Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#26 2017-10-13 17:03

Re: Pwo

Kavioras rašė:

Šlepintuvas rašė:

Kavioras rašė:


Hormonai potencialą raumens augimo pakelia, taip pat susije su kitais hormonais tiesiogiai veikiančius raumenu veikla. Apie kaulus ir sausgysles ir pnš- farma raumenims padeda, o raumuo, yra mechanizmas viska dirbantis judant- keliant svori. Pavyzdys su kaulais ir t.t. - net ir su farma, pas ka anatomiskai sudejimas lievas nepasieks to, ka su tobulu sudejimu tam sporte kazkas be farmos gali pasiekt. O farma tik susitiprina tai, arba padeda tiem kas lievas anatomiakai sakykim. Taigi del to kai ant farmos sedi, nevisi pasiekia to ka kiti naturaliai.

tell me more. yra toks dalykas kaip natural strenght limits ir tu nori pasakyt, kad žmogaus anatomiškumas gali tuos limitus ypač stipriai įtakoti? mano manymu lašas po lašo ir čiuvas, kuris yra anatomiškai mažiau apdovanotas, gali reachint tuos natural limitus, tik esmė tame, kad tam pasiekti reikės įdėti daugiau darbo ir laiko, nei tam, kuris yra anatomiškai geras. bet šiuo atvėju paimkim asmenį "C", kuris pristato save esąs "naturalas" ir benchina "atsipūtęs" 40kg+ daugiau nei tie, kurie reachin'ę savo limitus. Jis tikriausiai yra toks underkindas vien dėl to, nes pas jį stebuklingais būdais kaulai tvirtesni, bei gun'sai ant 2 cemų mažesni? jesus.
šitas turbūt irgi naturalas ir anatomiškai apdovanotas.

Ktu utiutiu ar tu durnas ar utiutiu? Vienas bp rekordą 400kg pasiekia, kitas gyvenime tokių skaičių nemato, tai čia farmą blogą jungia? Limitai visiem skirtingi dėl skirtingo anatomiškumo(todėl rekordai skirtingi), tu su farma ir su savo genetika nepasieksi to ką bloodis naturaliai ir viskas.

Tame ir yra ESMĖ, kad čia subjektyvus dalykas. Tas "kitas", kuris tokių skaičių nemato 100% turi tam tikrų priežaščių KODĖL JIS JŲ NEMATO, apuoke tu pramotnas. its all about knowledge and mentality, bet šiuo atvėju visą laiką turėjom omeny bloodį, kuris mėgsta pašūdmaliaut, nėra ant tiek 100proc dedicated ir kelia gerus svorius. krv vyniok nhj

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#27 2017-10-13 17:21

Re: Pwo

Wiliukazz rašė:

Pauliakas rašė:

Po kiek mg per dieną naudoji?

1 tab., 500. 1 tab dar pries treniruote pusvalandis kazkur.

Ar po tiek pat vartoji mildronato kaip ir anksčiau? Ir mėnesį pavartoji ir tiek pat darai pertrauką?

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#28 2017-10-13 17:34

Re: Pwo

Kad kavioras toks kietas gyvenime butu, kaip forume, tik tarskina klaviatura smile

O milronata kas 6 men prasukti galima tikrai smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#29 2017-10-13 17:38

Re: Pwo

ATjr rašė:

Kad kavioras toks kietas gyvenime butu, kaip forume, tik tarskina klaviatura smile

O milronata kas 6 men prasukti galima tikrai smile

Oj tu, niekaip nepamiršti manęs. Žinai čia kai dabar vyksta visokie detektyvai su bloodžiu ir pnš, galvoju ar tik kada nepaaiškės, kad visgi tu esi patelė?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#30 2017-10-13 17:45

Re: Pwo

tumuxas rašė:

Wiliukazz rašė:

Pauliakas rašė:

Po kiek mg per dieną naudoji?

1 tab., 500. 1 tab dar pries treniruote pusvalandis kazkur.

Ar po tiek pat vartoji mildronato kaip ir anksčiau? Ir mėnesį pavartoji ir tiek pat darai pertrauką?

Durni maziau 2g net nenaudoja jo big_smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#31 2017-10-13 18:57

Re: Pwo

BloodyZero rašė:

tumuxas rašė:

Wiliukazz rašė:


1 tab., 500. 1 tab dar pries treniruote pusvalandis kazkur.

Ar po tiek pat vartoji mildronato kaip ir anksčiau? Ir mėnesį pavartoji ir tiek pat darai pertrauką?

Durni maziau 2g net nenaudoja jo big_smile

Rimtai po tiek laikei??

Neprisijungęs

 
DaugNORINTIS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Orionas
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 600
Atsiliepimai: 0

#32 2017-10-13 19:09

Re: Pwo

Man napalmas visai nieko. hanteliai  pries tai xplode turedavau, pirmaja versija. Kaip ta trecia versija?
https://s1.postimg.org/46mxuxrwh7/DSC_1430.jpg

Neprisijungęs

 
aurimas413
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-09-10
Žinutės: 620
Atsiliepimai: 0

#33 2017-10-13 19:10

Re: Pwo

DaugNORINTIS rašė:

Man napalmas visai nieko. hanteliai  pries tai xplode turedavau, pirmaja versija. Kaip ta trecia versija?
https://s1.postimg.org/46mxuxrwh7/DSC_1430.jpg

Kokio skonio pasiemes? as tai vaisini pasiemiau ten maza indeli, berods 250g pradziai

Neprisijungęs

 
DaugNORINTIS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Orionas
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 600
Atsiliepimai: 0

#34 2017-10-13 19:20

Re: Pwo

kiwi skonio, jei isgeriu 5h tai po to pastebejau kartais nuejes miegot kokia 23h atsibundu dvylikta ir nesinori miego big_smile bet kartais tik.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#35 2017-10-13 20:02

Re: Pwo

ATjr rašė:

BloodyZero rašė:

tumuxas rašė:


Ar po tiek pat vartoji mildronato kaip ir anksčiau? Ir mėnesį pavartoji ir tiek pat darai pertrauką?

Durni maziau 2g net nenaudoja jo big_smile

Rimtai po tiek laikei??

Ne, bet pazistamas vienas geria jau antrus metus sirdziai kaip vitamina. Didelis jis ten lb apie 140 sveria milzinas, tai sirdziai pats gazas.

Neprisijungęs

 
Poseidonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-11-20
Žinutės: 191
Atsiliepimai: 0

#36 2017-11-30 20:47

Re: Pwo

Jei dar kam dar įdomu teko, bandyt warrior rage, nežinau kokia versija pakliuvo, tai gera iš tikro pumpas žiaurus, kofeino daug(300mg/porcija), bet nesijaučia visiškai ir nėra jokio crasho ,kas priešingai, nei redweiler.ir kaina dabar daug kur maža 15e

Neprisijungęs

 
aurimas413
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-09-10
Žinutės: 620
Atsiliepimai: 0

#37 2017-11-30 21:04

Re: Pwo

Napalma visa suvartojau ka zn man jis lempiskas buvo, kad kazka pajaust normalaus dviguba porcija reikejo kalt. Redweileri turejau meginukus kelis, galvojau ai utiutiu issiplaksiu dviguba kad nesimetytu, utiutiu poto kai galva skaudejo big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Poseidonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-11-20
Žinutės: 191
Atsiliepimai: 0

#38 2017-11-30 21:06

Re: Pwo

aurimas413 rašė:

Napalma visa suvartojau ka zn man jis lempiskas buvo, kad kazka pajaust normalaus dviguba porcija reikejo kalt. Redweileri turejau meginukus kelis, galvojau ai utiutiu issiplaksiu dviguba kad nesimetytu, utiutiu poto kai galva skaudejo big_smile big_smile

Aš klaidą padariau pasiemiau pakuote redweilerio, šaudavau dviguba prieš trenke, tai tik crashą gaudavau ,nei man pumpas buvo zgeras nei ką nežinau, kiekvienam skirtingai ,o pardaviau draugui jam veikia. Tarp kitko teko bandyt sport definition pump kick ten tai tikrai geras nesu tokio bandęs ,bet jaučiu tik shotai toki geri.

Neprisijungęs

 
aurimas413
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-09-10
Žinutės: 620
Atsiliepimai: 0

#39 2017-11-30 21:07

Re: Pwo

Poseidonas rašė:

aurimas413 rašė:

Napalma visa suvartojau ka zn man jis lempiskas buvo, kad kazka pajaust normalaus dviguba porcija reikejo kalt. Redweileri turejau meginukus kelis, galvojau ai utiutiu issiplaksiu dviguba kad nesimetytu, utiutiu poto kai galva skaudejo big_smile big_smile

Aš klaidą padariau pasiemiau pakuote redweilerio, šaudavau dviguba prieš trenke, tai tik crashą gaudavau ,nei man pumpas buvo zgeras nei ką nežinau, kiekvienam skirtingai ,o pardaviau draugui jam veikia. Tarp kitko teko bandyt sport definition pump kick ten tai tikrai geras nesu tokio bandęs ,bet jaučiu tik shotai toki geri.

taprasme crash'a?

Neprisijungęs

 
Poseidonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-11-20
Žinutės: 191
Atsiliepimai: 0

#40 2017-11-30 21:37

Re: Pwo

aurimas413 rašė:

Poseidonas rašė:

aurimas413 rašė:

Napalma visa suvartojau ka zn man jis lempiskas buvo, kad kazka pajaust normalaus dviguba porcija reikejo kalt. Redweileri turejau meginukus kelis, galvojau ai utiutiu issiplaksiu dviguba kad nesimetytu, utiutiu poto kai galva skaudejo big_smile big_smile

Aš klaidą padariau pasiemiau pakuote redweilerio, šaudavau dviguba prieš trenke, tai tik crashą gaudavau ,nei man pumpas buvo zgeras nei ką nežinau, kiekvienam skirtingai ,o pardaviau draugui jam veikia. Tarp kitko teko bandyt sport definition pump kick ten tai tikrai geras nesu tokio bandęs ,bet jaučiu tik shotai toki geri.

taprasme crash'a?

Po treniruotės, visiškai bejėgų atleidžia visa tik miego norisi, nėra ta prasme jokio nuvažiavimo.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#41 2017-12-01 09:30

Re: Pwo

As nusiperku arginino, beta alanino, citrulino, creatino ir ikalu pries trenirke, gaunasi preworkautas. Jeigu nori dar kofeino tablete isgerk ir viskas

Neprisijungęs

 
Poseidonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-11-20
Žinutės: 191
Atsiliepimai: 0

#42 2017-12-01 10:33

Re: Pwo

BritainFirst rašė:

As nusiperku arginino, beta alanino, citrulino, creatino ir ikalu pries trenirke, gaunasi preworkautas. Jeigu nori dar kofeino tablete isgerk ir viskas

Bet brangiau išeina negu pwo, bet vis tiek man atrodo veiksmingiau

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#43 2017-12-01 10:38

Re: Pwo

Poseidonas rašė:

BritainFirst rašė:

As nusiperku arginino, beta alanino, citrulino, creatino ir ikalu pries trenirke, gaunasi preworkautas. Jeigu nori dar kofeino tablete isgerk ir viskas

Bet brangiau išeina negu pwo, bet vis tiek man atrodo veiksmingiau

Pwo pigiau iseina daug, bet as atskirai perku viska, nes man nereikia kofeino.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#44 2017-12-01 11:23

Re: Pwo

Poseidonas rašė:

BritainFirst rašė:

As nusiperku arginino, beta alanino, citrulino, creatino ir ikalu pries trenirke, gaunasi preworkautas. Jeigu nori dar kofeino tablete isgerk ir viskas

Bet brangiau išeina negu pwo, bet vis tiek man atrodo veiksmingiau

Ant to pacio.
Atskirai ilgiau dar turesi

Neprisijungęs

 
Poseidonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-11-20
Žinutės: 191
Atsiliepimai: 0

#45 2017-12-01 13:00

Re: Pwo

ATjr rašė:

Poseidonas rašė:

BritainFirst rašė:

As nusiperku arginino, beta alanino, citrulino, creatino ir ikalu pries trenirke, gaunasi preworkautas. Jeigu nori dar kofeino tablete isgerk ir viskas

Bet brangiau išeina negu pwo, bet vis tiek man atrodo veiksmingiau

Ant to pacio.
Atskirai ilgiau dar turesi

O tai po kiek geriausia akkg ir beta-alanino kramtyt prieš trenke po 4000mg?

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#46 2017-12-01 13:09

Re: Pwo

Poseidonas rašė:

ATjr rašė:

Poseidonas rašė:


Bet brangiau išeina negu pwo, bet vis tiek man atrodo veiksmingiau

Ant to pacio.
Atskirai ilgiau dar turesi

O tai po kiek geriausia akkg ir beta-alanino kramtyt prieš trenke po 4000mg?

As dedu apie 6 gramus, kauselis yra 5 gramai, bet as su kaupu idedu.

Neprisijungęs

 
Poseidonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-11-20
Žinutės: 191
Atsiliepimai: 0

#47 2017-12-01 19:48

Re: Pwo

BritainFirst rašė:

Poseidonas rašė:

ATjr rašė:


Ant to pacio.
Atskirai ilgiau dar turesi

O tai po kiek geriausia akkg ir beta-alanino kramtyt prieš trenke po 4000mg?

As dedu apie 6 gramus, kauselis yra 5 gramai, bet as su kaupu idedu.

Bet įdomu, nes kitiem nedaug, reikia ,o manes jau ir warrioras pradeda neveikt ,kas keista 87~88kg svoris. Be to ten 300mg/kofeino porcijoj, tai prisibijau biškį dėt ,kad širdis pro kitą pusę neišlystų. O kofeiną naudoju tik prie trenke.

Neprisijungęs

 
aurimas413
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-09-10
Žinutės: 620
Atsiliepimai: 0

#48 2017-12-01 22:02

Re: Pwo

RC Yeah buddy gal kas bande, ir kaip? Visai nieko atrodo big_smile

Neprisijungęs

 
Poseidonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-11-20
Žinutės: 191
Atsiliepimai: 0

#49 2017-12-01 22:12

Re: Pwo

aurimas413 rašė:

RC Yeah buddy gal kas bande, ir kaip? Visai nieko atrodo big_smile

Draugas atostogavo usa, parsivežė, tai sakė vienas iš geriausių kokių teko bandyt, Lietuvoj vargiai rasi šitą.Bet kofeino daug privaryta.

Paskutinį kartą taisė Poseidonas (2017-12-01 22:13)

Neprisijungęs

 
aurimas413
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-09-10
Žinutės: 620
Atsiliepimai: 0

#50 2017-12-01 22:16

Re: Pwo

Poseidonas rašė:

aurimas413 rašė:

RC Yeah buddy gal kas bande, ir kaip? Visai nieko atrodo big_smile

Draugas atostogavo usa, parsivežė, tai sakė vienas iš geriausių kokių teko bandyt, Lietuvoj vargiai rasi šitą.Bet kofeino daug privaryta.

Skelbimuose maciau yra, kazkokia pastiprinta versija, JAV keliose valstijose uzdrausta. Gal zinai del ko? big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net