:19

Re: Treniruotės namų sąlygomis

jamada rašė:

TZR rašė:

jamada rašė:

na 50 kg tikrai mažai.

su štanga daryk spaudimą.
m trauką.
prisitraukimus
su hanteliais bicepsą daryk. (nes ant pečių su 5 nepadirbsi)
plėšimas su hanteliais.
ant kojų pritūpimai (be svorio, nes ir taip jaunas esi, kai 100 padarysi nesunkiai imk į rankas 5 kg hantelius ir ju jaus tupinėk tada)

na prgorama nepergeriausia, bet su tokiais įrankiais tai daugiau nieko nenuveiksi tpač, kai nežinau tavo galymybių. pakartojimus daryk tol kol nebgalėsi.

šiaip kiek užmatęs paties žinutes esu, nemanau kad esi pakankamai kompetentingas, švaistytis patarimais...
šiaip petukai yra stipresni negu bicepsas.. ir nesvaik su tais šimtais pritupimų.. 
tegul ema normalią programą 2-3 dienų.. išmeta pratimus kuriems atlikti neturi inventoriaus. daryt 2-3 priėjimus 10-12 gražių pakartojimų

na tu pažiūrėk, kaip jis atrodo tongue lengviausiai pasakyt imk iš pagrindio psl programą. beto pažiūrėk į jo metus ir masę. jei jis tokių metų ir tokio didumo būdamas pradės daryt, kaip patyręs kačiokas+ nemokėdamas technikos abejoju ar kas gero gausis tongue beto abejoju ar jis su 5kg padarytų 12 mostų į šalis petukams. taigi nemanau, kad ką blogai pasakiau. na dėl pritupimų, sakai su 100 nesvaigt. tai gal jam dėt štangą ant pečių esant 160 cm ūgio. tzr sakai jam daryt po 10-12 pakartojimų. o ką jam daryt jei jis su 5 kg ant bico padaro 20 pakartojimų, o su 30 kg štanga nepadaro nei vieno. na ir čia sporto pabaiga, pagal tave išeina. nežinau, bet jūs nepasidarykit teorinukais žmonėmis. visi tik yra susikoncentravę ties jėga ir mase. jam užtektų  sutvirtėt ir  truputį pkoreguot kūno linijas. na aš patariu, o tu kaip nori daryk. aš sakau iš patirties. tzr sako iš teorijos. kaip nori taip daryk. bet kai toks būdamas susi.... sveikatą ilgai gailėsis.

pagr. puslapyje yra rimtos programos sudarytos atsižvelgiant į daug aspektų, reikalingų raumenims auginti.. ir iš jų vaikinukas gaus daugiau naudos nei iš tavo filosofijų... + dėl technikos nemokėjimo ir siulau 12 pakartojimų... mostai į šalis? wtf?... su tokiu kūno svoriu apie tokius pratimus nereikia galvot.. vat priėjau ir prie vietos kur susivėlei ir pats sau prieštarauji...kas čia blogo daryt normaliai pritūpimus su štanga ant pečių? tipo ūgis nebedidės... tai tada kodėl m.trauką siūlai jam daryt... ir išvis su tuo ūgiu... dar meteliai kiti ir išstyps vaikis, štangos čia įtakos neduoda didelės... jei su 5kg lenkimo 20 pakartojimų padaro, tai tegul daro su 8 kg 12 pakartojimų...sakai jam užtektų sutvirtėt ir truputų pakoreguoti kūno linijas... iki normalaus ir sveiko kūno jam dar kokių 15 kg reikėtų... + su laiku ūgis didės, tai atatinkamai ir svorio kartelę reikės kelti.. tavo patirtis... smile nemanau kad labai jau tos patirties užkaupęs esi wink o mano teorijoje yra sukaupta ne vieno atleto patirtis ir mokslininkų tyrimai..
sveikatos niekas nesusivarys darydamas viską su protu...
tiek iš mano pusės

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#82 2007-12-12 14:04

Re: Treniruotės namų sąlygomis

TZR rašė:

jamada rašė:

TZR rašė:

šiaip kiek užmatęs paties žinutes esu, nemanau kad esi pakankamai kompetentingas, švaistytis patarimais...
šiaip petukai yra stipresni negu bicepsas.. ir nesvaik su tais šimtais pritupimų.. 
tegul ema normalią programą 2-3 dienų.. išmeta pratimus kuriems atlikti neturi inventoriaus. daryt 2-3 priėjimus 10-12 gražių pakartojimų

na tu pažiūrėk, kaip jis atrodo tongue lengviausiai pasakyt imk iš pagrindio psl programą. beto pažiūrėk į jo metus ir masę. jei jis tokių metų ir tokio didumo būdamas pradės daryt, kaip patyręs kačiokas+ nemokėdamas technikos abejoju ar kas gero gausis tongue beto abejoju ar jis su 5kg padarytų 12 mostų į šalis petukams. taigi nemanau, kad ką blogai pasakiau. na dėl pritupimų, sakai su 100 nesvaigt. tai gal jam dėt štangą ant pečių esant 160 cm ūgio. tzr sakai jam daryt po 10-12 pakartojimų. o ką jam daryt jei jis su 5 kg ant bico padaro 20 pakartojimų, o su 30 kg štanga nepadaro nei vieno. na ir čia sporto pabaiga, pagal tave išeina. nežinau, bet jūs nepasidarykit teorinukais žmonėmis. visi tik yra susikoncentravę ties jėga ir mase. jam užtektų  sutvirtėt ir  truputį pkoreguot kūno linijas. na aš patariu, o tu kaip nori daryk. aš sakau iš patirties. tzr sako iš teorijos. kaip nori taip daryk. bet kai toks būdamas susi.... sveikatą ilgai gailėsis.

pagr. puslapyje yra rimtos programos sudarytos atsižvelgiant į daug aspektų, reikalingų raumenims auginti.. ir iš jų vaikinukas gaus daugiau naudos nei iš tavo filosofijų... + dėl technikos nemokėjimo ir siulau 12 pakartojimų... mostai į šalis? wtf?... su tokiu kūno svoriu apie tokius pratimus nereikia galvot.. vat priėjau ir prie vietos kur susivėlei ir pats sau prieštarauji...kas čia blogo daryt normaliai pritūpimus su štanga ant pečių? tipo ūgis nebedidės... tai tada kodėl m.trauką siūlai jam daryt... ir išvis su tuo ūgiu... dar meteliai kiti ir išstyps vaikis, štangos čia įtakos neduoda didelės... jei su 5kg lenkimo 20 pakartojimų padaro, tai tegul daro su 8 kg 12 pakartojimų...sakai jam užtektų sutvirtėt ir truputų pakoreguoti kūno linijas... iki normalaus ir sveiko kūno jam dar kokių 15 kg reikėtų... + su laiku ūgis didės, tai atatinkamai ir svorio kartelę reikės kelti.. tavo patirtis... smile nemanau kad labai jau tos patirties užkaupęs esi wink o mano teorijoje yra sukaupta ne vieno atleto patirtis ir mokslininkų tyrimai..
sveikatos niekas nesusivarys darydamas viską su protu...
tiek iš mano pusės

ir iš mano pusės tiek tongue sakai su 20 pakartojimų jam reik 8 kg tai jis sako, kad neturi to 8 kg.  sakai rimtos programos pirmame puslapyje. man tai jos neatrodo geros. pats dariau ir darysiuos sau programas. niekas nesako jam m-traukos daryt 5x5, kad stuburas šaibom eitų. na gal ir nėra tokia didelė patirtis, kaip tavo, nes aš jaunas, bet aš turėjęs esu  tokių traumų ir tokių išgyvenimų, tad žinau ką reikia, kaip ir kodėl daryt. aš tik noriu kitiems patart mokytis iš mano klaidų. kvailas ne tas, kuris padaro klaidą tongue kvailas tas, kuris klaidą pakartoja.

Paskutinį kartą taisė jamada (2007-12-12 14:05)

Neprisijungęs

 
Modestas16
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-12-14
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#83 2007-12-15 10:00

Re: Treniruotės namų sąlygomis

as jau kai y  sale neturesiu lt  tai namie sportuosiu bet nemesiu

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#84 2007-12-15 10:27

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Modestas16 rašė:

as jau kai y  sale neturesiu lt  tai namie sportuosiu bet nemesiu

maladiec nykstys. kokius įrankius na mie turi?

Neprisijungęs

 
BeBe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-12-17
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#85 2007-12-17 00:55

Re: Treniruotės namų sąlygomis

gal kas galit padeti? roll


neturiu nei stangu nei hanteliu namuose, reike patarimu kaip augintis raumenukus be yrankiu wink

darau namie atsispaudimus, atsilekimus, vazineju su "roliku" bebe

patarkit ka kaip daryt? hmm
gal kokia programele 3-4 dienu?


plz isaiskinkit ne moksliskai big_smile jk tongue

ta prasme be tu stumimu ir pan, nes man jie nieko nesako smile
sakykit kiek atsilekimu atsispaudimu daryti....


aciu :}

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#86 2007-12-17 14:12

Re: Treniruotės namų sąlygomis

nebandei temos perskaityt prieš rašydamas? Nieko juk daug neprigalvosi, o viskas jau parašyta.

Neprisijungęs

 
Istroikas21
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-11
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#87 2008-01-11 19:09

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Labas , as noreciau ir sportuot namu salygomis ir turiu hantelius . kokiu pratimu pasiulytume kad galeciau daryti su jais ir butu naudingi jie visiems raumenims.

Man: 20 metu
Svoris : 65kg
Ugis : 180 cm

Man patiko inteReo programa bet as noreciau padidint joa programos darymo skaiciu, bei apskritai daryti pratimu daugiau kurie naudingi visiems raumenims vienodai.hanteliai

Neprisijungęs

 
Aleksandras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-11-29
Žinutės: 301
Atsiliepimai: 0

#88 2008-01-11 21:04

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Istroikas21 rašė:

Labas , as noreciau ir sportuot namu salygomis ir turiu hantelius . kokiu pratimu pasiulytume kad galeciau daryti su jais ir butu naudingi jie visiems raumenims.

Man: 20 metu
Svoris : 65kg
Ugis : 180 cm

Man patiko inteReo programa bet as noreciau padidint joa programos darymo skaiciu, bei apskritai daryti pratimu daugiau kurie naudingi visiems raumenims vienodai.hanteliai

Klaidos nepadariai ? 65  kg? Gal valgyt geriau pradetum is pradziu.

Neprisijungęs

 
Parakan
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-11
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#89 2008-01-11 22:03

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki , norejau jusu patarimo . Neturiu galimybiu eiti i sporto kluba , tad bandau sportuoti namie . Kaip geriau mest svori ir paryskint raumenis? Ugis 195 svoris 115 . Turiu hantelius , turiu suoliuka atsilenkimam . Kardio ko nors aktyvaus nesiulykit , nes turiu problemu su desnes kojos keliu , buvo operuotas , operacija tarkim pusiau sekminga sad

Neprisijungęs

 
Istroikas21
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-11
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#90 2008-01-12 01:10

Re: Treniruotės namų sąlygomis

visu pirma mano nick istorikas21 nes klaida registruodamasis padariau smile As neatrodau toks istizes ir savo svori siaip cia teko salej but tai paemiau 60 kg 3 kart . Gal ir daugiau sugebeciau bet dabar kai gyvenu vilniuj tai sunkiai speciau suderint speciau trefkes su studijomis , krepsiniu ir dar teises zadu baigt laikyt nuo vasario, tad ir noriu kol kas namie padirbet:)

Neprisijungęs

 
Aleksandras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-11-29
Žinutės: 301
Atsiliepimai: 0

#91 2008-01-12 10:55

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Parakan rašė:

Sveiki , norejau jusu patarimo . Neturiu galimybiu eiti i sporto kluba , tad bandau sportuoti namie . Kaip geriau mest svori ir paryskint raumenis? Ugis 195 svoris 115 . Turiu hantelius , turiu suoliuka atsilenkimam . Kardio ko nors aktyvaus nesiulykit , nes turiu problemu su desnes kojos keliu , buvo operuotas , operacija tarkim pusiau sekminga sad

Tai tada visu pirma sesk ant geros dietos.

Neprisijungęs

 
Darėns
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-07
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#92 2008-02-08 21:21

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Gal kas patartumet kokia programa treniruojuosi nesenei (namu saligomis) ACIU:)smilesmile

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#93 2008-02-08 21:31

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Darėns rašė:

Gal kas patartumet kokia programa treniruojuosi nesenei (namu saligomis) ACIU:)smilesmile

kokius irankius turi?

Neprisijungęs

 
Darėns
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-07
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#94 2008-02-08 21:32

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Hanteliai skersinis stanga

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#95 2008-02-08 21:33

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Darėns rašė:

Hanteliai skersinis stanga

tai sita turetu but gera. tik pagal save kazka pakoreguot gali aisku
3-jų dienų programa - raumenų grupės išskirus kojas pradirbamos 2 kart per savaitę

1 diena (krūtinės raumenys, nugaros raumenys, dvigalvis žąsto raumuo)
1. Spaudimas kampu 3x 8-10
2. Hantelių spaudimas kampu 3x 8-10
3. Puloveris / arba plėšimas 2x 8-10
4. Prisitraukimai 3x 8-10
5. Štangos trauka pasilenkus 2x 8-10
6. Bicepsas su hanteliais 1-2x 8-10

2 diena (kojų raumenys, pečiai, trigalvio žąsto raumuo, dvigalvis žąsto raumuo)
1. Pritūpimai 3x 10-12
2. Kojų dvigalvis (m- trauka / arba lenkimas gulint staklėse) 3x 8-10
3. blauzda (treniruoklis / arba su štanga) 3x 14-15
4. Štangos spaudimas iš priekio / arba už galvos 3x 8-10
5. Mostai į šalis arba trapecija 2x 8-10
6. Tricepsas (spaudimas siaurai / arba lygiagretės) 1-2x8-10
7. Štangos lenkimas stovint 1-2x 8-10

3 diena (nugaros raumenys, krūtinės raumenys, trigalvio žąasto raumuo, pečiai)
1. 1 hantelio trauka pasilenkus 3 x 8-10
2. 1 štangos pusės trauka / arba horiz. troso trauka / arba svorio trauka staklėse 3x 8-10
3. Spaudimas ant lygaus 3x 8-10
4. Lygiagretės / arba plėšimas 2x 8-10
5. Prancūziškas / arba tricas su hanteliu 2x 8-10
6. Mostai į šalis 2x 8-10

Neprisijungęs

 
Darėns
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-07
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#96 2008-02-08 21:37

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Aciu:hanteliai:smile

Neprisijungęs

 
mantasss
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-01-19
Žinutės: 55
Atsiliepimai: 0

#97 2008-02-16 17:07

Re: Treniruotės namų sąlygomis

kaip paprascaiusiai pasidaryti yrengini lygiagretems?cool

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#98 2008-02-16 17:35

Re: Treniruotės namų sąlygomis

cia tipo atsispaudimams? as tai tarp dvieju kedziu kai reikia darau big_smile

Neprisijungęs

 
mantasss
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-01-19
Žinutės: 55
Atsiliepimai: 0

#99 2008-02-16 18:17

Re: Treniruotės namų sąlygomis

visaj gera mintis: bandysiu

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#100 2008-02-22 18:34

Re: Treniruotės namų sąlygomis

mantasss rašė:

visaj gera mintis: bandysiu

tik ziurek nenubildek su tom kedem bedarydamas smile
svarbiausia kad viskas butu stabilu stanga_v_r

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net