Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1901 2012-03-22 00:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

Keinas rašė:

eimis74523 rašė:

Keinas rašė:


O dieve hmm, tai kiek laiko ta kineziterapija tektu daryti ? Nes dabar neeinu y sporto sale del rankos tai baigiu isproteti.

susirask kineziterapiauta jis viska tau paaiskins ,tie pratimai nera labai sunkus ir daug laiko neuzima geriau nedelsk.

Tai man chirurgas sako, kad jei skausmas nepraeis ir pns daryt reix echoskopija (ar kaip ten vadinasi tiksliai nzn) ir paskui ziures tai cia manau labai ilgai uztruks.
Tai as galeciau ligonineje uzsiregistruoti pas Kineziterapiauta ir tiesiog nueejas pasakyti sawo beda ir jis man patars ka daryti ? Ar, kad pas ji patekti ten reikia dar pas kitus eiti ?

eik pas gydytoja reabilitologa ir jis tau paskirs kineziterapija. cia lengviausias kelias. bet kartais poliklinikos situ bedu nesutvarko...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1902 2012-03-22 00:15

Re: Sporto medikas, klauskite!

lince rašė:

Na noreciau ir as pasiklaust. Noreciau broly isitemt i sale,bet nezinau kiek ir kaip jis galetu sportuot.
Jis serga cukralige ir turi tik viena inksta ir ta paty ne savo.

uuuu....cia rimtas atvejis. siaip rekomenduociau jam ne sale,  darba su kineziterapeutu. tokiam zmogui reikia ivertinti sveikats bukle, perziureti ligos istorija, nusistatyti saugias sportavimo ribas tada palengva pradeti darba bei stebeti, kaip jo organizmas reaguoja i kruvi. kad stebeti gerai - reikia medicininiu ziniu, tad tavo broliui rekomenduociau dirbti ne tavo , o gero kineziterapeuto prieziuroje. sekmes!

Neprisijungęs

 
Натурал
Atkaklus dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2012-02-29
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#1903 2012-03-22 00:23

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, sestadieni dirbau pilnai visas koju raumenu grupes maximumui, dar iki siandien skauda abi blauzdas labai jau stipriai, dirbu kasdien, fizinis darbas po 12 val, prisedu nors penkiom minutem ir nebegaliu atsistoti stipriai labai tempia blauzdas atrodo plysh kas tai ir ka geriau daryti? mankshta nepadeda

Neprisijungęs

 
Ciuvak
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1904 2012-03-22 16:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

kankina mane tokia problema.Kai darau sportuoju man traska alkune ir ja labai skauda. Rankas apsildau atrodo lyg ir gerai bet nepadeda. Ponas medikas madekit...

Neprisijungęs

 
Gintaras21
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-09-23
Žinutės: 814
Atsiliepimai: 6

#1905 2012-03-22 17:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

Ciuvak rašė:

kankina mane tokia problema.Kai darau sportuoju man traska alkune ir ja labai skauda. Rankas apsildau atrodo lyg ir gerai bet nepadeda. Ponas medikas madekit...

Man taspats karts nuo karto uzplaukia, desines rankos alkune, ypac kai troso trauka tricui darau, kazin kame cia problema?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1906 2012-03-22 18:19

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gintaras21 rašė:

Ciuvak rašė:

kankina mane tokia problema.Kai darau sportuoju man traska alkune ir ja labai skauda. Rankas apsildau atrodo lyg ir gerai bet nepadeda. Ponas medikas madekit...

Man taspats karts nuo karto uzplaukia, desines rankos alkune, ypac kai troso trauka tricui darau, kazin kame cia problema?

reiktu ziuret, kas ten jums traska. gar tricepsiukai truputi sutrumpeje. sunku pasakyti nemazius, nes alkune- pakankamai daug strukturu turintis sanarys. darykit gerai bicepsi ir tricepso istempimus pries ir po treniruotes. ziurekit, kaip keiciasi traskejimas. sekmes! wink

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1907 2012-03-22 18:22

Re: Sporto medikas, klauskite!

Натурал rašė:

Sveiki, sestadieni dirbau pilnai visas koju raumenu grupes maximumui, dar iki siandien skauda abi blauzdas labai jau stipriai, dirbu kasdien, fizinis darbas po 12 val, prisedu nors penkiom minutem ir nebegaliu atsistoti stipriai labai tempia blauzdas atrodo plysh kas tai ir ka geriau daryti? mankshta nepadeda

Siltas kompresas, pagulejimas siltoje vonioje, masazas, idealiai atlikti tempimo pratimai. jei skausmai nesibaigs, reiktu ziuret gyvai. Tai pasirodyk specams arba atvaziuok pas mane. smile

Paskutinį kartą taisė sportomedikas (2012-03-22 23:32)

Neprisijungęs

 
lince
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Norge
Registravosi: 2010-05-22
Žinutės: 192
Atsiliepimai: 0

#1908 2012-03-22 23:04

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

lince rašė:

Na noreciau ir as pasiklaust. Noreciau broly isitemt i sale,bet nezinau kiek ir kaip jis galetu sportuot.
Jis serga cukralige ir turi tik viena inksta ir ta paty ne savo.

uuuu....cia rimtas atvejis. siaip rekomenduociau jam ne sale,  darba su kineziterapeutu. tokiam zmogui reikia ivertinti sveikats bukle, perziureti ligos istorija, nusistatyti saugias sportavimo ribas tada palengva pradeti darba bei stebeti, kaip jo organizmas reaguoja i kruvi. kad stebeti gerai - reikia medicininiu ziniu, tad tavo broliui rekomenduociau dirbti ne tavo , o gero kineziterapeuto prieziuroje. sekmes!

Didelis ACIU smile

Neprisijungęs

 
Натурал
Atkaklus dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2012-02-29
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#1909 2012-03-23 14:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Натурал rašė:

Sveiki, sestadieni dirbau pilnai visas koju raumenu grupes maximumui, dar iki siandien skauda abi blauzdas labai jau stipriai, dirbu kasdien, fizinis darbas po 12 val, prisedu nors penkiom minutem ir nebegaliu atsistoti stipriai labai tempia blauzdas atrodo plysh kas tai ir ka geriau daryti? mankshta nepadeda

Siltas kompresas, pagulejimas siltoje vonioje, masazas, idealiai atlikti tempimo pratimai. jei skausmai nesibaigs, reiktu ziuret gyvai. Tai pasirodyk specams arba atvaziuok pas mane. smile

Dekui, pagulejau karshtoje vonioje siandien jau maziau tempia tikiuos rytoj jau praeis.

Kitas klausimas:skauda alkunes darant tricepca ypatingai su ranka uz galvos, atrodo ishnirs alkune svoriai iki 12kg (viena ranka) o lyna tempti i apacia galiu iki 30 kg (abejom) 15-17metu lankiau imtynes svorio kategorijos 57-64(jei teisingai pamenu), gerai viskas sekesi, emiau aukshtas vietas, tik po pusantru metu sporto pradejo augti lyg antros alkunes(ishorineje dalyje dar ir dabar truputi jauciasi) tokie kauliukai ir nuo kritimu atsiremimu i zeme man pradejo labai skaudeti del to ir meciau ta sporta shaka, treneriai tada sake kad taip ir turi buti, kame cia problema kad atsiliepia net siandiena?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1910 2012-03-23 22:00

Re: Sporto medikas, klauskite!

Натурал rašė:

sportomedikas rašė:

Натурал rašė:

Sveiki, sestadieni dirbau pilnai visas koju raumenu grupes maximumui, dar iki siandien skauda abi blauzdas labai jau stipriai, dirbu kasdien, fizinis darbas po 12 val, prisedu nors penkiom minutem ir nebegaliu atsistoti stipriai labai tempia blauzdas atrodo plysh kas tai ir ka geriau daryti? mankshta nepadeda

Siltas kompresas, pagulejimas siltoje vonioje, masazas, idealiai atlikti tempimo pratimai. jei skausmai nesibaigs, reiktu ziuret gyvai. Tai pasirodyk specams arba atvaziuok pas mane. smile

Dekui, pagulejau karshtoje vonioje siandien jau maziau tempia tikiuos rytoj jau praeis.

Kitas klausimas:skauda alkunes darant tricepca ypatingai su ranka uz galvos, atrodo ishnirs alkune svoriai iki 12kg (viena ranka) o lyna tempti i apacia galiu iki 30 kg (abejom) 15-17metu lankiau imtynes svorio kategorijos 57-64(jei teisingai pamenu), gerai viskas sekesi, emiau aukshtas vietas, tik po pusantru metu sporto pradejo augti lyg antros alkunes(ishorineje dalyje dar ir dabar truputi jauciasi) tokie kauliukai ir nuo kritimu atsiremimu i zeme man pradejo labai skaudeti del to ir meciau ta sporta shaka, treneriai tada sake kad taip ir turi buti, kame cia problema kad atsiliepia net siandiena?

na alkunes reiktu ziureti, bet manau, kad irgi sedi letinis uzdegimas, arba tiesiog per dideli svoriai. sumazink svorius ir stebek, kaip seksis. Raumuo svoriams adaptuojasi greiciau, nei sausgysles. tad raumuo lyg ir kelia, bet sausgysles prisitvirtinimo vieta skauda. siulau mazinti svorius ir tiek. sekmes!

Neprisijungęs

 
baikalasz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-08-09
Žinutės: 448
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1911 2012-03-23 22:13

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, turiu vel problema. Darant atsispaudymus (Spider-man Push-up) Tuo momentu, kai koja i prie pakeliu, jauciu stipru diegima, nezinau kaip cia kitaip issireiskus, per subine... Ten tas ravelis kur prasideda  pacioje pradzioje ir jauciu diegima (neissivaizduoju kaip tai vadinasi). Tad neissivaizduoju nuo ko tai gali buti ir kaip ta isgyditi.
Cia susigaudimui kaip  atsispaudimai atrodo 

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1912 2012-03-23 22:27

Re: Sporto medikas, klauskite!

baikalasz rašė:

Sveiki, turiu vel problema. Darant atsispaudymus (Spider-man Push-up) Tuo momentu, kai koja i prie pakeliu, jauciu stipru diegima, nezinau kaip cia kitaip issireiskus, per subine... Ten tas ravelis kur prasideda  pacioje pradzioje ir jauciu diegima (neissivaizduoju kaip tai vadinasi). Tad neissivaizduoju nuo ko tai gali buti ir kaip ta isgyditi.
Cia susigaudimui kaip  atsispaudimai atrodo 

Manau neteisingai atlieki pratima, nes pratimas pakankamai sudetingas. reiktu pamatyt, kaip tu ji atlieki. Siaip skauda perdirginama stuburo kazkuri struktura ko gero, bet velgi, sunku pasakyti, tiksliai nezinant. Tiek tegaliu pakomentuoti...

Neprisijungęs

 
Натурал
Atkaklus dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2012-02-29
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#1913 2012-03-24 13:43

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Натурал rašė:

sportomedikas rašė:


Siltas kompresas, pagulejimas siltoje vonioje, masazas, idealiai atlikti tempimo pratimai. jei skausmai nesibaigs, reiktu ziuret gyvai. Tai pasirodyk specams arba atvaziuok pas mane. smile

Dekui, pagulejau karshtoje vonioje siandien jau maziau tempia tikiuos rytoj jau praeis.

Kitas klausimas:skauda alkunes darant tricepca ypatingai su ranka uz galvos, atrodo ishnirs alkune svoriai iki 12kg (viena ranka) o lyna tempti i apacia galiu iki 30 kg (abejom) 15-17metu lankiau imtynes svorio kategorijos 57-64(jei teisingai pamenu), gerai viskas sekesi, emiau aukshtas vietas, tik po pusantru metu sporto pradejo augti lyg antros alkunes(ishorineje dalyje dar ir dabar truputi jauciasi) tokie kauliukai ir nuo kritimu atsiremimu i zeme man pradejo labai skaudeti del to ir meciau ta sporta shaka, treneriai tada sake kad taip ir turi buti, kame cia problema kad atsiliepia net siandiena?

na alkunes reiktu ziureti, bet manau, kad irgi sedi letinis uzdegimas, arba tiesiog per dideli svoriai. sumazink svorius ir stebek, kaip seksis. Raumuo svoriams adaptuojasi greiciau, nei sausgysles. tad raumuo lyg ir kelia, bet sausgysles prisitvirtinimo vieta skauda. siulau mazinti svorius ir tiek. sekmes!

Tai kad as tricepsus darau karta i savaite, manau pakankamai didelis laiko tarpas jiems atsistatyti sugyti kas, galbut buvo pazeista per treniruote, neneigiu kad nepertempiau, nes treniruojuos ish shirdies, tai taip ir isheina, nes didinu svori kas savaite tricam ~1-2kg ir sakai sausgysles delto ir skauda?tada gal reiketu kelti kas dvi savaites kazkas tokio?jei tik tas busiu labai patenkintas kad tai ne kokia trauma.Pazistamas sportavo visa gyvenima igavo riesho trauma ir nebegali nieko su rankom bando ishlaikyti buvusia forma, bet ir tai nekaip sekasi..
Dekui uz patarimus.

Neprisijungęs

 
Lucaslt
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-22
Žinutės: 1747
Atsiliepimai: 2

#1914 2012-03-24 21:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

Laba diena,

Turiu viena problema, man visi visi sanariai traska, pirstru, koju, ranku, delnai (stipriau i kumsti suspaudziu delna sutraska apie 4 kartus) sanariai traska kaip nezinau kas, stuburas taippat, pritupiu - keliai sutraska, ciurna, man 15 metu, sporto kluba lankau tik apie 5 menesius, vartoju papildus Kalci, Vitamina C, ten tokias tabletes zoleliu ekstraktu.... Geriau apie pusantros savaites gliukozamina - nepadejo... sad  Vandeni vartoju kartais kaip priklauso kartais maziau. Omega 3 vartojau - taip pat nieko...Gal jūs esate susidure su tokiu paciu atveju ir padesite, prasau... aciu..

Paskutinį kartą taisė Lucaslt (2012-03-24 22:01)

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#1915 2012-03-24 22:17

Re: Sporto medikas, klauskite!

Lucaslt rašė:

Laba diena,

Turiu viena problema, man visi visi sanariai traska, pirstru, koju, ranku, delnai (stipriau i kumsti suspaudziu delna sutraska apie 4 kartus) sanariai traska kaip nezinau kas, stuburas taippat, pritupiu - keliai sutraska, ciurna, man 15 metu, sporto kluba lankau tik apie 5 menesius, vartoju papildus Kalci, Vitamina C, ten tokias tabletes zoleliu ekstraktu.... Geriau apie pusantros savaites gliukozamina - nepadejo... sad  Vandeni vartoju kartais kaip priklauso kartais maziau. Omega 3 vartojau - taip pat nieko...Gal jūs esate susidure su tokiu paciu atveju ir padesite, prasau... aciu..

Man atrodo tiesiog vartok vitaminus,kalci ir viskas bus gerai wink

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#1916 2012-03-24 22:19

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kokie pratimai, galėtų išgydyti "skoliozės liga" ar bent jau sumažint ta pakrypima nugaros?smile Ar nekenkiu labiau sportuodamas tai nugarai?(aišku viskas proto ribose, nesiplėšau.) Ar su laiku "skoliozė" pati išgys ar ne? wink

Neprisijungęs

 
Lucaslt
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-22
Žinutės: 1747
Atsiliepimai: 2

#1917 2012-03-24 22:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

Jankys rašė:

Lucaslt rašė:

Laba diena,

Turiu viena problema, man visi visi sanariai traska, pirstru, koju, ranku, delnai (stipriau i kumsti suspaudziu delna sutraska apie 4 kartus) sanariai traska kaip nezinau kas, stuburas taippat, pritupiu - keliai sutraska, ciurna, man 15 metu, sporto kluba lankau tik apie 5 menesius, vartoju papildus Kalci, Vitamina C, ten tokias tabletes zoleliu ekstraktu.... Geriau apie pusantros savaites gliukozamina - nepadejo... sad  Vandeni vartoju kartais kaip priklauso kartais maziau. Omega 3 vartojau - taip pat nieko...Gal jūs esate susidure su tokiu paciu atveju ir padesite, prasau... aciu..

Man atrodo tiesiog vartok vitaminus,kalci ir viskas bus gerai wink

Mhmm.. Tuos vitaminus vartoju apie 2 metus big_smile Sanariams Vit-C ir kalcis ne prie ko, noreciau isgirsti is sportomediko gal jis zinos

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1918 2012-03-25 00:51

Re: Sporto medikas, klauskite!

Buvau pasitempes nugara. Nuejau pas gydytoja, prasviete, sake su stuburu viskas ok, tai greiciausiai uzspaudziau nerva kazkoki. Pradzioj buvo ziaurus skausmus, dabar atleido. Savaite nesportavau. Geroai receptinius vaistus, atrode susitvarke. Bet tam tikroj padeti pajauciu lengva durima, greiciau erzinanti nei skaudanti.
Jei esi tikrai sporto  medikas, suprasi, jog sporta mest sunku ir laukt kol sugysiu, tai i tai atsizvelges ka galetum pasiulyti, kad pilnai panaikinti sia problema.
Kalba eina apie nugaros apacia. Aciu

Neprisijungęs

 
Gytė
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-25
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1919 2012-03-25 13:58

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki gyvi, noriu paklausti.
Prasidėjo dviračių sezonas ir grįžo pernykštė bėda: pasivažinėjus dviračiu paskausta kairės rankos alkūnės sąnarį, jis tarsi sustingsta. Jokių traumų nėra buvę, pats sustingimas ir skausmas greit praeina. Tai negali būti dėl šalčio, kadangi pernai visą vasarą taip kankinausi. Ar tai gali būti susiję su tuo, kad bėda atsirado kartu su nauju dviračiu? Bet tai skaudėtų gal ne alkūnę tokiu atveju, jei dviračio sureguliavimas netinkamas? Šiemet sugalvojau užsibintuoti sąnarį elastiniu bintu - padeda. Tačiau tai turbūt ne išeitis? Gal reiktų tą sąnarį pramankštinti? Įdomu, kaip?
Iš anksto dėkoju už atsakymą!

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#1920 2012-03-25 14:19

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gytė rašė:

Sveiki gyvi, noriu paklausti.
Prasidėjo dviračių sezonas ir grįžo pernykštė bėda: pasivažinėjus dviračiu paskausta kairės rankos alkūnės sąnarį, jis tarsi sustingsta. Jokių traumų nėra buvę, pats sustingimas ir skausmas greit praeina. Tai negali būti dėl šalčio, kadangi pernai visą vasarą taip kankinausi. Ar tai gali būti susiję su tuo, kad bėda atsirado kartu su nauju dviračiu? Bet tai skaudėtų gal ne alkūnę tokiu atveju, jei dviračio sureguliavimas netinkamas? Šiemet sugalvojau užsibintuoti sąnarį elastiniu bintu - padeda. Tačiau tai turbūt ne išeitis? Gal reiktų tą sąnarį pramankštinti? Įdomu, kaip?
Iš anksto dėkoju už atsakymą!

ranku padetis ir sedynes aukstis gali ytakoti diskamforta

Neprisijungęs

 
Gytė
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-25
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1921 2012-03-25 14:35

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sėdynė tokiam aukšty, kad koja pilnai išsitiesia, kai pedalas žemiausioje padėtyje. Gal su vairo padėtimi kažkas negerai? Kodėl tada skauda tik kairės rankos sąnarį?

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#1922 2012-03-25 14:51

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gytė rašė:

Sėdynė tokiam aukšty, kad koja pilnai išsitiesia, kai pedalas žemiausioje padėtyje. Gal su vairo padėtimi kažkas negerai? Kodėl tada skauda tik kairės rankos sąnarį?

tao ranku padetis bloga ir svoris labai rankom perkeltas ir sedyne per aukstai ,turi koja buti truputi sulenkta bet ne daug ir kojo padeta plna plokstuma ,yra pabveksleliu pagoogling

Neprisijungęs

 
Gytė
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-25
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1923 2012-03-25 14:58

Re: Sporto medikas, klauskite!

Ačiū labai, nepagalvojau apie rankom tenkančią apkrovą. Vadinasi, leisiu sėdynę truputį žemyn. Tiesiog visur taip akcentuojama ta tiesi koja, kad jau į kraują įaugusi taisyklė..

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1924 2012-03-25 23:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

Натурал rašė:

sportomedikas rašė:

Натурал rašė:


Dekui, pagulejau karshtoje vonioje siandien jau maziau tempia tikiuos rytoj jau praeis.

Kitas klausimas:skauda alkunes darant tricepca ypatingai su ranka uz galvos, atrodo ishnirs alkune svoriai iki 12kg (viena ranka) o lyna tempti i apacia galiu iki 30 kg (abejom) 15-17metu lankiau imtynes svorio kategorijos 57-64(jei teisingai pamenu), gerai viskas sekesi, emiau aukshtas vietas, tik po pusantru metu sporto pradejo augti lyg antros alkunes(ishorineje dalyje dar ir dabar truputi jauciasi) tokie kauliukai ir nuo kritimu atsiremimu i zeme man pradejo labai skaudeti del to ir meciau ta sporta shaka, treneriai tada sake kad taip ir turi buti, kame cia problema kad atsiliepia net siandiena?

na alkunes reiktu ziureti, bet manau, kad irgi sedi letinis uzdegimas, arba tiesiog per dideli svoriai. sumazink svorius ir stebek, kaip seksis. Raumuo svoriams adaptuojasi greiciau, nei sausgysles. tad raumuo lyg ir kelia, bet sausgysles prisitvirtinimo vieta skauda. siulau mazinti svorius ir tiek. sekmes!

Tai kad as tricepsus darau karta i savaite, manau pakankamai didelis laiko tarpas jiems atsistatyti sugyti kas, galbut buvo pazeista per treniruote, neneigiu kad nepertempiau, nes treniruojuos ish shirdies, tai taip ir isheina, nes didinu svori kas savaite tricam ~1-2kg ir sakai sausgysles delto ir skauda?tada gal reiketu kelti kas dvi savaites kazkas tokio?jei tik tas busiu labai patenkintas kad tai ne kokia trauma.Pazistamas sportavo visa gyvenima igavo riesho trauma ir nebegali nieko su rankom bando ishlaikyti buvusia forma, bet ir tai nekaip sekasi..
Dekui uz patarimus.

viena treniruote per savaite tricepsams ir taip didinamas greitai svoris - ko gero pagridines letiniu skausmu alkunese priezastys. sumazink svorius. pamegink ir zinosi, ar tikrai neperkrauni sausgysliu. letinis uzdegimas negerai, nes po to isveses antkaulis, susidarys kalcifikatai sausgyslese ir tada jau ubs bedu visam gyvenimui. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#1925 2012-03-25 23:51

Re: Sporto medikas, klauskite!

VarztaZz rašė:

Buvau pasitempes nugara. Nuejau pas gydytoja, prasviete, sake su stuburu viskas ok, tai greiciausiai uzspaudziau nerva kazkoki. Pradzioj buvo ziaurus skausmus, dabar atleido. Savaite nesportavau. Geroai receptinius vaistus, atrode susitvarke. Bet tam tikroj padeti pajauciu lengva durima, greiciau erzinanti nei skaudanti.
Jei esi tikrai sporto  medikas, suprasi, jog sporta mest sunku ir laukt kol sugysiu, tai i tai atsizvelges ka galetum pasiulyti, kad pilnai panaikinti sia problema.
Kalba eina apie nugaros apacia. Aciu

reik pirmiausia sustiprinti raumenu korseta. atlikinek kuno stabilizacijos pratimus, stiprink apatini pilvo presa, taisyklingai kelk svorius, atlik tempimo pratimus. uzdegimas atrodo sumazejo, bet dabar vadinasi reikia padirbeti su raumenu balansu juosmens srityje. daryk visus pratimus be skausmo, venk asines stuburo apkrovos. sekmes!

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net