Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

tommyLT
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-17
Žinutės: 113
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2011-11-11 16:12

sirdies liga del persitreniravimo..

Taip mieli kolegos..esu dideliam sielvarte ir noriu jusu nusimananciuju patarimu..pasitikrinus sirdi rado tai kazka skilvelyje, kad neuzsidaro iki galo vamzdelis kazkos ar kaip ten..nu vienu zodziu kiek suprantu cia tipine liga "perlenkus lazda" sportuojant (sportavau seniau lengvaja, po to pora metu stangine ir siemet buvau pradejes 3d stangine 2d boksas)..tai vat ir sokiravo mane daktares zodziai kad tipo nieko baisaus cia nera isvis seip sirdies darbas ir spaudimas geras , bet jei toliau sunkumus kilnosi gali imti plestis sirdis ir buti jau rimtu problemu...taip kad realiai paemus dave suprast kad apie kulturizma nebegalvot nebent kokia manksta...

Ka daryt jeigu taip tikrai megstamiausias turbut mano uzsiemimas ir tikslas, esat kas su tuom susidure???

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#2 2011-11-11 16:42

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

tai ka nors pasake konkretaus ar ne?   kaip supratau is  tavo rasliavos , tai gal  voztuvu nesandarumas skilvelyje?

Neprisijungęs

 
tommyLT
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-17
Žinutės: 113
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3 2011-11-11 18:25

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

nu nepamenu tiksliai pavadinimo tos ligos, bet kaip paaiskino tai sirdi kai atsidaro ta anga kraujui isteket, ji poto iki galo nebuzsidaro

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#4 2011-11-11 19:03

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

taip kad realiai paemus dave suprast kad apie kulturizma nebegalvot nebent kokia manksta...

Ka daryt jeigu taip tikrai megstamiausias turbut mano uzsiemimas ir tikslas

kodel tu jam taip nepasakei ir nepaklausei?

Neprisijungęs

 
tas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-08
Žinutės: 536
Atsiliepimai: 13

#5 2011-11-11 21:50

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

nesuprantu kame matai rimta problema ..
juk gydytoja pasake, kad dabar nieko baisaus cia nera isvis seip sirdies darbas ir spaudimas geras
o kas butu toliau - kiekvienas gydytojas visada perspeja del pacio blogiausio rezultato ... pvz. jei rukysi susirgsi plauciu veziu .. ar tu tuo patiketum?
zinoma susirupinti ir pagalvoti apie kruviu mazinima reiketu, bet pirmiausia ka siulyciau padaryti - tai apsilankyti pas kita gydytoja ir kaip niekur nieko pakartoti patikrinima.
pas visus sportininkus sirdis kitokia nei pas civilius, o jei gydytoja civilioke - tai jai tai atrodo kazkas tokio. Susirask sportininku medika, jis ivertins objektyviau.
isgasdinai cia tik su posto antraste .. sirdies liga .. kuri galbut kada nors atsirastu ....


tommyLT rašė:

... daktares zodziai kad tipo nieko baisaus cia nera isvis seip sirdies darbas ir spaudimas geras , bet jei toliau sunkumus kilnosi gali imti plestis sirdis ir buti jau rimtu problemu....

Neprisijungęs

 
KlausimelisxD
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-06-26
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#6 2011-11-12 13:55

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

man baisu daros nes pradeda skaudet truputy zemiau nei kairysis papas aisku ten ne sirdis bet vistiek xdd

Neprisijungęs

 
tommyLT
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-17
Žinutės: 113
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#7 2011-11-12 15:09

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

nu jo gerai kad spaudimas geras ir sirdis plaka normaliai KOLKAS, bet vat ta ji ir sako, jei kilnosiu sunkumus toliau tai pro ta angele kuri man neuzsidaro iki galo kaip turetu tekes vis daugiau kraujo ir ims pustis tas skilvelis..tai skamba tikrai baisiai smile

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#8 2011-11-12 15:29

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

tommyLT rašė:

nu nepamenu tiksliai pavadinimo tos ligos, bet kaip paaiskino tai sirdi kai atsidaro ta anga kraujui isteket, ji poto iki galo nebuzsidaro

Kairiojo skilvelio hipertrofija - kitaip issipletes kairysis skilvelis??? Sumazink kruvius, nepersitempk, kardio treniruotes daryk ~30min. 2xsavaitej. Apie didesnius svorius pamirsk. Sportuoti galima tik protingai.

Neprisijungęs

 
tommyLT
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-17
Žinutės: 113
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#9 2011-11-12 16:32

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

Mantai:

taip ta pati, bet man nera issipletes tas skilvelis dar isvis, tik gresia kad taip bus del ydos..

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#10 2011-11-13 10:55

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

pagal tavoaprasyma sportuot gali bet lengvesniu kruviu kad neissiplestu kairysis skilvelis. ir gali i metus kelis kart pasitikrint sirdi ar nesiplecia jis.

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#11 2011-11-13 11:23

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

siulau apsilankyt specializuotoje gydymo istaigoje, pakartotiniam tyrimam, niekada nereikia pasitiket vienu gydytoju. kaip man buvo, kazkada dare kardiograma sirdies, matavo ir t.t., tai pasake, kad uzmirsk sportus, sirdis padidejus, issipletus, dar ten kazkas ir t.t. ir t.t. big_smile tada pamenu neras buvo gerai paemes, bet nuvaziavau kitur pasidaryt tyrimu, sako na turi sportininko sirdi, viskas cia gerai su tavim, aciu uz demesi ir viso gero, dar vos ne taip paziurejo klausiamai , ko tu cia is vis atvaziavai big_smile ir apkritai nereikia nei vienu gydytoju pasitiketi, kad ir pavyzdys, istyre dedei, kad akiu gliaukoma yra, nuvaziavo kitur, sako viskas su tavo akim gerai, apie gliaukoma uzmirsk big_smile

Neprisijungęs

 
tommyLT
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-17
Žinutės: 113
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#12 2011-11-13 12:07

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

joo ka ka bet kad dar tirsiuos tai faktas.. smile ypac kai suzinojau kad ta pati daktare mano draugei skaudant inkstams pasake kad ji vieno is ju neturi o nuejus pas kita daktaras pakraupo isgirdes pirmosios diagnoze big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#13 2011-11-13 12:41

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

Captain Anabolic rašė:

siulau apsilankyt specializuotoje gydymo istaigoje, pakartotiniam tyrimam, niekada nereikia pasitiket vienu gydytoju. kaip man buvo, kazkada dare kardiograma sirdies, matavo ir t.t., tai pasake, kad uzmirsk sportus, sirdis padidejus, issipletus, dar ten kazkas ir t.t. ir t.t. big_smile tada pamenu neras buvo gerai paemes, bet nuvaziavau kitur pasidaryt tyrimu, sako na turi sportininko sirdi, viskas cia gerai su tavim, aciu uz demesi ir viso gero, dar vos ne taip paziurejo klausiamai , ko tu cia is vis atvaziavai big_smile ir apkritai nereikia nei vienu gydytoju pasitiketi, kad ir pavyzdys, istyre dedei, kad akiu gliaukoma yra, nuvaziavo kitur, sako viskas su tavo akim gerai, apie gliaukoma uzmirsk big_smile

joo, man normali kardiologe pasitaike, pasakiau kad sportuoju, tai sako viskas ok tada cia pas tave, kad sirdele didesne,voztuvai truputi  nesandarus, bet tai sako budinga sportuojantiems smile Pulsas , spaudimas ok , sirdele  nepermusineja - tai viskas ok. Zinoma liepe nepamirst  ateit vel ir ziuret ar nesiplecia toliau skilveliai, nes to  pasekoje didetu ir  voztuvu nesandarumas.   Na kazkas tokio, tiksliai jau nebepamenu smile

Neprisijungęs

 
tommyLT
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-17
Žinutės: 113
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#14 2011-11-13 12:44

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

MrBurbulas rašė:

Captain Anabolic rašė:

siulau apsilankyt specializuotoje gydymo istaigoje, pakartotiniam tyrimam, niekada nereikia pasitiket vienu gydytoju. kaip man buvo, kazkada dare kardiograma sirdies, matavo ir t.t., tai pasake, kad uzmirsk sportus, sirdis padidejus, issipletus, dar ten kazkas ir t.t. ir t.t. big_smile tada pamenu neras buvo gerai paemes, bet nuvaziavau kitur pasidaryt tyrimu, sako na turi sportininko sirdi, viskas cia gerai su tavim, aciu uz demesi ir viso gero, dar vos ne taip paziurejo klausiamai , ko tu cia is vis atvaziavai big_smile ir apkritai nereikia nei vienu gydytoju pasitiketi, kad ir pavyzdys, istyre dedei, kad akiu gliaukoma yra, nuvaziavo kitur, sako viskas su tavo akim gerai, apie gliaukoma uzmirsk big_smile

joo, man normali kardiologe pasitaike, pasakiau kad sportuoju, tai sako viskas ok tada cia pas tave, kad sirdele didesne,voztuvai truputi  nesandarus, bet tai sako budinga sportuojantiems smile Pulsas , spaudimas ok , sirdele  nepermusineja - tai viskas ok. Zinoma liepe nepamirst  ateit vel ir ziuret ar nesiplecia toliau skilveliai, nes to  pasekoje didetu ir  voztuvu nesandarumas.   Na kazkas tokio, tiksliai jau nebepamenu smile

tai wat man lygiai tas pats, nei issipletusi sirdis dar nei ka, o ir spaudimas geras smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#15 2011-11-13 12:44

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

KlausimelisxD rašė:

man baisu daros nes pradeda skaudet truputy zemiau nei kairysis papas aisku ten ne sirdis bet vistiek xdd

o kur tu manai sirdis yra? : )  jei suskausta, o ypac fizinio kruvio metu , tai nedelsk apsilankymui pas gydytojus.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#16 2011-11-13 12:48

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

tommyLT rašė:

MrBurbulas rašė:

Captain Anabolic rašė:

siulau apsilankyt specializuotoje gydymo istaigoje, pakartotiniam tyrimam, niekada nereikia pasitiket vienu gydytoju. kaip man buvo, kazkada dare kardiograma sirdies, matavo ir t.t., tai pasake, kad uzmirsk sportus, sirdis padidejus, issipletus, dar ten kazkas ir t.t. ir t.t. big_smile tada pamenu neras buvo gerai paemes, bet nuvaziavau kitur pasidaryt tyrimu, sako na turi sportininko sirdi, viskas cia gerai su tavim, aciu uz demesi ir viso gero, dar vos ne taip paziurejo klausiamai , ko tu cia is vis atvaziavai big_smile ir apkritai nereikia nei vienu gydytoju pasitiketi, kad ir pavyzdys, istyre dedei, kad akiu gliaukoma yra, nuvaziavo kitur, sako viskas su tavo akim gerai, apie gliaukoma uzmirsk big_smile

joo, man normali kardiologe pasitaike, pasakiau kad sportuoju, tai sako viskas ok tada cia pas tave, kad sirdele didesne,voztuvai truputi  nesandarus, bet tai sako budinga sportuojantiems smile Pulsas , spaudimas ok , sirdele  nepermusineja - tai viskas ok. Zinoma liepe nepamirst  ateit vel ir ziuret ar nesiplecia toliau skilveliai, nes to  pasekoje didetu ir  voztuvu nesandarumas.   Na kazkas tokio, tiksliai jau nebepamenu smile

tai wat man lygiai tas pats, nei issipletusi sirdis dar nei ka, o ir spaudimas geras smile

nu tai nebestresuok smile  gal dazniau pasiimk poilsio savaite, kad sirdele atsigautu. Cardio kaip  suprantu tau boxas atstoja? smile
spaudimas spaudimu... svarbu nepermusineja( nu ritmas normalus), ir FIZINIO kruvio metu nieko  nesijaucia smile

Neprisijungęs

 
tommyLT
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-17
Žinutės: 113
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#17 2011-11-13 13:02

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

tai kardiograma kai daro tada ir matuoja ta musima taip? tai sake kone idealus.. smile jo boksas du kart savaitej kardio atstoja tai taip iseina nebutina ir ji mest?..o poilsio savaitele tai jo bent kas kokia 10sav teks daryt smile

beje mano buvusi trenere pasake gert sirdi stiprinancius vitaminus bet taip ir uzmirsau pavadinima gal kas is jusu zino? smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#18 2011-11-13 13:06

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

kardiograma labai trumpai daro, gali ir nepamatyt. Jei jau nori  truputi tiksliau tai kokias  bent  2  minutes pulsa stebek ar nebuna  staigiu padaznejimu,  didesniu tarpu tarp duziu. Bet seip jei jau  daznai permusinetu, tai jaustum smile

Neprisijungęs

 
tommyLT
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-17
Žinutės: 113
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#19 2011-11-13 13:09

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

aisku smile

Dekuj visiems uz patarimus, palengvejo kad nereiks visiskai visko mest, stanginej svorius sumazinsiu , i boksa karts nuo karto menesio pertrauka padarysiu ir ziuresiu kaip bus, reiks kas pusmeti tikrintis.. smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#20 2011-11-13 14:52

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

MrBurbulas rašė:

Captain Anabolic rašė:

siulau apsilankyt specializuotoje gydymo istaigoje, pakartotiniam tyrimam, niekada nereikia pasitiket vienu gydytoju. kaip man buvo, kazkada dare kardiograma sirdies, matavo ir t.t., tai pasake, kad uzmirsk sportus, sirdis padidejus, issipletus, dar ten kazkas ir t.t. ir t.t. big_smile tada pamenu neras buvo gerai paemes, bet nuvaziavau kitur pasidaryt tyrimu, sako na turi sportininko sirdi, viskas cia gerai su tavim, aciu uz demesi ir viso gero, dar vos ne taip paziurejo klausiamai , ko tu cia is vis atvaziavai big_smile ir apkritai nereikia nei vienu gydytoju pasitiketi, kad ir pavyzdys, istyre dedei, kad akiu gliaukoma yra, nuvaziavo kitur, sako viskas su tavo akim gerai, apie gliaukoma uzmirsk big_smile

joo, man normali kardiologe pasitaike, pasakiau kad sportuoju, tai sako viskas ok tada cia pas tave, kad sirdele didesne,voztuvai truputi  nesandarus, bet tai sako budinga sportuojantiems smile Pulsas , spaudimas ok , sirdele  nepermusineja - tai viskas ok. Zinoma liepe nepamirst  ateit vel ir ziuret ar nesiplecia toliau skilveliai, nes to  pasekoje didetu ir  voztuvu nesandarumas.   Na kazkas tokio, tiksliai jau nebepamenu smile

man ir tapaty pasake padidejas skilvelis,bet kaip sportuojancem viskas normos ribose,nei negali ar prisizaisi neminejo:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
Stelvio
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-03
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#21 2011-11-17 14:11

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

Na man irgi neseniai buvo kazkoks durimas atsirades, tai nuejau pas gydytoja. Siek tiek spaudimas pakiles buvo. Padare tyrimus, echoskopa, nieko blogo nerado. Bet sakiau reiks pas koki normalu sporto gydytoja nueit, kad padarytu kokius tyrimus ir pasakytu kiek varyt galima. Nes taip tai jausmas nekoks. Prie to pacio gal kas zinot normalu gydytoja Kaune?

Neprisijungęs

 
Igne
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-07-30
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#22 2017-10-09 20:42

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

UnaVita klinikos gydytojai kardiologai ypatingą dėmesį skiria sportuojantiems asmenims. Siūlau apsilankyti ir įsivertinti savo širdies būklę ir galimybes.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#23 2017-10-09 23:57

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

Ir dar k.net vartotojai ateja i klinika ir pasake slaptazodi zuikiomazosrankos gaus 20% nuolaida arba galite pasnaudoti vienkartine 30% nuolaida pasake slaptazodi nesakonestovipimpis

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#24 2017-10-10 11:36

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

Igne rašė:

UnaVita klinikos gydytojai kardiologai ypatingą dėmesį skiria sportuojantiems asmenims. Siūlau apsilankyti ir įsivertinti savo širdies būklę ir galimybes.

Koks sutapimas, kad Igne taip nuosirdziai rekomenduoja klinika, kuria isteige Igne.big_smile

Begediska reklama, bent nuolaidele pasiulytu vargsam kaciokam kurie ir taip taupo kapeikas ant ampoliu

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#25 2017-10-10 12:11

Re: sirdies liga del persitreniravimo..

eNrr rašė:

Igne rašė:

UnaVita klinikos gydytojai kardiologai ypatingą dėmesį skiria sportuojantiems asmenims. Siūlau apsilankyti ir įsivertinti savo širdies būklę ir galimybes.

Koks sutapimas, kad Igne taip nuosirdziai rekomenduoja klinika, kuria isteige Igne.big_smile

Begediska reklama, bent nuolaidele pasiulytu vargsam kaciokam kurie ir taip taupo kapeikas ant ampoliu

busted..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net