Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#26 2018-05-05 18:21

Re: sauktiniai 2018

BritainFirst rašė:

Nepavydžiu tiem ką pakvietė smile))

Nelygu ka pasauke.. jei koki niolikini kuris tik ratus apie centra su auto suka, tai i nauda manau, bet va jeigu kaip rase, vyra su verslu ir seima, tai nafik...

Paskutinį kartą taisė 4Fun (2018-05-05 18:22)

Neprisijungęs

 
Targetas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-01-25
Žinutės: 105
Atsiliepimai: 0

#27 2018-05-05 18:55

Re: sauktiniai 2018

Jei turit, verslus, paskolas ir t.t tikrai nukelia ta saukima ir atideda, ne vienas draugas taip nejo tarnauti ir "issisuko" Kaip jus cia vercia neisivaizduoju, nes yra tam tikros instancijos kurios saugo jusu teises , jei turit Verslus / Paskolas ar gyvenat uzsieni. BET Jei darbas Lietuvoje tai drasiai galit eiti issaugo darbo vieta + atostoginiai kaupiasi ir gal kazkiek savo gyvenima pakeisit bent 9men ( aisku jei nera zmonu ir vaiku, jei tie yra tada irgi neima, jei esat vienintelis seimos maitintojas) Baisiai bijot, nors ten nera ko bijot tikrai kiekvienam jaunuoliui i nauda. smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#28 2018-05-05 18:56

Re: sauktiniai 2018

4Fun rašė:

BritainFirst rašė:

Nepavydžiu tiem ką pakvietė smile))

Nelygu ka pasauke.. jei koki niolikini kuris tik ratus apie centra su auto suka, tai i nauda manau, bet va jeigu kaip rase, vyra su verslu ir seima, tai nafik...

Nu tas niolikinis irgi turi savo gyvenimą ir draugus ir šeimą, meilę ir tt. Niekas nenori eiti kažkam tarnauti, būti vergu. Aš užjaučiu tuos, kuriem reikėjo..

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#29 2018-05-05 20:56

Re: sauktiniai 2018

Išmetė pagaliau 😁

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#30 2018-05-05 22:02

Re: sauktiniai 2018

Vegitas rašė:

Išmetė pagaliau 😁

Tai jau nauja acc susikure paliubomu . Arba is anksciau prikurtu turi

Neprisijungęs

 
devintastram
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-16
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#31 2018-05-05 22:29

Re: sauktiniai 2018

Targetas rašė:

Jei turit, verslus, paskolas ir t.t tikrai nukelia ta saukima ir atideda, ne vienas draugas taip nejo tarnauti ir "issisuko" Kaip jus cia vercia neisivaizduoju, nes yra tam tikros instancijos kurios saugo jusu teises , jei turit Verslus / Paskolas ar gyvenat uzsieni. BET Jei darbas Lietuvoje tai drasiai galit eiti issaugo darbo vieta + atostoginiai kaupiasi ir gal kazkiek savo gyvenima pakeisit bent 9men ( aisku jei nera zmonu ir vaiku, jei tie yra tada irgi neima, jei esat vienintelis seimos maitintojas) Baisiai bijot, nors ten nera ko bijot tikrai kiekvienam jaunuoliui i nauda. smile

Turiu idv veikla. Turiu kalna sutarciu su kuriais sudares sutartis terminuotas ir jeigu neivygdysiu ju gresia baudos pinigines. Turiu nuomos sutarti terminuota kur vien i menesi ten 500e moku. Yra butas kyr regitruotas su motina ir kad turiu ji islaikyti. Turiu autolizingo paskola. Kur i men 200e moket. Paklausiau kaip man uz 150 reiktu isgyventi, atsakymas buvo paprastas reikejo galvot anksciau. Nes tipo jau nuo 2015 ar keli tu cia metu isipareigojo tie saukimai. O versla pradejau pries pora metu grubiai tik. Prasiau atideti tarnyba 9menesiams . Nunesiau kalna dokumentu, sutarciu ir t.t gavau atsakyma kad atmete mano prasyma atideti tarnyba. Tai nezinau apie ka tu cia kalbi jai neesi susidures

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#32 2018-05-05 23:01

Re: sauktiniai 2018

devintastram rašė:

Targetas rašė:

Jei turit, verslus, paskolas ir t.t tikrai nukelia ta saukima ir atideda, ne vienas draugas taip nejo tarnauti ir "issisuko" Kaip jus cia vercia neisivaizduoju, nes yra tam tikros instancijos kurios saugo jusu teises , jei turit Verslus / Paskolas ar gyvenat uzsieni. BET Jei darbas Lietuvoje tai drasiai galit eiti issaugo darbo vieta + atostoginiai kaupiasi ir gal kazkiek savo gyvenima pakeisit bent 9men ( aisku jei nera zmonu ir vaiku, jei tie yra tada irgi neima, jei esat vienintelis seimos maitintojas) Baisiai bijot, nors ten nera ko bijot tikrai kiekvienam jaunuoliui i nauda. smile

Turiu idv veikla. Turiu kalna sutarciu su kuriais sudares sutartis terminuotas ir jeigu neivygdysiu ju gresia baudos pinigines. Turiu nuomos sutarti terminuota kur vien i menesi ten 500e moku. Yra butas kyr regitruotas su motina ir kad turiu ji islaikyti. Turiu autolizingo paskola. Kur i men 200e moket. Paklausiau kaip man uz 150 reiktu isgyventi, atsakymas buvo paprastas reikejo galvot anksciau. Nes tipo jau nuo 2015 ar keli tu cia metu isipareigojo tie saukimai. O versla pradejau pries pora metu grubiai tik. Prasiau atideti tarnyba 9menesiams . Nunesiau kalna dokumentu, sutarciu ir t.t gavau atsakyma kad atmete mano prasyma atideti tarnyba. Tai nezinau apie ka tu cia kalbi jai neesi susidures

Tai kaip mane veda is kantrybes, tos sustros bobos uz stalu... tokiom sustrom frazem metosi, paciai ta vargana etata atimtu be galimybes metus laiko dirbt, gautu is birzos pasalpa 150 eu, turetu islaikyt seima, susimoket nuomas, paskolas ir panasiai, tai vargu ar tokia pati sustra butu, kaip dabar... pats ne karta susidures su tokiom visokiom prietrankom, kur sedi uz stalo kazkokia valdzios jausma pasigavusi sekretore, kuri nemoka net normaliai savo pareigu eiti...

Neprisijungęs

 
devintastram
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-16
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#33 2018-05-05 23:09

Re: sauktiniai 2018

Sakiau kokioj medicinkei pradeciau delioti kad nusauti noreciau kazka ar nusizudyt galeciau is nevilties big_smile bet poto rimtai i kokia durchata uzdarys. Jauciu reikes kazkur stoti mokintis nes nieko nebus kitaip

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#34 2018-05-05 23:19

Re: sauktiniai 2018

Clenbuteroli naudoja rusijoj girdejau lb tipo pamyli cardiogramas nzn ar paeis :d bet turint omeni koks jis slykstus kakutis tai gal

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#35 2018-05-06 08:21

Re: sauktiniai 2018

Irgi gavau šaukimą, bet viena akim nematau beveik nieko nuo gimimo, galima sakyti kai tikrina regėjimą nė vieno to rutuliuko nematau tik matau spalvas ir formas , tai įdomu gresia kažkas ar nelabai 😀😀

Neprisijungęs

 
devintastram
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-16
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#36 2018-05-06 09:47

Re: sauktiniai 2018

MrGain rašė:

Irgi gavau šaukimą, bet viena akim nematau beveik nieko nuo gimimo, galima sakyti kai tikrina regėjimą nė vieno to rutuliuko nematau tik matau spalvas ir formas , tai įdomu gresia kažkas ar nelabai 😀😀

Drauga su 2 isvarzom paime...

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#37 2018-05-06 10:07

Re: sauktiniai 2018

devintastram rašė:

MrGain rašė:

Irgi gavau šaukimą, bet viena akim nematau beveik nieko nuo gimimo, galima sakyti kai tikrina regėjimą nė vieno to rutuliuko nematau tik matau spalvas ir formas , tai įdomu gresia kažkas ar nelabai 😀😀

Drauga su 2 isvarzom paime...

Esu girdėjęs, kad su jomis ima, dėl regėjimo ,tai sako reikia pasirašyti lapą jei nori pats, tipo, kad savo noru, nes dėl akių ten rimtai žiūri

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#38 2018-05-06 10:12

Re: sauktiniai 2018

MrGain rašė:

Irgi gavau šaukimą, bet viena akim nematau beveik nieko nuo gimimo, galima sakyti kai tikrina regėjimą nė vieno to rutuliuko nematau tik matau spalvas ir formas , tai įdomu gresia kažkas ar nelabai 😀😀

Manau, kad turetu neiimt... nes pvz man kai CMEK bandziau praeit, tai viena akis per 0,1 ar 0,2 blogiau maciau nei ten ju leistina norma, viso gero buvo...

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#39 2018-05-06 10:15

Re: sauktiniai 2018

4Fun rašė:

MrGain rašė:

Irgi gavau šaukimą, bet viena akim nematau beveik nieko nuo gimimo, galima sakyti kai tikrina regėjimą nė vieno to rutuliuko nematau tik matau spalvas ir formas , tai įdomu gresia kažkas ar nelabai 😀😀

Manau, kad turetu neiimt... nes pvz man kai CMEK bandziau praeit, tai viena akis per 0,1 ar 0,2 blogiau maciau nei ten ju leistina norma, viso gero buvo...

Na pas mane labai didelis skirtumas kur viena akis mato tobulai, o kur kita net mamos nepažičiau, kad prieš mane stovi 😀 Daktarai liepė labai saugoti tą gerą akį, nes jei kažkas nutiktų, tai jau amen tada smile Na 23 dieną patikra papasakoti galėsiu kas gero ten vyksta 😀

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#40 2018-05-06 10:17

Re: sauktiniai 2018

O mano brolis savo noru norėjo eiti, tai ten stuburas ant 2 mm gal pasislinkęs ir viskas ate😀 O gyvenime jokiu skausmu nesiskundė , deadliftus daro ir nejautė niekada jokio diskomforto smile Na dar toks faktas yra, kad man mažam plokščiapėdystė buvo prirašyta, nors niekas iš mano šeimos nemato tokios anomalijos man ant pėdų 😂😂😂

Neprisijungęs

 
harakiri
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 488
Atsiliepimai: 0

#41 2018-05-06 10:39

Re: sauktiniai 2018

Buk ramus, neims.

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#42 2018-05-06 14:42

Re: sauktiniai 2018

harakiri rašė:

Buk ramus, neims.

Ir aš to pačio tikiuosi, bet baisu kad darosi tikrai šiaip. Na ir kas , kad aš ten jaunas niekur nesimokau ir t.t. Bet dirbu 2 darbus padarau į mėn 1/ 1.5 k eu, dirbu ant individualios veiklos. Tai kai pagalvoji paimtų ten tai pz, po 9 mėn visi klientai dingsta, už gymo nuomą mokėti reiktų toliau, grįžęs gaučiau varganą 1.5k Europos ir turėčiau vėl viską iš naujo. O tie bespridielnykai kur po miestą supuvusiais golfais laksto, niekur nedirba, rajono verchai taip ir nepakliūna į sąrašus 😀 Va tokiems kaip jie čia būtų pats tas.

Neprisijungęs

 
hamakas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-02-10
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 1

#43 2018-05-07 18:28

Re: sauktiniai 2018

O vis dar neima, kai istoti i kolegija? Nes kazka girdejau, kad is kolegiju ima.

Neprisijungęs

 
Targetas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-01-25
Žinutės: 105
Atsiliepimai: 0

#44 2018-05-07 20:12

Re: sauktiniai 2018

hamakas rašė:

O vis dar neima, kai istoti i kolegija? Nes kazka girdejau, kad is kolegiju ima.

Neima, ima tik is profkiu.

Neprisijungęs

 
Targetas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2017-01-25
Žinutės: 105
Atsiliepimai: 0

#45 2018-05-07 20:14

Re: sauktiniai 2018

MrGain rašė:

harakiri rašė:

Buk ramus, neims.

Ir aš to pačio tikiuosi, bet baisu kad darosi tikrai šiaip. Na ir kas , kad aš ten jaunas niekur nesimokau ir t.t. Bet dirbu 2 darbus padarau į mėn 1/ 1.5 k eu, dirbu ant individualios veiklos. Tai kai pagalvoji paimtų ten tai pz, po 9 mėn visi klientai dingsta, už gymo nuomą mokėti reiktų toliau, grįžęs gaučiau varganą 1.5k Europos ir turėčiau vėl viską iš naujo. O tie bespridielnykai kur po miestą supuvusiais golfais laksto, niekur nedirba, rajono verchai taip ir nepakliūna į sąrašus 😀 Va tokiems kaip jie čia būtų pats tas.

Jei taip nenori tarnauti, neini jokiiu medicininiu , net neprisistatyk i prievole kai gauni saukima, gausi 15eu bauda ir viskas, bet siaip jei su akim bedos baisios, tai neims, o dar geriau simuliuok regejima, kad su abejom ten akim blogai matai.

Neprisijungęs

 
harakiri
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 488
Atsiliepimai: 0

#46 2018-05-07 20:29

Re: sauktiniai 2018

Neims to mrgain,kai tokios sveikatos problemos 99%. Ignoras irgi ne geriausias variantas, po to laiskai I darboviete eina.

Neprisijungęs

 
Alfa Katinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-07-03
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 1

#47 2018-05-08 22:36

Re: sauktiniai 2018

zdr ribiatos, turbut niekas nepasigedot manes, bet armuchoj buvau, pries kokias 2 savaites gryzau, klauskit ko norit atsakysiu, pradejau rugpjucio 1 baigiau geguzes 1, buvau zaliocikas, mynkiau daug atzymu, numeciau daug svorio, miegojau 3 paras prie -10-15 ir t.t budejau daug 2-3 kartai i menesi, namu nemaciau.

Paskutinį kartą taisė Alfa Katinas (2018-05-08 22:38)

Neprisijungęs

 
Alfa Katinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-07-03
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 1

#48 2018-05-08 22:43

Re: sauktiniai 2018

del maisto jeigu idomu, tai sportuojanciam nekazka, bet 70-80kg sliekui normaliai, dasimesit mases jeigu maistui neisrankus. ryziu,grikiu labai retai duoda, pagrinde bulves 2 kartus per diena pietams ir vakare + mesa ivairi, pusryciams visko buna, picos,desrainiai, (koses retai), visada vaisiu yra konservuotu, kiausu duoda, bet retai, sasysku, su kokiais makaronais ir pan. Zuvis ir kempiniukas ziauriai neskani, niekas nevalgo, tai jeigu megsti utiutiu porciju galetum lest, patekus i kuopa kur daug bobu, nemazai maisto galetum susirinkti ir augti

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#49 2018-05-08 22:50

Re: sauktiniai 2018

Alfa Katinas rašė:

del maisto jeigu idomu, tai sportuojanciam nekazka, bet 70-80kg sliekui normaliai, dasimesit mases jeigu maistui neisrankus. ryziu,grikiu labai retai duoda, pagrinde bulves 2 kartus per diena pietams ir vakare + mesa ivairi, pusryciams visko buna, picos,desrainiai, (koses retai), visada vaisiu yra konservuotu, kiausu duoda, bet retai, sasysku, su kokiais makaronais ir pan. Zuvis ir kempiniukas ziauriai neskani, niekas nevalgo, tai jeigu megsti daxuja porciju galetum lest, patekus i kuopa kur daug bobu, nemazai maisto galetum susirinkti ir augti

Džaukis, kad tavo šaukime kepenėlių nebebuvo big_smile
Dragūnai?

Neprisijungęs

 
Alfa Katinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-07-03
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 1

#50 2018-05-08 23:43

Re: sauktiniai 2018

aha, del kepeneliu girdejau, kad pasiseke ir iseme is meniu, sekantis saukimas isvis gerai valgys, vis tobuleja big_smile taip, dragunai

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net