Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#126 2018-02-13 17:19

Re: Dingo žmogus

Perfectionist82 rašė:

giedriuvz rašė:

Perfectionist82 rašė:


Jeigu  E. Masiuli nepasodins, tai aš neisivaizduoju kokioje išangeje prokurorai, teisejai.

Masiulis greiciau Lietuvos prezidentu taps nei ji pasodins big_smile gi jis " legaliai" viska irode, kad ten paskola buvo o ne kysis wink ir nesvarbu kad ta paskola paimta atgaline data buvo big_smile ir prokurorams klausimu nebekyla...

Aš dabar dalinuosi turta, kad man Masiulio prota, kad koki vekseli atbuline data išsitraukus.

na kad toki proto leveli pasiekt reikia bent pora kadenciju Seime pasedet big_smile ir aisku draugu itakingu susirast wink

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#127 2018-02-13 17:53

Re: Dingo žmogus

giedriuvz rašė:

Perfectionist82 rašė:

giedriuvz rašė:


Masiulis greiciau Lietuvos prezidentu taps nei ji pasodins big_smile gi jis " legaliai" viska irode, kad ten paskola buvo o ne kysis wink ir nesvarbu kad ta paskola paimta atgaline data buvo big_smile ir prokurorams klausimu nebekyla...

Aš dabar dalinuosi turta, kad man Masiulio prota, kad koki vekseli atbuline data išsitraukus.

na kad toki proto leveli pasiekt reikia bent pora kadenciju Seime pasedet big_smile ir aisku draugu itakingu susirast wink

Game over😀. Teks bicui zonoj nuo pirmo levelio pradeti😀

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#128 2018-02-13 18:41

Re: Dingo žmogus

Paleido obliu jau

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#129 2018-02-13 19:00

Re: Dingo žmogus

Vasario 19, jei neprates.

Neprisijungęs

 
MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#130 2018-02-13 19:09

Re: Dingo žmogus

Man Obliaus situacija šiek tiek primena Amerikoje kaip buvo OJ Simpson byla, jeigu kas nematė tai youtube paieškokit OJ Simpson documentary smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#131 2018-03-21 14:04

Re: Dingo žmogus

nu ka, nieko policajai nerado, prikabint normaliai irgi nepavyko... tai kaip ir fsio big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net