Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#26 2009-07-29 11:58

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

lawlis rašė:

Biesas rašė:

Man irgi buna panasiai .Bet tik dazniausia vasara,manau cia del to kad karsta

Patarimas visiems. Miegoti kuo salciau. Vidurziemi prasidarykit langa ir laikykit, bet gulekit po silta antklode. Atrodys keistai, bet pamatysit kaip miegosit, kaip zvirbliukai. Beto saltame ore zmogus daug geriau issimiega. Ir greiciau uzmiega.Pabandykit, nenusivilsit smile pradzioj gal bus keista bet labai padeda.atidarytais langais ir su lengvom kaldrom miegokit ir vasara. Atsikelsit daug zvalesni.

sutinku su tavim wink

Neprisijungęs

 
saldziadesris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-14
Žinutės: 47
Atsiliepimai: 0

#27 2009-10-23 21:45

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

Gal ira kam taip buve kad bandant uzmigt pasidaro sunku kvepuoti o kai tik uzmiegu is karto nustoju automatiskai kvepuoti ir is karto pabundu ir taip net keleta kartu per vakara.ka daryt?

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#28 2009-10-25 17:56

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

saldziadesris rašė:

Gal ira kam taip buve kad bandant uzmigt pasidaro sunku kvepuoti o kai tik uzmiegu is karto nustoju automatiskai kvepuoti ir is karto pabundu ir taip net keleta kartu per vakara.ka daryt?

Buvo ir man tokia nesamone kazkada, buvau gerai i kelnes isikes smile Bet kazkaip savaime baigesi, net neprisimenu. Gali buti nuo streso, pervargimo

Neprisijungęs

 
caster
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-09-29
Žinutės: 68
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#29 2009-10-29 19:15

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

nerukykit pirma tada miegosit ramiau

Neprisijungęs

 
saldziadesris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-14
Žinutės: 47
Atsiliepimai: 0

#30 2009-10-29 20:27

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

caster rašė:

nerukykit pirma tada miegosit ramiau

ka cia kliedi as paskutini kart rukiau pries 5 menesius ir tai paimdavau tik tada kai uzgeres gerai budavau nuo tada iki dabar nei laso nei dumo

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#31 2010-01-07 04:44

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

Sveiki visi, jau netoli 5h.. tai nezinau gal jau kaip ir labas rytas sakyt.. big_smile vat sedziu kai koks durnius prie pc ir negaliu uzmikt, ajsku as ne prie pc miegu ;DD gulejau lovoj gal kokias 3-4h ir neuzmigau!! taj vat galvojau isijunksiu pc, kanors paveiksiu, ir pagalvojau cia uzsukt...
nu zodziu, as jau toj isprotesiu.. jau 5 dienas mane sitaip kankina nemiga...
cia sako kad persitreniruoji tipo?.. as nesuprantu, manau kaip tik po trefkes tureciau miegot kaip uzmustas.. o as, vakar gal kazkur puse 6 uzmigau, ir keliausi 10h, ejau i trefke, ir dbr negaliu uzmikt iki tiek laiko.. kazkokia nesamone... nesuprantu kame bedos...
gal man kokiu migdomuju nusipirkt? big_smile
bet jau taip nervas ima, atsiguli i lova ir prasivartaj... big_smile
cia kazkatras rase, atsidaryt langa, pagalvojau gal ir geraj butu.. hmm bet suprantat, mano brolis prie lango puses guli big_smile taj kaj atsikels siaust prades ;DD taj vat chebra nezinau kas daros... patarkit man ka daryt?.. hmmhmmhmm

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#32 2010-01-07 05:55

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

jau be 5. 6 ryto.. ce normalu? hmm

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#33 2010-01-07 12:06

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

Keli buteliai alaus padės smile

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#34 2010-01-07 12:13

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

gazuotas rašė:

Keli buteliai alaus padės smile

arba gazuoto pieno

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#35 2010-01-07 12:23

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

CrowMan rašė:

gazuotas rašė:

Keli buteliai alaus padės smile

arba gazuoto pieno

Čia jau teks ieškot suvirintojų, kad angliarūgštės paprašyt, o alaus kiekvienam gastronome yra smile
Tik net ir mažas kiekis alkoholio prieš miegą sustabdo augimo hormono išsiskyrimą smile

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#36 2010-01-07 14:42

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

šaipotes ar kaip? smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#37 2010-01-07 14:44

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:02)

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#38 2010-01-07 15:59

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

pilnatis paskutines kelias naktis buvo.. veikia neigiamai

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#39 2010-01-07 16:19

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

as uzvakar nakti 2 atsiguliau ir vakar atsikeliau 6 vakare big_smile jau antra karta taip ir kam pasakau nieks netiki

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#40 2010-01-07 18:00

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

nu siandien tai ne tau vienam taip buwo kad negali uzmigt. uzmigau koke puse 3, keliausi puse 8 ir atrodo zvalus, pasiruoses mokslam, darbam. nors eilinem dienom miegodavau po 10h+ ir per daug neatrode

Neprisijungęs

 
paulius0523
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-12-26
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#41 2010-01-07 19:41

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

krepsas rašė:

pilnatis paskutines kelias naktis buvo.. veikia neigiamai

Geras, maniau čia tik man per pilnatį nesimiega... Šiandien iki 4 ryto prasivarčiau lovoj, 6 ryto atsikėliau ir variau į impulsą... Sunkoka buvo...  Pastoviai per pilnatį tokios nesąmonės užeina, įmanoma tokios dalykus moksliškai paaiškint ? big_smile

Neprisijungęs

 
Vilius-
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-10-19
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#42 2010-01-07 20:04

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

AŠEN rašė:

Sveiki visi, jau netoli 5h.. tai nezinau gal jau kaip ir labas rytas sakyt.. big_smile vat sedziu kai koks durnius prie pc ir negaliu uzmikt, ajsku as ne prie pc miegu ;DD gulejau lovoj gal kokias 3-4h ir neuzmigau!! taj vat galvojau isijunksiu pc, kanors paveiksiu, ir pagalvojau cia uzsukt...
nu zodziu, as jau toj isprotesiu.. jau 5 dienas mane sitaip kankina nemiga...
cia sako kad persitreniruoji tipo?.. as nesuprantu, manau kaip tik po trefkes tureciau miegot kaip uzmustas.. o as, vakar gal kazkur puse 6 uzmigau, ir keliausi 10h, ejau i trefke, ir dbr negaliu uzmikt iki tiek laiko.. kazkokia nesamone... nesuprantu kame bedos...
gal man kokiu migdomuju nusipirkt? big_smile
bet jau taip nervas ima, atsiguli i lova ir prasivartaj... big_smile
cia kazkatras rase, atsidaryt langa, pagalvojau gal ir geraj butu.. hmm bet suprantat, mano brolis prie lango puses guli big_smile taj kaj atsikels siaust prades ;DD taj vat chebra nezinau kas daros... patarkit man ka daryt?.. hmmhmmhmm

Man lygiai taspats, ir jau gana ilgai, seniau budavo kai darydavau sportui pertrauka, o kai vel sportuodavau miegodavau kaip kudikis. Dabar Uzmiegu gal 5h, susinervaves, atsikeliu 7h, kaip alhasas, akim raudonom, ir reikia traukt diena, siandien isimesiu i mp3 playeri kokios relaxines muzikos, krioklio sniokstimo(sako labai padeda uzmigt), ir bandysiu pailset.

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#43 2010-01-07 21:29

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

arba pasiieskokit google "binaural beats" susiraskit tokia muzika kokia jum reikia ir klausykit pries miega apie nieka negalvodami. Kokia daina pasirinksit toks ir efektas bus ausines jei reik torrent nuorodos galiu atsiust klausimai i AP

Paskutinį kartą taisė Boomshaker (2010-01-07 21:29)

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#44 2010-01-07 22:41

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

magnet:?xt=urn:btih:UDATSP3KCANTIAAOQ4RIXOWVDNU2YH3X

Cia magnet linkas, kas moka torrentu naudotis parsisius.

Neprisijungęs

 
Kosmoss
Kalbus dalyvis
Vietovė: Anglija
Registravosi: 2010-01-18
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#45 2010-01-23 13:25

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

visi turi problemu su miegu didesniu ar mazesniu,yra keli man zinomi sprendimo budai,pirmas tai joga,labai padeda osanos pratimai rytais ir relexai vakarais,pasidomekit,tikrai pades wink ir kitas budas tai acigulus nusiraminti acipalaiduoti patogiai ysitaisyti ir pradeti kvepuoti,letai ir giliai! ykvepi per nosi iskvepi per burna tik letai ir giliai,po kokiu 5 min tokio relexo pradedi acijungdineti,tik reikia apie nieka negalvoti,nu nebent apie kvepavima big_smile o seip tai joga labai geras dalykas wink po tu uzsieminu osanos pratimu ir relexu pries miega ,uztenka po kokias 6 h pamiegoti ir pac prabusi pilnas jegu ,zvalus wink rimta chuile ta joga wink tik reikalauja laiko tie uzsiemimai,beto is pradziu tie relexai nelabai gaunasi bet po poros savaiciu ismoksit acipalaiduoti ir suprasit ka turiu omeny wink

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#46 2010-01-26 17:34

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

Kosmoss rašė:

visi turi problemu su miegu didesniu ar mazesniu,yra keli man zinomi sprendimo budai,pirmas tai joga,labai padeda osanos pratimai rytais ir relexai vakarais,pasidomekit,tikrai pades wink ir kitas budas tai acigulus nusiraminti acipalaiduoti patogiai ysitaisyti ir pradeti kvepuoti,letai ir giliai! ykvepi per nosi iskvepi per burna tik letai ir giliai,po kokiu 5 min tokio relexo pradedi acijungdineti,tik reikia apie nieka negalvoti,nu nebent apie kvepavima big_smile o seip tai joga labai geras dalykas wink po tu uzsieminu osanos pratimu ir relexu pries miega ,uztenka po kokias 6 h pamiegoti ir pac prabusi pilnas jegu ,zvalus wink rimta chuile ta joga wink tik reikalauja laiko tie uzsiemimai,beto is pradziu tie relexai nelabai gaunasi bet po poros savaiciu ismoksit acipalaiduoti ir suprasit ka turiu omeny wink

pats pradėjau daryti rytais, tai gan gerai smile  ir daug laiko neatima smile gera mankšta gan smile

Neprisijungęs

 
paul3nas
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-02-28
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#47 2010-02-28 21:05

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

Pas mane panasiai kaip pas daugeli rasanciu. Zodziu, atsigulu, kartais greitai kartais nevisai pasikertu ir miegu. Nakti keliuosi atsigerti kaip laikrodis, poto sunkiai uzmiegu. 8-9h ryto akys stulpu ir mano diena prasideda. Laiko turiu, niekur neskubu, bet visviena, kad ir savaitgalis lygiai taspats. Manau ateityje teks pamedituoti jai ir toliau taip...

Neprisijungęs

 
KLaudas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-01-17
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#48 2010-03-08 19:11

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

Sveiki,

turiu beda.

sportuoju daugiau nei puse metu, anksciau nera nieko panasaus buve.
Treniruotes metu ne tai, kad pavargstu, bet kol padarau apsilima ir visos treniruotes metu man atrodo truksta oro, pastoviai kvepuoju lyg buciau prabeges gera sprinta..
Kardio treniruotes darau, pries kiekviena trefke prabegu bent 5min ant slidziu..

Neprisijungęs

 
parapababam
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-28
Žinutės: 82
Atsiliepimai: 0

#49 2010-03-08 19:46

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

tai gal per asfalta varai su slidem?

Neprisijungęs

 
KLaudas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-01-17
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#50 2010-03-08 20:15

Re: Miego sutrikimai, pablogėjusi savijauta

parapababam rašė:

tai gal per asfalta varai su slidem?

jo, iki trefkes taip ir varau

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net