Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Čiūvas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-08-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1 2018-04-23 18:37

Pagalos del vaistu!

Sveiki man yra 17 metu lankau begima ir turiu tokia problema del aukso spaudimo. Siandien buvau darytis kardiogramos ir kitu tyrimu ir suzinojau kad su sirdimi viskas gerai bet man daktare israse vaistu (tranxene 5mg) gal kazkas kazka zino apie juos ? ar verta juos gerti bunant jauname amziuje ?

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#2 2018-04-23 18:45

Re: Pagalos del vaistu!

Tau išrašė raminamųjų, kitaip vadinamu Benzodiazepinai. Vartoju daug metų šiuos vaistus, bet žėk nepriprask ir viskas bus gerai. Nemaišyk su alkoholiu, o jei kils kokių klausimų, rašyk man.

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 902
Atsiliepimai: 6

#3 2018-04-23 19:06

Re: Pagalos del vaistu!

Apie ka tu gali patart balvone?Ivarysi zmogui liga.Tau paciam rimtos pagalbos reiia!!!

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4 2018-04-23 19:19

Re: Pagalos del vaistu!

bakas rašė:

Apie ka tu gali patart balvone?Ivarysi zmogui liga.Tau paciam rimtos pagalbos reiia!!!

Domiuosi apie benzodiazepinus daug metų, žinau tyrimus, lenteles, stiprumus, poveikį, šalutinius ir visą kitą. Śiuo klausimu galiu padėti žmogui daug, o tu ? Tu tiesiog chemikas, kuris badosi steroidus į užpakalį, o košės galvoje neturi. Jei apie benzodiazepinus nieko neišmanai, kam terši žmogaus temą.

Neprisijungęs

 
Čiūvas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-08-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#5 2018-04-23 19:24

Re: Pagalos del vaistu!

Turiu viena klausima. Man juos sake gerti pries miega o man rytoj varzybos nejausiu silpnumo ar kazko tokio ?

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 902
Atsiliepimai: 6

#6 2018-04-23 19:25

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

bakas rašė:

Apie ka tu gali patart balvone?Ivarysi zmogui liga.Tau paciam rimtos pagalbos reiia!!!

Domiuosi apie benzodiazepinus daug metų, žinau tyrimus, lenteles, stiprumus, poveikį, šalutinius ir visą kitą. Śiuo klausimu galiu padėti žmogui daug, o tu ? Tu tiesiog chemikas, kuris badosi steroidus į užpakalį, o košės galvoje neturi. Jei apie benzodiazepinus nieko neišmanai, kam terši žmogaus temą.

Tai neurof teisingai sake,kad sedi kazkuriam forume,kur kalba eina apie psixines negalias nuo benzodiazepinu vartojimo.Tai ka tu gali patart,pats budamas psixiskai nesveikas smile
p.s
   as steroidus badaus,o tau siulau po trenkes nulekt i circle K ir pasisaut oro tarp bulku-ispus truputeli.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#7 2018-04-23 19:30

Re: Pagalos del vaistu!

Čiūvas rašė:

Turiu viena klausima. Man juos sake gerti pries miega o man rytoj varzybos nejausiu silpnumo ar kazko tokio ?

Tranxene veikimas yra ilgas, net iki 50 valandų, tai veikimas bus ir kitą dieną, nesvarbu, kad naktį gersi. Silpnumas gali būti, ypač pradžioje vartojimo, bet su laiku priprasi. Aš geriu rytais, man nebeįtakoja jėgos ir performanco.
Aplamai tokiam jaunam siūlyčiau negerti raminamųjų, bet jeigu reikia tai reikia. Svarbu neįprask.

Neprisijungęs

 
Čiūvas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-08-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#8 2018-04-23 19:31

Re: Pagalos del vaistu!

Nu tai gal negersiu tada

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#9 2018-04-23 19:34

Re: Pagalos del vaistu!

Čiūvas rašė:

Nu tai gal negersiu tada

Jei daktarė išrašė tai gerk, reiškia mato, kad reikia. Nebijok, nebus nieko blogo. 5 mg  Tranxenes yra mažytė dozė. Pradžioje vartojimo bus veikimas stipresnis, bet su laiku susinormalizuos. Atpalaiduos, padės užmigti, o ir kitą dieną būsi nuo Tranxene ramesnis smile

Neprisijungęs

 
Čiūvas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-08-29
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#10 2018-04-23 19:46

Re: Pagalos del vaistu!

na tada reiks pabandyt bet nuo kitos sav nes sia sav turiu 2 varzybas

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#11 2018-04-23 19:52

Re: Pagalos del vaistu!

Čiūvas rašė:

na tada reiks pabandyt bet nuo kitos sav nes sia sav turiu 2 varzybas

Jo, negerk jeigu varžybos, nes tikrai gali kažkiek įtakoti tavo performancą. Benzodiazepinai, kaip Tranxene, atpalaiduoja raumenis, gali būti šioks toks silpnumas ir atsipalaidavimas visame kūne ir raumenyse, todel prieš varžybas būtu protinga negerti.
Nors aš esu gėręs ir prieš sunkiausias treniruotes, o vistiek darydavau asmeninius rekordus, bet aš su benzodiazepinais ekspermentuoju jau 10 metų kažkur.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#12 2018-04-23 21:21

Re: Pagalos del vaistu!

prie ko cia aukstas spaudimas ir tranxene? tavo alegydytoja parazite, jie vienodai visiems israso benzodiazepinus, kas bebutu. Nesiuliciau tau vartoti tranxene, tai senas trankvilizatorius miegui. Del ko jinai paskyre ??

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#13 2018-04-23 21:22

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Čiūvas rašė:

na tada reiks pabandyt bet nuo kitos sav nes sia sav turiu 2 varzybas

Jo, negerk jeigu varžybos, nes tikrai gali kažkiek įtakoti tavo performancą. Benzodiazepinai, kaip Tranxene, atpalaiduoja raumenis, gali būti šioks toks silpnumas ir atsipalaidavimas visame kūne ir raumenyse, todel prieš varžybas būtu protinga negerti.
Nors aš esu gėręs ir prieš sunkiausias treniruotes, o vistiek darydavau asmeninius rekordus, bet aš su benzodiazepinais ekspermentuoju jau 10 metų kažkur.

tu idijotas tesiog experimentatorius chujevas ! ejk i ta savo depr kluba sizofrenikamas simuliantams pasaku pasakok.

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-23 21:27)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#14 2018-04-23 21:25

Re: Pagalos del vaistu!

neurof rašė:

prie ko cia aukstas spaudimas ir tranxene? tavo alegydytoja parazite, jie vienodai visiems israso benzodiazepinus, kas bebutu. Nesiuliciau tau vartoti tranxene, tai senas trankvilizatorius miegui. Del ko jinai paskyre ??

:DDDDDDDD Čia raminamieji. O išrašė todėl, nes aukštas spaudimas naturali organizmo reakcija į stresą. Kas tau neaišku besmegeni :DDDDDDDDD

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#15 2018-04-23 21:30

Re: Pagalos del vaistu!

Neurof dabar prirašys nesamonių  šitoje temoje kelis puslapius, išgąsdins tą vaikiną smile

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#16 2018-04-23 21:31

Re: Pagalos del vaistu!

Kavioras rašė:

neurof rašė:

prie ko cia aukstas spaudimas ir tranxene? tavo alegydytoja parazite, jie vienodai visiems israso benzodiazepinus, kas bebutu. Nesiuliciau tau vartoti tranxene, tai senas trankvilizatorius miegui. Del ko jinai paskyre ??

:DDDDDDDD Čia raminamieji. O išrašė todėl, nes aukštas spaudimas naturali organizmo reakcija į stresą. Kas tau neaišku besmegeni :DDDDDDDDD

na dar vienas daunas atbego , pas tave papildoma chromosoma tesiog yra ))  spaudimas tai sunkus procesas ir vaistai tam visai kiti. kas per stresas? stressas mire senai, tas zmogus kuris adaptacija vaidno stresu, ka tu zinai apie stressa klounas.

o tas bahurelis gal chemija vartoja visokia, tai del to endokrinine sistema pizdoi uzsidenge..

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#17 2018-04-23 21:33

Re: Pagalos del vaistu!

Dingstu iš šitos temos. Neurof ją sugadino ir užteršė su savo nuoskaudom vaistams. Gaila, kad  jam leidžia visas temas užteršt.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#18 2018-04-23 21:34

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Neurof dabar prirašys nesamonių  šitoje temoje kelis puslapius, išgąsdins tą vaikiną smile

tu geriau papasakok kai sugadinai savo sveikata su psichotropiniais preparatais. depr klube sakei kad kolkas neturi laiko pasakoti, tai ispasakok pagaliau. tai distonijas, akatizijos diskenezijos ir kitas nepagydomas salutines. a ne? bek is cia i ta savo depr kluba kur mazvaikams su biggie makaronus kabini, ir pasakoji kaip gerai vartoti psichotropines. tu idijotas tesiog.

distonia nuo neuroleptiku, buna kaip umine taip ir veliavoji kaip sunkiausias variantas veliavojos diskenezijos..

youtube.com/watch?v=9WH3HPTChkQ

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-23 21:39)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#19 2018-04-23 21:40

Re: Pagalos del vaistu!

Čiūvas rašė:

Sveiki man yra 17 metu lankau begima ir turiu tokia problema del aukso spaudimo. Siandien buvau darytis kardiogramos ir kitu tyrimu ir suzinojau kad su sirdimi viskas gerai bet man daktare israse vaistu (tranxene 5mg) gal kazkas kazka zino apie juos ? ar verta juos gerti bunant jauname amziuje ?

koks tavo spaudimas? del ko? kiek metu turi ta spaudima ?? tave pilnai tikrino? arba israse trnkus ir tiek?

mesk vartoti BCAA ir kita suda ir normalizuos spaudimas.

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-23 22:01)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#20 2018-04-23 21:42

Re: Pagalos del vaistu!

neurof rašė:

Kavioras rašė:

neurof rašė:

prie ko cia aukstas spaudimas ir tranxene? tavo alegydytoja parazite, jie vienodai visiems israso benzodiazepinus, kas bebutu. Nesiuliciau tau vartoti tranxene, tai senas trankvilizatorius miegui. Del ko jinai paskyre ??

:DDDDDDDD Čia raminamieji. O išrašė todėl, nes aukštas spaudimas naturali organizmo reakcija į stresą. Kas tau neaišku besmegeni :DDDDDDDDD

na dar vienas daunas atbego , pas tave papildoma chromosoma tesiog yra ))  spaudimas tai sunkus procesas ir vaistai tam visai kiti. kas per stresas? stressas mire senai, tas zmogus kuris adaptacija vaidno stresu, ka tu zinai apie stressa klounas.

o tas bahurelis gal chemija vartoja visokia, tai del to endokrinine sistema pizdoi uzsidenge..

:DDDDDD Tu pasidomėk kaip kortizolis kelia kraujospūdį ir kam skirti raminamieji besmegeni :DDDD O vaistai nuo kraujospūdžio būna kai yra pakitimai kraujagyslių/kraujo apytakos srityje besmegeni :DDDDDD

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#21 2018-04-23 21:44

Re: Pagalos del vaistu!

Užbaninkit kas nors neurof ! Juk jį visi forumai išmeta, kodėl čia leidžia teršti ?

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#22 2018-04-23 21:44

Re: Pagalos del vaistu!

Kavioras rašė:

neurof rašė:

Kavioras rašė:


:DDDDDDDD Čia raminamieji. O išrašė todėl, nes aukštas spaudimas naturali organizmo reakcija į stresą. Kas tau neaišku besmegeni :DDDDDDDDD

na dar vienas daunas atbego , pas tave papildoma chromosoma tesiog yra ))  spaudimas tai sunkus procesas ir vaistai tam visai kiti. kas per stresas? stressas mire senai, tas zmogus kuris adaptacija vaidno stresu, ka tu zinai apie stressa klounas.

o tas bahurelis gal chemija vartoja visokia, tai del to endokrinine sistema pizdoi uzsidenge..

:DDDDDD Tu pasidomėk kaip kortizolis kelia kraujospūdį ir kam skirti raminamieji besmegeni :DDDD O vaistai nuo kraujospūdžio būna kai yra pakitimai kraujagyslių/kraujo apytakos srityje besmegeni :DDDDDD

pats supratai ka parasei? kortizolis, pakitimai , na apsizvengiau, nuotaika pakelei.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#23 2018-04-23 21:45

Re: Pagalos del vaistu!

neurof rašė:

Kavioras rašė:

neurof rašė:


na dar vienas daunas atbego , pas tave papildoma chromosoma tesiog yra ))  spaudimas tai sunkus procesas ir vaistai tam visai kiti. kas per stresas? stressas mire senai, tas zmogus kuris adaptacija vaidno stresu, ka tu zinai apie stressa klounas.

o tas bahurelis gal chemija vartoja visokia, tai del to endokrinine sistema pizdoi uzsidenge..

:DDDDDD Tu pasidomėk kaip kortizolis kelia kraujospūdį ir kam skirti raminamieji besmegeni :DDDD O vaistai nuo kraujospūdžio būna kai yra pakitimai kraujagyslių/kraujo apytakos srityje besmegeni :DDDDDD

pats supratai ka parasei? kortizolis, pakitimai , na apsizvengiau, nuotaika pakelei.

Pi.sk tu iš čia neišmanėli :DDDDDD

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#24 2018-04-23 21:56

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Užbaninkit kas nors neurof ! Juk jį visi forumai išmeta, kodėl čia leidžia teršti ?

kokie forumai a sizofrenikas? sapnus jau tokius sapnuoji po eilies psichotropiniu dozes??  barbuhaika isvaziavo jau pas tave, toi gausi haloperidolo i subine.

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-23 22:07)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#25 2018-04-23 21:57

Re: Pagalos del vaistu!

Kavioras rašė:

neurof rašė:

Kavioras rašė:

:DDDDDD Tu pasidomėk kaip kortizolis kelia kraujospūdį ir kam skirti raminamieji besmegeni :DDDD O vaistai nuo kraujospūdžio būna kai yra pakitimai kraujagyslių/kraujo apytakos srityje besmegeni :DDDDDD

pats supratai ka parasei? kortizolis, pakitimai , na apsizvengiau, nuotaika pakelei.

Pi.sk tu iš čia neišmanėli :DDDDDD

praleidai aminazino doze?  sanitaru ! skubiai ! cia pacientui blogai. atydares jam orlaides i anas pasaules. viena doze, ir uzsykimsim.

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-23 22:17)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net