Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Knoxville
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-05-20
Žinutės: 517
Atsiliepimai: 1

#51 2012-08-23 07:41

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

Staffordshire rašė:

tada reiks visa gyvenima leistis. nuo leidimosi geriau nebus tik dar labiau numus naturalu testa

Bus, bet tada jau reiks visa gyvenima saudytis kad palaikyt normalia savijauta.

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#52 2012-08-23 10:14

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

Staffordshire rašė:

tada reiks visa gyvenima leistis. nuo leidimosi geriau nebus tik dar labiau numus naturalu testa

Jeigu diagnozuos liga daktarai, o ne pats, tai tas leidimasis visa gyvenima tik i nauda. Arba jautiesi kaip shudas, arba jautiesi kaip zmogus/vyras, va ir visas skirtumas. Pasirinkimas pacio. Pirma reik tai daryti del gyvenimo, o ne del sporto. Jei tikslas tik sportas, tada neverta ne pradet. Jei tai trukdo gyvent atsikelus nuo pat ryto, tuomet geriau jau pasirinkti gydyma visam gyvenimui.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#53 2012-08-23 10:19

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

pilnai sutinku. tik vienas dalykas neaiskus nes nepakankamai pasidomejau turbut, kokio tipo cia susta buna, kad vienas suvis i 3 savaites. suprantu ilgi esteriai, nu juos galima 1x week susisaut, bet kad 1x i 3sav tai reikia pasidomet. ten gal testu mixas?

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#54 2012-08-23 10:21

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

uzsivedes rašė:

pilnai sutinku. tik vienas dalykas neaiskus nes nepakankamai pasidomejau turbut, kokio tipo cia susta buna, kad vienas suvis i 3 savaites. suprantu ilgi esteriai, nu juos galima 1x week susisaut, bet kad 1x i 3sav tai reikia pasidomet. ten gal testu mixas?

Tai susta ir yra 4 testu misinys.
O saudo kas 3 savaites, nes ale standartas toks pagal recepta. Man irgi taip pradzioje nurode, tai dar blogiau jauciaus, nes labai dideli suoliukai buvo kraujyje. Reik individualiai ziuret. O geriausia atskirus testus shaut, tada nera suoliuku ir savijauta gera.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#55 2012-08-23 10:22

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

uzsivedes rašė:

pilnai sutinku. tik vienas dalykas neaiskus nes nepakankamai pasidomejau turbut, kokio tipo cia susta buna, kad vienas suvis i 3 savaites. suprantu ilgi esteriai, nu juos galima 1x week susisaut, bet kad 1x i 3sav tai reikia pasidomet. ten gal testu mixas?

susta ir yra testu mixas smile bet 1 suvis i 3sav biski mazai.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#56 2012-08-23 10:24

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

Artyi rašė:

Staffordshire rašė:

tada reiks visa gyvenima leistis. nuo leidimosi geriau nebus tik dar labiau numus naturalu testa

Jeigu diagnozuos liga daktarai, o ne pats, tai tas leidimasis visa gyvenima tik i nauda. Arba jautiesi kaip shudas, arba jautiesi kaip zmogus/vyras, va ir visas skirtumas. Pasirinkimas pacio. Pirma reik tai daryti del gyvenimo, o ne del sporto. Jei tikslas tik sportas, tada neverta ne pradet. Jei tai trukdo gyvent atsikelus nuo pat ryto, tuomet geriau jau pasirinkti gydyma visam gyvenimui.

nu neaisku kiek laiko praejo po jo tu kursu, jis cia pats sau ta testa numuso ir nedare jokiu pct. manau apie papildus irgi nieko nezino ir jei ka ir vartoja tai zvirblio dozem.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#57 2012-08-23 10:24

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

jo, reiskias reikia istrint kazkieno pasiulyma kur cia buvo, kad neklaidintu.

Neprisijungęs

 
KevTrudeau
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#58 2012-08-23 14:59

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

Aš gal ir ne į temą, o tai tribuluso, tam reikalui nenaudoja?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#59 2012-08-23 15:07

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

tribulusas saldainiai lyginant su vaistais. bet kas nori pakelti testa tai jo varo nemaza doze tai pramusa. 6tab tribestano yra saldainiai jei pas jy svoris nemazas.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#60 2012-08-23 15:12

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

KevTrudeau rašė:

Aš gal ir ne į temą, o tai tribuluso, tam reikalui nenaudoja?

Tribulusas neveikia, ne vienas tyrimas ta yra patvirtines. Bet apsukrus dedes, is kazkokios piktzoles toki bizni susuke, nusipelno vieno is geriausiu biznio plano! big_smile lol

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#61 2012-08-23 15:13

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

nekencia taves dealeriai jauciu smile nu negali tu taip teigt, kruva zmoniu forume, kurie tvirtina, kad jiems suveike. negali buti visiems placebo tikrai.

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#62 2012-08-23 15:15

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

Jei jau problemos su testu del sveikatos, tai sguda tie papildai pades.
















<a href=http://www.picasle.com/ >Picasle</a> - Share your Images for Free!









<a href=http://www.yuotube.tv/ >yuotube</a>

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#63 2012-08-23 15:37

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

uzsivedes rašė:

nekencia taves dealeriai jauciu smile nu negali tu taip teigt, kruva zmoniu forume, kurie tvirtina, kad jiems suveike. negali buti visiems placebo tikrai.

Galiu ir teigiu.

Negali? O kruva tyrimu klyst gali? big_smile Kuri puse kam itikinamesne tas ir atsirinks, tiesiog tas kas tvirtina labai nepasveria situacijos.

Cia kaip daugelis veikeju, kurie naudoja kruva papildu turinciu-irodytu realu poveiki o tarp ju esant kazkokiam vienam neveikianciam, sprendzia apie jo efektyvuma! yikes Va kur objektyvumas! alah

Ai dar apie ta kruva teigianciu.... Zinai kiek yra tikinciu kad homeopatija veikia? Tribuluso pasekejus skaicium tiksliai deda i vieta! big_smile lol

Paskutinį kartą taisė olegaskimanas (2012-08-23 15:38)

Neprisijungęs

 
KevTrudeau
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#64 2012-08-24 00:04

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

Go tribulus or go home:)

Neprisijungęs

 
butuzzic
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-03-01
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#65 2012-08-27 23:26

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

Artyi rašė:

uzsivedes rašė:

pilnai sutinku. tik vienas dalykas neaiskus nes nepakankamai pasidomejau turbut, kokio tipo cia susta buna, kad vienas suvis i 3 savaites. suprantu ilgi esteriai, nu juos galima 1x week susisaut, bet kad 1x i 3sav tai reikia pasidomet. ten gal testu mixas?

Tai susta ir yra 4 testu misinys.
O saudo kas 3 savaites, nes ale standartas toks pagal recepta. Man irgi taip pradzioje nurode, tai dar blogiau jauciaus, nes labai dideli suoliukai buvo kraujyje. Reik individualiai ziuret. O geriausia atskirus testus shaut, tada nera suoliuku ir savijauta gera.

nezinau, kodel tu sakai kad buna suoliukai? juk susta - 4 testu misiniai su skirtingais esteriais, kurie i krauja paduoda testa saikingai, nuosekliai, neturetu buti suoliai.

Neprisijungęs

 
butuzzic
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-03-01
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#66 2012-08-27 23:28

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

olegaskimanas rašė:

KevTrudeau rašė:

Aš gal ir ne į temą, o tai tribuluso, tam reikalui nenaudoja?

Tribulusas neveikia, ne vienas tyrimas ta yra patvirtines. Bet apsukrus dedes, is kazkokios piktzoles toki bizni susuke, nusipelno vieno is geriausiu biznio plano! big_smile lol

tribestanas - tik maisto paipildukas, ir nera jis toks veiksmingas... pats ne karta bandziau, ir produktas nevertas tu pinigu... o pakuote tikrai nepigi.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#67 2012-08-28 10:02

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

butuzzic rašė:

olegaskimanas rašė:

KevTrudeau rašė:

Aš gal ir ne į temą, o tai tribuluso, tam reikalui nenaudoja?

Tribulusas neveikia, ne vienas tyrimas ta yra patvirtines. Bet apsukrus dedes, is kazkokios piktzoles toki bizni susuke, nusipelno vieno is geriausiu biznio plano! big_smile lol

tribestanas - tik maisto paipildukas, ir nera jis toks veiksmingas... pats ne karta bandziau, ir produktas nevertas tu pinigu... o pakuote tikrai nepigi.

tribestanas yra brangus ir manau tu jo gerei zvirblio doze smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#68 2012-08-28 10:03

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

butuzzic rašė:

Artyi rašė:

uzsivedes rašė:

pilnai sutinku. tik vienas dalykas neaiskus nes nepakankamai pasidomejau turbut, kokio tipo cia susta buna, kad vienas suvis i 3 savaites. suprantu ilgi esteriai, nu juos galima 1x week susisaut, bet kad 1x i 3sav tai reikia pasidomet. ten gal testu mixas?

Tai susta ir yra 4 testu misinys.
O saudo kas 3 savaites, nes ale standartas toks pagal recepta. Man irgi taip pradzioje nurode, tai dar blogiau jauciaus, nes labai dideli suoliukai buvo kraujyje. Reik individualiai ziuret. O geriausia atskirus testus shaut, tada nera suoliuku ir savijauta gera.

nezinau, kodel tu sakai kad buna suoliukai? juk susta - 4 testu misiniai su skirtingais esteriais, kurie i krauja paduoda testa saikingai, nuosekliai, neturetu buti suoliai.

gaunasi dideli suoliai ir dar testo kiekis yra per mazas jei kalbam apie 1 ampole

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#69 2012-08-28 10:11

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

olegaskimanas rašė:

uzsivedes rašė:

nekencia taves dealeriai jauciu smile nu negali tu taip teigt, kruva zmoniu forume, kurie tvirtina, kad jiems suveike. negali buti visiems placebo tikrai.

Galiu ir teigiu.

Negali? O kruva tyrimu klyst gali? big_smile Kuri puse kam itikinamesne tas ir atsirinks, tiesiog tas kas tvirtina labai nepasveria situacijos.

Cia kaip daugelis veikeju, kurie naudoja kruva papildu turinciu-irodytu realu poveiki o tarp ju esant kazkokiam vienam neveikianciam, sprendzia apie jo efektyvuma! yikes Va kur objektyvumas! alah

Ai dar apie ta kruva teigianciu.... Zinai kiek yra tikinciu kad homeopatija veikia? Tribuluso pasekejus skaicium tiksliai deda i vieta! big_smile lol

tu teisus olegai

Dietary supplement
Some body builders use T. terrestris as post cycle therapy or "PCT".[citation needed] After they have completed an anabolic-steroid cycle, they use it under the assumption that it will restore the body's natural testosterone levels.
The extract is claimed to increase the body's natural testosterone levels and thereby improve male sexual performance and help build muscle. Its purported muscle-building potential was popularized by American IFBB bodybuilding champion Jeffrey Petermann in the early 1970s. However, T. terrestris has consistently failed to increase testosterone levels in controlled studies.[10][11][12] It has also failed to demonstrate strength-enhancing properties[13] - a finding indicating that the anabolic steroid effects of Tribulus terrestris may be more myth than fact.
Some users report an upset stomach, which can usually be counteracted by taking it with food.[citation needed]

cia nukopinau is wiki

siaip nuo tribuluso biski daugiau ir geriau stovi (jei daugiau isgeri) gal del to visi ir galvoja kad jis skatina kokia gamyba ten hmm

Neprisijungęs

 
Rikoshet
Naujas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2012-08-22
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#70 2012-10-10 23:55

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

O gal kas tyresi, ne kurso metu, savo testosterono lygi kraujyje? Kiek pas ka rodo? Pas mane nusedes, nors daktarai sako, kad OK, jei i normas telpu. Pas mane rodo 14. Norma nuo 10 iki 27. Tai manau, kad man jis truputi per zemas, nors ir telpu i norma.

Paskutinį kartą taisė Rikoshet (2012-10-11 00:00)

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#71 2012-10-10 23:59

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

Rikoshet rašė:

O gal kas tyresi, ne kurso metu, savo testosterono lygi kraujyje? Kiek pas ka rodo? Pas mane nusedes, nors daktarai sako, kad utiutiu, jei i normas telpu. Pas mane rodo 14, o zemiausia riba 10, auksciausia berods 27.

jo "daktarai" sako noredami kuo greiciau atsikratyt zmogaus, plius tose srityse ju pazengimo lygis ipatingai "aukstas", jei "daktarai" su sporto medicina nieko bendro neturi tai ju patarimai dazniausiai buna beverciai.

Neprisijungęs

 
Rikoshet
Naujas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2012-08-22
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#72 2012-10-11 00:03

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

Tai va del to as ir klausiu. Man 30 metu, tai idomu koki testa rodo panasaus amziaus zmonem, kurie nesiskundzia sveikata. Mano nuomone pas mane jis per zemas, nors ir telpu i parametrus.

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#73 2012-10-11 00:06

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

zmona zagint daznai nori ar ne? jei retai tada zems, jei daznai tada dziaukis big_smile

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#74 2012-10-11 00:08

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

Rikoshet rašė:

Tai va del to as ir klausiu. Man 30 metu, tai idomu koki testa rodo panasaus amziaus zmonem, kurie nesiskundzia sveikata. Mano nuomone pas mane jis per zemas, nors ir telpu i parametrus.

skaiciai skaiciais reikia ziuret pagal savijauta, jei jauti kad per zemas vadinasi reik kelti

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#75 2012-10-11 10:00

Re: naturalaus testosterono atstatymas po ilgos steroidu terapijos

Rikoshet rašė:

Tai va del to as ir klausiu. Man 30 metu, tai idomu koki testa rodo panasaus amziaus zmonem, kurie nesiskundzia sveikata. Mano nuomone pas mane jis per zemas, nors ir telpu i parametrus.

metu beveik 39. Steroidu nesu vartojes. Bet pas mane SHBG aukstas.
http://s019.radikal.ru/i606/1205/91/590a233f42c3.jpg

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net