Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

automatas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-05
Žinutės: 268
Atsiliepimai: 1

#1 2018-01-11 03:39

sauktiniai 2018

Siandien buvo paskelbti sarasai, ar yra patekusiu? big_smile ar yra tarnavusiu nuo 2015m kariuomeneje? Kaip ir kas gal kas placiau nepatinges aprasyt, nes esu saukiamas, nr ~500 tai sansu issisukti neturiu nes sveikata praejes- viskas idealiai, bet po truputi galvoju jog ten visai nieko ir gal noretus isbandyt tikrai kaip savanoriui big_smile + ir - jei kas galit surasykit +nuomone apie tai, del issisukimo tai labai abejoju ar imanoma, dideles baudos +baudziamaja byla gali iskelti tai ar verta del to rizikuoti pagalvojus..

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#2 2018-01-11 04:24

Re: sauktiniai 2018

Pazystamas 2 metus is eiles ignoruoja 1 karta nk antra atrodo kazkokia mini bauda jokiu bsudziaku

Neprisijungęs

 
automatas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-05
Žinutės: 268
Atsiliepimai: 1

#3 2018-01-11 04:26

Re: sauktiniai 2018

nesako rašė:

Pazystamas 2 metus is eiles ignoruoja 1 karta nk antra atrodo kazkokia mini bauda jokiu bsudziaku

gal labai aukstu numeriu buvo sarase ir tiesiog jo nebeprireikia ant galo, jei regione savo esi 1-1000-inis tai turek raga.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#4 2018-01-11 06:55

Re: sauktiniai 2018

Buvau 2015-2016tais. Jei kas idomu tai klausk.

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#5 2018-01-11 08:10

Re: sauktiniai 2018

O su teistumu kviecia?

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#6 2018-01-11 08:18

Re: sauktiniai 2018

Volframas rašė:

Buvau 2015-2016tais. Jei kas idomu tai klausk.

Padarė vyrą iš tavęs? big_smile

Neprisijungęs

 
automatas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-05
Žinutės: 268
Atsiliepimai: 1

#7 2018-01-11 11:19

Re: sauktiniai 2018

Volframas rašė:

Buvau 2015-2016tais. Jei kas idomu tai klausk.

Ejai kaip suprantu savanoris? Ar daug tokiu TIKRU savanoriu ten ar tie 90% savanoriu tai tiesiog kai matai jog esi sveikas ir aukstu nr. pasauktas tai nera kur detis ir tiesiog sutinki eiti kaip savanoriu jog gautum ~100e daugiau i men big_smile nes kaip raso intike jog is 3500 sauktiniu tik ~50 buvo privalomai paimtu tai skamba neitiketinai big_smile

Kada savaitgaliais paleidzia namo? ar kiekviena savaitgali iskart po pradzios ar po kazkokiu pradzioj baziniu mokymu (kiek jie pradzioj trunka) ?

Jei eini kaip savanoris zinau jog gali rinktis kur tarnaut, ar daug skirias tam tikri batalionai ar +- visur taip pat ar rukloj ar klp kur tarnausi..?

Kaip su amziaus grupem, patalpoj 20 lovu ir visi bendraamziai ar sumaisyti tiek niolikiniai, tiek 23-26 metu vyrai?

Kaip pats vertini visa tai, ar vertejo, ar patiko? Turiu gera darba uzsieny tai butu gaila mest nors galeciau ko gero grizt po metu, idomu susipazint su ginklais, pasaudyt, savotiskai po  tuos miskus pabraidyt, bet taip pat ir idomu kiek daug tu visokiu buduliu marozu ten, turiu zmona, 7 metus kartu gyvenam tai man tas studentiskas-barakinis gyvenimas toks pernelyg nevilioja, tiesiog smalsu kas ir kaip.

Truputi issipleciau big_smile

Neprisijungęs

 
MrRippedZilla
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2017-08-04
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 1

#8 2018-01-23 23:48

Re: sauktiniai 2018

automatas rašė:

Volframas rašė:

Buvau 2015-2016tais. Jei kas idomu tai klausk.

Ejai kaip suprantu savanoris? Ar daug tokiu TIKRU savanoriu ten ar tie 90% savanoriu tai tiesiog kai matai jog esi sveikas ir aukstu nr. pasauktas tai nera kur detis ir tiesiog sutinki eiti kaip savanoriu jog gautum ~100e daugiau i men big_smile nes kaip raso intike jog is 3500 sauktiniu tik ~50 buvo privalomai paimtu tai skamba neitiketinai big_smile

Kada savaitgaliais paleidzia namo? ar kiekviena savaitgali iskart po pradzios ar po kazkokiu pradzioj baziniu mokymu (kiek jie pradzioj trunka) ?

Jei eini kaip savanoris zinau jog gali rinktis kur tarnaut, ar daug skirias tam tikri batalionai ar +- visur taip pat ar rukloj ar klp kur tarnausi..?

Kaip su amziaus grupem, patalpoj 20 lovu ir visi bendraamziai ar sumaisyti tiek niolikiniai, tiek 23-26 metu vyrai?

Kaip pats vertini visa tai, ar vertejo, ar patiko? Turiu gera darba uzsieny tai butu gaila mest nors galeciau ko gero grizt po metu, idomu susipazint su ginklais, pasaudyt, savotiskai po  tuos miskus pabraidyt, bet taip pat ir idomu kiek daug tu visokiu buduliu marozu ten, turiu zmona, 7 metus kartu gyvenam tai man tas studentiskas-barakinis gyvenimas toks pernelyg nevilioja, tiesiog smalsu kas ir kaip.

Truputi issipleciau big_smile

Po priesaikos namo isleidzia ir po bazeko (11sav bazinis trunka), o poto jei neprisirenki zaliotu, mokinies gerai, kiekviena savaitgali namo pyzdini. Taip
batalionai daug kuom skirias. Del amziaus grupiu visi sumaisyti. Jei jau isitvirtines esi normaliai uzsieni tai nematau tikslo i kariuomene eit, laika tik issvaistysi.

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#9 2018-01-23 23:59

Re: sauktiniai 2018

neik, kiek pazystamu ejo visi sako veltui ismesti 9 menesiai

Neprisijungęs

 
devintastram
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-16
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#10 2018-05-04 21:02

Re: sauktiniai 2018

Krc pakviete tarnauti. Rasiau visokius prasymus kad atidetu ir pns. Pimpis kiausai vienu zodziu. Esu pradejas savo versla. Sako mesk versla niekur nedings. Tai bbd as ant ju. Gal kas konsultavotes su kokiu advokatu kuris tikrai padejo, kad nukeltu 9 menesiams. Nes man poto amzius ir utiutiu. Arba gal kokia kolegija kur eitu tik saibas moketi kad vienus metus atbuti o toliau utiutiu

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#11 2018-05-04 21:29

Re: sauktiniai 2018

devintastram rašė:

Krc pakviete tarnauti. Rasiau visokius prasymus kad atidetu ir pns. Pimpis kiausai vienu zodziu. Esu pradejas savo versla. Sako mesk versla niekur nedings. Tai bbd as ant ju. Gal kas konsultavotes su kokiu advokatu kuris tikrai padejo, kad nukeltu 9 menesiams. Nes man poto amzius ir utiutiu. Arba gal kokia kolegija kur eitu tik saibas moketi kad vienus metus atbuti o toliau utiutiu

neik tu niekur utiutiu ant ju dek

Neprisijungęs

 
devintastram
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-16
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#12 2018-05-04 21:42

Re: sauktiniai 2018

Idomu kaip ten su tuom baudom pas juos. Is pradziu dar graziai bandziau su jais su tarti. Bet vostiek neatidejo jie man. Dabar geguzes 11 medicinine tai tikrai neisiu nei laiko neturiu nei ka. Tai gausiu bauda kazkokia ir kas toliau idomu

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#13 2018-05-04 21:43

Re: sauktiniai 2018

Pridarys 60 dienu.

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#14 2018-05-04 22:20

Re: sauktiniai 2018

devintastram rašė:

Idomu kaip ten su tuom baudom pas juos. Is pradziu dar graziai bandziau su jais su tarti. Bet vostiek neatidejo jie man. Dabar geguzes 11 medicinine tai tikrai neisiu nei laiko neturiu nei ka. Tai gausiu bauda kazkokia ir kas toliau idomu

jei jau taip nenori tarnauti, susitark su vienu is daktaru, parasys kad ploksciapadis, su iskrypusiu stuburu ir t.t.
savo laiku kai kariuomenej tarnavau, pradzioj kokie tik invalidai nebuvo prisaukti, vienas visai be dantu maisto nesukramtydavo, komisavo, kitas kaip prisisikes vaiksciojo su hemorojum irgi komisavo, pusakliu irgi buvo, ir daugiau ten ju komisavo del sveikatos su menkesniais nukrypimais... tada dar tarybine sistema veike, visi tinkami buvo... dabar gal kitaip

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#15 2018-05-05 00:24

Re: sauktiniai 2018

Bonviveur rašė:

devintastram rašė:

Idomu kaip ten su tuom baudom pas juos. Is pradziu dar graziai bandziau su jais su tarti. Bet vostiek neatidejo jie man. Dabar geguzes 11 medicinine tai tikrai neisiu nei laiko neturiu nei ka. Tai gausiu bauda kazkokia ir kas toliau idomu

jei jau taip nenori tarnauti, susitark su vienu is daktaru, parasys kad ploksciapadis, su iskrypusiu stuburu ir t.t.
savo laiku kai kariuomenej tarnavau, pradzioj kokie tik invalidai nebuvo prisaukti, vienas visai be dantu maisto nesukramtydavo, komisavo, kitas kaip prisisikes vaiksciojo su hemorojum irgi komisavo, pusakliu irgi buvo, ir daugiau ten ju komisavo del sveikatos su menkesniais nukrypimais... tada dar tarybine sistema veike, visi tinkami buvo... dabar gal kitaip

Hemorojus tai nevisai menkesnis nukrypimas,hemorojus tai cia yra p*zda. Man neteko turet,bet kas turejo zinau ten besikdamas ir alpdavo is skausmo,atsisest neidavo poto 2 valandas ir panasiai big_smile napoleonas net musi kazkoki pralaimejo nea hemorojum sirgo ir per skausma negalejo laiku padaryt ejimo tai atidejo o paskui per oro salygas pasikeitusiaa nk nebesigavo big_smile taip kad jei turi hemoroju tai cia be klausimu big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#16 2018-05-05 07:38

Re: sauktiniai 2018

devintastram rašė:

Idomu kaip ten su tuom baudom pas juos. Is pradziu dar graziai bandziau su jais su tarti. Bet vostiek neatidejo jie man. Dabar geguzes 11 medicinine tai tikrai neisiu nei laiko neturiu nei ka. Tai gausiu bauda kazkokia ir kas toliau idomu

Redbulio 3x įšauk pries kardiogramą

Paskutinį kartą taisė Pauliakas (2018-05-05 07:39)

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#17 2018-05-05 08:27

Re: sauktiniai 2018

Su tuo redbuliu, jau ir as girdejes, kad daro taip...dar gauna pazymas, kad slapimo nelaiko, tai dar ir langus masinoj visus gali uzsitamsint po to

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#18 2018-05-05 09:22

Re: sauktiniai 2018

Pauliakas rašė:

devintastram rašė:

Idomu kaip ten su tuom baudom pas juos. Is pradziu dar graziai bandziau su jais su tarti. Bet vostiek neatidejo jie man. Dabar geguzes 11 medicinine tai tikrai neisiu nei laiko neturiu nei ka. Tai gausiu bauda kazkokia ir kas toliau idomu

Redbulio 3x įšauk pries kardiogramą

O tipo nepasius issamesniems tyrimams veliau?

Neprisijungęs

 
harakiri
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 488
Atsiliepimai: 0

#19 2018-05-05 09:32

Re: sauktiniai 2018

a)  nueini su aukstu spaudimu, siuncia tada tave tolesniems tyrimams, tada eini I savo ligonine ir bandai derinti ka nors.
b) istoji , po to meti.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#20 2018-05-05 09:37

Re: sauktiniai 2018

Pauliakas rašė:

devintastram rašė:

Idomu kaip ten su tuom baudom pas juos. Is pradziu dar graziai bandziau su jais su tarti. Bet vostiek neatidejo jie man. Dabar geguzes 11 medicinine tai tikrai neisiu nei laiko neturiu nei ka. Tai gausiu bauda kazkokia ir kas toliau idomu

Redbulio 3x įšauk pries kardiogramą

Pasius tyrimams... Per tyrimus matys, kad viskas ten ok su juo big_smile

Jau nebe taip ir lengva issisukti, nes visi gudruoliai pradeda siuntineti prasymus...

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#21 2018-05-05 09:39

Re: sauktiniai 2018

fitnesas rašė:

Bonviveur rašė:

devintastram rašė:

Idomu kaip ten su tuom baudom pas juos. Is pradziu dar graziai bandziau su jais su tarti. Bet vostiek neatidejo jie man. Dabar geguzes 11 medicinine tai tikrai neisiu nei laiko neturiu nei ka. Tai gausiu bauda kazkokia ir kas toliau idomu

jei jau taip nenori tarnauti, susitark su vienu is daktaru, parasys kad ploksciapadis, su iskrypusiu stuburu ir t.t.
savo laiku kai kariuomenej tarnavau, pradzioj kokie tik invalidai nebuvo prisaukti, vienas visai be dantu maisto nesukramtydavo, komisavo, kitas kaip prisisikes vaiksciojo su hemorojum irgi komisavo, pusakliu irgi buvo, ir daugiau ten ju komisavo del sveikatos su menkesniais nukrypimais... tada dar tarybine sistema veike, visi tinkami buvo... dabar gal kitaip

Hemorojus tai nevisai menkesnis nukrypimas,hemorojus tai cia yra p*zda. Man neteko turet,bet kas turejo zinau ten besikdamas ir alpdavo is skausmo,atsisest neidavo poto 2 valandas ir panasiai big_smile napoleonas net musi kazkoki pralaimejo nea hemorojum sirgo ir per skausma negalejo laiku padaryt ejimo tai atidejo o paskui per oro salygas pasikeitusiaa nk nebesigavo big_smile taip kad jei turi hemoroju tai cia be klausimu big_smile

Net redbulis nepadetu?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#22 2018-05-05 09:43

Re: sauktiniai 2018

ATjr rašė:

Pauliakas rašė:

devintastram rašė:

Idomu kaip ten su tuom baudom pas juos. Is pradziu dar graziai bandziau su jais su tarti. Bet vostiek neatidejo jie man. Dabar geguzes 11 medicinine tai tikrai neisiu nei laiko neturiu nei ka. Tai gausiu bauda kazkokia ir kas toliau idomu

Redbulio 3x įšauk pries kardiogramą

Pasius tyrimams... Per tyrimus matys, kad viskas ten ok su juo big_smile

Jau nebe taip ir lengva issisukti, nes visi gudruoliai pradeda siuntineti prasymus...

Gali būt, seniau žinau pamatydavo, kad širdis grybauja kažką ir out. Dabar gal neršia giliau smile

Neprisijungęs

 
devintastram
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-16
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#23 2018-05-05 10:01

Re: sauktiniai 2018

Su tuom medicininem tai paleva man kazkokia. Draugeli praleido su 3 isvarzom.. paprasciau butu jauciu i kokia kolegija jauciu istoti ir mest po metu. Girdejas kad kazkokia alytaus kolegija lengva ten sutarti viska

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#24 2018-05-05 18:18

Re: sauktiniai 2018

Nepavydžiu tiem ką pakvietė smile))

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#25 2018-05-05 18:20

Re: sauktiniai 2018

Pauliakas rašė:

ATjr rašė:

Pauliakas rašė:


Redbulio 3x įšauk pries kardiogramą

Pasius tyrimams... Per tyrimus matys, kad viskas ten ok su juo big_smile

Jau nebe taip ir lengva issisukti, nes visi gudruoliai pradeda siuntineti prasymus...

Gali būt, seniau žinau pamatydavo, kad širdis grybauja kažką ir out. Dabar gal neršia giliau smile

Ant dviracio pamanis ir echo padarys ir jasna bus kad simuliuoja... Cia nebent prasyti, kad koks Jonn kojas sulauzytu ar kas cia is forumo agresyvesni smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net