Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

selmis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-26
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#1 2014-09-08 22:51

Mases auginimas

Padekit. Pasimeciau. 18 metu, svoris 82kg, ugis 181cm. Visur skaiciuojuos kcal kiek reikia man suvartoti, mases auginimui, bet pasimetu. Kalorijos.lt rodo 2500~, kitur radau 3100~ o dar kazkur 3400~. Kiek butu geriausia, tokio svorio amziaus ir ugio, auginant mase suvartojamas kcal kiekis? Aisku galima sakyt ir 4000kcal mase augs, bet tai man to nereikia, kad daug riebalo butu. Noriu, kad augtu raumuo, na aisku riebalas tegul irgi auga,  bet ne baisiai daug. Patarkit, iskart tada mitybos planeli susidarysiu ir imesiu jusu nuomones paklaust. Mitybos plana dariaus praitais metais pabandymui porai menesiu, gavosi geras. Rezultatas buvo, nes pries tai sveriau 75kg, tai patirties siokios tokios ir turiu su planu sudarymu. Kolkas tik tiek, aciu visiems!

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#2 2014-09-08 22:54

Re: Mases auginimas

niekas tiksliai nepasakys,nera kazkokiu tiksliu lenteliu. gali but tik atspirties taskas.siuo atveju dek 2500 ir stebek save ar augi, jei neaugi pridek dar papildomai 300 kcal. jei augi i sav kokiu 0,5 kd tada sumazink kokiu 150-200 kcal. smile

Neprisijungęs

 
selmis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-26
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#3 2014-09-08 23:14

Re: Mases auginimas

Na manau imsiu 3000kcal ir tada ziesiu kaip viskas yra. O del mitybos sudarymo, teko skaityt kad 30g baltymu tik per viena valgi pasisavina kunas? Ir dar kazkokiu produktu tai nereikia skaiciuoti baltymu, pataisykit jei klystu, tai kokie tie butu produktai?

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#4 2014-09-08 23:17

Re: Mases auginimas

selmis rašė:

Na manau imsiu 3000kcal ir tada ziesiu kaip viskas yra. O del mitybos sudarymo, teko skaityt kad 30g baltymu tik per viena valgi pasisavina kunas? Ir dar kazkokiu produktu tai nereikia skaiciuoti baltymu, pataisykit jei klystu, tai kokie tie butu produktai?

del tu gramu tai nesuk galvos,kiek reikes tiek organizmas pasisavins. o baltymas skaiciuojamas  isgyvulines kilmes produktu. http://www.kulturizmas.net/forumas/t739 … i-riebalai

Neprisijungęs

 
selmis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-26
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#5 2014-09-08 23:19

Re: Mases auginimas

Sukt tai nesukt, bet kas domina, tai, kad geriau pvz man reikai suvalgyti 300g krutineles vistienos. Tai man geriau per viena valgi valgyti, is kurio as surenku 80g baltymu, ar geriau y 2 valgius skirstyt po 150g ?

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#6 2014-09-08 23:27

Re: Mases auginimas

selmis rašė:

Sukt tai nesukt, bet kas domina, tai, kad geriau pvz man reikai suvalgyti 300g krutineles vistienos. Tai man geriau per viena valgi valgyti, is kurio as surenku 80g baltymu, ar geriau y 2 valgius skirstyt po 150g ?

siuo atveju ziureciau kaip man patogu butu, aisku kas del virskinimo tai zinoma ,kad geriau skaidyti porcija. bet prie 150 gr mesos man minimaliai turetu eit 200 gr kruopu big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net