Pradžia » Sveikata » Kaip atsikratyti riebalų?

Kaip atsikratyti riebalų?

Kaip atsikratyti riebalų?
5 (100%) 1

Badavimas atrodo pačiu paprasčiausiu ir greičiausiu būdu atsikratyti riebalų, tačiau kiekvienas kilogramas, kurį jūs numetate badaudami, sudarytas iš 40% riebalų ir 60% raumenų audinio. O tai netinka tiems, kas stengiasi užsiauginti kokybiškus ir tvirtus raumenis. Juk kai badaujate, numetate daugiau raumenų negu riebalų masės.

Kultūristas, norintis atsikratyti riebalinių audinių, turėtų suvartoti tą patį kiekį baltymų, bet staigiai sumažinti kitų produktų vartojimą. Taip sudarysite kalorijų deficitą, bet gausite pakankamai baltymų. Prie šito pridėję daugiau aerobinių treniruočių padidinsite savo sudeginamą kalorijų kiekį ir daug greičiau atsikratysite riebalų.

Sunku pasakyti, kiek kalorijų per dieną jūs turite suvartoti, kad efektyviai mažintumėte svorį. Čia galioja įvairūs faktoriai, pvz.: medžiagų apykaitos sparta, svoris, sudėjimo tipas, treniruočių intensyvumas ir kt. Tikrai galima pasakyti tik tai, kad jums reikia sudaryti kalorijų deficitą, jūs turite sudeginti daugiau kalorijų negu suvartojate. O to pasiekti galima tik einant klaidų ir bandymų keliu. Pavyzdžiui, jei sudarysite visą per dieną suvartojamų produktų sąrašą ir gausite, kad suvartojate 3000 kalorijų per dieną, galite pabandyti pereiti prie 2500 ar 2000 kalorijų. Perėję prie naujos dietos atidžiai stebėkite savo organizmą, jo svorio ir apimčių pakitimus. Jeigu jūsų labai lėta medžiagų apykaita, galite sumažinti kalorijų skaičių iki 1600-1800 per dieną. Bet nepamirškite į savo treniruotes įdėti naujų aerobinių pratimų, kad sudegintumėte daugiau kalorijų. Kaip jau sakiau, jūsų pasirinkimas priklauso nuo asmeninio poreikio ir patirties, bet pagrindinis principas lieka tas pats – sudeginkite daugiau kalorijų negu gaunate.

Pagrindiniai principai, norint efektyviai atsikratyti riebalų:

 • Vartokite daug baltymų, bent jau po 1,5 g vienam kūno masės kg.
 • Valgykite produktus su mažu riebalų kalorijų procentu (iki 20%). Verta žinoti ir apie naudingus riebalus, kaip žuvies taukai, kurių 6g kiekvieną dieną padeda sumažinti poodinį riebalų sluoksnį ir padeda padidinti raumenų tvirtumą.
 • Sumažinkite angliavandenių vartojimą.
 • Pasistenkite kiekvieną dieną skirti 45-60 min. aerobinei treniruotei.
This entry was posted in Sveikata. Bookmark the permalink.

Swanson ProBiotic-4 60 kaps.Swanson ProBiotic-4 60 kaps.Swanson Probiotic-4 turi plataus veikimo spektro probiotikų teikiančių 3 mlrd. organizmui naudingų bakterijų iš keturių kamienų, įskaitant Bifidobacterium lactis, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus ir Bifidobacterium bifidum.Sužinok daugiau!

3 Responses to Kaip atsikratyti riebalų?

 1. Karole says:

  Bandysim :)

 2. Andriuha says:

  Kiek viena diena po 1 valanda ? O tai kada skirti laika jegos pratimams ir is kur po 1 valandos aerobiniu pratimu, gauti energijos jegos pratimams dar 2 valandom, ? Ar deginant rebalus reikia pasalinti jeos ir mases didinimo pratimus ??? Aciu.

 3. Aha says:

  Po jegos pratimu apie 20min kardio pratimus padaryk ir bus gerai.Istirps riebalai ir galesi mase tuo paciu augint.

Parašykite komentarą

Amix Nutrition maisto papildai
MPP apranga