Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

karolis123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-25
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#26 2009-04-25 17:23

Re: Problemos su kūno proporcingumu

man vienu metu buvo gan nelygi krutine ir tie raumenis, kaires puses buvo labiau isryskeja, o desine stipresne biski, bet per laika susitvarke viskas, dabar viskas panasiai vienodai

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#27 2009-04-28 11:58

Re: Problemos su kūno proporcingumu

O pas mane tai toks bajeris. Pas mane spaudimas kaires ir desnes ranku skiresi apie 10balu, desnes spaudimas didesnis kraujas tiesiog plusta y venas o kaires ne del to issivyste sioks toks neproporcingumas. Bet nesuku galvos daugiau dirbu kaire ir viskas

Neprisijungęs

 
Mitrasun
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#28 2009-05-10 10:05

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Na siaip visiškai proporcingu žmonių nebūna, nes smegenų pusrutuliai veikia nevienodai ,tai ir karė pusė dažnai atsilieka truputį. Na pas mane taippat tas proporcingumas visada problema buvo dešinys petys truputį didesnis atrodo todėl dešinės pusės deltos truputi stipresnės bet tricas mazesnis nei kairės rankos o kairės rankos viskas atvirksčiai. Čia jau mechanika tokia kūno jei petys sakykim 0,5 cm siauresnis nei kitas tai didesnė apkrova tenka tricui o ne deltai.stanga  Šiaip gamtoje visiška simetrija neegzistuoja bet žinoma gražu kai simetriškas kūnas.

Neprisijungęs

 
Mityba
Naujas dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2009-05-08
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#29 2009-05-17 15:13

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Na pas mane bicepsas atsilieka 2 cm kaires rankos ka daryti koki pratima ar kaip isligynti rezultata mm ?  ir sparnas kairys sparciai atsilieka tai daryti su lynu 10-15 pakartojimu uz nugaros taip ? smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#30 2009-07-11 11:49

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Is sportuonaciu cia kas nors turi krutines lastos deformacija? Slykciai issoke kaulai pas mane... kazkaip kompleksuoju labai... per metus su trupuciu sporto nieko nepaslepiau raumenimis, bet rodos net nepradejo niekas taisytis... as cia toks vienas ? hmm

Neprisijungęs

 
tj81
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-09
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#31 2009-07-11 19:52

Re: Problemos su kūno proporcingumu

lawlis rašė:

Is sportuonaciu cia kas nors turi krutines lastos deformacija? Slykciai issoke kaulai pas mane... kazkaip kompleksuoju labai... per metus su trupuciu sporto nieko nepaslepiau raumenimis, bet rodos net nepradejo niekas taisytis... as cia toks vienas ? hmm

Gali buti kad ne sad

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#32 2009-07-11 23:33

Re: Problemos su kūno proporcingumu

tj81 rašė:

lawlis rašė:

Is sportuonaciu cia kas nors turi krutines lastos deformacija? Slykciai issoke kaulai pas mane... kazkaip kompleksuoju labai... per metus su trupuciu sporto nieko nepaslepiau raumenimis, bet rodos net nepradejo niekas taisytis... as cia toks vienas ? hmm

Gali buti kad ne sad

tu irgi 'kitoks'? hmm

Neprisijungęs

 
tj81
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-09
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#33 2009-07-12 10:51

Re: Problemos su kūno proporcingumu

lawlis rašė:

tj81 rašė:

lawlis rašė:

Is sportuonaciu cia kas nors turi krutines lastos deformacija? Slykciai issoke kaulai pas mane... kazkaip kompleksuoju labai... per metus su trupuciu sporto nieko nepaslepiau raumenimis, bet rodos net nepradejo niekas taisytis... as cia toks vienas ? hmm

Gali buti kad ne sad

tu irgi 'kitoks'? hmm

Reikia operacija pasidaryti ir tiek. smile

Neprisijungęs

 
qp
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-06
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#34 2009-07-12 11:27

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Krūtinės ląstos operacijos nepadarysi, o ir jei eitu padaryt būtų labai pavojinga...

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#35 2009-07-12 16:24

Re: Problemos su kūno proporcingumu

qp rašė:

Krūtinės ląstos operacijos nepadarysi, o ir jei eitu padaryt būtų labai pavojinga...

klausiau daktaru, sake padarytume bet invalduma iskart priskiria sad

Neprisijungęs

 
tj81
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-09
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#36 2009-07-12 17:47

Re: Problemos su kūno proporcingumu

lawlis rašė:

qp rašė:

Krūtinės ląstos operacijos nepadarysi, o ir jei eitu padaryt būtų labai pavojinga...

klausiau daktaru, sake padarytume bet invalduma iskart priskiria sad

ai nieko cia baisaus big_smile galima ir taip gyventi, tiesiog presa paryskinti reikia smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#37 2009-07-12 22:00

Re: Problemos su kūno proporcingumu

tj81 rašė:

lawlis rašė:

qp rašė:

Krūtinės ląstos operacijos nepadarysi, o ir jei eitu padaryt būtų labai pavojinga...

klausiau daktaru, sake padarytume bet invalduma iskart priskiria sad

ai nieko cia baisaus big_smile galima ir taip gyventi, tiesiog presa paryskinti reikia smile

nieko su presu neiseina, presas ryskus pas mane ganetinai, kaip niekada nedarant jo... reikia ziaurei krutines raumenu dideliu, bet kaip tycia butent ant ju nulis progreso big_smile siaip nesinori pries panas maikes nusiimt hmm kazkaip nejauku hmm

Neprisijungęs

 
tj81
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-09
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#38 2009-07-13 09:03

Re: Problemos su kūno proporcingumu

lawlis rašė:

tj81 rašė:

lawlis rašė:


klausiau daktaru, sake padarytume bet invalduma iskart priskiria sad

ai nieko cia baisaus big_smile galima ir taip gyventi, tiesiog presa paryskinti reikia smile

nieko su presu neiseina, presas ryskus pas mane ganetinai, kaip niekada nedarant jo... reikia ziaurei krutines raumenu dideliu, bet kaip tycia butent ant ju nulis progreso big_smile siaip nesinori pries panas maikes nusiimt hmm kazkaip nejauku hmm

Pas mane bent krutine yra tongue

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#39 2009-07-13 10:28

Re: Problemos su kūno proporcingumu

tj81 rašė:

lawlis rašė:

tj81 rašė:


ai nieko cia baisaus big_smile galima ir taip gyventi, tiesiog presa paryskinti reikia smile

nieko su presu neiseina, presas ryskus pas mane ganetinai, kaip niekada nedarant jo... reikia ziaurei krutines raumenu dideliu, bet kaip tycia butent ant ju nulis progreso big_smile siaip nesinori pries panas maikes nusiimt hmm kazkaip nejauku hmm

Pas mane bent krutine yra tongue

paguodei... ir as ja turiu, tik kaip po karo..

Neprisijungęs

 
tj81
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-09
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#40 2009-07-13 14:27

Re: Problemos su kūno proporcingumu

lawlis rašė:

tj81 rašė:

lawlis rašė:


nieko su presu neiseina, presas ryskus pas mane ganetinai, kaip niekada nedarant jo... reikia ziaurei krutines raumenu dideliu, bet kaip tycia butent ant ju nulis progreso big_smile siaip nesinori pries panas maikes nusiimt hmm kazkaip nejauku hmm

Pas mane bent krutine yra tongue

paguodei... ir as ja turiu, tik kaip po karo..

smile

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#41 2009-07-13 15:42

Re: Problemos su kūno proporcingumu

lawlis rašė:

nieko su presu neiseina, presas ryskus pas mane ganetinai, kaip niekada nedarant jo... reikia ziaurei krutines raumenu dideliu, bet kaip tycia butent ant ju nulis progreso big_smile siaip nesinori pries panas maikes nusiimt hmm kazkaip nejauku hmm

Jei progreso isvis nera, turbut kazka neteisingai darai. Gal persitreniruoji? Siaip bandyk kiekviena menesi vis kazka naujo, kol pramus.

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#42 2009-07-13 18:14

Re: Problemos su kūno proporcingumu

vilain rašė:

lawlis rašė:

nieko su presu neiseina, presas ryskus pas mane ganetinai, kaip niekada nedarant jo... reikia ziaurei krutines raumenu dideliu, bet kaip tycia butent ant ju nulis progreso big_smile siaip nesinori pries panas maikes nusiimt hmm kazkaip nejauku hmm

Jei progreso isvis nera, turbut kazka neteisingai darai. Gal persitreniruoji? Siaip bandyk kiekviena menesi vis kazka naujo, kol pramus.

virs metu sporto jau...nepersitreniruoju, siaip gal ir keiciasi bet man kas dien matant tai tikrai nezymei... gal per greit noriu... bet vis tiek, pasizadejau sau paskutinius metus shulei uzbaigt su graziais papukais big_smile

Neprisijungęs

 
delis
Naujas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-07-13
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#43 2009-07-20 14:21

Re: Problemos su kūno proporcingumu

man atvirksciai...neutral per didele krutine mano kuno proporcingumui, kai uzsidedu maike, nei rema ismetes:D nei ka , bet ji tokia per daug kaip "ispusta i prieki" atrodo.. kadangi peciu nlb turiu, tai nekaip atrodo.. ;/ irgi nzn ka daryti.. be maikes nrml , o su maike kukareku big_smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#44 2009-07-20 14:30

Re: Problemos su kūno proporcingumu

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:14)

Neprisijungęs

 
Slayer
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-01
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#45 2009-07-22 14:02

Re: Problemos su kūno proporcingumu

lawlis rašė:

Is sportuonaciu cia kas nors turi krutines lastos deformacija? Slykciai issoke kaulai pas mane... kazkaip kompleksuoju labai... per metus su trupuciu sporto nieko nepaslepiau raumenimis, bet rodos net nepradejo niekas taisytis... as cia toks vienas ? hmm

yra tas dalykas pa mane, bet kaip daktaras aiskino stuburas viskas normaliai taip buna kaikuriems zmoniems, tipo genai kazkokie smile ir ner ko cia kompleksuoti, maziau galvok ka kiti apie tave pagalvos ir gyvenimas bus grazesnis smile Del operacijos as asmeniskai manau neverta, pas mane sonkaulis i prieki pasidaves ar kazkas panasaus tai daktaras sake butu lauziamas sonkaulis, dedamos visokios metalines ploksteles ir panasus š, rekomendavo operacija nebent sirdis padidetu (kaip tikriausiai zinot ji dideja sportuojant) ir atsirastu komplikaciju. Nekreipk i tai demesio ir viskas bus gerai smile

Neprisijungęs

 
delis
Naujas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-07-13
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#46 2009-07-22 20:30

Re: Problemos su kūno proporcingumu

gyno ?big_smile ne, tiesiog manau kad del stuburo taip.. nezinau ka daryti... zudysiuos utiutiu, kas kartu ? any suiciders?

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#47 2009-08-17 00:40

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Pas mane ant desinio bico vena matos, o ant kairio ne ir seip jis toks mazesnis jauciu kad yra. Ar gali but kad kaip nors stoviu kreivai darydamas stangos lenkima? ar dar kas.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#48 2009-08-17 15:32

Re: Problemos su kūno proporcingumu

elijus rašė:

Pas mane ant desinio bico vena matos, o ant kairio ne ir seip jis toks mazesnis jauciu kad yra. Ar gali but kad kaip nors stoviu kreivai darydamas stangos lenkima? ar dar kas.

imk hantelius į rankas ir skirk vienai rankai dėmesio, paskui kitai.

Neprisijungęs

 
Mitrasun
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#49 2009-08-21 14:44

Re: Problemos su kūno proporcingumu

As taipat atsimenu kovojau sutuo neproporcingumu tai viena delta didesne tai kitas tricas mazesnis, paskui suvokiau, kad neverta del mto sukti galvos ir eikvoti laika bendru treniruociu nenaudai. Tiesiog reikia viska daryti tiesiai, lygiai paemus , taisyklingai atlikti pratimus ir nesukti sau galvos nes is to as negyvenu.
Del krutines, tai pas mane ji taipat truputi neproporcingai isvystyta, plati krutines lasta, peciai platus . Cia aisku ir sudejimas toks o ir pas kiekviena manau yra raumenys kurie daug lengviau progresuoja nei kiti.

Paskutinį kartą taisė Mitrasun (2009-08-21 14:45)

Neprisijungęs

 
martiss
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#50 2010-02-06 18:57

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Koks gimiai toks gali tik sawo kuna istobulint kiek imanoma o jai gimiai visas kreivas nepropocingas sunkiai ka pakeisi i tobulybe

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net