Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Prudas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-07-28
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 2

#1 2016-10-10 16:26

5x5 stronglift

sveiki visi,
gal kas jau esate isbande sita legendine programa? ka pavyko pasiekt? kiek pakelet savo max'us per viena cikla?

A
Squat 5x5
Bench Press 5x5
Barbell Row 5x5

B
Squat 5x5
Overhead Press 5x5
Deadlift 1x5

ABA
BAB
ABA
...

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#2 2016-10-10 16:35

Re: 5x5 stronglift

Kodėl deadlift 1x5?

Neprisijungęs

 
Prudas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-07-28
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 2

#3 2016-10-10 16:48

Re: 5x5 stronglift

Na kadangi kiekviena tresa tupt reik nugara gerai kruvio gauna vien nuo pritupkiu.. bent jau taip raso. Man idomu ar forumieciu tarpe ira kas sita bande

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#4 2016-10-10 17:11

Re: 5x5 stronglift

Prudas rašė:

Na kadangi kiekviena tresa tupt reik nugara gerai kruvio gauna vien nuo pritupkiu.. bent jau taip raso. Man idomu ar forumieciu tarpe ira kas sita bande

Ziurint kaip tupi. Jei normaliai, tai neturi ji nieko gaut nuo pritupimu...

Dares as 5x5 bet ne tokia. Senais laikais.

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#5 2017-02-12 21:27

Re: 5x5 stronglift

Prudas rašė:

Na kadangi kiekviena tresa tupt reik nugara gerai kruvio gauna vien nuo pritupkiu.. bent jau taip raso. Man idomu ar forumieciu tarpe ira kas sita bande

As kaip begineris ja pradejau meginsiu iki galo laikytis jos pranesiu kaip kas, atsisiunciau appsa svoriai juokingi kolkas daugeliui kaip gali pasirodyt na bet kiekviena treniruote po pora vis dasimeta tai greitu laiku turetu but smagu nors kai ir su nedideliu svoriu 5x5 padarai neskubedamas pajauti kolkas tiek is manes smile

Neprisijungęs

 
Viktoras O
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-04-13
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 1

#6 2017-02-13 10:27

Re: 5x5 stronglift

Būtų įdomu išgirsti iš bandžiusių ar šiaip labiau patyrusių kokių minusų turi programa?  iš esmės ar tinka pradedantiesiems? Pas mane silpni dilbiai, o praktiškai visuise pratimuose apsikrauna, kažkaip itariu jog dilbis bus tas stabdis kuris lėtins progresą

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#7 2017-02-13 10:29

Re: 5x5 stronglift

Viktoras O rašė:

Būtų įdomu išgirsti iš bandžiusių ar šiaip labiau patyrusių kokių minusų turi programa?  iš esmės ar tinka pradedantiesiems? Pas mane silpni dilbiai, o praktiškai visuise pratimuose apsikrauna, kažkaip itariu jog dilbis bus tas stabdis kuris lėtins progresą

Kol tu pradedantysis isvis apie kazkokius dilbius tu maziausiai rupintis turetum. Taip, tinka.

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#8 2017-02-13 11:32

Re: 5x5 stronglift

KIichi rašė:

Prudas rašė:

Na kadangi kiekviena tresa tupt reik nugara gerai kruvio gauna vien nuo pritupkiu.. bent jau taip raso. Man idomu ar forumieciu tarpe ira kas sita bande

As kaip begineris ja pradejau meginsiu iki galo laikytis jos pranesiu kaip kas, atsisiunciau appsa svoriai juokingi kolkas daugeliui kaip gali pasirodyt na bet kiekviena treniruote po pora vis dasimeta tai greitu laiku turetu but smagu nors kai ir su nedideliu svoriu 5x5 padarai neskubedamas pajauti kolkas tiek is manes smile

DIlbi tu ciupk tik utiutiu ta 5x5 kartu su manim vanosi big_smile

DIlbininke tu mazi ten svoriai pripras tavo dilbecai ir palaipsniui kils svoriai, kdl nusprendei kad silpni mano ir gal nestiprus big_smile sloiniko agurku neatsuku

Neprisijungęs

 
Viktoras O
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-04-13
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 1

#9 2017-02-13 12:37

Re: 5x5 stronglift

big_smile įkalbėjai.
Darant bench press ar overhead press ar panašius pratimus visad pirmas numiršta kairysis dilbis, ateodo dar galėtum daryt, bet dilbis nebepaveža.

Neprisijungęs

 
oink
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-07
Žinutės: 228
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#10 2017-02-13 12:41

Re: 5x5 stronglift

Viktoras O rašė:

Būtų įdomu išgirsti iš bandžiusių ar šiaip labiau patyrusių kokių minusų turi programa?  iš esmės ar tinka pradedantiesiems? Pas mane silpni dilbiai, o praktiškai visuise pratimuose apsikrauna, kažkaip itariu jog dilbis bus tas stabdis kuris lėtins progresą

Treniruok dilbi. Gali net du kartus i savaite.

Neprisijungęs

 
Viktoras O
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-04-13
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 1

#11 2017-02-13 12:50

Re: 5x5 stronglift

Tai esmė tame ar verta atskirai treniruot jei čia keturiuose is penkių pratimų jis dirba. Pabandysiu programą, po mėn bus matyt.

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#12 2017-02-13 12:50

Re: 5x5 stronglift

Viktoras O rašė:

big_smile įkalbėjai.
Darant bench press ar overhead press ar panašius pratimus visad pirmas numiršta kairysis dilbis, ateodo dar galėtum daryt, bet dilbis nebepaveža.

Na del bench press tai keista man, o siaip man asmeniskai iki siol kiek susiduriau overhead press atrodo sunkiausias pratimas, sunkiai daros nors ir svoriai mergaites

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#13 2017-02-13 13:54

Re: 5x5 stronglift

Kokias dar nesamones issigalvojat papildomai tuos dilbius smaukyt.

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#14 2017-02-13 14:04

Re: 5x5 stronglift

KIichi rašė:

Na del bench press tai keista man, o siaip man asmeniskai iki siol kiek susiduriau overhead press atrodo sunkiausias pratimas, sunkiai daros nors ir svoriai mergaites

taip, sunkiausias, ne tau vienam. daug tokiu atsiliepimu is kitu bandziusiu sia programa (ne sitam forume, kitur interneto platybese).

Neprisijungęs

 
Viktoras O
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-04-13
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 1

#15 2017-02-13 14:17

Re: 5x5 stronglift

O man tai vienas iš mėgstamiausių pratimų, darau kartu su mostais į šonus. Labai greit visas viršus užsipompuoja.

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#16 2017-02-13 14:19

Re: 5x5 stronglift

KIichi rašė:

Viktoras O rašė:

big_smile įkalbėjai.
Darant bench press ar overhead press ar panašius pratimus visad pirmas numiršta kairysis dilbis, ateodo dar galėtum daryt, bet dilbis nebepaveža.

Na del bench press tai keista man, o siaip man asmeniskai iki siol kiek susiduriau overhead press atrodo sunkiausias pratimas, sunkiai daros nors ir svoriai mergaites

pradek nuo tuscio stangos strypo ir kelk palaipsniui neskubedamas svorius minimaliai, bus nauda. ir taisyklingai pratimus ismoksi daryti ir traumu nebus.
daznai matau kaip  uzsimeta per didely svori ir stena siaip ne taip keldami lol dar ir netaisyklingai, paskui teisina save kad cia dilbis ar pirstas kaltas pas juos...
cia siaip pavyzdys, netaikau autoriui

Paskutinį kartą taisė Globetrotter (2017-02-13 14:21)

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#17 2017-02-13 20:21

Re: 5x5 stronglift

Viktoras O rašė:

O man tai vienas iš mėgstamiausių pratimų, darau kartu su mostais į šonus. Labai greit visas viršus užsipompuoja.

kas per mostai koki foto linka nlb suprantu kas tai big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#18 2017-02-13 20:22

Re: 5x5 stronglift

KIichi rašė:

Viktoras O rašė:

O man tai vienas iš mėgstamiausių pratimų, darau kartu su mostais į šonus. Labai greit visas viršus užsipompuoja.

kas per mostai koki foto linka nlb suprantu kas tai big_smile

Lateral raises pagooglink

Neprisijungęs

 
Viktoras O
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-04-13
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 1

#19 2017-02-13 21:53

Re: 5x5 stronglift

KIichi rašė:

Viktoras O rašė:

O man tai vienas iš mėgstamiausių pratimų, darau kartu su mostais į šonus. Labai greit visas viršus užsipompuoja.

kas per mostai koki foto linka nlb suprantu kas tai big_smile

Na, aš nžn teisingų pavadinimų, bet va BloodyZero pataisė, nors googlėj randa ir "mostai į šonus" smile
Man tai atominis derinys.

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#20 2017-02-13 22:32

Re: 5x5 stronglift

Viktoras O rašė:

KIichi rašė:

Viktoras O rašė:

O man tai vienas iš mėgstamiausių pratimų, darau kartu su mostais į šonus. Labai greit visas viršus užsipompuoja.

kas per mostai koki foto linka nlb suprantu kas tai big_smile

Na, aš nžn teisingų pavadinimų, bet va BloodyZero pataisė, nors googlėj randa ir "mostai į šonus" smile
Man tai atominis derinys.

tep ir reikejo sakyt kad su hanteliais as galvojau tu ten kazkaip su stanga mosikuoji tai ir sudominai big_smile

Neprisijungęs

 
WTF
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-02-17
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#21 2017-02-21 16:22

Re: 5x5 stronglift

Aš šią sav pradėjau daryti nes youtubei prisižiūrėjau, bandysiu ją, nes norisi kažką paįvairinti, svorius mažesnius dėjau tai žiūrėsiu kaip progresas eis smile keik domėjausi vieni giria kiti peikia nesuprasi kol pats ant savęs neišbandysi big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#22 2017-02-21 16:24

Re: 5x5 stronglift

WTF rašė:

Aš šią sav pradėjau daryti nes youtubei prisižiūrėjau, bandysiu ją, nes norisi kažką paįvairinti, svorius mažesnius dėjau tai žiūrėsiu kaip progresas eis smile keik domėjausi vieni giria kiti peikia nesuprasi kol pats ant savęs neišbandysi big_smile

Pussy

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#23 2017-02-26 09:23

Re: 5x5 stronglift

KIichi rašė:

Viktoras O rašė:

KIichi rašė:


kas per mostai koki foto linka nlb suprantu kas tai big_smile

Na, aš nžn teisingų pavadinimų, bet va BloodyZero pataisė, nors googlėj randa ir "mostai į šonus" smile
Man tai atominis derinys.

tep ir reikejo sakyt kad su hanteliais as galvojau tu ten kazkaip su stanga mosikuoji tai ir sudominai big_smile

ta prasme mazesnius ?

As ja dariau nieko negaliu dar pasakyti susirgau na... eilini karta tupiu namie varvantis big_smile

Man asmeniskai as nzn as kaip nenusimanantis as ipisu tuos 3 pratimus   po 5x5 , ir noriu dar kazka daryt , ka jau kalbet kai buna deadlifto treniruote  2x5 ir 1x5 isvis pyppp padarai treniruote ir nesupratai  ar cia baigei ar ka

Neprisijungęs

 
ANONIMAS033
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-29
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#24 2017-02-26 09:41

Re: 5x5 stronglift

Nu tai dek utiutiu normalesnius svorius ir didink juos kartu su poilsiu ir pamatysi kaip sunku ir tie pratimai. Pvz man jau po sq ir dl jauciu koma butu

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#25 2017-02-26 09:44

Re: 5x5 stronglift

KIichi rašė:

KIichi rašė:

Viktoras O rašė:


Na, aš nžn teisingų pavadinimų, bet va BloodyZero pataisė, nors googlėj randa ir "mostai į šonus" smile
Man tai atominis derinys.

tep ir reikejo sakyt kad su hanteliais as galvojau tu ten kazkaip su stanga mosikuoji tai ir sudominai big_smile

ta prasme mazesnius ?

As ja dariau nieko negaliu dar pasakyti susirgau na... eilini karta tupiu namie varvantis big_smile

Man asmeniskai as nzn as kaip nenusimanantis as ipisu tuos 3 pratimus   po 5x5 , ir noriu dar kazka daryt , ka jau kalbet kai buna deadlifto treniruote  2x5 ir 1x5 isvis pyppp padarai treniruote ir nesupratai  ar cia baigei ar ka

Svorius progresyviai kas treniruote didini?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net