Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

geineris
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-07-25
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#301 2015-04-30 12:53

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Gal kas geret bio glucosamine mega? Kokie atsiliepimai? smile

Neprisijungęs

 
Zemuogiulitras
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2015-05-26
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#302 2015-05-26 18:42

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Sveiki,

Turiu rimtą problemą. Prieš metus intensyviai sportavau: bėgiojau( bent po 8km kasdien), o toliau sekdavo salė. Tačiau vienos treniruotės metu bėgant prasidėjo tokie kelio sąnarių skausmai, kad nebegalėjau nubėgt nei 300metrų. Kreipiausi į gydytojus: vieni sako, kad gali būt jaunatvinis artritas, kiti, kad sąnarius sudilinau rimtai bėgiodama ir pan. Žodžiu, skamba pasakymas, kad pasakyt.
Vartojau Flexit, sakė, kad turi kuo puikiausiai padėt, bet nepadėjo. O sportuot ir noriu ir reikia, tik tie sąnarių skausmai(užeina ir orui keičiantis ar ilgiau pasėdėjus) taip vargina ir kartais būna tokie stiprūs, jog apie kokius pritupimus galiu tik pasvajot.

Tai vat, gal kas esat susidūrę su šitokia bėda, gal žinot kažkokius papildus ar kažką rimčiau, nes jau apsikęst nebegaliu.

Esu mergina. Amžius 23, Ūgis 174cm, Svoris 61kg

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#303 2015-05-26 18:46

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Dar toks dalykas kaip cissus yra. Pats nebandęs, bet žmonės gerai kalba apie jį, pasidomėk smile

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#304 2015-05-26 19:05

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Zemuogiulitras rašė:

Sveiki,

Turiu rimtą problemą. Prieš metus intensyviai sportavau: bėgiojau( bent po 8km kasdien), o toliau sekdavo salė. Tačiau vienos treniruotės metu bėgant prasidėjo tokie kelio sąnarių skausmai, kad nebegalėjau nubėgt nei 300metrų. Kreipiausi į gydytojus: vieni sako, kad gali būt jaunatvinis artritas, kiti, kad sąnarius sudilinau rimtai bėgiodama ir pan. Žodžiu, skamba pasakymas, kad pasakyt.
Vartojau Flexit, sakė, kad turi kuo puikiausiai padėt, bet nepadėjo. O sportuot ir noriu ir reikia, tik tie sąnarių skausmai(užeina ir orui keičiantis ar ilgiau pasėdėjus) taip vargina ir kartais būna tokie stiprūs, jog apie kokius pritupimus galiu tik pasvajot.

Tai vat, gal kas esat susidūrę su šitokia bėda, gal žinot kažkokius papildus ar kažką rimčiau, nes jau apsikęst nebegaliu.

Esu mergina. Amžius 23, Ūgis 174cm, Svoris 61kg

begiojimo geriau atsisakyk, sanariai padekos,geriau pakeisk i plaukiojima, is papildu NEM geras dalykas sanariam, sekmes

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#305 2015-05-27 16:55

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Diky rašė:

Dar toks dalykas kaip cissus yra. Pats nebandęs, bet žmonės gerai kalba apie jį, pasidomėk smile

cissus geras dalykas

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#306 2015-05-27 16:57

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Globetrotter rašė:

Zemuogiulitras rašė:

Sveiki,

Turiu rimtą problemą. Prieš metus intensyviai sportavau: bėgiojau( bent po 8km kasdien), o toliau sekdavo salė. Tačiau vienos treniruotės metu bėgant prasidėjo tokie kelio sąnarių skausmai, kad nebegalėjau nubėgt nei 300metrų. Kreipiausi į gydytojus: vieni sako, kad gali būt jaunatvinis artritas, kiti, kad sąnarius sudilinau rimtai bėgiodama ir pan. Žodžiu, skamba pasakymas, kad pasakyt.
Vartojau Flexit, sakė, kad turi kuo puikiausiai padėt, bet nepadėjo. O sportuot ir noriu ir reikia, tik tie sąnarių skausmai(užeina ir orui keičiantis ar ilgiau pasėdėjus) taip vargina ir kartais būna tokie stiprūs, jog apie kokius pritupimus galiu tik pasvajot.

Tai vat, gal kas esat susidūrę su šitokia bėda, gal žinot kažkokius papildus ar kažką rimčiau, nes jau apsikęst nebegaliu.

Esu mergina. Amžius 23, Ūgis 174cm, Svoris 61kg

begiojimo geriau atsisakyk, sanariai padekos,geriau pakeisk i plaukiojima, is papildu NEM geras dalykas sanariam, sekmes

pritariu, begiojimas tikrai drozia sanarius.. ir ypac drozia netaisyklingas begiojimas ir dar su netinkama avalyne.
vazineti pvz su dviraciu butu daug sveikiau sanariams

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#307 2015-05-27 19:02

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

emexas rašė:

Globetrotter rašė:

Zemuogiulitras rašė:

Sveiki,

Turiu rimtą problemą. Prieš metus intensyviai sportavau: bėgiojau( bent po 8km kasdien), o toliau sekdavo salė. Tačiau vienos treniruotės metu bėgant prasidėjo tokie kelio sąnarių skausmai, kad nebegalėjau nubėgt nei 300metrų. Kreipiausi į gydytojus: vieni sako, kad gali būt jaunatvinis artritas, kiti, kad sąnarius sudilinau rimtai bėgiodama ir pan. Žodžiu, skamba pasakymas, kad pasakyt.
Vartojau Flexit, sakė, kad turi kuo puikiausiai padėt, bet nepadėjo. O sportuot ir noriu ir reikia, tik tie sąnarių skausmai(užeina ir orui keičiantis ar ilgiau pasėdėjus) taip vargina ir kartais būna tokie stiprūs, jog apie kokius pritupimus galiu tik pasvajot.

Tai vat, gal kas esat susidūrę su šitokia bėda, gal žinot kažkokius papildus ar kažką rimčiau, nes jau apsikęst nebegaliu.

Esu mergina. Amžius 23, Ūgis 174cm, Svoris 61kg

begiojimo geriau atsisakyk, sanariai padekos,geriau pakeisk i plaukiojima, is papildu NEM geras dalykas sanariam, sekmes

pritariu, begiojimas tikrai drozia sanarius.. ir ypac drozia netaisyklingas begiojimas ir dar su netinkama avalyne.
vazineti pvz su dviraciu butu daug sveikiau sanariams

Esu kalbėjęs su maratonininkais. Jie man sakė, kad mokslinėje litaratūroje nėra rasto jokios koreliacijos tarp sąnarių būklės ir bėgiojimo. Pats netikrinau, nesidomėjau..

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#308 2015-05-27 19:09

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Zuikis13 rašė:

emexas rašė:

Globetrotter rašė:


begiojimo geriau atsisakyk, sanariai padekos,geriau pakeisk i plaukiojima, is papildu NEM geras dalykas sanariam, sekmes

pritariu, begiojimas tikrai drozia sanarius.. ir ypac drozia netaisyklingas begiojimas ir dar su netinkama avalyne.
vazineti pvz su dviraciu butu daug sveikiau sanariams

Esu kalbėjęs su maratonininkais. Jie man sakė, kad mokslinėje litaratūroje nėra rasto jokios koreliacijos tarp sąnarių būklės ir bėgiojimo. Pats netikrinau, nesidomėjau..

ziurint ka tyre.. jei maratonininkus, tai jie labai lengvi, jiems sanariams tenka daug mazesnis kruvis, negu turintiems virssvorio

Neprisijungęs

 
Zemuogiulitras
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2015-05-26
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#309 2015-05-27 22:10

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Pas mane keliai nuo vaikystės traškėjo tai niekuomet ir nesureikšminau.O viršsvorio niekuomet neturėjau (gyvenau tose KMI ribose tik paskutiniu metu užssisirpinau 4kilogramus, kada maistas tapo guodimosi priemone, o ne fuel to live). O tie skausmai ir daktarų spėlionės atsirado po sportavimo. Bėgimą buvau pakeitusi plaukimu, tai buvo tikrai geriau, bet po dažnesnių plaukimų irgi išlįsdavo maudimas toks.
Dabar jau vienintelis noras tik kad praeitų tie skausmai ir po trupučiuka galėčiau vėl sportuot.

Neprisijungęs

 
vaidas1027
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-28
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#310 2015-06-29 01:22

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Sveiki, pas mane problemėlė su pečiu, yra sausgyslės uždegimas. Taip pat nuo sen traška sąnariai (keliai). Gal kažkam panaši problema buvo ir galite ką nors patarti?

Paskutinį kartą taisė vaidas1027 (2015-06-29 01:23)

Neprisijungęs

 
kvazaras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-09
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#311 2015-06-29 02:55

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Zemuogiulitras rašė:

Pas mane keliai nuo vaikystės traškėjo tai niekuomet ir nesureikšminau.O viršsvorio niekuomet neturėjau (gyvenau tose KMI ribose tik paskutiniu metu užssisirpinau 4kilogramus, kada maistas tapo guodimosi priemone, o ne fuel to live). O tie skausmai ir daktarų spėlionės atsirado po sportavimo. Bėgimą buvau pakeitusi plaukimu, tai buvo tikrai geriau, bet po dažnesnių plaukimų irgi išlįsdavo maudimas toks.
Dabar jau vienintelis noras tik kad praeitų tie skausmai ir po trupučiuka galėčiau vėl sportuot.

Eik pas daktarus ir prašyk magnetinio rezoranso, nieko čia geriau tikrai nesugalvosi. Gal meniskas bus plyses/iplyses, teks salint/apkarpyt, gal šiaip kas, ten matysis ir susidevejimas ir apskritai tikslesnio tyrimo aš nzn ar būna. Kai turėsi nuotraukas ir CD tada reginkis pas kokį sąnarių speca ir eik konsultacijos kaip gydyt. Aš irgi speliojau mėnesį, kol priėjo eilė pasidaryt, buvo plyse abu meniskai, isoperavo, bet 6metai kaip vis neina grysti į normalų sportą kada gali ruoštis nuo širdies. Ir šiaip jai pasikonsultuosi su gerais medikais tai jie paaiškins visa teisybė apie gliukozaminus ir t.t. Siūlau neryt kas papuola, ismesi pinigus ir tiek. Helorono rūgštys ir kitų dauguma injekcijų į kelia irgi lb protingai išpūsta reklama. Nedarau niekam antireklamos, tik pasidalinu skaudžią patirtim, teko bendraut su typo kietais Lt, USA daktarais, nuomonės visų panašios. Zdz pirmas žingsnis rezonansas, o burt iš kavos tirščių nevarke tikrai. Aš nzn dabar reikia eit pro spec komisija, kad ji gaut už dyką ar ne, jai mokėt tai jis nebus iš pigių, bet nereiks pora men eilėje laukti.

Paskutinį kartą taisė kvazaras (2015-06-29 02:57)

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#312 2015-06-29 10:51

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

kvazaras rašė:

Zemuogiulitras rašė:

Pas mane keliai nuo vaikystės traškėjo tai niekuomet ir nesureikšminau.O viršsvorio niekuomet neturėjau (gyvenau tose KMI ribose tik paskutiniu metu užssisirpinau 4kilogramus, kada maistas tapo guodimosi priemone, o ne fuel to live). O tie skausmai ir daktarų spėlionės atsirado po sportavimo. Bėgimą buvau pakeitusi plaukimu, tai buvo tikrai geriau, bet po dažnesnių plaukimų irgi išlįsdavo maudimas toks.
Dabar jau vienintelis noras tik kad praeitų tie skausmai ir po trupučiuka galėčiau vėl sportuot.

Eik pas daktarus ir prašyk magnetinio rezoranso, nieko čia geriau tikrai nesugalvosi. Gal meniskas bus plyses/iplyses, teks salint/apkarpyt, gal šiaip kas, ten matysis ir susidevejimas ir apskritai tikslesnio tyrimo aš nzn ar būna. Kai turėsi nuotraukas ir CD tada reginkis pas kokį sąnarių speca ir eik konsultacijos kaip gydyt. Aš irgi speliojau mėnesį, kol priėjo eilė pasidaryt, buvo plyse abu meniskai, isoperavo, bet 6metai kaip vis neina grysti į normalų sportą kada gali ruoštis nuo širdies. Ir šiaip jai pasikonsultuosi su gerais medikais tai jie paaiškins visa teisybė apie gliukozaminus ir t.t. Siūlau neryt kas papuola, ismesi pinigus ir tiek. Helorono rūgštys ir kitų dauguma injekcijų į kelia irgi lb protingai išpūsta reklama. Nedarau niekam antireklamos, tik pasidalinu skaudžią patirtim, teko bendraut su typo kietais Lt, USA daktarais, nuomonės visų panašios. Zdz pirmas žingsnis rezonansas, o burt iš kavos tirščių nevarke tikrai. Aš nzn dabar reikia eit pro spec komisija, kad ji gaut už dyką ar ne, jai mokėt tai jis nebus iš pigių, bet nereiks pora men eilėje laukti.

+

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#313 2015-06-29 17:49

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

vaidas1027 rašė:

Sveiki, pas mane problemėlė su pečiu, yra sausgyslės uždegimas. Taip pat nuo sen traška sąnariai (keliai). Gal kažkam panaši problema buvo ir galite ką nors patarti?

pas medikus buvai?

Paskutinį kartą taisė emexas (2015-06-29 17:49)

Neprisijungęs

 
vaidas1027
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-28
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#314 2015-06-29 18:44

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

emexas rašė:

vaidas1027 rašė:

Sveiki, pas mane problemėlė su pečiu, yra sausgyslės uždegimas. Taip pat nuo sen traška sąnariai (keliai). Gal kažkam panaši problema buvo ir galite ką nors patarti?

pas medikus buvai?

Buvau, tai dėl pečio darė magentinį rezonansą, tai ir pasakė kad sausgyslių uždegimas. Bet man tą petį vos vos skauda, tai aš ir galvoju ar yra kokių papildų ar taip ko vartot, kad sumažintų išvis tą skausmą. O dėl kelio tai tikrai nesuprantu kas darosi, darė ir jam magnetinį rezonansą, tai nieko nerado. Bet kai judino mano tą kelį(lankstė) tai sakė jis kai juda yra laisvesnis nei kitas.( nu kažką panašaus gydytoja sakė). Man jį dažniausiai skauda ne judesio metu, bet ramybės būsenoje

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#315 2015-06-29 18:50

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

vaidas1027 rašė:

emexas rašė:

vaidas1027 rašė:

Sveiki, pas mane problemėlė su pečiu, yra sausgyslės uždegimas. Taip pat nuo sen traška sąnariai (keliai). Gal kažkam panaši problema buvo ir galite ką nors patarti?

pas medikus buvai?

Buvau, tai dėl pečio darė magentinį rezonansą, tai ir pasakė kad sausgyslių uždegimas. Bet man tą petį vos vos skauda, tai aš ir galvoju ar yra kokių papildų ar taip ko vartot, kad sumažintų išvis tą skausmą. O dėl kelio tai tikrai nesuprantu kas darosi, darė ir jam magnetinį rezonansą, tai nieko nerado. Bet kai judino mano tą kelį(lankstė) tai sakė jis kai juda yra laisvesnis nei kitas.( nu kažką panašaus gydytoja sakė). Man jį dažniausiai skauda ne judesio metu, bet ramybės būsenoje

tuos uzdegimus galima su papildais apraminti, tik aisku ir poilsio duok jei labai ten skauda.
del kelio sunku pakomentuot. visiskai nejudinant skauda?

Neprisijungęs

 
vaidas1027
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-28
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#316 2015-06-29 19:32

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

O kokie papildai tiktų dėl to sausgyslės uždegimo? Na o dėl kelio, tai taip mistiškai pas mane. Man atrodo, kad kažkas gali būti su menisku. Bet nesu garantuotas, manau reikėtų dar kartą kad jį apžiūrėtų. O dėl skausmo tai būna ir judesio metu, bet ir kartais kai sėdžiu ar net guliu pradeda skaudėt, dažnai skausmas pasireiškia kai oras keičiasi

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#317 2015-06-29 19:35

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

vaidas1027 rašė:

O kokie papildai tiktų dėl to sausgyslės uždegimo? Na o dėl kelio, tai taip mistiškai pas mane. Man atrodo, kad kažkas gali būti su menisku. Bet nesu garantuotas, manau reikėtų dar kartą kad jį apžiūrėtų. O dėl skausmo tai būna ir judesio metu, bet ir kartais kai sėdžiu ar net guliu pradeda skaudėt, dažnai skausmas pasireiškia kai oras keičiasi

Daktaro reikia, vaistu, o ne papildu nuo uzdegimo...

Papildai stiprint sanariams, sausgyslem, raisciams, o ne gydyt.

Paskutinį kartą taisė BloodyZero (2015-06-29 19:35)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#318 2015-06-29 19:45

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

vaidas1027 rašė:

O kokie papildai tiktų dėl to sausgyslės uždegimo? Na o dėl kelio, tai taip mistiškai pas mane. Man atrodo, kad kažkas gali būti su menisku. Bet nesu garantuotas, manau reikėtų dar kartą kad jį apžiūrėtų. O dėl skausmo tai būna ir judesio metu, bet ir kartais kai sėdžiu ar net guliu pradeda skaudėt, dažnai skausmas pasireiškia kai oras keičiasi

standartinis trio: gliukozamino, MSM ir chondroitino + dametus cissus quadragularis turetu greitai pagereti. del konkreciu produktu gali kreiptis asmeniskai

o kas liecia keli, traskejimas+skaumas keiciantis orams - panasu i artrito pozymius. reiktu kremzles bukle patikrinti. siaip nesu specas toj srity, tik darau prielaida is to ka zinau

Paskutinį kartą taisė emexas (2015-06-29 19:46)

Neprisijungęs

 
Zemuogiulitras
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2015-05-26
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#319 2015-07-01 01:46

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Globetrotter rašė:

kvazaras rašė:

Zemuogiulitras rašė:

Pas mane keliai nuo vaikystės traškėjo tai niekuomet ir nesureikšminau.O viršsvorio niekuomet neturėjau (gyvenau tose KMI ribose tik paskutiniu metu užssisirpinau 4kilogramus, kada maistas tapo guodimosi priemone, o ne fuel to live). O tie skausmai ir daktarų spėlionės atsirado po sportavimo. Bėgimą buvau pakeitusi plaukimu, tai buvo tikrai geriau, bet po dažnesnių plaukimų irgi išlįsdavo maudimas toks.
Dabar jau vienintelis noras tik kad praeitų tie skausmai ir po trupučiuka galėčiau vėl sportuot.

Eik pas daktarus ir prašyk magnetinio rezoranso, nieko čia geriau tikrai nesugalvosi. Gal meniskas bus plyses/iplyses, teks salint/apkarpyt, gal šiaip kas, ten matysis ir susidevejimas ir apskritai tikslesnio tyrimo aš nzn ar būna. Kai turėsi nuotraukas ir CD tada reginkis pas kokį sąnarių speca ir eik konsultacijos kaip gydyt. Aš irgi speliojau mėnesį, kol priėjo eilė pasidaryt, buvo plyse abu meniskai, isoperavo, bet 6metai kaip vis neina grysti į normalų sportą kada gali ruoštis nuo širdies. Ir šiaip jai pasikonsultuosi su gerais medikais tai jie paaiškins visa teisybė apie gliukozaminus ir t.t. Siūlau neryt kas papuola, ismesi pinigus ir tiek. Helorono rūgštys ir kitų dauguma injekcijų į kelia irgi lb protingai išpūsta reklama. Nedarau niekam antireklamos, tik pasidalinu skaudžią patirtim, teko bendraut su typo kietais Lt, USA daktarais, nuomonės visų panašios. Zdz pirmas žingsnis rezonansas, o burt iš kavos tirščių nevarke tikrai. Aš nzn dabar reikia eit pro spec komisija, kad ji gaut už dyką ar ne, jai mokėt tai jis nebus iš pigių, bet nereiks pora men eilėje laukti.

+

Man darė MRT, nieko ten nepamatė tai irgi į akligatvį atsimušiau. Tai man jau peršasi išvada, jog jie būtent ir buria iš kavos tirščių

Neprisijungęs

 
apetitas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-04-02
Žinutės: 608
Atsiliepimai: 1

#320 2015-09-12 15:14

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Kokie yra geri papildai sąriams?

Neprisijungęs

 
chamelijon
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-22
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#321 2015-12-15 23:23

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Ka manot apie OLIMP GOLD GLUCOSAMINE 1000 gal kas bandet?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#322 2015-12-15 23:39

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

chamelijon rašė:

Ka manot apie OLIMP GOLD GLUCOSAMINE 1000 gal kas bandet?

gliukozamino sulfata geriau pirk

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#323 2016-01-27 16:49

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Laba diena,

Gal galite parekomenduoti papildą sąnariams, sausgyslėms, raiščiams kur įeitų gliukozaminas, MSM, chondroitinas +cissus quadragularis (Sparnuotasis lamstas), na ir heluronas. Flexite kažkaip mažoka jų, XXL Nutrition Joint Support - kaina jau labai kandžiojasi, Amix Osteo Ultra GelDrink 600 g - kažkaip per mažai norimų junginių  smile AMIX OPTI-PACK OSTEO-FLEX -  tik mėnesiui užtenka. Gal dar kokius žinote ir galite parekomenduoti geriausią variantą kokybės/kainos/galimo poveikio atžvilgiu? smile Na nežinau dėl grynų papildų,- kažkaip per daug maišalynės būtų.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#324 2016-01-27 16:55

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

enox rašė:

Laba diena,

Gal galite parekomenduoti papildą sąnariams, sausgyslėms, raiščiams kur įeitų gliukozaminas, MSM, chondroitinas +cissus quadragularis (Sparnuotasis lamstas), na ir heluronas. Flexite kažkaip mažoka jų, XXL Nutrition Joint Support - kaina jau labai kandžiojasi, Amix Osteo Ultra GelDrink 600 g - kažkaip per mažai norimų junginių  smile AMIX OPTI-PACK OSTEO-FLEX -  tik mėnesiui užtenka. Gal dar kokius žinote ir galite parekomenduoti geriausią variantą kokybės/kainos/galimo poveikio atžvilgiu? smile Na nežinau dėl grynų papildų,- kažkaip per daug maišalynės būtų.

nebuna tokio varianto kad viskas viename butu ir dar kainuotu nebrangiai

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#325 2016-03-18 21:07

Re: Papildai sąnariams, sausgyslėms, raiščiams

Verta profilaktiškai pagerti kažką sanariams? Kartais kelėnai patraška, bet nesureikšminu to, neskausmingai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net